Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά με συγχωρείτε που θα σας φάω τον χρόνο σας με τις ερωτήσεις μου γιατί ίσως να έχουν απαντηθεί αλλά εχουν ματώσει τα μάτια μου και αντί να βρω την απάντηση στα ερωτήματα, μπερδεύτηκα περισσότερο!

1ον) Πως μπορώ να είμαι σίγουρος ότι το κινητό θα έχει b20 μπάντα (σκέφτομαι να το αγοράσω από tokinito.gr)

2ον) Τι παίζει με την εγγύηση? Αν το πάρω από το tokinito.gr για παράδειγμα δεν έχω καθόλου εγγύηση ενώ αν το πάρω από το πλαίσιο Κωτσόβολο κλπ.... έχω κανονικά εγγύηση? Όλα τα μικρά μαγαζιά το δίνουν χωρίς εγγύηση?????????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με συγχωρείτε που θα σας φάω τον χρόνο σας με τις ερωτήσεις μου γιατί ίσως να έχουν απαντηθεί αλλά εχουν ματώσει τα μάτια μου και αντί να βρω την απάντηση στα ερωτήματα, μπερδεύτηκα περισσότερο!

1ον) Πως μπορώ να είμαι σίγουρος ότι το κινητό θα έχει b20 μπάντα (σκέφτομαι να το αγοράσω από tokinito.gr)

2ον) Τι παίζει με την εγγύηση? Αν το πάρω από το tokinito.gr για παράδειγμα δεν έχω καθόλου εγγύηση ενώ αν το πάρω από το πλαίσιο Κωτσόβολο κλπ.... έχω κανονικά εγγύηση? Όλα τα μικρά μαγαζιά το δίνουν χωρίς εγγύηση?????????

 

Πάνο έχει στο πρώτο ποστ αναλυτικά για τα 2 ερωτήματα που θέτεις

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με συγχωρείτε που θα σας φάω τον χρόνο σας με τις ερωτήσεις μου γιατί ίσως να έχουν απαντηθεί αλλά εχουν ματώσει τα μάτια μου και αντί να βρω την απάντηση στα ερωτήματα, μπερδεύτηκα περισσότερο!

1ον) Πως μπορώ να είμαι σίγουρος ότι το κινητό θα έχει b20 μπάντα (σκέφτομαι να το αγοράσω από tokinito.gr)

2ον) Τι παίζει με την εγγύηση? Αν το πάρω από το tokinito.gr για παράδειγμα δεν έχω καθόλου εγγύηση ενώ αν το πάρω από το πλαίσιο Κωτσόβολο κλπ.... έχω κανονικά εγγύηση? Όλα τα μικρά μαγαζιά το δίνουν χωρίς εγγύηση?????????

 

1) Είναι τόσο στην πρώτη σελίδα απαντημένο στον οδηγό του Αντρέα του Moderator, όσο και στις πρώτες σελίδες γενικότερα επί αυτού εδώ του νήματος.

2) Και αυτό έχει απαντηθεί αλλά το νήμα έχει γίνει ιδιαίτερα μεγάλο, και κάπου χάνεται κάποιος, έχεις δίκιο.

Έχεις εγγύηση καταστήματος, συνήθως 1 χρόνο από Σκρουτζομάγαζο. Δεν είναι εγγύηση επιπέδου infoquest που δίνει 2 έτη, καθότι από ένα μαγαζί που φέρνει εμπόρευμα παραεισαγωγής, η εγγύηση δεν είναι ιδιαίτερα αξιόπιστη ως προς τον τόπο που τελικά αυτό θα γίνει, και το επίπεδο του σέρβις, μαγαζιά που -δύναται- να αλλάξουν ΑΦΜ "κάθε τρείς και λίγο" (σχήμα λόγου), δεν μπορείς να έχεις ιδιαίτερη εμπιστοσύνη. Προσοχή! Δεν αναφέρομαι σε κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα, αλλά ούτε και σε αυτό που παραθέτεις.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με συγχωρείτε που θα σας φάω τον χρόνο σας με τις ερωτήσεις μου γιατί ίσως να έχουν απαντηθεί αλλά εχουν ματώσει τα μάτια μου και αντί να βρω την απάντηση στα ερωτήματα, μπερδεύτηκα περισσότερο!

1ον) Πως μπορώ να είμαι σίγουρος ότι το κινητό θα έχει b20 μπάντα (σκέφτομαι να το αγοράσω από tokinito.gr)

2ον) Τι παίζει με την εγγύηση? Αν το πάρω από το tokinito.gr για παράδειγμα δεν έχω καθόλου εγγύηση ενώ αν το πάρω από το πλαίσιο Κωτσόβολο κλπ.... έχω κανονικά εγγύηση? Όλα τα μικρά μαγαζιά το δίνουν χωρίς εγγύηση?????????

Παρτους τηλέφωνο πρώτα ή παρτο από nok-shop.gr, είναι σίγουρα με την μπάντα που θες

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 global

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια χαρά είναι πιστεύω, αν και δεν με νοιάζει. Το ευχαριστιεμαι όπως και να χει 24f1baea5711155315d69ccb3fa8f0cc.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 global

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Νίκο,έψαχνα όλο το μεσημέρι να το βρω.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1) Είναι τόσο στην πρώτη σελίδα απαντημένο στον οδηγό του Αντρέα του Moderator, όσο και στις πρώτες σελίδες γενικότερα επί αυτού εδώ του νήματος.

2) Και αυτό έχει απαντηθεί αλλά το νήμα έχει γίνει ιδιαίτερα μεγάλο, και κάπου χάνεται κάποιος, έχεις δίκιο.

Έχεις εγγύηση καταστήματος, συνήθως 1 χρόνο από Σκρουτζομάγαζο. Δεν είναι εγγύηση επιπέδου infoquest που δίνει 2 έτη, καθότι από ένα μαγαζί που φέρνει εμπόρευμα παραεισαγωγής, η εγγύηση δεν είναι ιδιαίτερα αξιόπιστη ως προς τον τόπο που τελικά αυτό θα γίνει, και το επίπεδο του σέρβις, μαγαζιά που -δύναται- να αλλάξουν ΑΦΜ "κάθε τρείς και λίγο" (σχήμα λόγου), δεν μπορείς να έχεις ιδιαίτερη εμπιστοσύνη. Προσοχή! Δεν αναφέρομαι σε κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα, αλλά ούτε και σε αυτό που παραθέτεις.

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν υποθέσουμε ότι έχω εγγύηση από το κατάστημα, η εγγύηση πρέπει να είναι και πάλι δύο έτη! Αυτό ισχύει επειδή "εξακολουθούμε" να είμαστε στην Ευρώπη. Νομικά η εγγύηση είναι 2 έτη και όχι λιγότερο! Άσχετα αν κάποιοι προτείνουν επέκταση από 1 έτος σε 2 με εξτρά χρήματα.

Το θέμα είναι τι γίνεται με τα "σκρουτζομάγαζα"

Ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο που είναι αρκετά χρόνια και το θεωρεί αξιόπιστο? π.χ. το tokinito.gr που λέω εγώ και το έχει σε σχετικά καλή τιμή το θεωρείτε αξιόπιστο????

Link to comment
Share on other sites

Να παω σε android 7 η να μεινω με 6?

Επισημη σταβλε φοραω.

 

Επισης δεν εχω σκοπο να κανω επαναφορα σε περίπτωση που κανω update, εκτος αν εχω θεματα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, επειδή με έχει βάλει ένας φίλος να του βρω κινητό και επειδή έχω μπερδευτεί λίγο, το κινητό που συζητάτε είναι αυτό https://www.skroutz.gr/s/10864013/Xiaomi-Redmi-Note-4-Snapdragon-3GB-32GB.html ;

ή αυτό

https://www.skroutz.gr/s/11069307/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Snapdragon-32GB.html ;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, επειδή με έχει βάλει ένας φίλος να του βρω κινητό και επειδή έχω μπερδευτεί λίγο, το κινητό που συζητάτε είναι αυτό https://www.skroutz.gr/s/10864013/Xiaomi-Redmi-Note-4-Snapdragon-3GB-32GB.html ;

ή αυτό

https://www.skroutz.gr/s/11069307/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Snapdragon-32GB.html ;

Με το δίκιο σου έχεις μπερδευτεί! το πρώτο είναι

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν υποθέσουμε ότι έχω εγγύηση από το κατάστημα, η εγγύηση πρέπει να είναι και πάλι δύο έτη! Αυτό ισχύει επειδή "εξακολουθούμε" να είμαστε στην Ευρώπη. Νομικά η εγγύηση είναι 2 έτη και όχι λιγότερο! Άσχετα αν κάποιοι προτείνουν επέκταση από 1 έτος σε 2 με εξτρά χρήματα.

Το θέμα είναι τι γίνεται με τα "σκρουτζομάγαζα"

Ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο που είναι αρκετά χρόνια και το θεωρεί αξιόπιστο? π.χ. το tokinito.gr που λέω εγώ και το έχει σε σχετικά καλή τιμή το θεωρείτε αξιόπιστο????

 

Η βασική τους εγγύηση άνευ χρημάτων είναι 1 χρόνο, με επέκταση επ'αμοιβής ακόμη έναν.. από infoquest είναι 2 εξ'αρχής.

Kaizer είναι αρκετά αξιόπιστο γενικά εάν το δείς. Επίσης για το συγκεκριμένο κινητό έχει αναφερθεί εδώ μέσα ως αξιόπιστο το youhou.gr τουλάχιστον από την άποψη πως ξέρουν τι πουλάνε (ξέρουν να δίνουν στοιχεία για την συσκευή κλπ). Και γενικά δες πολλές σε συνδυασμό με καλές αξιολογήσεις εκεί μέσα.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με το δίκιο σου έχεις μπερδευτεί! το πρώτο είναι

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

τελικά παρουσιάζει όντως πρόβλημα με το ακουστικό ή το μικρόφωνο όπως διάβασα σε αρκετά reviews;

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

τελικά παρουσιάζει όντως πρόβλημα με το ακουστικό ή το μικρόφωνο όπως διάβασα σε αρκετά reviews;

 

Καλησπέρα και από εμένα φίλε μου. Αν μου επιτραπεί να σου απαντήσω, δεν είναι θέμα Hardware "προς θεού".. με την miui είχε να κάνει αυτό, και έχει διορθωθεί.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα φίλε μου. Αν μου επιτραπεί να σου απαντήσω, δεν είναι θέμα Hardware "προς θεού".. με την miui είχε να κάνει αυτό, και έχει διορθωθεί.

ευχαριστώ πολύ!

έχει βγάλει άλλα προβληματάκια σαν συσκευή ή να το προτείνω με τη σειρά μου στο φιλαράκι;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ!

έχει βγάλει άλλα προβληματάκια σαν συσκευή ή να το προτείνω με τη σειρά μου στο φιλαράκι;

 

Έχει λυθεί το πρόβλημα της κακής ποιότητας ήχου στο βίντεο με τις νέες εκδόσεις miui όπου παλαιότερα υπήρχε θέμα. ή για να το πω διαφορετικά, έχει καιρό να αναφερθεί εδώ μέσα αυτό το πρόβλημα.

Κάτι άλλο δεν έχει αναφερθεί, τουλάχιστον πρόσφατα. Περισσότερα γνωρίζουν τα παιδιά που έχουν ήδη την συσκευή, προσωπικά σου απαντώ επειδή έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του νήματος.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει λυθεί το πρόβλημα της κακής ποιότητας ήχου στο βίντεο με τις νέες εκδόσεις miui όπου παλαιότερα υπήρχε θέμα. ή για να το πω διαφορετικά, έχει καιρό να αναφερθεί εδώ μέσα αυτό το πρόβλημα.

Κάτι άλλο δεν έχει αναφερθεί, τουλάχιστον πρόσφατα. Περισσότερα γνωρίζουν τα παιδιά που έχουν ήδη την συσκευή, προσωπικά σου απαντώ επειδή έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του νήματος.

τέλεια, σας ευχαριστώ πολύ όλους...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με συγχωρείτε που θα σας φάω τον χρόνο σας με τις ερωτήσεις μου γιατί ίσως να έχουν απαντηθεί αλλά εχουν ματώσει τα μάτια μου και αντί να βρω την απάντηση στα ερωτήματα, μπερδεύτηκα περισσότερο!

1ον) Πως μπορώ να είμαι σίγουρος ότι το κινητό θα έχει b20 μπάντα (σκέφτομαι να το αγοράσω από tokinito.gr)

2ον) Τι παίζει με την εγγύηση? Αν το πάρω από το tokinito.gr για παράδειγμα δεν έχω καθόλου εγγύηση ενώ αν το πάρω από το πλαίσιο Κωτσόβολο κλπ.... έχω κανονικά εγγύηση? Όλα τα μικρά μαγαζιά το δίνουν χωρίς εγγύηση?????????

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν υποθέσουμε ότι έχω εγγύηση από το κατάστημα, η εγγύηση πρέπει να είναι και πάλι δύο έτη! Αυτό ισχύει επειδή "εξακολουθούμε" να είμαστε στην Ευρώπη. Νομικά η εγγύηση είναι 2 έτη και όχι λιγότερο! Άσχετα αν κάποιοι προτείνουν επέκταση από 1 έτος σε 2 με εξτρά χρήματα.

Το θέμα είναι τι γίνεται με τα "σκρουτζομάγαζα"

Ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο που είναι αρκετά χρόνια και το θεωρεί αξιόπιστο? π.χ. το tokinito.gr που λέω εγώ και το έχει σε σχετικά καλή τιμή το θεωρείτε αξιόπιστο????

 

Επειδή tokinito.gr τη μια βδομάδα έχει παρτίδες και την άλλη εξαντλούνται μέχρι να ξαναφέρουν σε μια ή δύο, πάντα τηλέφωνο από πριν για κράτηση. Από θέμα εγγύησης δίνουν ένα χρόνο, το γράφουν στο σάιτ τους. Το σημαντικότερο, επειδή έχω δει τι Xiaomi φέρνει γιατί μένω δίπλα τους σε ένα μαγαζί, οπωσδήποτε θα πας στο κατάστημα (για να το ρωτάς έχεις κοντινή πρόσβαση) να σιγουρευτείς γι αυτό που αναγράφεται στην πρώτη σελίδα του νήματος, ότι στο πλάι έχει ένα κόκκινο αυτοκόλλητο με το Global version και ότι πίσω γράφει Model:2016102. Ελπίζω να σε κάλυψα.

Edited by Vangelis_D9
Link to comment
Share on other sites

Επειδή tokinito.gr τη μια βδομάδα έχει παρτίδες και την άλλη εξαντλούνται μέχρι να ξαναφέρουν σε μια ή δύο, πάντα τηλέφωνο από πριν για κράτηση. Από θέμα εγγύησης δίνουν ένα χρόνο, το γράφουν στο σάιτ τους. Το σημαντικότερο, επειδή έχω δει τι Xiaomi φέρνει γιατί μένω δίπλα τους σε ένα μαγαζί, οπωσδήποτε θα πας στο κατάστημα (για να το ρωτάς έχεις κοντινή πρόσβαση) να σιγουρευτείς γι αυτό που αναγράφεται στην πρώτη σελίδα του νήματος, ότι στο πλάι έχει ένα κόκκινο αυτοκόλλητο με το Global version και ότι πίσω γράφει Model:2016102. Ελπίζω να σε κάλυψα.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και για τις απαντήσεις όλων φυσικά!!!!!!

Θα μου επιτρέψετε να επιμείνω ότι το θέμα επέκτασης της εγγύησης επί χρήμασι είναι παράνομο όταν πρόκειται για επέκταση από ένα έτος σε δύο έτη!!!

Η εγγύηση για συσκευές που πωλούνται εντός ΕΕ είναι 2 έτη!!!!

Και αυτό ισχύει και για την Apple !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Από ευρωπαϊκές αντιπροσωπείες ναι. Τα κινητά αυτά όμως είναι παραεισαγωγη από Κίνα και όχι από Ευρώπη. Από πού θα έχεις εγγύηση λοιπόν;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και για τις απαντήσεις όλων φυσικά!!!!!!

Θα μου επιτρέψετε να επιμείνω ότι το θέμα επέκτασης της εγγύησης επί χρήμασι είναι παράνομο όταν πρόκειται για επέκταση από ένα έτος σε δύο έτη!!!

Η εγγύηση για συσκευές που πωλούνται εντός ΕΕ είναι 2 έτη!!!!

Και αυτό ισχύει και για την Apple !!!!!!!!!

Αυτό που λες ισχύει μόνο αν μιλάμε για επίσημο εγγύηση αντιπροσωπείας εντός EU. Στην λέξη αντιπροσωπείας πρέπει να σταθεθσ παρά πολύ. Παίζουμε με τις λέξεις αλλά έτερο είναι αυτά. Μια λέξη μπορεί να κάνει την διαφορά. Αν κάτι είναι παραεισαγωγη τότε δεν ισχύει αυτό που λες. Όσο θέλει ο εισαγωγεασ θα σου δώσει. Αν αυτός αγοραζοντασ από Κινα έχει ένα χρόνο και δεν θέλει να ρισκάρει δικό του κεφάλαιο τότε θα σου δώσει ένα, αν σου δώσει 2 τότε ρισκάρει δικό του κεφάλαιο καθώς αν πρέπει να σου αλλάξει οτιδήποτε μετά τον πρώτο χρόνο δεν θα το πάρει πίσω ποτέ από την Κινα ως εγγύηση.

 

Ή για την Apple αλλά με πιο ακραίο παράδειγμα. Αν δεν φέρει iphoneX στην Ευρώπη δεν σημαίνει ότι όσοι το πουλάνε εντός ΕΕ θα πρέπει να δώσουν 2 χρόνια. Στην Αμερική δίνουν πχ ένα χρόνο νομίζω κανονικά. Οπότε αν το εισαγουν από εκεί και δεν θέλουν να βάλουν δικό τους ρίσκο τότε θα σου δώσουν ένα χρόνο.

 

Και πάλι όμως και στις 2 περιπτώσεις μιλάμε για εγγύηση καταστηματοσ και όχι αντιπροσωπείας! Μια λέξη που τα αλλάζει όλα.

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσεις μια συσκευή εντός ΕΕ,και να αναγράφεται στην συσκευασία το πιστοποιητικό CE,τότε έχει εγγύηση δύο χρόνων,αφού είναι ρητή ή νομοθεσία της ΕΕ...Αν τώρα είναι από χώρες που προσφέρουν ένα χρόνο εγγύηση,ο πωλητής είναι υποχρεωμένος να καλύψει την εγγύηση στα όρια που προβλέπει η ΕΕ...Δεν μετράει από που ήρθε,αλλά από που πωλείται...Και αν φυσικά καλύπτει τις προδιαγραφές για την ΕΕ....

Απλά για.να.δικαιωθει κάποιος πρέπει να κάνει διαδικασίες χρονοβόρες...

Έτσι και αλλιώς αν στο φόρουμ υπάρχει κάποιος νομικός και διαβάζει το θέμα,μπορεί να μας λύσει την απορία....

Εγώ πιστεύω ότι έχει σχέση από που γίνεται η πώληση,και όχι από που γίνεται η εισαγωγή....Και φυσικά να τηρεί τις προδιαγραφές το εμπόρευμα...

Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτημα σε μαγαζί που φέρνει το κινητό "τι θα γίνει.." σε περίπτωση που χρειαστεί επισκευή ειναι ότι θέλουν 20 εργάσιμες για αρχή και ότι το κινητό πάει Γερμανία για εγγύηση/επισκευή και οχι κίνα.

Τώρα τι παίζει ...

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μετα την τελευταια αναβαθμιση εχω την εντυπωση πως ανεβηκε και αλλο η αυτονομια εχω 24 ωρες αναμονη με 5, 12 οθονη ενεργη και ακομα ποσοστο 57% στη μπαταρια. Θα το τσεκαρω παλι ομως σε αλλη φορτιση.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μετα την τελευταια αναβαθμιση εχω την εντυπωση πως ανεβηκε και αλλο η αυτονομια εχω 24 ωρες αναμονη με 5, 12 οθονη ενεργη και ακομα ποσοστο 57% στη μπαταρια. Θα το τσεκαρω παλι ομως σε αλλη φορτιση.
Με ποια είσαι με την τελευταία dev ή την rom που έδωσε ota για λίγους πριν δύο τρεις μέρες;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος remi note 4 global. Τελευταία stable σταθερή. Εκ του αποτελέσματος εξαιρετική επιλογή. Όλα οκ. Ερώτηση, πως γίνεται να μεγαλώσουν σε μέγεθος τα εικονιδια και τα σύμβολα στο notification bar. (Σήμα wifi, ένδειξη μπαταρίας, ένδειξη παρόχου, κ.λ.π. θα τα ήθελα λίγο μεγαλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μετα την τελευταια αναβαθμιση εχω την εντυπωση πως ανεβηκε και αλλο η αυτονομια εχω 24 ωρες αναμονη με 5, 12 οθονη ενεργη και ακομα ποσοστο 57% στη μπαταρια. Θα το τσεκαρω παλι ομως σε αλλη φορτιση.

 

απο ποιο καταστημα το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...