Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

 

Κάποια ιδέα κάποιος?

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα μου ειχε σπάσει στην γωνία ακριβώς το είχα παει στην αντιπροσωπεία στην smartec και μου είχε πει αλλάζει όλο το πάνελ μπρος πίσω δεν αλλάζει μόνο η οθόνη.κοστος 267 ευρω πριν 2 μήνες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος πως μπορώ να βάλω ένα δικό μου ήχο για τα μυνήματα ή πρέπει να διαλέξω αναγκαστικά ένα ήχο από αυτούς που έχει το κινητό μέσα αναγκαστικά
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος πως μπορώ να βάλω ένα δικό μου ήχο για τα μυνήματα ή πρέπει να διαλέξω αναγκαστικά ένα ήχο από αυτούς που έχει το κινητό μέσα αναγκαστικά
Για να βάλεις ήχο σε μηνύματα βαλε το ringtone που θέλεις στην διαδρομή εσωτερικός χώρος αποθήκευσης / media / audio / notifications και εκεί μεσα πετάς τον ήχο που θέλεις.

Και μετά πας στα μηνύματα και βάζεις τον ήχο θα στο βγάλει μαζί με τα υπόλοιπα στοκ που έχει.

 

*αν δεν υπάρχει η διαδρομή τα δημιουργείς ενα ενα φάκελο (το ενα μεσα στο αλλο).

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ φίλε!!

Link to comment
Share on other sites

 

Γερμανία, Γαλλία, Ισπανία άρχισαν να παίρνουν :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανέναν?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πρώτα θα το πάρουν οι beta testers και μετά απο 24 ώρες οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί. Φυσικά όποιος βιάζεται υπάρχει κ άλλος τρόπος

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα μεταφορα στον φακελλο notifications τα αρχεια ηχου που ηθελα να επιλεγω για ειδοποιησεις, και τα βλεπει κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που μπορω να βρω τους atb usb drivers που μου ζηταει το bxActions?

To προσπαθω σε w7.

Εdit: βρηκα καποιους τωρα προσπαθω να κανω enable το debugging mode που ζηταει το προγραμμα αλλα δεν μπορω με τιποτα.

Πως δουλευει αυτο το πραγμα ρε παιδια;

Υπαρχει πουθενα καποιος οδηγος;

Edited by ganian
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ειχε σπάσει στην γωνία ακριβώς το είχα παει στην αντιπροσωπεία στην smartec και μου είχε πει αλλάζει όλο το πάνελ μπρος πίσω δεν αλλάζει μόνο η οθόνη.κοστος 267 ευρω πριν 2 μήνες περίπου.

 

Κατάλαβα... Ή όλα ή τίποτα δηλαδή. Άσχημο πραγμα πάντως με μια μικρή ρογμη στην μπροστά γωνία να αλλάζει όλο το πάνελ μπροστά πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα το πάρουν οι beta testers και μετά απο 24 ώρες οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί. Φυσικά όποιος βιάζεται υπάρχει κ άλλος τρόπος

 

κι εδω ενας πιο επεξηγηματικος τροπος. Εχουμε δουλειες αυριο :D

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα το πάρουν οι beta testers και μετά απο 24 ώρες οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί. Φυσικά όποιος βιάζεται υπάρχει κ άλλος τρόπος

 

Μετά από 24 ώρες λογικά στην Γερμανία κατάλαβα εγώ.. Για την υπόλοιπη Ευρώπη νομίζω για αργότερα το υπολογίζουν..

 

Ξέρει κάποιος γιατί δεν ακούγεται τίποτα για την 8.1.. εκεί άκουσα ότι υπάρχει διαφορά και τα κινητά είναι πιο smooth

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πέρασαν σχεδόν 48 ώρες και τα γερμανικά δεν την πήραν ακόμα, οπότε μην το δένεις και κόμπο!

Κατά τα υπόλοιπα, η 8 όπως και η 8.1 έχει κάποια θέματα γενικότερα σαν έκδοση που θα λύσει η google με την επόμενη αναβάθμιση.

Τώρα πότε θα την δώσει η google, ποτε θα την δώσει η samsung, ένας Θεός ξέρει.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κι εδω ενας πιο επεξηγηματικος τροπος. Εχουμε δουλειες αυριο :D

 

Αργείς!

Πολύ γρήγορη η έκδοση! οι περισσότερες εφαρμογές ανοίγουν ακαριαία.

Edited by XOTiC
Link to comment
Share on other sites

Αργείς!

Πολύ γρήγορη η έκδοση! οι περισσότερες εφαρμογές ανοίγουν ακαριαία.

Για πες αλλα νεα φίλε για την oreo πως πάει?? κάμερα, μπαταρία? Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Για πες αλλα νεα φίλε για την oreo πως πάει?? κάμερα, μπαταρία?

Η κάμερα έχει επιλογή full screen στην μέγιστη ανάλυση φωτογραφίας και επίσης ένδειξη μπαταρίας (χαμηλής μόνο μάλλον, δεν το πρόσεξα νωρίτερα). Δεν έχω ασχοληθεί πολύ ακόμα με την κάμερα.

Τώρα για την μπαταρία, αν και νωρίς ακόμα, με 5 ώρες sot είμαι στο 20%

Αυτό που δεν έχω καταφέρει ακόμα να κάνω να δουλέψει είναι το adhell2 οπότε το γύρισα σε samsung internet με adblock και περιμένω εξελίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα έχει επιλογή full screen στην μέγιστη ανάλυση φωτογραφίας και επίσης ένδειξη μπαταρίας (χαμηλής μόνο μάλλον, δεν το πρόσεξα νωρίτερα). Δεν έχω ασχοληθεί πολύ ακόμα με την κάμερα.

Τώρα για την μπαταρία, αν και νωρίς ακόμα, με 5 ώρες sot είμαι στο 20%

Αυτό που δεν έχω καταφέρει ακόμα να κάνω να δουλέψει είναι το adhell2 οπότε το γύρισα σε samsung internet με adblock και περιμένω εξελίξεις.

ωραίος περιμένουμε νέα!! ευχαριστώ φίλε!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα έχει επιλογή full screen στην μέγιστη ανάλυση φωτογραφίας και επίσης ένδειξη μπαταρίας (χαμηλής μόνο μάλλον, δεν το πρόσεξα νωρίτερα). Δεν έχω ασχοληθεί πολύ ακόμα με την κάμερα.

Τώρα για την μπαταρία, αν και νωρίς ακόμα, με 5 ώρες sot είμαι στο 20%

Αυτό που δεν έχω καταφέρει ακόμα να κάνω να δουλέψει είναι το adhell2 οπότε το γύρισα σε samsung internet με adblock και περιμένω εξελίξεις.

Έκανες ότι λέει ο οδηγός σε μη πειραγμένο τηλέφωνο; χωρίς root κλπ..

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έκανες ότι λέει ο οδηγός σε μη πειραγμένο τηλέφωνο; χωρίς root κλπ..

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Έκανες ότι λέει ο οδηγός σε μη πειραγμένο τηλέφωνο; χωρίς root κλπ..

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έκανες ότι λέει ο οδηγός σε μη πειραγμένο τηλέφωνο; χωρίς root κλπ..

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, ακριβώς ότι λέει και χωρίς root.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,κάτοχος iPhone 7,και σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή μιας που έχει παίζει η τιμή και είναι και καλή..Τι λέτε?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,κάτοχος iPhone 7,και σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή μιας που έχει παίζει η τιμή και είναι και καλή..Τι λέτε?

 

Ευχαριστώ!

 

να σταματήσεις να το σκέφτεσαι και να την πάρεις.

αν το συγκρίνεις σαν συσκευές το iPhone 7 που έχεις, είναι απλά παιχνίδι.

για το λειτουργικό δε μπορώ να πω τίποτα γιατί δεν είχα πότε.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,κάτοχος iPhone 7,και σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή μιας που έχει παίζει η τιμή και είναι και καλή..Τι λέτε?

 

Ευχαριστώ!

 

 

Καλύτερα να πας στο s8 plus αλλά κ το μικρό είναι σούπερ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια,γνωριζεται αν θα μπορω να μεταφερω οτι εχω μεσα στην συσκευη να τα μεταφερω στην καινουρια στο S8 δηλ?Καταστημα αγορας & χρωμα τι μου προτεινεται?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...