Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβαίνει και εδωωωω! Μέσω ΟΤΑ. Κάνουμε wipe cache και εργοστασιακές ή δε χρειάζεται λέτε;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Μόνο cache

 

send from my Chinese op3T

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μόλις την πέρασα και εγώ με dirty flash μέσω twrp 3.1.0.1, έπαθα στην αρχή ένα ψιλοσοκ γιατί άνοιξε με το 2o reboot αλλά εντάξει, δείχνουν όλα να λειτουργούν σωστά :)

Εγώ την πέρασα ότα και όταν τελείωσε και βγάζει την κόκκινη κουκίδα μόλις έσβησε και αυτή δεν μου έβγαλε την οθόνη του πιν αλλά μαύρο σκέτο ...τα χρειάστηκα και εγω αλλα μετά από λίγο όλα οκ

 

send from my Chinese op3T

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια αντιμετωπιζει κανενας πριβλημα με αρκετο θορυβο οταν συνδεει τα ακουστικα στο op3t? Μονο τα οριτζιναλ ακουστικα παιζουν καθαρα. Συνδεω τα παλια αλλα αχρησιμοιποιητα ακουατικα του S note 4 και υπαρχει πολλης θορυβος. Βοηθεστε αν γνωριζη καποιος. Ευχαριστω

Εγώ έχω κάτι παλιά της samsung και παίζουν πολύ καλά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όσοι πήρατε ΟΤΑ, είχατε αλλάξει χώρα μέσω VPN? Εδώ δε μου έρχεται κάτι.

Κατέβασε το opera vpn και βάλε Germany

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link για κατεβασμα έχουμε;

 

Edit το βρηκα.

 

full 7.1.1

https://drive.google.com/drive/folders/0B-4Cz4ARK6CWV3ZLSUtiVWdoMWs

Edited by gmo
Link to comment
Share on other sites

Link για κατεβασμα έχουμε;

 

Από το playstore

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνει και εδωωωω! Μέσω ΟΤΑ. Κάνουμε wipe cache και εργοστασιακές ή δε χρειάζεται λέτε;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Πως κανουμε wipe cache?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία και πάλι από μένα, για τρίτη και τελευταία μάλλον φορά,σε 128gb.

24-3 λέει παράδοση χωρίς το έξτρα δεκάρικο.

Ας μου πει κάποιος χωρίς το δεκαρικο στην επαρχία με ποια courier έρχεται?

Με το δεκαρικο ήρθε με γενική ταχυδρομική.

Άλλοι κάνουν βόλτες και καταλήγουν για πολλοστή φορά στο s7 edge.

Εγώ δεν δίνω το s7 edge, κάνω βόλτες με την δεύτερη συσκευή και καταλήγω πάλι στο 3Τ. :) :)

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

όσοι πήρατε ΟΤΑ, είχατε αλλάξει χώρα μέσω VPN? Εδώ δε μου έρχεται κάτι.

Ναι Γερμανία

 

send from my Chinese op3T

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έχει το Beta της 7.1.1 και αναβάθμισε στην επίσημη, ας πει εντυπώσεις από μπαταρία.

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έχει το Beta της 7.1.1 και αναβάθμισε στην επίσημη, ας πει εντυπώσεις από μπαταρία.

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

Πώς να σου πει κάποιος εντυπώσεις από την επίσημη όταν αυτή βγήκε σήμερα ?

 

send from my Chinese op3T

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε παρατηρησει βελτιωση της καμερας με τη νουγκα σε σχεση με την προηγουμενη,marshmallow?
Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτόματη αλλαγή της νυχτερινής λειτουργίας ή χειροκίνητα μόνο όταν επιθυμεί ο χρήστης;
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διαπίστωσα ένα πολύ χαζό και σοβαρό ταυτόχρονα bug.Όταν είσαι στη lock screen χωρίς να βάλεις δακτυλικό αποτύπωμα ή κάτι άλλο, μπορείς να κατεβάσεις την κουρτίνα και να κλείσεις ή να ανοίξεις όλα τα διαθέσιμα tiles, gps, wifi τα πάντα. έκανα ένα search στο ίντερνετ και δε βρήκα κάτι πέρα από τα παράπονα των χρηστών. Έχετε καμία ιδέα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διαπίστωσα ένα πολύ χαζό και σοβαρό ταυτόχρονα bug.Όταν είσαι στη lock screen χωρίς να βάλεις δακτυλικό αποτύπωμα ή κάτι άλλο, μπορείς να κατεβάσεις την κουρτίνα και να κλείσεις ή να ανοίξεις όλα τα διαθέσιμα tiles, gps, wifi τα πάντα. έκανα ένα search στο ίντερνετ και δε βρήκα κάτι πέρα από τα παράπονα των χρηστών. Έχετε καμία ιδέα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν βλέπω να έχει δυνατότητα να το ορίσεις να μην γίνονται αλλαγές όταν η συσκευή είναι κλειδωμένη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έχει το Beta της 7.1.1 και αναβάθμισε στην επίσημη, ας πει εντυπώσεις από μπαταρία.

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

 

Από χθες στις 12 περίπου που την πέρασα μέχρι σήμερα το πρωί πρώτη εντύπωση είναι ότι ρουφάει περισσότερο μπαταρία. Τα βράδια το αφήνω πάντα με κλειστά wi-fi και 4G, μου έτρωγε 1% και τώρα χθες μου έφαγε 3%. Τώρα το πρωί με τη συνηθισμένη χρήση που κάνω μου τελείωσε πολύ γρήγορα και ήδη φορτίζω. Θα δείξει ίσως χρειάζεται στρώσιμο. Στα θετικά το βλέπω πιο σβέλτο στα ανοίγματα των εφαρμογών εκτός και αν μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τη αίσθηση ότι η ανοικτή ακρόαση και σαν μικρόφωνο αλλά και σαν μεγάφωνο έχει βελτιωθεί

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι νομίζω ότι η μπαταρία πάει πολύ καλύτερα. Με την κλασσική χρήση που κάνω παρατηρώ βελτίωση. Θα δείξει τις επόμενες μέρες πάντως

 

Sent from One Plus 3T

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να περιμένουμε 3-4 φορτίσεις για να βγάλουμε ασφαλές συμπέρασμα για την αυτονομία

 

send from my Chinese op3T

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διαπίστωσα ένα πολύ χαζό και σοβαρό ταυτόχρονα bug.Όταν είσαι στη lock screen χωρίς να βάλεις δακτυλικό αποτύπωμα ή κάτι άλλο, μπορείς να κατεβάσεις την κουρτίνα και να κλείσεις ή να ανοίξεις όλα τα διαθέσιμα tiles, gps, wifi τα πάντα. έκανα ένα search στο ίντερνετ και δε βρήκα κάτι πέρα από τα παράπονα των χρηστών. Έχετε καμία ιδέα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δυστυχώς έτσι είναι και σε nexus, θέμα του στοκ android από την ίδια την google.

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι τραγικό γιατί σε περίπτωση κλοπής ο κλέφτης απλά απενεργοποιεί τα πάντα και τέλος το παραμύθι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι τραγικό γιατί σε περίπτωση κλοπής ο κλέφτης απλά απενεργοποιεί τα πάντα και τέλος το παραμύθι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συμφωνώ και μου είχε κάνει πολύ κακή εντύπωση όταν άρχισε να λειτουργεί έτσι, στη lollipop αν δεν κάνω λάθος. Προφανώς δε θα το φτιάξουν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι τραγικό γιατί σε περίπτωση κλοπής ο κλέφτης απλά απενεργοποιεί τα πάντα και τέλος το παραμύθι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχει λογική αυτό αλλά το θέμα είναι μην στο φάνε. Δεν το βρίσκεις μετά ότι και να γίνει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω παιδια για σας παντως εμενα ζηταει κωδικο. Μονο στο wifi bt δεν ζηταει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι τραγικό γιατί σε περίπτωση κλοπής ο κλέφτης απλά απενεργοποιεί τα πάντα και τέλος το παραμύθι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το location tile ζητάει επιβεβαίωση με fingerprint.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...