Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δύο χρόνια δίνουν στην Ευρώπη.
Και πώς την διεκδικείς;

Με τον αριθμό της παραγγελίας;

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Και πώς την διεκδικείς;

Με τον αριθμό της παραγγελίας;

Ακριβώς

 

Εχουμε "νήμα" ειδικά για θέματα εγγύησης!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=445307

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το εξής πρόβλημα, όταν ξεκλειδώνω το κινητό με το δακτυλικο ή αν απλά πατήσω το κουμπί της ενεργοποίησης απλά για να ανοίξει η οθόνη, το κινητό κάνει ένα με δύο δευτερόλεπτα να ανταποκριθεί! Αυτό το κάνει μόνο όταν έχω κάποια ώρα να το ανοίξω, δηλαδη σα να μπαίνει σε "υπνο", έχω απεργοποιημενη την επιλογή από της ρυθμίσεις της μπαταρίας και από τις ρύθμισης για προγραμματιστη!

Αυτο το κάνει τελευταία δίχως να έχω πειράξει εγώ κάτι και η μόνη αλλαγή που έχει γίνει στο κινητό είναι απλά να γεμίσω τον αποθηκευτικό χώρο, μόνο εκεί πάει το μυαλό μου και δεν ξέρω αν αυτό μπορεί να έχει σχέση με τον ύπνο του!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3-4 μήνες με το 3Τ ένα μεγάλο μείον βλέπω και αυτό είναι στην φωτογραφία, αν πας να βγάλεις φώτο και φυσήξει λίγο ή κουνηθεί το θέμα βγαίνουν θολές, αν υπήρχε λύση θα το κρατούσα τουλάχιστον 3 χρόνια

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση...Πως ενεργοποιείται να βλέπω την ώρα και ειδοποιήσεις με σβηστή την οθόνη;;;Κάτι σαν το Always On Desplay... Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση...Πως ενεργοποιείται να βλέπω την ώρα και ειδοποιήσεις με σβηστή την οθόνη;;;Κάτι σαν το Always On Desplay... Ευχαριστώ

 

Ρυθμίσεις - Προβολή - Αφύπνιση εγγύτητας (θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένη και η Αφύπνιση οθόνης, η αμέσως πιο πάνω επιλογή).

Δεν είναι πραγματικό allways-on, απλώς περνώντας το χέρι πάνω από το κινητό δείχνει ώρα, ημερομηνία, ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Προβολή - Αφύπνιση εγγύτητας (θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένη και η Αφύπνιση οθόνης, η αμέσως πιο πάνω επιλογή).

Δεν είναι πραγματικό allways-on, απλώς περνώντας το χέρι πάνω από το κινητό δείχνει ώρα, ημερομηνία, ειδοποιήσεις.

 

Καίει πολύ μπαταρία αυτή η λειτουργία

Έχει συνέχεια ενεργό τον αισθητήρα και δεν αφήνει την συσκευή να μπει σε deep sleep

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

Κάτι άλλο που πρόσεξα,πήγα να βάλω widget του ρολογιού αλλά μου το βγάζει μαζί με την ώρα από άλλες τέσσερις πόλεις....Δεν μπορώ να τις αφαιρέσω,ούτε έχω βρει τρόπο να μεινει μόνο το ψηφιακό ρολόι.... για

Στο 3 που ειχα ,χρησιμοποιούσα ρολόι και καιρό μαζί,όσο και αν έψαξα δεν βρήκα έστω κάτι παρόμοιο.....

Εσείς χρησιμοποιείτε από κάποια εφαρμογή διαφορά widget??

Link to comment
Share on other sites

Καίει πολύ μπαταρία αυτή η λειτουργία

Έχει συνέχεια ενεργό τον αισθητήρα και δεν αφήνει την συσκευή να μπει σε deep sleep

 

Μια χαρά μπαίνει σε deep sleep, το έχεις δοκιμάσει?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ μεταχειρισμένο ένα One plus 3T και θέλω να ρωτήσω αν έχω την τελευταία έκδοση. 2b304ea13fcb9caff729620c2b574240.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ μεταχειρισμένο ένα One plus 3T και θέλω να ρωτήσω αν έχω την τελευταία έκδοση. 2b304ea13fcb9caff729620c2b574240.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχεις την beta 10 έκδοση είναι πολύ καλύτερη από την 4.1.6 stable μείνε εκεί και θα έχεις beta αναβαθμίσεις κάθε 15 μέρες

 

Στάλθηκε από το MHA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις την beta 10 έκδοση είναι πολύ καλύτερη από την 4.1.6 stable μείνε εκεί και θα έχεις beta αναβαθμίσεις κάθε 15 μέρες

 

Στάλθηκε από το MHA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ να ρωτήσω και κάτι άλλο θα πρέπει να κάνω αναβαθμίσεις μέσω VPN ή θα έρχονται αυτόματα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα πρεπει να ζορίζονται στην Oneplus με το 5...Δεν εξηγείται αλλιώς το οτι κάθε λίγο και λιγάκι λαμβάνω email για το 5 και το οτι είναι ετοιμοπαράδοτο

Θυμάμαι με το 3 και 3Τ δεν προλαβαίναμε να τα πάρουμε λόγω έλλειψης στόκ...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Οκ να ρωτήσω και κάτι άλλο θα πρέπει να κάνω αναβαθμίσεις μέσω VPN ή θα έρχονται αυτόματα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην beta δεν χρειάζεται το VPN έρχεται πάντα κατευθείαν με το που γίνει διαθεσημη

 

Στάλθηκε από το MHA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην beta δεν χρειάζεται το VPN έρχεται πάντα κατευθείαν με το που γίνει διαθεσημη

 

Στάλθηκε από το MHA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ φίλε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποια απόψη για τον ήχο που τα ακουστικά; ποια είναι η φθηνότερη τιμή που υπάρχει; είμαι ανάμεσα σε αυτό και το g6.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας θέμα με το χρώμα στο led των ειδοποιήσεων;εμένα πχ όταν το βάζω για φόρτιση και ζητάω να δείχνει κόκκινο το δείχνει μονίμως μπλε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας θέμα με το χρώμα στο led των ειδοποιήσεων;εμένα πχ όταν το βάζω για φόρτιση και ζητάω να δείχνει κόκκινο το δείχνει μονίμως μπλε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γενικά το μπλε σημαίνει φορτιση με dash, οπότε ίσως γι αυτό να μην αλλάζει το χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας θέμα με το χρώμα στο led των ειδοποιήσεων;εμένα πχ όταν το βάζω για φόρτιση και ζητάω να δείχνει κόκκινο το δείχνει μονίμως μπλε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Dash charge είναι πάντα μπλε, το κόκκινο που βάζεις είναι για νορμάλ φόρτιση με άλλο φορτιστή

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έχω λάβει σε άλλο θέμα απάντηση το postαρω κι εδώ, μετά την αναβάθμιση σε 4.1.6 δεν μπορεί να συνδεθεί σε repeater παρά μόνο στο router(κεντρικό) . Το έχει παρατηρήσει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...