Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα. επειδή δεν άκουσα απάντηση από εδώ μέσα για την ροζ απόχρωση της οθόνης σε κάποια σημεία! το πάω πίσω. μίλησα με την Samsung και μου είπε για το. update που θα βγάλουν .ρώτησα επίσης εάν δεν διορθωθεί τότε τι γίνεται και δεν ήξεραν να μου απαντήσουν ..πάει πίσω λοιπόν .

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα. επειδή δεν άκουσα απάντηση από εδώ μέσα για την ροζ απόχρωση της οθόνης σε κάποια σημεία! το πάω πίσω. μίλησα με την Samsung και μου είπε για το. update που θα βγάλουν .ρώτησα επίσης εάν δεν διορθωθεί τότε τι γίνεται και δεν ήξεραν να μου απαντήσουν ..πάει πίσω λοιπόν .

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δε δει καποιος τη συσκευη σου Δημητρη, πρακτικα δε μπορει να σου απαντησει, γιατι ο καθενας μπορει να το ερμηνευσει αυθαιρετα.

Αυτο που θα σου πω, παντως, ειναι πως σε s7/edge/s8/plus, ειναι πρακτικα αδυνατο να μη βρεις μια ελαφρα αποχρωση του ροζ (η οποια μεταβαλλεται αν αλλαξεις ελαφρως τη γωνια θεασης).

Προσεξε μη το επιστρεψεις αναιτια και βρεθεις με καμια φολα με πραγματικο προβλημα μετα (πχ κλασικη μαστιγα σε αυτες τις συσκευες το screen uniformity. Αλλη αποχρωση δηλαδη του λευκου σε διαφορετικα σημεια της οθονης...).

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Βαγγέλη. αυτό μου έκατσε. ροζ σκιές σε διαφορετικά σημεία της οθόνης. κυρίως επάνω ..

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν το τελικο αποτελεσμα δεν ειναι ομοιομορφο (δηλαδη εχει ροζ κηλιδες ή σημεια, εστω και σε ελαφρυ βαθμο, αλλα οχι "ομοιομορφα κατανεμημενες" στην οθονη -βλεπεις "διχρωμια" οπως το βαφτιζω εγω δηλαδη), παιρνει την αγουσα για τα αποδυτηρια η συσκευη και φευγει με συνοπτικες για DOA...
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. επειδή δεν άκουσα απάντηση από εδώ μέσα για την ροζ απόχρωση της οθόνης σε κάποια σημεία! το πάω πίσω. μίλησα με την Samsung και μου είπε για το. update που θα βγάλουν .ρώτησα επίσης εάν δεν διορθωθεί τότε τι γίνεται και δεν ήξεραν να μου απαντήσουν ..πάει πίσω λοιπόν .

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συνεχίζει και μένα περιμετρικά να εμφανίζει ροζ αποχρώσεις ελάχιστο όμως και περιμένω το update για να δω αν θα διορθωθεί το πρόβλημα εντελώς . Ως αναφορά με με το κόψιμο των κλήσεων μιλήσαμε Samsung και μου είπανε να αλλάξω την κάρτα της WIND θα το κάνω αύριο και θα ενημερώσω .

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει και μένα περιμετρικά να εμφανίζει ροζ αποχρώσεις ελάχιστο όμως και περιμένω το update για να δω αν θα διορθωθεί το πρόβλημα εντελώς . Ως αναφορά με με το κόψιμο των κλήσεων μιλήσαμε Samsung και μου είπανε να αλλάξω την κάρτα της WIND θα το κάνω αύριο και θα ενημερώσω .

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα δύο Ελληνικά μεγάλα πλας που πέρασαν από τα χέρια μου είχαν εξαιρετική απόδοση λευκού χωρίς καθόλου ροζίλες. Η οθόνη ήταν ομοιόμορφη σε όλα τα σημεία της.

 

Αντίθετα το μικρό s8 εκτός της κιτρινίλας που είχε σε όλη την οθόνη το μισό κάτω μέρος ήταν ακόμα πιο κίτρινο. Κοινώς διχρωμία.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

http://i157.photobucket.com/albums/t64/vasilakis13/Screenshot_20170425-070605_1.png

Σχετικα με την αναμονη της μπαταριας...δεν εχω λογια.και με 4 ωρες και κατι οθονη!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Βαγγέλη. αυτό μου έκατσε. ροζ σκιές σε διαφορετικά σημεία της οθόνης. κυρίως επάνω ...

 

Μπορείς να ανεβάσεις μία φωτογραφία να το δούμε;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

χωρίς παιχνίδια με 3g και όλη νύχτα με wifi4c9b391af69ad37794834d3dc99bd2f6.jpg114dd4f74c811624b53c2265b0c1ddbb.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

περίπου 2 ώρες ομιλία

10 φωτο

μεσεντζερ αρκετό

ανοιχτό Facebook

Και ένα gmail

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χωρίς παιχνίδια με 3g και όλη νύχτα με wifi4c9b391af69ad37794834d3dc99bd2f6.jpg114dd4f74c811624b53c2265b0c1ddbb.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

περίπου 2 ώρες ομιλία

10 φωτο

μεσεντζερ αρκετό

ανοιχτό Facebook

Και ένα gmail

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάποιο πρόβλημα έχει το κινητό σου φίλε. Στους παραπάνω, το κινητό βγάζει σχεδόν διπλάσιο sot και κρατάει μισή βδομάδα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έτσι :p

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ είμαι ευχαριστημένος που μου κρατάει με Όλα ανοιχτά και 3g όλοι μέρα.γυριζω το βράδυ 11 σπιτι.

είχα και το s7edge.μου κράταγε ποιο πολύ η μπαταρία με την ίδια χρήση

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο πρόβλημα έχει το κινητό σου φίλε. Στους παραπάνω, το κινητό βγάζει σχεδόν διπλάσιο sot και κρατάει μισή βδομάδα.

 

Δεν έχει κανένα πρόβλημα το κινητό του, αυτοί είναι οι χρόνοι της μπαταρίας. Οι άλλοι με τις πολλές ώρες τα έχουν όλο κλειστά. Μη λέμε ότι θελουμε. Το κινητό το έχουμε να το χαιρόμαστε με όλα ανοιχτά. Μια μέρα τη βγάζει με χρήση, επόμενη δεν βγάζει. Δυστυχώς το android τρώει μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανένα πρόβλημα το κινητό του, αυτοί είναι οι χρόνοι της μπαταρίας. Οι άλλοι με τις πολλές ώρες τα έχουν όλο κλειστά. Μη λέμε ότι θελουμε. Το κινητό το έχουμε να το χαιρόμαστε με όλα ανοιχτά. Μια μέρα τη βγάζει με χρήση, επόμενη δεν βγάζει. Δυστυχώς το android τρώει μπαταρία.

πλάκα κάνει το παιδί... ;)

όντος με Όλα ανοιχτά την βγάζει την μέρα άνετα

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανένα πρόβλημα το κινητό του, αυτοί είναι οι χρόνοι της μπαταρίας. Οι άλλοι με τις πολλές ώρες τα έχουν όλο κλειστά. Μη λέμε ότι θελουμε. Το κινητό το έχουμε να το χαιρόμαστε με όλα ανοιχτά. Μια μέρα τη βγάζει με χρήση, επόμενη δεν βγάζει. Δυστυχώς το android τρώει μπαταρία.

 

Κοίτα, το να ανεβάζει κάποιος απίστευτους χρόνους έχοντας τα πάντα κλειστά, δεν έχει κανένα νόημα.... η μάλλον έχει άλλο νόημα....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οποιος τα ανεβαζει ,προφανως λεει για οποιον ξερει να διαβαζει,πως ειναι καλος ο χρονος αναμονης.πραγματικη προφανως χρηση του "αλλου"".αληθεια ddr2,για εξηγησε και σε μας τους αλλους τι νοημα εχει το να ανεβαζεις τετοιους χρονους?

ΥΓ.παρ'τε το χαμπαρι.οπως θελει χρησιμοποιει ο καθενας το κινητο του αναλογα με τις αναγκες του.ολα ανοιχτα,ολα κλειστα ή οποια θελει ανοιχτα αναλογα με το τι θελει.ή και αυτο ειναι λαθος??για πειτε μας ρε παιδια,τι ειναι σωστο τελικα να κανουμε για να σας ικανοποιησουμε?ολα ανοιχτα και μιαμιση μερα?ή και αυτο ειναι πολυ??αν σας δειξουμε μιση μερα θα ικανοποιηθειτε??ή και παλι δεν ειναι καλα και θα επρεπε να βγαζει μερα??πολυ πλακα....λεμεεεεε

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος τα ανεβαζει ,προφανως λεει για οποιον ξερει να διαβαζει,πως ειναι καλος ο χρονος αναμονης.πραγματικη προφανως χρηση του "αλλου"".αληθεια ddr2,για εξηγησε και σε μας τους αλλους τι νοημα εχει το να ανεβαζεις τετοιους χρονους?

ΥΓ.παρ'τε το χαμπαρι.οπως θελει χρησιμοποιει ο καθενας το κινητο του αναλογα με τις αναγκες του.ολα ανοιχτα,ολα κλειστα ή οποια θελει ανοιχτα αναλογα με το τι θελει.ή και αυτο ειναι λαθος??για πειτε μας ρε παιδια,τι ειναι σωστο τελικα να κανουμε για να σας ικανοποιησουμε?ολα ανοιχτα και μιαμιση μερα?ή και αυτο ειναι πολυ??αν σας δειξουμε μιση μερα θα ικανοποιηθειτε??ή και παλι δεν ειναι καλα και θα επρεπε να βγαζει μερα??πολυ πλακα....λεμεεεεε

Φίλε μου σε βρίσκω λίγο απότομο σε άτομα που είμαστε εδώ τόσα χρόνια. Απόψεις λέμε και βοηθά ο ένας τον άλλο. Δεν ζήτησε κανεις να κανεις κάτι για κανένα.

Φιλικά πάντα ..

Link to comment
Share on other sites

Μα κ γω,φιλικα παντα τα γραφω.επισης,το οτι ειναι καποιος χρονια εδω μεσα οπως και γω οπως βλεπεις,τι σημαινει,πως μπορει να αφηνει υπονοουμενα για καποιον αλλον?δηλαδη εχει καποιος δολο να βγαλει μια εικονα ψευτικη της αποδοσης του κινητου?ολες οι εμπειριες και οι αποψεις ειναι δεκτες και σιγουρα αληθινες,τουλαχιστον προσωπικα ετσι τις εκλαμβανω και τις σεβομαι παντα.επισης,οπου μπορω βοηθαω..οπου μπορω.απο πλευρας μου,το κλεινω εδω.

 

Φιλικα,

Βασιλης

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος τα ανεβαζει ,προφανως λεει για οποιον ξερει να διαβαζει,πως ειναι καλος ο χρονος αναμονης.πραγματικη προφανως χρηση του "αλλου"".αληθεια ddr2,για εξηγησε και σε μας τους αλλους τι νοημα εχει το να ανεβαζεις τετοιους χρονους?

ΥΓ.παρ'τε το χαμπαρι.οπως θελει χρησιμοποιει ο καθενας το κινητο του αναλογα με τις αναγκες του.ολα ανοιχτα,ολα κλειστα ή οποια θελει ανοιχτα αναλογα με το τι θελει.ή και αυτο ειναι λαθος??για πειτε μας ρε παιδια,τι ειναι σωστο τελικα να κανουμε για να σας ικανοποιησουμε?ολα ανοιχτα και μιαμιση μερα?ή και αυτο ειναι πολυ??αν σας δειξουμε μιση μερα θα ικανοποιηθειτε??ή και παλι δεν ειναι καλα και θα επρεπε να βγαζει μερα??πολυ πλακα....λεμεεεεε

Δεν κατανοω το υφος σου. Ειπαμε να δουμε τι ψαρια πιανει η μπαταρια, το να λεμε οτι βγαζει 4 ημερες αναμονη με 5 ωρες sot δεν ειναι αντιπροσωπευτικο. Απλα πραγματα. Και εμενα μκυ αρεσει να χρησιμοποιω το κινητο μου σβηστο. Να πουμε οτι κρατει 6 μηνες η μπαταρια??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οποιος τα ανεβαζει ,προφανως λεει για οποιον ξερει να διαβαζει,πως ειναι καλος ο χρονος αναμονης.πραγματικη προφανως χρηση του "αλλου"".αληθεια ddr2,για εξηγησε και σε μας τους αλλους τι νοημα εχει το να ανεβαζεις τετοιους χρονους?

ΥΓ.παρ'τε το χαμπαρι.οπως θελει χρησιμοποιει ο καθενας το κινητο του αναλογα με τις αναγκες του.ολα ανοιχτα,ολα κλειστα ή οποια θελει ανοιχτα αναλογα με το τι θελει.ή και αυτο ειναι λαθος??για πειτε μας ρε παιδια,τι ειναι σωστο τελικα να κανουμε για να σας ικανοποιησουμε?ολα ανοιχτα και μιαμιση μερα?ή και αυτο ειναι πολυ??αν σας δειξουμε μιση μερα θα ικανοποιηθειτε??ή και παλι δεν ειναι καλα και θα επρεπε να βγαζει μερα??πολυ πλακα....λεμεεεεε

 

μιας και μιλας φιλικα και ηρεμα, να σου θυμισω πως μας την πεσατε οταν ειπαμε οτι "θεωρουμε οτι με την αυξηση του μεγεθους οθονης και μειωση μπαταριας θα δουμε μικροτερη αυτονομια καθως η καταναλωση του επεξεργαστη αποτελει μικρο ποσοστο της συνολικης καταναλωσης, και πεσατε ολοι να μας κραξετε και να μας πειτε απο ανικανους να αποκτησουμε το s8+ που ζηλευουμε μεχρι κινεζολαγνους..?

Τελος, οταν καποιος ανεβαζει 9 ωρες οθονης, και ενας αλλος 3, εσυ τι συμπερασμα βγαζεις? οτι το 3 ωρες ειναι με ολα ανοιχτα και το 9 με τα μισα ανοιχτα?ή οτι για να βγαλεις 9, το παλικαρι απλα παλευε να το πιασει με το φως τερμα κατω ολη νυχτα, για να μας αποδειξει οτι μας εβριζε δικαιως.

 

Λοιπον, ειτε τα παιρνετε απο τις εταιρειες, ειτε οχι, εδω ειναι φορουμ για να βοηθαει ο ενας τον αλλον, οχι για να παρασυρουμε καποιον να κανει τη δικη μας επιλογη επειδη την καναμε και εμεις ή επειδη απλα ειμαστε οπαδοι εταιρειων, που ειναι ο,τι πιο γελοιο μπορειτε να κανετε

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εχει ξεφυγει λιγο η συζητηση νομιζω με το καποιοι προσπαθουν να πισουν αλλους ή τα παιρνουν.απλα ανεβασα μια φωτο με τους χρονους αναμονης και ανεφερα ΜΟΝΟ για χρο ο αναμονης.προφανως οσο λιγοτερο το χρησιμοποιεις τοσο περισσοτερο αναμο η θα εχεις.αλλα σε παλαιοτερα μοντελα δεν υπηρχε τετοια αναμονη.ολα τα αλλα ειναι περιττα που λετε.αληθεια,θυμασαι καπου δικο μου μηνυμα να κραζω για την αυτονομια καποιον αλλον?να κραζω γενικα?ειναι η πρωτη φορα που απαντησα σε σχετικο μηνυμα διοτι ανεβασα απλα χρονο αναμονης και αρχισαν τα οργανα.τι ενοχλει τοσο? ή καποιοι γραφουν για να αυξησουν τα μηνυματα τους?δεν το καταλαβαινω πραγματικα.δες λιγο τι γραφει κατω απο τη φωτο...χρονος αναμονης.τιποτα λιγοτερο τιποτε περισσοτερο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης ηθελα εγω να παρασηρω καποιον να παρει το κιν???και τι με νοιαζει τι θα παρει???αστοχη τοποθετηση εντελως

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

χωρίς παιχνίδια με 3g και όλη νύχτα με wifi

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

περίπου 2 ώρες ομιλία

10 φωτο

μεσεντζερ αρκετό

ανοιχτό Facebook

Και ένα gmail

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για χρήση με 3G όλη μέρα (εκτός νύχτας που είχε wifi) τη θεωρώ φυσιολογική τη κατανάλωση μπαταρίας. Την ίδια έχουν πάνω κάτω οι περισσότερες (android) συσκευές με 3G.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Εχει ξεφυγει λιγο η συζητηση νομιζω με το καποιοι προσπαθουν να πισουν αλλους ή τα παιρνουν.απλα ανεβασα μια φωτο με τους χρονους αναμονης και ανεφερα ΜΟΝΟ για χρο ο αναμονης.προφανως οσο λιγοτερο το χρησιμοποιεις τοσο περισσοτερο αναμο η θα εχεις.αλλα σε παλαιοτερα μοντελα δεν υπηρχε τετοια αναμονη.ολα τα αλλα ειναι περιττα που λετε.αληθεια,θυμασαι καπου δικο μου μηνυμα να κραζω για την αυτονομια καποιον αλλον?να κραζω γενικα?ειναι η πρωτη φορα που απαντησα σε σχετικο μηνυμα διοτι ανεβασα απλα χρονο αναμονης και αρχισαν τα οργανα.τι ενοχλει τοσο? ή καποιοι γραφουν για να αυξησουν τα μηνυματα τους?δεν το καταλαβαινω πραγματικα.δες λιγο τι γραφει κατω απο τη φωτο...χρονος αναμονης.τιποτα λιγοτερο τιποτε περισσοτερο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης ηθελα εγω να παρασηρω καποιον να παρει το κιν???και τι με νοιαζει τι θα παρει???αστοχη τοποθετηση εντελως

 

με αφορμη το δικο σου ποστ, αλλα και τον τροπο που απαντησες και ηταν επιθετικος, μιλησα γενικα και για αλλους. Οσο για τους χρονους αναμονης, ολη νυχτα το s7 edge με 4G ανοιχτο και χωρις wifi δε χανει πανω απο 1%. Δεν αλλαξε κατι, τουλαχιστον απο οσα βλεπω εγω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω ημουν επιθετικος ενω το σχολιο που απαντησα δεν ηταν?και ειρωνικο?οκ..παω πασο και με συγχωρειτε.προφανως παρανοησα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ περι ρυθμίσεων...

Που είναι η ρυθμιση για ενεργοποιηση ολης της οθονης , οταν σε καλουν ? Δηλαδη να μην εμφανιζεται η κληση στο πανω μερος της οθονης ,οταν εγω ασχολουμαι με το τηλεφωνο. Θελω να γεμιζει κανονικα η οθονη!

Το ψαχνω στις ρυθμίσεις 2 ωρες...αμαν ....κ γι αυτο ρωταω... ΔΕΝ πιστευω να το κατηργησαν....:mad:

Απαντησεις φιλοι ...???

www.roloi-kosmima.com -Τα παντα εξελισσονται!-
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μη τρελαθούμε.... Και μην ακούγονται πράγματα εδώ για οπαδούς εταιρειών και κουραφέξαλα ιδιαίτερα σε φίλους του φόρουμ που έχουν αλλάξει εταιρείας και αρκετές συσκευές...και πάνω από όλα από φίλους που έχουν λιώσει να γράφουν στο φόρουμ χωρίς να έχουν ακόμα στα χέρια τους την συσκευή...

Εγώ ήμουν από τους πρώτους που έβαλα 8 με 9 ώρες οθόνη (αν θυμάμαι καλα) και την ακριβή χρήση που έκανα την οποία την ίδια ακριβώς με το ίδιο στήσιμο και τις ίδιες εφαρμογές είχα και έχω με το Mate 9 - LG V20 - NOTE 7 - S7 edge...

Και ναι μου έκανε εντύπωση που έγραψε τόσες ώρες αλλά τι να κάνω τις έγραψε...!

Και όχι μόνο τις έγραψε αλλά τέτοιους χρόνους δεν έχω δει ούτε στο Mate 9 (του λόγου το αληθές αν πάτε στο θέμα του έχω ανεβάσει και εκεί όταν το είχα πρώτο πάρει) αν μη τι άλλο με το S7 EDGE & το LG v20 που με το Mate 9 ήταν η μέρα με την νύχτα....

Γιαυτό δεν είναι όλα άσπρο και μαύρο... Και εγώ όπως κάποιοι που με γνωρίζουν από κοντά δεν είμαι 17 χρονών παιδάκι να κάθομαι με τα φώτα κλειστά να περιμένω να πιάσει χρόνους η μπαταρία για να ανεβάσω στο my Phone...

Πήρα ένα στατιστικό, περιέγραψα και με πιο τρόπο το πήρα αναλυτικά και το παρέθεσα εδώ για όποιον θέλει να το επεξεργαστεί...

Τωρα ειρωνικά σχόλια... Παρατηρήσεις και τα λοιπά δεν ενδιαφέρουν κανένα...

Ο καθένας μας διαβάζει και κρατάει σύμφωνα με αυτό που ψάχνει αυτά που τον ενδιαφέρουν...

Ευχαριστω... Με αγάπη....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...