Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2017)


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι φίλε μου είχα κάποιες εφαρμογές πού ζήταγε λεφτά Στο Google play store και στο αλο τις κατέβασα τσάμπα χωρίς τις διαφημίσεις δεν υπάρχουν όλα αλά τα περισσότερα εκεί
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 625
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι φίλε μου είχα κάποιες εφαρμογές πού ζήταγε λεφτά Στο Google play store και στο αλο τις κατέβασα τσάμπα χωρίς τις διαφημίσεις δεν υπάρχουν όλα αλά τα περισσότερα εκεί

 

Δεν ξέρω αν έχεις συνειδητοποιήσει πως αναφέρεσαι σε παράνομο υλικό καθώς οι σπασμένες εφαρμογές είναι κλεμμένες εφαρμογές!

 

Σύνδεσμοι διαγράφηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχεις συνειδητοποιήσει πως αναφέρεσαι σε παράνομο υλικό καθώς οι σπασμένες εφαρμογές είναι κλεμμένες εφαρμογές!

 

Σύνδεσμοι διαγράφηκαν.

 

δεν ηξερα οτι τα εναλλακτικά market είναι παράνομα καλά κάνετε και με ενημερώσατε ευχαριστώ

Edited by BILLY5
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ηρθε αναβαθμηση?Εμενα πριν λιγο..γυρω στα 130 ΜΒ ειναι..Εχω την εντυπωση οτι το τηλεφωνο ειναι πολυ ποιο smooth

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

εχει καπου την λειτουργια που περνουσες το χερι απο πανω και αναβε η οθονη?βλακεια αν δεν το εβαλαν

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ηρθε αναβαθμηση?Εμενα πριν λιγο..γυρω στα 130 ΜΒ ειναι..Εχω την εντυπωση οτι το τηλεφωνο ειναι πολυ ποιο smooth

λογικά είναι αυτή με security patch Μαΐου... στο δικό μου, πορτογαλικό, πριν 10 μέρες ήρθε του Απριλίου, στου Billy η ίδια τέλη Μαΐου...

ότι να 'ναι... :wacko:

Edited by geovoul23
the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

εχει καπου την λειτουργια που περνουσες το χερι απο πανω και αναβε η οθονη?βλακεια αν δεν το εβαλαν

 

την εχει μεσα στης ρυθμισης αλα εγω που την εβαλα δεν ειδα να δουλευει εδω δεν ξερουμε τι θα γινει με της αναβαθμισης αρχιζω να ανυσηχω η samsung δεν ειναι sony να εχεις το κεφαλι σου υσηχο

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εμενα κατι καινουργιο δεν εχει ερθει ακομα στην A320FLXXU1AQD2 ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας που ακριβώς είναι....!

 

οντως που ειναι,αυτο ψαχνω και γω:blink:

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαζει κατι το λινκ.

 

παρεπιπτοντως το παρηγγελα και το περιμενω μαλλον αυριο κι εγω:)

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να το παρεις mel68..ειναι πολυ ομορφο κινητο και καλο(προσωπικα εγω ειμαι ευχαριστημενος)

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να το παρεις mel68..ειναι πολυ ομορφο κινητο και καλο(προσωπικα εγω ειμαι ευχαριστημενος)

 

thanks!

το οτι εισαι πολυ ευχαριστημενος μετραει πολυ!

ερχομαι απο xperia z1 compact κι αν ειναι στην ιδια αποδοση πανω κατω θα ειναι πολυ ενταξει για μενα.

αυτο που θελω απο ενα κινητο να ναι αξιοπρεπες(ουτε πυραυλος ουτε κολληματα) και το Ζ1 δεν μου ειχε κολλησει ποτε απλα μου σπασε η οθονη και να μαι κι εγω εδω:)

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά θα σου είναι. το link δείχνει ποια έκδοση firmware έχει βγει στο κινητό για όλες της χώρες
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά θα σου είναι. το link δείχνει ποια έκδοση firmware έχει βγει στο κινητό για όλες της χώρες

τωρα μια χαρα ανοιγει το λινκ:rolleyes:

 

να βαλω κι εγω ενα που βρηκα :rolleyes:

https://www.sammobile.com/samsung-galaxy-android-8-o-update

 

και να ρωτησω γιατι στο xda δεν εχουν καμμια custom rom γαι το τηλεφωνο;

μου κανε εντυπωση και πιθανολογω οτι θα περιμενουν τη nougat για να ασχοληθουν με custom roms...

απο την αλλη σκεφτομαι οτι καλυτερα στη τελικη που δεν εχουν για να μην πειραζω το κινητο ολη την ωρα:X

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα παλικαρια θα περιμενω την Νουγκατινα!Δεν βλεπω τον λογο να πειραξω το κινητο μου απο την στιγμη που δουλευει αριστα..Οπως και στις μητρικες δεν κανουμε update BIOS παρα μονο αν υπαρχει θεμα :P

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αγορασα ανταπτορακι micro usb to type-c και εκανα δοκιμες,αναγνωρισε κανονικα 2 στικακια με micro usb που ειχα και μου εμφανισε και την επιλογη αν θελω να φορτισω οποια συσκευη συνδεσω επανω στην type-c!

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με τον αντάπτορα που είχε στην συσκευασία από type c σε micro usb, ένα φλασάκι micro δεν δούλεψε...
the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα με ενα hama 16gb και ενα kingston 16gb,και τα 2 με fat32.απο που το πηρες και ειχε ανταπτορα μεσα?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα με ενα hama 16gb και ενα kingston 16gb,και τα 2 με fat32.απο που το πηρες και ειχε ανταπτορα μεσα?

από κατάστημα στην μεταμόρφωση, και είχε αντάπτορα από micro usb σε type c... μ΄αυτό φορτίζω με τον παλιό μου φορτιστή, άλλα δεν μου δουλεύει το otg :O

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

μηπως φταιει ο ανταπτορας,εγω πηρα αυτο:http://www.e-shop.gr/forever-micro-usb-to-type-c-adapter-p-TEL.029278

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

 

με λιγο ψαξιμο στο xda developers βρηκα οτι ο ανταπτορας που ειχε μεσα η σαμσουγκ ειναι διαφορετικος τυπος απο αυτα που κυκλοφορουν στην αγορα και δουλευει μονο για φορτιση και μεταφορα αρχειων στον υπολογιστη.ολοι δηλαδη ειχαν το ιδιο θεμα,δεν τους δουλευε το usb otg με της σαμσουγκ και δουλεψε με αλλα ασχετης μαρκας ανταπτορακια

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...