Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ... Αν καταφέρουν και δώσουν ένα κλικ αναβάθμισης στις κάμερες και στην αυτονομία, τότε το ήδη απογειωμένο κινητό θ' ανέβει σε τρελό επίπεδο!

Να φανταστώ θα πάρουμε κάτι από τοu V30 το software --->>

Φτιάξε μας ρε LG!

Link to comment
Share on other sites

LG Electronics will upgrade the operating system (OS) of LG G6 to Android 8.0 'Oreo' from 30th.

 

LG Electronics has been providing 'Oreo' upgrades for the first time as a smartphone maker in Korea last December through LG V30. Based on accumulated technology and know-how, LG upgrades the latest OS upgrade to LG G6.

 

This upgrade is the first line of the 'Software Upgrade Center', which was launched in March for quick and systematic smartphone customer care. The center is a permanent organization to provide stable and ongoing support for occasional OS upgrades. Following this LG G6, LG V20 and LG G5, which were launched in 2016, will also be upgraded to Oreo.

 

The upgrade is available both wireless and wired. Customers who use the LG G6 can receive the software update notification from their smartphone, upgrade it wirelessly, or connect to the PC and upgrade through the LG Bridge program. The 'LG Bridge' can be installed from the mobile phone download center of LG Electronics homepage.

 

Android 8.0 'Oreo' speed, battery and basic performance, screen configuration, graphics and overall improved. You can enjoy various convenience functions such as adding PIP (Picture In Picture) function that allows users to watch video and continue viewing images on a small screen even when another application is running, and support for high-resolution sound source LDAC that minimizes sound source loss.

 

LG Electronics plans to add new features such as the 'sympathetic AI' introduced by the LG V30S ThinQ to the LG G6.

 

The LG G6 is a premium smartphone with a 5.7-inch full-vision display that gives a full 18: 9 aspect ratio, an optimal grip to handle with one hand, and the highest level of durability. Astro Black, Ice Platinum, Mystic White, Terra Gold, Marine Blue, Lavender Violet, and Raspberry Rose.

 

"We will continue to provide stable and continuous after-sales services such as upgrading the OS and adding new functions to existing products," said Lee Seok-su, CEO of Software Upgrade Center at LG Electronics. "LG Smartphones can be trusted by customers who believe in long- I will try to make steady efforts. "

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα επιλογη αναλυσης στο oreo, βαζοντας μια 1080p αναλυση βελτιωνεις αισθητα αυτονομια

αλλαζω και τωρα μεσω adb, ολες οι εφαρμογες λειτουργουν εκτος απο τη στοκ καμερα (τα δειχνει λιγο ζουμαρισμενα) που για φωτο δε με νοιαζει αλλα στο manual 4k video ειναι υπεροχη

το ai δε μου λεει κατι, δε με ενδιαφερει αν θα αναγνωριζει σκυλι γατι αρσενικο θηλυκο ή παστιτσιο.

θα προτιμουσα native google pixel processing με τα hdr+ κτλ που τα δινει και τωρα η google cam αλλα πρεπει να εχω πολλαπλες καμερες γιατι η gcam στο video δεν υποστηριζει το 4κ οποτε πρεπει να εχω και τη lg cam

 

επισης θα ηθελα much lighter rom, πολυ ραμ βρε παιδι μου και πολυ σκουπιδι η 7!

 

και ενα gesture control αλλα iphone x για να κρυβεις τα softkeys δεν ειναι κακο, για οποιον το θελει enable disable - οχι με το ζορι, απλα να εχει option

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Να παρω αυτο η το s8? Τι λετε?

 

Αν βρεις το S8 στα 330-340ευρω που πωλειται τωρα το G6,παρε αυτο.

Αν οχι τοτε τι να σου πουμε οταν η χρηματικη διαφορα μεταξυ των δυο κινητων ειναι σχεδον 40% παραπανω απο οσο κανει το G6?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά 312 ευρώ μπορείς να το βρεις ...

Κατά τ' άλλα συμφωνώ με τον φίλο από πάνω!

Ζυγίζεις το πορτοφόλι σου και αποφασίζεις.

Εγώ πάντως θα σας πω ένα, επειδή έτυχε και ήμουν χθες με κολλητό που είχε το s8. Στο ίδιο ακριβώς σημείο που καθόμασταν σε κλειστό γυμναστήριο που πάνε τα παιδιά μας, εγώ έξω είχα για πλάκα wifi , αυτός δεν έπιανε καν και έπρεπε να πάει μέσα στο κλειστό για να πιάσει! Όπως και το αντίστροφο, εγώ μπόρεσα να κάνω κλήση μέσα στο γυμναστήριο που είναι στο ημιυπόγειο, αυτός έπρεπε ν' ανέβει πάνω!~ Τα μούτρα του που το είδε αυτό και του είχα πει πόσο το αγόρασα, αξία ανεκτίμητη!

Για το μόνο που μπορεί να καυχηθεί, είναι ένα κλικ καλύτερες φωτογραφίες σε συγκεκριμένες συνθήκες φωτισμού, όπως και ένα κλικ καλύτερη αυτονομία. Ωστόσο δεν μπορώ να πω το ίδιο για την ποιότητα ζωής της μπαταρίας σε βάθος χρόνου. Το Samsung s6 που έχω εδώ και ένα χρόνο, βλέπω πως έχει μειωθεί αισθητά η μπαταρία του και είμαι από αυτούς που προσέχουν απίστευτα τα κινητά τους! Πιστεύω στο συγκεκριμένο φταίει που αναπτύσσει υψηλές θερμοκρασίες σε φόρτιση, σε 4G, σε πλοήγηση και κτλ, καταστρέφοντας σιγά σιγά την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, δεν έχουμε τονίσει αρκετά το πόσο καλή λήψη γενικά έχει το G6. Πάρα πολύ δυνατή λήψη WiFi και σήμα τηλεφωνίας, καμία σχέση με το κακό σε αυτόν τον τομέα με το Samsung Note 4 που είχα.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά 312 ευρώ μπορείς να το βρεις ...

Κατά τ' άλλα συμφωνώ με τον φίλο από πάνω!

Ζυγίζεις το πορτοφόλι σου και αποφασίζεις.

Εγώ πάντως θα σας πω ένα, επειδή έτυχε και ήμουν χθες με κολλητό που είχε το s8. Στο ίδιο ακριβώς σημείο που καθόμασταν σε κλειστό γυμναστήριο που πάνε τα παιδιά μας, εγώ έξω είχα για πλάκα wifi , αυτός δεν έπιανε καν και έπρεπε να πάει μέσα στο κλειστό για να πιάσει! Όπως και το αντίστροφο, εγώ μπόρεσα να κάνω κλήση μέσα στο γυμναστήριο που είναι στο ημιυπόγειο, αυτός έπρεπε ν' ανέβει πάνω!~ Τα μούτρα του που το είδε αυτό και του είχα πει πόσο το αγόρασα, αξία ανεκτίμητη!

Για το μόνο που μπορεί να καυχηθεί, είναι ένα κλικ καλύτερες φωτογραφίες σε συγκεκριμένες συνθήκες φωτισμού, όπως και ένα κλικ καλύτερη αυτονομία. Ωστόσο δεν μπορώ να πω το ίδιο για την ποιότητα ζωής της μπαταρίας σε βάθος χρόνου. Το Samsung s6 που έχω εδώ και ένα χρόνο, βλέπω πως έχει μειωθεί αισθητά η μπαταρία του και είμαι από αυτούς που προσέχουν απίστευτα τα κινητά τους! Πιστεύω στο συγκεκριμένο φταίει που αναπτύσσει υψηλές θερμοκρασίες σε φόρτιση, σε 4G, σε πλοήγηση και κτλ, καταστρέφοντας σιγά σιγά την μπαταρία.

Θα συμφωνήσω απόλυτα για το σήμα και την εμβέλεια του τηλεφώνου. Εγώ παίδες προερχόμενος από oneplus 3, η μόνη μου έννοια ήταν στο πόσο ομαλά θα πήγαινε το G6 σε σχέση με το 1+.Προς έκπληξή μου, θα έλεγα, τώρα δεν έχω καμία έννοια...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

το g6 ειναι απο τα ελαχιστα μοντελα που προσφερουν 2 καμερες με τη μια να ειναι ultra wide.

αυτο και το διαχωριζει απο τον ανταγωνισμο. οτι το δινει και σε πολυ δυνατη τιμη ειναι σα να σου χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτάς στα δόντια

Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα πραγματικά το πώς κατήντησε η LG τουλάχιστον στη χώρα μας, αλλά και γενικότερα πώς έγινε η εικόνα της μετά τα bootloops. Από το 13 ήμουν κολλημένος με LG ξεκινώντας από Optimus G, παίρνοντας όλη τη G σειρά έως το 5 καθώς και το G Flex 2, αλλά όσο και να μου αρέσει το 6άρι και να το γλυκοκοιτάω, δεν ξέρω αν μπορώ να τους ξαναεμπιστευτώ.

 

Αλλά όντως, είναι "άδικο" να προσφέρει τόσα ξεχωριστά και πολλοί να το κράζουν μόνο & μόνο για το γεγονός ότι προσφέρει προηγούμενης γενιάς SOC

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα πραγματικά το πώς κατήντησε η LG τουλάχιστον στη χώρα μας, αλλά και γενικότερα πώς έγινε η εικόνα της μετά τα bootloops. Από το 13 ήμουν κολλημένος με LG ξεκινώντας από Optimus G, παίρνοντας όλη τη G σειρά έως το 5 καθώς και το G Flex 2, αλλά όσο και να μου αρέσει το 6άρι και να το γλυκοκοιτάω, δεν ξέρω αν μπορώ να τους ξαναεμπιστευτώ.

 

Αλλά όντως, είναι "άδικο" να προσφέρει τόσα ξεχωριστά και πολλοί να το κράζουν μόνο & μόνο για το γεγονός ότι προσφέρει προηγούμενης γενιάς SOC

Απ το optimus g πήγα κατευθείαν στο g6 και αν δεν έκαναν τα καραγκιοζιλίκια με τις wide και τα updates θα ήταν και το επόμενο lg. Τώρα έχω αρχίσει να αμφιβάλλω.
Link to comment
Share on other sites

Αλλά όντως, είναι "άδικο" να προσφέρει τόσα ξεχωριστά και πολλοί να το κράζουν μόνο & μόνο για το γεγονός ότι προσφέρει προηγούμενης γενιάς SOC

 

Δεν ειναι μονο το προηγουμενης γενιας soc που ειναι για κραξιμο.

Ειναι η φθηνοτερη επιλογη σε gor.glass 3 μπροστα λογω κοστους(σε ναυαρχιδα του 2017),

ειναι οι διαφορετικες εκδοσεις ανα ηπειρο με την δικη μας Ευρωπαικη να ειναι η χειροτερη,

ειναι το πισω τζαμακι των καμερων που ευκολα μπορει να μαζεψει γρατζουνιες οπως και το γεγονος οτι υπαρχουν 2 διαφορετικες εκδοσεις καμερων

ειναι το γεγονος οτι εβγαλε το notification led που μεχρι και πιο παλια ειχε,

ειναι το γεγονος οτι εχουμε φτασει τελη Απριλιου και τωρα ανακοινωθηκε για τον Μαιο android 8

ειναι το γεγονος οτι η κεντρικη καμερα δεν ειναι αισθητα καλυτερη απο του προηγουμενου g5

Τελος προσωπικα θεωρω το LG skin απο τα χειροτερα της αγορας και ας μην εχει 2πλο εφαρμογες τυπου samsung.

 

Δεν ειναι ολα τοσο ροδινα,αλλιως δεν θα αγοραζε κανεις το v30.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο το προηγουμενης γενιας soc που ειναι για κραξιμο.

 

Ειναι η φθηνοτερη επιλογη σε gor.glass 3 μπροστα λογω κοστους(σε ναυαρχιδα του 2017),

 

ειναι οι διαφορετικες εκδοσεις ανα ηπειρο με την δικη μας Ευρωπαικη να ειναι η χειροτερη,

 

ειναι το πισω τζαμακι των καμερων που ευκολα μπορει να μαζεψει γρατζουνιες οπως και το γεγονος οτι υπαρχουν 2 διαφορετικες εκδοσεις καμερων

 

ειναι το γεγονος οτι εβγαλε το notification led που μεχρι και πιο παλια ειχε,

 

ειναι το γεγονος οτι εχουμε φτασει τελη Απριλιου και τωρα ανακοινωθηκε για τον Μαιο android 8

 

ειναι το γεγονος οτι η κεντρικη καμερα δεν ειναι αισθητα καλυτερη απο του προηγουμενου g5

 

Τελος προσωπικα θεωρω το LG skin απο τα χειροτερα της αγορας και ας μην εχει 2πλο εφαρμογες τυπου samsung.

 

 

 

Δεν ειναι ολα τοσο ροδινα,αλλιως δεν θα αγοραζε κανεις το v30.

 

 

 

Σωστός ... σε όλα αλλά και ειδικά περί σκιν.

Αλλά και τα θετικά που αναφέρθηκαν πιο πάνω είναι σημαντικά! Σε σχέση με την λήψη WiFi πχ κ εμένα μου έχει τύχει το G6 να πιάνει και το iPad μου να έχει θεμα!

Για τα λεφτά που κοστίζει ειδικά τώρα είναι πολύ καλή επιλογή!

 

Από την άλλη το V30 (αν αντιπαρελθουμε το θέμα του χάλια σκιν -κάπως βελτιωμένο βέβαια σε σχέση με το G6 νομίζω- ) θα ήταν το ιδανικό κινητό για εμένα... λόγω του πολύ καλού του ηχητικού τμήματος!

Κυκλοφορεί μια ενδιαφέρουσα κριτική στο Stereophile για την απόδοση του V30 ως music player!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ... σε όλα αλλά και ειδικά περί σκιν.

Αλλά και τα θετικά που αναφέρθηκαν πιο πάνω είναι σημαντικά! Σε σχέση με την λήψη WiFi πχ κ εμένα μου έχει τύχει το G6 να πιάνει και το iPad μου να έχει θεμα!

Για τα λεφτά που κοστίζει ειδικά τώρα είναι πολύ καλή επιλογή!

 

Από την άλλη το V30 (αν αντιπαρελθουμε το θέμα του χάλια σκιν -κάπως βελτιωμένο βέβαια σε σχέση με το G6 νομίζω- ) θα ήταν το ιδανικό κινητό για εμένα... λόγω του πολύ καλού του ηχητικού τμήματος!

Κυκλοφορεί μια ενδιαφέρουσα κριτική στο Stereophile για την απόδοση του V30 ως music player!!

 

Στο forum υπαρχει μια ταση ομως να μην αναφερονται μερικα πραγματα οπως ειναι και τις περισσοτερες φορες το μονο που να γραφεται ειναι αποθεωση για την συσκευη του καθε θεματος.

 

Προφανως και το g6 εχει πολλα θετικα,ενα απο τα οποια ειναι και η τιμη του αυτη την στιγμη,βεβαια εχε στο μυαλο σου οτι τα παραπανω εγω τα γραφω οταν το ειχα αγορασει στα 420ευρω πως μου ειχε φανει η συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Και όμως έχουμε αναφέρει πολλές φορές τι ατέλειες του κινητού, αλλά όταν βάλεις στην ζυγαριά τα θετικά από την μια και τ' αρνητικά από την άλλη, μαζί με το κόστος του .... τότε ΧΑΛΑΡΑ γέρνει προς την αποθέωση!

Όσο για το gorilla glass, έχουν περάσει από τα χέρια μου και ... καλύτεροι γορίλες και καλά, οι οποίοι γέμιζαν και αυτοί γρατσουνιές ! Δεν ξέρω και δεν είμαι ειδικός να το εξηγήσω, αλλά όλα τα κινητά των τελευταίων χρόνων μπορούν ν' αποκτήσουν γρατσουνιές αν είσαι γκαντέμης και δεν θα σε σώσει ποιας σειράς είναι.

Το να πάρει κάποιος κινητό (και μιλάω για τα εύθραυστα των τελευταίων χρόνων) και δεν του βάλει τζάμι, τότε ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΟΡΙΛΑΣ! Θα την αρπάξει την γρατζουνιά κάποια στιγμή αν το έχει έτσι ακάλυπτο.

Για το τζαμάκι της πίσω κάμερας, ΔΕΝ μπορώ να σου απαντήσω μιας και ... κάπου διάβασα σε ένα review ότι είναι ευαίσθητο. Δεν το έχω δει σε μένα και ελπίζω να μην μου τύχει. Εξάλλου το έχω σε θήκη και πλέον είναι τζόκερ να τύχει το κακό.

Για το led συμφωνώ, θα μπορούσε να έχει. Όλα είναι θέμα συνήθειας όμως, ενώ το προηγούμενο κινητό μου είχε και είχα βολευτεί, τώρα που δεν έχω, .... προσαρμόστηκα και πλέον το led είναι το αυτί μου! :p Πάντα με ειδοποιεί με ήχους τι γίνεται και ελέγχω. Και εδώ που τα λέμε είναι τόσες πολλές ειδοποιήσεις που μου έρχονται, που πλέον ΔΕΝ περιμένω κανένα led να με ειδοποιήσει, αλλά το ελέγχω συστηματικά από μόνος μου!

Οι 2 κάμερες που λες, αν το δεις στην πράξη είναι σχεδόν ίδιες. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ περίπτωση να βασιστούμε ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗ που υπάρχει στο ίντερνετ από κάποιον που ούτε ξέρουμε τι και πως. Αν έχει κάποιος άλλα συγκριτικά πέρα των 2 μόνο φώτο από το πάρκινγκ ας μου δείξει. Εγώ κρίνω από τα άπειρα reviews που υπάρχουν και δείχνουν καταπληκτικές φωτογραφίες άσχετα ποια έκδοση σου τύχει, αλλά και από τα ίδια τα μάτια μου!

Για το lg skin πάλι δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω, μιας και μένα προσωπικά μου αρέσει. Γούστα είναι αυτά!

Αναμένουμε το μπισκοτάκι (και ας άργησε) για να δούμε τι καλό θα μας φέρει.

ΝΑΙ άργησαν τραγικά, ΑΛΛΑ και από την άλλη έχουμε δει άπειρες περιπτώσεις αναβαθμίσεων κινητών που γίνονται χειρότερα.

Το καλό πράγμα ... αργεί!:)

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Για το τελευταιο που λες θα συμφωνουσα αν γνωριζα οτι η εκδοση που θα ερθει του Oreo ειναι καλη. Βεβαια και παλι δεν ειναι δικαιολογια αυτη,γιατι αν ειναι ετσι ας ειχε εστω την προηγουμενη 7.1.2.

Και στο galaxy s8 που αργησε να βγει βλεπω και εχουν θεματα αρκετοι γιαυτο κρατα μικρο καλαθι.

 

Αυτο που θελω να πω με ολα αυτα ειναι οτι εως ενα βαθμο το hate που εχει φαει η LG και οι συσκευες της τα τελευταια χρονια μετα το g2 τελος παντων ειναι εως ενα βαθμο δικαιολογημενο.

 

Γιατι ας μην κοροιδευομαστε αλλα αν δεν ειχαμε οικονομικο θεμα θα ειχαμε ολοι του θεματος κανει μεταβαση στο πληρες v30 και ουτε γατα ουτε ζημια.

 

Ειναι βασικα μια περιπτωση σαν το HTC U Ultra που οταν πρωτοβγηκε ηταν για τα σκουπιδια που ζητουσε 730+ευρω για αυτα που προσφερει,αλλα τωρα που επεσε η τιμη του κατω απο τα 280ευρω ειναι απο τις value for money συσκευες στο κομματι της καμερας κυριως που δεν βρισκεις τετοια καμερα και με πολυ περισσοτερα χρηματα.

 

Ελπιζω παντως με Android 8 να δωσουν επιλογη να μπορεις να κρυψεις την μπαρα των πληκτρων.

 

Δινω kudos παντως στο g6 που ειναι απιστευτα βολικο σε χρηση με το 1 χερι και που εχει χαμηλο δεικτη sar.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

To G6 ήταν το πρώτο τηλέφωνο της LG μετά από πολύ καιρό που όχι μόνο φάνηκε πολύ καλό από την αρχή (όπως το G4), αλλά απέδειξε τις αρετές του και σε βάθος χρόνου. Για να επανέλθει στην πρώτη γραμμή, η LG θα χρειαστεί και άλλα πετυχημένα και ποιοτικά μοντέλα, κάτι που φαίνεται να καταφέρνει με τα V30 και ίσως το G7. Κατόπιν θα χρειαστεί κάποιο πανίσχυρο και επιθυμητό από τον κόσμο killer feature και πολλή διαφημιστική προώθηση. Για εμένα ας πούμε, ο quad DAC των τελευταίων LG είναι killer feature, άκουσα και το V30 με καλά ακουστικά και χαμογελούσα, αλλά αυτό δεν είναι κάτι που ζητά ο πολύς κόσμος, μάλλον πρέπει να προσφέρει κάτι ασυνήθιστο στον σχεδιασμό και στην κάμερα.

Θα αγοράσω το V30; Μάλλον όχι, τουλάχιστον όχι σύντομα. Είναι σε όλα καλύτερο από το G6, αλλά είναι και μεγαλύτερο σε μέγεθος. Οι διαστάσεις του G6 σε σχέση με την οθόνη του είναι ιδανικά για εμένα και δεν έχει κάποια χτυπητή αδυναμία. To G7 φαίνεται να πηγαίνει ένα βήμα παραπέρα στο θέμα του ήχου.

Το θέμα είναι ότι με αυτόν τον quad DAC η LG με έκανε οπαδό και δεν έχω πλέον μάτια (ή μάλλον αυτιά) για άλλη εταιρία!..

Edited by Voodooman
Link to comment
Share on other sites

Δεν φτανει μονο αυτο.Ο ανταγωνισμος εχει ανεβει παρα πολυ στο android λογω και της ανοδου αρχικα της Huawei και μετα της xiaomi.

 

Η LG γενικα εχει αποκτησει παρα πολυ κακο ονομα στην αγορα,αρχικα με τα bootloops μεχρι και lg g5/nexus 5x(βγηκε πριν λιγο καιρο και σχετικη αποφαση απο δικαστηρ.),και με τα updates που τελευταια τα χαλασε παρα πολυ(πρωτη φορα να αργουν τοσο πολυ να παρουν αναβαθμιση οι ναυαρχιδες της),με την παρα πολυ υψηλη τιμη του v30 και παει λεγοντας.

 

Τραγικη ηταν ακομα και η αποφαση της να βγαλει διαφορετικες εκδοσεις στο g6 οπως εχουμε πει απειρες φορες και μετα με να πλασαρει και το LG G6+.

 

Ποτε δεν προκειται η LG να γινει ανταγωνιστικη οπως πιο παλια,εχει χασει δυστηχως τον δρομο της η εταιρεια και δειχνει να ακολουθει τον κακο δρομο(σε αρκετα πραγματα)οπως η HTC.

 

Τελος με το v30 μην ξεχασω να αναφερω οτι με το v30 που αναφερθηκε εφαγε και εκει κραξιμο με την αρχικη κυριως παρτιδα με τα θεματα των οθονων σε αυτο αλλα και με το Pixel 2 xl που ηταν υπευθυνη για την οθονη του.

 

Το οτι ανοιγει ξεχωριστο τμημα οπως λεει για τις αναβαθμισεις των ναυαρχιδων της που πλεον ειναι ισως απο τις τελευταιες εταιρειες σε αυτο το κομματι δεν ειναι και οτι το καλυτερο.

 

Δεν λεω και εγω με το G6 για την τιμη που το πηρα(την δευτερη φορα)ειμαι αρκετα ικανοποιημενος,αλλα δεν ξερω αν θα με ξαναδει lg μοντελο στο μελλον αν συνεχισει ετσι.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω το κινητο μια εβδομαδα.

Και ηδη εχει προβλημα το πισω κουμπι ενεργοποιησης, καθως εχει στραβωσει προς τη μια πλευρα.

Εχει κανεις αλλος παρομοιο προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Όντως για εμάς τους audiophiles το DAC που φοράει η LG στα εν λόγω κινητά είναι σημαντικό feature αλλά όπως ειπώθηκε ήδη για τον πολύ κόσμο δεν είναι καν γνωστό το τι ακριβώς είναι το εν λόγω χαρακτηριστικό.

Προσωπικά ελπίζω να κρατήσει αυτή της την audiophile πορεία και να μπορέσω κάποια στιγμή να αποκτήσω ένα από αυτά τα μοντέλα. Δεδομένου πάντα πως θα κρατήσουν μια στοιχειώδη ποιότητα σαν συσκευές γενικά.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες απόψεις παιδιά, εννοείται πως σε αυτή την κατηγορία παίζει μόνο του μπάλα... όσον αφορά την Oreo που αναφέρθηκε στο s8 plus που έχω, με μια λέξη...καλυτερη δεν γίνεται! Τόσο καλά έχει κάτσει στο κινητό μου.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι φοβερό παιδιά, και εγώ όταν το πήρα απορούσα με το θάψιμο που έφαγε.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω το κινητο μια εβδομαδα.

Και ηδη εχει προβλημα το πισω κουμπι ενεργοποιησης, καθως εχει στραβωσει προς τη μια πλευρα.

Εχει κανεις αλλος παρομοιο προβλημα;

 

Τι εννοεις οτι εχει στραβωσει το κουμπι ενεργοποιησης?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...