Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2017)


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί δεν έχεις πάρει την αναβάθμιση εγώ την πήρα κανονικά εσύ σε ποιον παροχο είσαι ?

Έχεις πάρει nougat????

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 625
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σιγά μην έχει πάρει Nougat. Στάνταρ για το τελευταίο Security Update αναφέρεται.......!
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πάρει nougat????

Όχι ακόμα μπορείτε να ενημερωθείτε από το link που έχω στην υπογραφή μου

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην έχει πάρει Nougat. Στάνταρ για το τελευταίο Security Update αναφέρεται.......!

 

Λενε θα πάρουμε 7.0 και την 8.0

Link to comment
Share on other sites

Την 7 ηδη ξεκινησε να τη δινει σε καποιες χωρες και την 8 θα την παρουμε του χρονου τον Σεπτέμβριο περιπου.αυτο δειχνει η συμπεριφορά στα μοντελα της σειρας Α μεχρι τωρα.δηλαδη τα πρωτα μοντελα του 2015 αλλα και αυτα του 2016

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Την 7 ηδη ξεκινησε να τη δινει σε καποιες χωρες και την 8 θα την παρουμε του χρονου τον Σεπτέμβριο περιπου.αυτο δειχνει η συμπεριφορά στα μοντελα της σειρας Α μεχρι τωρα.δηλαδη τα πρωτα μοντελα του 2015 αλλα και αυτα του 2016

 

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a3/SM-A320F/SER/download/A320FXXU2BQG5/180941/ στους ρωσους την εχει δωσει μονο την 7.0

Link to comment
Share on other sites

Μας έσκασαν με την 7άρα. Ιούλιο έλεγαν και έτσι όπως πάνε για Χριστούγεννα μας βλέπω!
Link to comment
Share on other sites

Μας έσκασαν με την 7άρα. Ιούλιο έλεγαν και έτσι όπως πάνε για Χριστούγεννα μας βλέπω!

 

μια χαρά είναι το κινητό Έτσι όπως είναι δεν βλέπεις τι πρόβλημα τραβάνε η καλοί με τα περσινά μοντελα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

Τρόπος να συνδέσουμε outlook λογαριασμό και να διαβάζει και τις επαφές υπάρχει;

Έψαξα και δεν βρίσκω.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά είναι το κινητό Έτσι όπως είναι δεν βλέπεις τι πρόβλημα τραβάνε η καλοί με τα περσινά μοντελα

 

Συμφωνω,τοσα χρονια με s3,s4,s6 edge,htc m8,p9 lite που ειχα πιο πριν καθε αναβαθμιση και χειροτερα ηταν.ειδικα στο θεμα της μπαταριας

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Σκρουτζομαγαζα που απλα γραφουν EU μοντελο τα εμπιστευομαστε οτι εχουν το SM-A320FL και οχι το σκετο F;

Επειδη σε κανα-δυο εγραφαν μεν EU, αλλα διπλα ειχαν για μοντελο το SM-A320F...

 

Το θελω για τη γυναικα μου το κινητο και δε θελω να μπλεχτει σε ιστοριες, ηδη με το ζορι την επεισα να μην παμε public κλπ που το εχουν 100ε πιο πανω! :p

Link to comment
Share on other sites

Σκρουτζομαγαζα που απλα γραφουν EU μοντελο τα εμπιστευομαστε οτι εχουν το SM-A320FL και οχι το σκετο F;

Επειδη σε κανα-δυο εγραφαν μεν EU, αλλα διπλα ειχαν για μοντελο το SM-A320F...

 

Το θελω για τη γυναικα μου το κινητο και δε θελω να μπλεχτει σε ιστοριες, ηδη με το ζορι την επεισα να μην παμε public κλπ που το εχουν 100ε πιο πανω! :p

 

Καλύτερα να τους πάρεις τηλ και να τους ρωτήσεις, για να γλυτώσεις το όποιο μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα το πάρω για ενα φιλο που δεν θέλει πολλα, browsing κανα παιχνίδι και κάμερα ικανοποιητική.

Φαντάζομαι είναι οκ σε αυτα ε;

Τιποτα άλλο πριν προχωρήσουμε δυστυχώς δεν εχω ασχοληθεί πολυ με τα midrange.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα το πάρω για ενα φιλο που δεν θέλει πολλα, browsing κανα παιχνίδι και κάμερα ικανοποιητική.

Φαντάζομαι είναι οκ σε αυτα ε;

Τιποτα άλλο πριν προχωρήσουμε δυστυχώς δεν εχω ασχοληθεί πολυ με τα midrange.

 

μια και ειχα s6 edge πιο πριν,να πω τη γνωμη μου.καμερα καλη την ημερα,browsing πολυ ανετο ακομα και με chrome,μπαταρια τοσο καλη που εχω ολημερα ανοιχτο το aod χωρις αγχος,κολληματα-κρασαρισματα εφαρμογων μηδεν μεχρι τωρα παρα τα 2 γιγα ραμ,οθονη καλη που δεν φαινεται για 720p μονο .παιχνιδια βαρια δεν παιζω για να σου πω τι γινεται

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

μια και ειχα s6 edge πιο πριν,να πω τη γνωμη μου.καμερα καλη την ημερα,browsing πολυ ανετο ακομα και με chrome,μπαταρια τοσο καλη που εχω ολημερα ανοιχτο το aod χωρις αγχος,κολληματα-κρασαρισματα εφαρμογων μηδεν μεχρι τωρα παρα τα 2 γιγα ραμ,οθονη καλη που δεν φαινεται για 720p μονο .παιχνιδια βαρια δεν παιζω για να σου πω τι γινεται

 

Ευχαριστώ πολύ είχα το σ6 πριν 2 χρόνια και μπορω να κρινω τοτε για την κάμερα.

Βράδυ να φανταστώ δυσκολα ε;

Καλα ούτε αυτός παίζει βαρια παιχνίδια στο περίπου τύπου candy crash και τέτοια.

Υπάρχει θέμα για αξεσουάρ ξεχωριστό;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ είχα το σ6 πριν 2 χρόνια και μπορω να κρινω τοτε για την κάμερα.

Βράδυ να φανταστώ δυσκολα ε;

Καλα ούτε αυτός παίζει βαρια παιχνίδια στο περίπου τύπου candy crash και τέτοια.

Υπάρχει θέμα για αξεσουάρ ξεχωριστό;

 

καμερα εννοειται καμια σχεση με s6.δεν εχει καμια σταθεροποιηση,αυτο ειναι το προβλημα,ειδικα στο βιντεο.αξεσουαρ ξεχωριστο αν καταλαβαινω τι εννοεις,εχει usb type-c οποτε θελει σιγουρα ενα καλωδιο ακομα η αλλο στικακι αν δουλευει otg οπως εγω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

καμερα εννοειται καμια σχεση με s6.δεν εχει καμια σταθεροποιηση,αυτο ειναι το προβλημα,ειδικα στο βιντεο.αξεσουαρ ξεχωριστο αν καταλαβαινω τι εννοεις,εχει usb type-c οποτε θελει σιγουρα ενα καλωδιο ακομα η αλλο στικακι αν δουλευει otg οπως εγω

Εννοω αν υπάρχει νημα ξεχωριστό για μα ρωτήσω για tempered glass.

 

Θενκς για τις πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Εννοω αν υπάρχει νημα ξεχωριστό για μα ρωτήσω για tempered glass.

 

Θενκς για τις πληροφορίες.

 

 

 

Δύσκολο να βρεις tempered glass που να κάθεται σωστά. Εγώ πήρα αρκετά και τελικά το έχω χωρίς και ότι είναι να γίνει ας γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να βρεις tempered glass που να κάθεται σωστά. Εγώ πήρα αρκετά και τελικά το έχω χωρίς και ότι είναι να γίνει ας γίνει.

 

χμμ θα δοκιμασω με κανα δυο και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

κινητο απο εδω http://www.e-shop.gr/kinito-samsung-galaxy-a3-a320-2017-lte-16gb-black-gr-p-TEL.002856 FL που το φερνει η samsung

θηκη clear original http://www.samsung.com/gr/mobile-accessories/clear-cover-qa320-galaxy-a3-2017/EF-QA320TTEGWW/

αυθεντικη μεμβρανη που καλυπτη ολο το εμπρος μερος http://www.e-shop.gr/samsung-screen-protector-et-fa320ct-for-galaxy-a3-2017-2pcs-p-TEL.032934

 

η αλιως full cover https://www.google.gr/search?q=full+cover+a3+2017&tbm=isch&imgil=9--Otg_-0cmmbM%253A%253BhSr2gmF3Iq4xcM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.mobilefun.co.uk%25252Folixar-samsung-galaxy-a3-2017-full-cover-glass-screen-protector-black-62886&source=iu&pf=m&fir=9--Otg_-0cmmbM%253A%252ChSr2gmF3Iq4xcM%252C_&usg=__HaORPBBlReVrJSnJAeACMRvYLvQ%3D&biw=2133&bih=1093&ved=0ahUKEwi0t7S22N7VAhUBLMAKHW7NAf0QyjcIMg&ei=lMSVWbSdB4HYgAbumofoDw#imgrc=HXRlHg_3k0Tl2M:

 

οσο διαφορες το ενα κινητο με το αλο ειναι εδω http://www.phonemore.com/compare/phones/samsung-galaxy-a3-2017-sm-a320fl-vs-samsung-galaxy-a3-4g-sm-a300f/5059683

συγνωμη αν σας κουρασα

 

αψογος εισαι θενκς

 

η θηκουλα ποσο κανει? δεν βρισκω τιμη αν και του πηρα την κλασικη νιλλκιν να υπαρχει φαινεται πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...