Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να έδειξα φοβισμένος! Χα χα. Και απλά ρώτησα αν κάποιος την έκανε επειδή αναβάθμιση δεν σημαίνει και πάντα κάτι καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Οπότε miui 9 σε stable θα αργήσει ακόμα περισσότερο.

Το Νοέμβριο θα δοθεί

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

settings/notifications/app notifications/διαλεγεις τι και πως.

 

Η κατευθειαν παρατεταμενο πατημα στο επιμαχο notification

Εννοείται ότι είναι ρυθμισμένο να υπάρχει και ήχος αλλά δεν λειτουργεί πάντα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Νοέμβριο θα δοθεί

 

Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι θα ήταν αρχές Οκτωβρίου για αυτό και η έκπληξή μου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και σε μένα,μια απ' τα ίδια.

 

Κάντε υπομονή εγω εχω της ελληνικης αντιπροσωπειας.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλε κι εμένα το update σε 8.5.8.0, έχω Global Stable....

 

140bc186899800d9481a896bce047ccd.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4Χ using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το update είναι ακόμα σε δοκιμαστική έκδοση ( nightly ). Αν δεν αναφερθούν προβλήματα από τους​ χρήστες , θα δοθεί επίσημα σε όλους.

Δεν παίζει ρόλο το κατάστημα αγοράς .

Κι εμένα μου ήρθε σε τρεις συσκευές και καμία δεν είναι αγορασμένη από Ελλάδα.

Edited by panosss567
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το update είναι ακόμα σε δοκιμαστική έκδοση ( nightly ). Αν δεν αναφερθούν προβλήματα από τους​ χρήστες , θα δοθεί επίσημα σε όλους.

Δεν παίζει ρόλο το κατάστημα αγοράς .

Κι εμένα μου ήρθε σε τρεις συσκευές και καμία δεν είναι αγορασμένη από Ελλάδα.

 

Ναι δεν ξερω αλλα μερικες φορες αναλογα την χωρα αγορας εχουν καποια σειρα, η τα μπραντεντ την παιρνουν αργότερα συνηθως. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Η δυνατότητα των διπλών εφαρμογών (douple apps πχ δυο λογαριασμοι fb, viber κτλ) γνωρίζει κανείς αν υπάρχει σε άλλη εταιρεία πέραν της Xiaomi;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ξερω αλλα μερικες φορες αναλογα την χωρα αγορας εχουν καποια σειρα, η τα μπραντεντ την παιρνουν αργότερα συνηθως. :)

 

random ρολαρει σε μερικους και για περιορισμενη ωρα,ωστε αν υπαρχουν bugs να τα φτιαξουν πριν παει σε ολους.

Και οι global stable εχουν bugs,γι αυτο και δεν υπαρχει λογος να εισαι σε stable,ισα ισα που στις dev τα φτιαχνουν πολυ πιο γρηγορα.

 

Πχ το θεμα του ηχου στο video recording εχει λυθει εδω και πανω απο ενα μηνα στην china dev

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η δυνατότητα των διπλών εφαρμογών (douple apps πχ δυο λογαριασμοι fb, viber κτλ) γνωρίζει κανείς αν υπάρχει σε άλλη εταιρεία πέραν της Xiaomi;

 

καπου ειδα οτι το εκανε κι αλλη εταιρια προσφατα,δεν θυμαμαι ποια.Αλλα δεν το χουν αλλοι

Link to comment
Share on other sites

Πως τα πάω, είμαι σε καλό επίπεδο;

Και μια ερώτηση, γιατί χάνεται συνεχώς το επιλογές για προγραμματιστες; 6d4fb4eb16ec108bb917db2210d286e5.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 global

Edited by gregog7
Link to comment
Share on other sites

Η δυνατότητα των διπλών εφαρμογών (douple apps πχ δυο λογαριασμοι fb, viber κτλ) γνωρίζει κανείς αν υπάρχει σε άλλη εταιρεία πέραν της Xiaomi;

 

Υπάρχει η εφαρμογή "Parallel Space" που κάνει ακριβώς αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ξερω αλλα μερικες φορες αναλογα την χωρα αγορας εχουν καποια σειρα, η τα μπραντεντ την παιρνουν αργότερα συνηθως. :)

 

New Beta stable update is rolling out for Redmi Note 4 SD Global ROM V8.5.8.0.NCFMIED The update is rolled out to Random users. If you didn't get the update wait for its public release. The Update will be through OTA only and will be with/without Changelog. Sharing the ROM link and changelog is treated as leak and user may get banned for violation.

 

Note: Beta Stable Update can be suspended so ignore the update if you want a Stable release. Wait for its Public release.

http://en.miui.com/thread-862700-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

Η δυνατότητα των διπλών εφαρμογών (douple apps πχ δυο λογαριασμοι fb, viber κτλ) γνωρίζει κανείς αν υπάρχει σε άλλη εταιρεία πέραν της Xiaomi;

 

Η huawei το έχει σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

New Beta stable update is rolling out for Redmi Note 4 SD Global ROM V8.5.8.0.NCFMIED The update is rolled out to Random users. If you didn't get the update wait for its public release. The Update will be through OTA only and will be with/without Changelog. Sharing the ROM link and changelog is treated as leak and user may get banned for violation.

 

Note: Beta Stable Update can be suspended so ignore the update if you want a Stable release. Wait for its Public release.

http://en.miui.com/thread-862700-1-1.html

 

Δηλαδή; ελληνικος;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; ελληνικος;

Απλώς η Xiaomi σε ένα τυχαίο αλλά μικρό δείγμα συσκευών περνάει στο κανάλι των stable, εκδόσεις από το beta κανάλι και αν κάποιος πατήσει later στην συγκεκριμένη περίπτωση, θα πρεπει να περιμένει το επόμενο official release.

Link to comment
Share on other sites

Η huawei το έχει σίγουρα.

 

Καλημέρα...Εγώ στο Honor 6X ,Παντος δεν έχω βρει αυτή την λειτουργία,των διπλών εφαρμογών...Για πες μου που είναι η πως γράφεται,ίσως κάνω εγώ κάτι λάθος...

Ακόμα ένα θετικό στο MIUI είναι η ηχογράφηση κλήσης από την μαμά ρομ,κάτι που στους άλλους κατασκευαστές δεν υπάρχει,και θέλει root για να παίξει καλά η συγκεκριμένη εφαρμογή...

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...