Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλώς τα δέχτηκα...d654284261fedb36fe471a0cd8774eb6.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μεγιες θα το χαρείς φίλε!

 

Επίσης από σήμερα

 

f116a6864dcf66d6dc1f8167298e8f4d.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Και το δωράκι για την ταλαιπωρία..Πολύ ποιοτική θήκη.601520f1b8c0c3d5da6a3324c9d7357f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από που μπορώ να το παραγγείλω από Ευρώπη;

 

Αξίζει η μετάβαση από το Huawei p9;

Ευχαριστώ.

Οκ είναι 2 οι ερωτήσεις:p

 

Από το επίσημο site της εταιρίας.

 

https://oneplus.net/gr/3t

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε. Και κάτι τελευταίο επειδή είμαι ψιλοασχετος από αυτά αν το παραγγείλω από το ελληνικο κανάλι της one plus θα ρθει με την ελληνική γλώσσα ενσωματωμένη ή θα πρέπει να την κατεβάσω από κάπου?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε. Και κάτι τελευταίο επειδή είμαι ψιλοασχετος από αυτά αν το παραγγείλω από το ελληνικο κανάλι της one plus θα ρθει με την ελληνική γλώσσα ενσωματωμένη ή θα πρέπει να την κατεβάσω από κάπου?

Αν παραγγείλεις απο εδω https://oneplus.net/gr/3t, τα Ελληνικά είναι επιλογή κατα την εκκίνηση

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ! Καλωσήρθα!! Πρώτες εντυπώσεις (το unpacking δηλαδή!) πολύ θετικές! Δύο ερωτήσεις.

1.Μόλις το άνοιξα μου ήρθε update. Το κινητό ήταν με marshmallow. Τώρα που θα κάνω το update χρειάζεται και factory reset? Δεν έχω περάσει τίποτα δικό μου (εκτός από επαφές που μπήκαν κατευθείαν από το google account).

2.Η εφαρμογή των SMS υποστηρίζει μηνύματα των 140 χαρακτήρων? Με τις 2 sim πως τα πάει?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ! Καλωσήρθα!! Πρώτες εντυπώσεις (το unpacking δηλαδή!) πολύ θετικές! Δύο ερωτήσεις.

1.Μόλις το άνοιξα μου ήρθε update. Το κινητό ήταν με marshmallow. Τώρα που θα κάνω το update χρειάζεται και factory reset? Δεν έχω περάσει τίποτα δικό μου (εκτός από επαφές που μπήκαν κατευθείαν από το google account).

2.Η εφαρμογή των SMS υποστηρίζει μηνύματα των 140 χαρακτήρων? Με τις 2 sim πως τα πάει?

Ακόμα και αστητο που το έχεις ,κάνε την αναβάθμιση και μόλις γίνει κανε ένα hard reset

 

send from my Chinese op3T

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το έχω παραγγείλει σήμερα από το επίσημο σάιτ. Αναμένεται 16/3. Πήρα το 128ρι μαζί με μία flip cover θήκη μας ήρθε 498 στο σύνολο. Να ρωτήσω κάτι για να μην πιαστώ βλάκας. Δεν υπάρχουν επιπλέον φόροι έτσι? Η αποστολή από Ευρώπη γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

ενα κουφό μόλις μου το έκανε......το συνδεω με το laptop κάνει κανονικά τον ήχο σύνδεσης, κατεβαζω την μπάρα , επιλέγω ΄΄μεταφορά αρχείων΄΄ αλλά δεν μου βγάζει τον φάκελλο στο laptop.....αντιστοιχα όταν επιλέγω ΄΄μεταφορά φωτό ΄΄ το εμφανιζει σωστά!

Ολα αυτά με το δικό του καλώδιο και μετά από επαννεκίνηση τηλ και lap

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ενα κουφό μόλις μου το έκανε......το συνδεω με το laptop κάνει κανονικά τον ήχο σύνδεσης, κατεβαζω την μπάρα , επιλέγω ΄΄μεταφορά αρχείων΄΄ αλλά δεν μου βγάζει τον φάκελλο στο laptop.....αντιστοιχα όταν επιλέγω ΄΄μεταφορά φωτό ΄΄ το εμφανιζει σωστά!

Ολα αυτά με το δικό του καλώδιο και μετά από επαννεκίνηση τηλ και lap

Το κινητό είναι ξεκλείδωτο; Αν όχι, για λόγους ασφαλείας δεν θα σου εμφανίσει την εσωτερική μνήμη.

 

sent from nexus 6

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι ξεκλείδωτο; Αν όχι, για λόγους ασφαλείας δεν θα σου εμφανίσει την εσωτερική μνήμη.

 

sent from nexus 6

 

τι εννοείς ξεκλέιδωτο ? Μου βγάζει εικονίδιο μονάδα CD (D): oneplus drivers

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς ξεκλέιδωτο ? Μου βγάζει εικονίδιο μονάδα CD (D): oneplus drivers

Και μένα μου έγινε ακριβώς το ίδιο Ταλιμπάν πριν από δύο τρεις μέρες και δεν μπορούσα να μεταφερω αρχεία.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου έγινε ακριβώς το ίδιο Ταλιμπάν πριν από δύο τρεις μέρες και δεν μπορούσα να μεταφερω αρχεία.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

και πως το έλυσες ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω το κινητό αλλά ακούγεται σαν να έχει μπει σε mode να το βλέπει το PC σαν κάμερα όταν συνδέεται. Με το usb συνδεδεμένο πηγαίντε στο notification drawer και πατήστε πάνω στην επιλογή USB options και εκεί ανοίγει ένα μενού με επιλογές: Charge only, MTP mode, Camera (PTP) και Mass storage. Αν σας είναι στο Camera πατήστε ή MTP ή Mass Storage και μετά λογικά θα το δει.
Link to comment
Share on other sites

windows 10?

 

ναι . . . . . . . . .

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω το κινητό αλλά ακούγεται σαν να έχει μπει σε mode να το βλέπει το PC σαν κάμερα όταν συνδέεται. Με το usb συνδεδεμένο πηγαίντε στο notification drawer και πατήστε πάνω στην επιλογή USB options και εκεί ανοίγει ένα μενού με επιλογές: Charge only, MTP mode, Camera (PTP) και Mass storage. Αν σας είναι στο Camera πατήστε ή MTP ή Mass Storage και μετά λογικά θα το δει.

 

μα το έχω κάνει, δεν έγινα μάλλον κατανοητός απόλυτα , όταν το βάζω στο camera τους βλέπει κανονικά τους φακέλλους της κάμερας, στο usb όμως δεν βλέπει την μνημη της συσκευής

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από κάπου τους drivers κ μετά πήγαινε device manager κ δες το ερωτηματικό στα usb. Κ κάνε manual εγκατάσταση

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από κάπου τους drivers κ μετά πήγαινε device manager κ δες το ερωτηματικό στα usb. Κ κάνε manual εγκατάσταση

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αυτό μου βγάζει.......

Picture.png

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...