Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hello..sto play mode to shuffle kai to loop ti einai? :confused:

Το shuffle σημαίνει τυχαία αναπαραγωγή (όχι με τη σειρά της playlist) και το loop είναι επανάληψη της αναπαραγωγής απ την αρχή όταν φτάσει στο τέλος της playlist.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W800I:

Συνδεθηκα οπως λεει η SE στο site και ελαβα τα μηνύματα της με τις ρυθμισεις τους.

Γιατι δεν μπορω να στειλω ΜΜS/email?

 

*εχω καρτοκινητο vodafon. μηπως δεν υποστηρίζει τα παραπάνω?

>Undead<
Link to comment
Share on other sites

W800I:

Συνδεθηκα οπως λεει η SE στο site και ελαβα τα μηνύματα της με τις ρυθμισεις τους.

Γιατι δεν μπορω να στειλω ΜΜS/email?

 

*εχω καρτοκινητο vodafon. μηπως δεν υποστηρίζει τα παραπάνω?

 

Πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσεις τις υπηρεσίες αυτές.Κάλεσε το 1251 από το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το W800 το έφερε και το ΠΛΑΙΣΙΟ.Και στο http://www.plaisio.gr και τηλεφωνικά

δινουν τιμή 424 ευρώ.Επίσης το έχει και ο Γερμανός πάλι και η τιμή του επανήλθε

στα 424 ευρώ.(Και στο site και τηλεφωνικά -Γερμανός στη Μπενάκη Ομόνοια-

δίνουν 424 ευρώ).

Link to comment
Share on other sites

Sta Vodafone shops exoyn mayra mesanyxta gia to pote tha to paralavoyn ksana...alloy lene ayrio, alloy thn allh bdomada ki alloy meta apo tis 29 tha erthei stis kentrikes apothikes me mikrh diathesimothta...

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

paidia sto plaisio tou peiraia exei alla 3 komatia!!!pira simera ego apo ekei.poli kalo kinitouli :P

τι λεει ρε συ το πλαίσιο θα μας τρελάνει...το έχει 295,12!!! ευρώ με νέα σύνδεση VODA120, ενώ η VODAFONE το έχει αντίστοιχα 239,9 (221,9 με έκδοση πιστωτικής CΙΤΙΒΑΝΚ) kai ο Γερμανός 249,9 ....

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος φιλος σε ποιον φακελο της καρτας πρεπει να αποθηκευσουμε παιχνιδια απο το ειδικο σαιτ(http://www.myw800.lasyk.net/) κ επεισης σε ποιον φακελο τον media player 10?

thanks... :)

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Mια ερωτηση...

θελω να περασω κατι απο το pc στο κινητο με το καλωδιο, αλλα μου την σπαει που φορτιζει και το κινητο... δεν χαλαει ποιο γρηγορα η μπαταρια με αυτον τον τροπο? υπαρχει τροπος να μην φορτιζει οταν το συνδεω?

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να υπάρχει φάκελος games, στο Memory Stick

 

ο Media Player Γιατί να αποθηκευτεί στο κινητό;

 

καλημερα φιλε...

δεν εχει ρε γαμωτο φακελο games....κ δεν ξερω που να τα βαλω για να τα βλεπει.....

για τον media εννοω media για το κινητο...επειδη ειναι πιο ευχρηστος....σε σχεση με αυτον που εχει...βεβαια δεν ειναι απραιτητο...αλλα τα παιχνιδα με ενδιαφερουν πιο πολυ.

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

gia emas yparxei kammia anava8misi logismikou??

απο οτι εχω ακουσει εχει βγει αναβαθμιση αλλα δεν την εχουν βαλει ακομη στο site.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

η memory stick δεν πρέπει να είναι φορμαρισμένη

 

κάνε ένα φορμάτ απο το κινητό (νομίζω ότι στο faq του K750, έχει περισσότερες πληροφορίες)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε...

δεν εχει ρε γαμωτο φακελο games....κ δεν ξερω που να τα βαλω για να τα βλεπει.....

για τον media εννοω media για το κινητο...επειδη ειναι πιο ευχρηστος....σε σχεση με αυτον που εχει...βεβαια δεν ειναι απραιτητο...αλλα τα παιχνιδα με ενδιαφερουν πιο πολυ.

 

Θα τα φορτώσεις όλα στη μνήμη memory stick /MSSEMC/Media Files/Other με μορφή .jar και κατόπιν θα τα κάνεις install και το τηλέφωνο θα σου ζητήσει σε ποιο φάκελλο θέλεις να τα βάλεις : Εφαρμογές η παιχνίδια και είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Θα τα φορτώσεις όλα στη μνήμη memory stick /MSSEMC/Media Files/Other με μορφή .jar και κατόπιν θα τα κάνεις install και το τηλέφωνο θα σου ζητήσει σε ποιο φάκελλο θέλεις να τα βάλεις : Εφαρμογές η παιχνίδια και είναι εντάξει.

 

 

1. με αυτο τον τροπο που λεει ο aitoum παιζουν ολα εκτος αν καποιο ειναι προβληματικο ή demo/trial

 

2. στη δ/νση : memory stick /MSSEMC/Media Files/Other ειναι σα να εχεις το αρχειο .exe, το οποιο αφου το εγκαταστήσεις αντιστοιχα στο "Εφαρμογές η παιχνίδια" μπορεις να το διαγράψεις απο το w800 για να μην πιανει χωρο(κρατα το ομως καπου στο pc σου).

 

3. δοκιμασα το pacman.jar -d/l νομιζω απο το lasyk

στο w800 τρεχει πολυ γρηγορα και ειναι σε μικρο μεγεθος

αντιθετα στο k500 ενος φιλου τρεχει αργα και καλυπτει όλη την οθονη(για μυωπες!!!)προφανως λογω ανάλυσης.

Ερωτηση: μπορω να ρυθμισω την αναλυση ωστε να καλυψω όλη την οθόνη του w800?

>Undead<
Link to comment
Share on other sites

H Sonyericsson mpataries ean den sou vgoun provlimatikes eksarxhs tote den xalan pote!Profanos tha eixes nokia prota fantazomai.

nai nokia eixa...

Δηλαδη και να μην τις φορτιζω κανονικα (δηλαδη τις βγαζω - βαζω οποτε να 'ναι) δεν προκειται να πεσει η διαρκεια αναμονης τους? Δυσκολο μου φαινεται...

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε ένα Γερμανό μου είπαν ότι το W800i τραβάει βιντεάκι σε 640x480!!! Αληθεύει???

 

Νομίζω πως όχι αλλά αυτός επέμενε!Εγώ ήξερα πως τραβάει σε ανάλυση 176x144!

Μια απλή διευκρίνιση για νο μου φύγει η απορία!!!

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

1. με αυτο τον τροπο που λεει ο aitoum παιζουν ολα εκτος αν καποιο ειναι προβληματικο ή demo/trial

 

2. στη δ/νση : memory stick /MSSEMC/Media Files/Other ειναι σα να εχεις το αρχειο .exe, το οποιο αφου το εγκαταστήσεις αντιστοιχα στο "Εφαρμογές η παιχνίδια" μπορεις να το διαγράψεις απο το w800 για να μην πιανει χωρο(κρατα το ομως καπου στο pc σου).

 

3. δοκιμασα το pacman.jar -d/l νομιζω απο το lasyk

στο w800 τρεχει πολυ γρηγορα και ειναι σε μικρο μεγεθος

αντιθετα στο k500 ενος φιλου τρεχει αργα και καλυπτει όλη την οθονη(για μυωπες!!!)προφανως λογω ανάλυσης.

Ερωτηση: μπορω να ρυθμισω την αναλυση ωστε να καλυψω όλη την οθόνη του w800?

 

σας ευχαριστω παιδια....

τα καταφερα τελικα μολις τωρα με ενα παιχνιδι..

ελπιζω κ κανα-δυο αλλα που θελω να τα περασω..

να σται καλα.... ;)

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

1. με αυτο τον τροπο που λεει ο aitoum παιζουν ολα εκτος αν καποιο ειναι προβληματικο ή demo/trial

 

2. στη δ/νση : memory stick /MSSEMC/Media Files/Other ειναι σα να εχεις το αρχειο .exe, το οποιο αφου το εγκαταστήσεις αντιστοιχα στο "Εφαρμογές η παιχνίδια" μπορεις να το διαγράψεις απο το w800 για να μην πιανει χωρο(κρατα το ομως καπου στο pc σου).

 

3. δοκιμασα το pacman.jar -d/l νομιζω απο το lasyk

στο w800 τρεχει πολυ γρηγορα και ειναι σε μικρο μεγεθος

αντιθετα στο k500 ενος φιλου τρεχει αργα και καλυπτει όλη την οθονη(για μυωπες!!!)προφανως λογω ανάλυσης.

Ερωτηση: μπορω να ρυθμισω την αναλυση ωστε να καλυψω όλη την οθόνη του w800?

 

Στο φάκελο "Παιχνίδια" πας Pman >Πρόσθετα>Μέγεθος οθόνης>από το χρήστη και βάζεις την ανάλυση που θέλεις.Στο συγκεκριμένο όμως παιχνίδι δεν νομίζω ότι αλλαζει τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως τρεχεις μια εφαρμογη στο κινητο. Τα κανω copy στον φακελο της μνημης του κινητου και το μονο που μπορω να κανω ειναι να το στειλω σε αλλον.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε ένα Γερμανό μου είπαν ότι το W800i τραβάει βιντεάκι σε 640x480!!! Αληθεύει???

 

Νομίζω πως όχι αλλά αυτός επέμενε!Εγώ ήξερα πως τραβάει σε ανάλυση 176x144!

Μια απλή διευκρίνιση για νο μου φύγει η απορία!!!

 

176x144 trabaei, pes mas se poio germano piges na ton apofeygoyme :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν φημίζονται και για τις τρελλές τους γνώσεις στα κινητά στο Γερμανό. Όταν θα έπαιρνα to S700 μου έλεγε ότι παίρνει ΜΜC κάρτες μνήμης και κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...