Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποστηρίζει φίλε μου, απλά σε πάρει με την ημερομηνία παραγωγής του κινητού και όχι με την ημερομηνία αγοράς

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ, έστω και αυτό είναι αρκετο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Κάτοχος ακριβώς μια εβδομάδα. Έπαθα μια μίνι ξενέρα σήμερα. Ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί η δόνηση. Τελείως, οποιαδήποτε λειτουργία δόνησης. Αφού σκάλωσα λίγο, διάβασα στο XDA πως υπάρχουν μερικοί που τους έχει παρουσιάσει το ζήτημα. Το ανακίνησα σχετικά έντονα και επανήλθε. Προφανώς κάποιο σκάλωμα έφαγε το σχετικό μοτέρ. Ξενέρα για ναυαρχίδα μιας εβδομάδας όμως. Να τονίσω πως δεν έχει υπάρξει ούτε υπόψια πτώσης και η συσκευή είναι στη Spigen Rugged Armor από τη 2η μέρα.

 

Δε ξέρω αν έχει σχέση, αλλά τη στιγμή που φάνηκε να εμφανίζει το κόλλημα το ζόριζα κάργα με πολλά πράγματα ταυτόχρονα και είχε ζεσταθεί λίγο.

Edited by tsabasid

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

Περιμενοντας να παει η τιμη σε σχετικα νορμαλ επιπεδα (€450) να ρωτησω κατι ρε παιδια. Ποιο ειναι το καλυτερο tempered glass απο τις δεκαδες εταιριες εκει εξω? υπαρχει κατι που να ξεχωριζει; ή ολα ειναι τα ιδια; επισης ψαχνω να βρω βαση αυτοκινητου (για gps χρηση) κ εκτος απο κατι μανταλοειδη ασχημα univesal δεν εχω βρει κατι dedicated για G6. Εσεις που το εχετε, στο αμαξι με τι το στηριζετε; Επισης μια ερωτηση σχετικα με τη μπαταρια του. Εαν εγω θελησω μετα απο ενα χ διαστημα να του αλλαξω μπαταρια, τι παιζει; πληρωνω την procordia για μπαταρια κ εργατικα; ρωταω γιατι δεν υπαρχει κινητο που να κραταει τη μπαταρια του σωστη μετα απο 2 χρονια. Αλλα με τα προηγουμενα LG δε σε ενοιαζε- απλα την αλλαζες. Εδω ομως;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από tempered glass προτίμησε της nillkin. Όσον αφορά τη βάση αυτοκινήτου με οποιαδήποτε universal θα κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου μιας και προσαρμόζεται ανάλογα το κινητό. Για την μπαταρία όπως το είπες... Το πηγαίνεις στο Service και με το κατάλληλο κόστος γίνεται η αντικατάσταση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω μεν το κινητο (ακομη!), αλλα εχω μια universal βάση με βεντουζα που χρησιμοποιω με το τρεχον κινητο. Την ειχα παρει απο μεγαλη αλυσιδα €7. Απλως κοιτα να ταιριαζει το υποστηριζομενο πλατος της βασης με του κινητου.
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς παραπλανητικός τίτλος. Ο οδηγός συνίσταται στο να εγκαταστήσεις όλα τα google apps και να τα κάνεις default.....

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε φιλε μου...

 

Καλημερα να σαι καλα. Το εβαλα για οσους ες θελουν να το κανουν δεν ειναι υποχρωτικο για ολους τους κατοχους LG G6.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει τυχει να παρει κανεις απο αυτον εδω τον πωλητη? http://www.ebay.com/itm/LG-G6-H870DS-Dual-SIM-LTE-4GB-RAM-64GB-Ice-Platinum-Silver-Ship-From-EU-garant-/252878732195

 

Item location λεει UK και εχει παρα πολλες καλες κριτικες

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι "ξάδερφος" του γνωστού ιρλανδοκινεζου από τον οποίο έχει πάρει μέλος εδώ και του ήρθε όλα κομπλέ.

 

Μηπως εχει τυχει να παρει κανεις απο αυτον εδω τον πωλητη? http://www.ebay.com/itm/LG-G6-H870DS-Dual-SIM-LTE-4GB-RAM-64GB-Ice-Platinum-Silver-Ship-From-EU-garant-/252878732195

 

Item location λεει UK και εχει παρα πολλες καλες κριτικες

Link to comment
Share on other sites

Το Η870 δεν είναι μονοκαρτο 32αρι; αυτό το είναι; μπερδεύτηκα...

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Το 64αρι το dual με τον καλό τον ήχο είναι αυτό!

Το Η870 δεν είναι μονοκαρτο 32αρι; αυτό το είναι; μπερδεύτηκα...

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει τυχει να παρει κανεις απο αυτον εδω τον πωλητη? http://www.ebay.com/itm/LG-G6-H870DS-Dual-SIM-LTE-4GB-RAM-64GB-Ice-Platinum-Silver-Ship-From-EU-garant-/252878732195

 

Item location λεει UK και εχει παρα πολλες καλες κριτικες

εχω παρει εγω lg g6 h870ds και ενα s8+ dual.

ειναι μια χαρα μαλιστα ειναι αυτο το μαγαζί.

https://www.t-dimension.com/

πολυ καλη εποικοινωνια και γρηγορη αποστολη.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

εχω παρει εγω lg g6 h870ds και ενα s8+ dual.

ειναι μια χαρα μαλιστα ειναι αυτο το μαγαζί.

https://www.t-dimension.com/

πολυ καλη εποικοινωνια και γρηγορη αποστολη.

 

ναι το βρηκα οτι ειναι αυτο,εχει και λιγο καλυτερες τιμες απο το ebay. πιο πολυ με νοιαζει αν οντως στελνει απο αγγλια που λεει, για τελωνεια και τετοια. παρατηρησες αν τα πακετο απ εξω εγραφαν απο που ξεκινησαν?

Link to comment
Share on other sites

ναι το βρηκα οτι ειναι αυτο,εχει και λιγο καλυτερες τιμες απο το ebay. πιο πολυ με νοιαζει αν οντως στελνει απο αγγλια που λεει, για τελωνεια και τετοια. παρατηρησες αν τα πακετο απ εξω εγραφαν απο που ξεκινησαν?

ναι στελνει απο εκει που γραφει.

μια φορα πηρα κατα λαθος απο το αυστριαλιανο μαγαζι και ενω ειχα ειδη πληρωσει μου στειλανε μαιλ να την ακυρωσω και να την ξαναβαλω απο το γερμανικο η αγγλικο μαγαζι να μην εχω τελωνεια.

Αν κατι ερχεται απο εξω και οχι απο ευρωπη το γραφει καθαρα στο ειδος

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

To σκέφτομαι πολύ σοβαρά για αγορά το G6 .τέλεια χαρακτηριστικά και η τιμή γύρω στα 500 δελεαστική . Όμως είναι LG , τα nexus 5x , G5 είχαν θέματα bootloop λόγω πλακέτας ( παθών ) και το service της LG στην Ελλάδα γίνεται από την procordia ( πάνω από μήνα η επισκευή στην περίπτωση μου )
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω φιλε μου με το lg g6 να υπαρχει θεμα bootlops.στο lg g4 ολη την βρωμουδουλεια πρεπει να την εκανε ο snapgragon 808!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

To σκέφτομαι πολύ σοβαρά για αγορά το G6 .τέλεια χαρακτηριστικά και η τιμή γύρω στα 500 δελεαστική . Όμως είναι LG , τα nexus 5x , G5 είχαν θέματα bootloop λόγω πλακέτας ( παθών ) και το service της LG στην Ελλάδα γίνεται από την procordia ( πάνω από μήνα η επισκευή στην περίπτωση μου )

Το g5 δεν είχε ποτέ πρόβλημα bootloop....το v10 και g4 ειχαν

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω φιλε μου με το lg g6 να υπαρχει θεμα bootlops.στο lg g4 ολη την βρωμουδουλεια πρεπει να την εκανε ο snapgragon 808!

Για bootloop όχι αλλά για ir το συζητάμε! ;)

Ότι και να πούμε φίλε μου, είναι κάτι από λαχείο η αγορά ενός LG.

 

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στη ζωη μου εχω παρει το G2 και το G3. Το πρωτο σε δυο κομματια. Και τα δυο μου εβγαλαν προβλημα τη γνωστη κιτρινιλα στην οθονη (απο 2 φορες το καθενα). Τα πηγα στην προκορντια και ολα καλα.

Το G3 την πρωτη φορα μπουταρε συνεχεια και ασταματητα πηγε προκορντια και ολα καλα. Τωρα εβγαλε μπλε οθονη στην αρχη και δεν ξαναανειξε ποτε. Πηγε σκουπιδια και ολα καλα. :lol:

Σκεφτηκα τα παρω το G6 που μου αρεσει πολυ απο το πλαισιο. Και ερωτω. Αν χαλασει και αυτο ποιος το φτιαχνει μιας και λογικα ανταλλακτικα επίσημα στη χωρα μας δεν εχει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Η procordia, με την ανάλογη καθυστέρηση φαντάζομαι, για το ανταλλακτικό.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...