Jump to content

LG G5 SE


Asdf_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβως. Και περαν οτι δεν ειναι τοσο δημοφιλες μην ξεχναμε οτι βγηκε και καποιους μηνες αργοτερα οποτε και δεν εχει προλαβει να εμφανιστει σε ιδιο ποσοστο. ;)

 

Και δεν αποτελει θαψιμο το να λες και καποια ρισκα/αρνητικα της συσκευης. Δηλαδη μονο τα καλα θα λεμε; Αυτα τα βλεπει και ο αλλος μονος του απο τα χαρακτηριστικα ή reviews της συσκευης. Τα αρνητικα ειναι το θεμα ;) Και για μενα το προβλημα δεν ειναι τοσο το ir οσο οτι δεν στο επισκευαζει η ελληνικη αντιπροσωπεια της lg. :down:

 

Συμφωνώ για το servise αλλα ρε παιδιά ακομα δεν εχει βγάλει κατι πρέπει οπωσδήποτε νανπουμε οτι θα βγάλει;Αν ακουστεί κατι τοτε να το λεμε .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ για το servise αλλα ρε παιδιά ακομα δεν εχει βγάλει κατι πρέπει οπωσδήποτε νανπουμε οτι θα βγάλει;Αν ακουστεί κατι τοτε να το λεμε .

 

Που το ξερεις οτι δεν εχει βγαλει; Απο τα 5-6 ατομα που γραφουν εδω μεσα το συμπερανες; Αλλωστε οπως ειπα ειναι νωρις ακομα, το κινητο βγηκε αρκετα αργοτερα στην αγορα και μολις τωρα εχει ξεκινησει να πουλαει (επεσε η τιμη σε λογικα επιπεδα).

 

Σε καθε περιπτωση τα θετικα του προκυπτουν απο το γεγονος οτι ειναι ιδια συσκευη με το κανονικο g5 με εξαιρεση ram και soc, σωστα; Για αυτο και ολοι πολυ σωστα λετε οτι εχει εξαιρετικη καμερα και φωτεινοτητα οθονης. Οπως ομως κληρονομησε τα θετικα του ετσι κληρονομει και τα αρνητικα του. ;)

 

Αλλωστε με ποια λογικη δεν θα χει προβλημα απο τη στιγμη που εχει ιδια οθονη;

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Που το ξερεις οτι δεν εχει βγαλει; Απο τα 5-6 ατομα που γραφουν εδω μεσα το συμπερανες; Αλλωστε οπως ειπα ειναι νωρις ακομα, εχει κανα 8μηνο λιγοτερο στην αγορα.

 

Σε καθε περιπτωση τα θετικα του προκυπτουν απο το γεγονος οτι ειναι ιδια συσκευη με το κανονικο g5 με εξαιρεση ram και soc, σωστα; Για αυτο και ολοι πολυ σωστα λετε οτι εχει εξαιρετικη καμερα και φωτεινοτητα οθονης. Οπως ομως κληρονομησε τα θετικα του ετσι κληρονομει και τα αρνητικα του. ;)

 

Αλλωστε με ποια λογικη δεν θα χει προβλημα απο τη στιγμη που εχει ιδια οθονη;

 

Και εσυ πως εισαι σίγουρος οτι εχει βγάλει;Ειδες σε κανα forum να λενε για πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ πως εισαι σίγουρος οτι εχει βγάλει;Ειδες σε κανα forum να λενε για πρόβλημα;

 

Ειναι σαν να με ρωτας απο που συμπεραινω οτι θα πεθανει τυχον ερυθροδερμος αν εχει πυροβοληθει στη καρδια μονο και μονο επειδη βασιζω την αποψη μου στους λευκους :p

 

Ιδιες οθονες ειναι. Πες μου γιατι μπορει να διαφερουν; Μια εικασια εστω που το βασιζεις αυτο. Και για την ιστορια ir βγαζουν και τα v10, g4... ειναι γενικοτερα προβλημα των quantum οθονων. Απλα στην βελτιωμενη οθονη του g5 ξεκινα ακομα νωριτερα το προβλημα.

 

Αλλωστε γενικοτερα δεν βλεπω κοσμο με το g5 se... πως να βρω ανθρωπο με g5 se + ir? Ποσοι ειστε εδω μεσα σε σχεση με το κανονικο g5 και ποσοι το χετε πανω απο χρονο; Ασε το χρονο που ουτως ή αλλος δεν υπηρχε καν η συσκευη... ποσοι το χετε πανω απο 3-4 μηνες; Γιατι τοτε περιπου ξεκινα να εμφανιζεται με αλλους φυσικα να το εμφανιζουν αργοτερα.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σαν να με ρωτας αν ξερω αν τυχον ερυθροδερμος πεθανει αν εχει πυροβοληθει στη καρδια μονο και μονο επειδη βασιζω την αποψη μου στους λευκους :p

 

Ιδιες οθονες ειναι. Πες μου γιατι μπορει να διαφερουν; Μια εικασια εστω που το βασιζεις αυτο. Και για την ιστορια ir βγαζουν και τα v10, g4... ειναι γενικοτερα προβλημα των quantum οθονων. Απλα στην βελτιωμενη οθονη του g5 ξεκινα ακομα νωριτερα το προβλημα.

 

Αλλωστε γενικοτερα δεν βλεπω κοσμο με το g5 se... πως να βρω ανθρωπο με g5 se + ir? Ποσοι ειστε εδω μεσα σε σχεση με το κανονικο g5 και ποσοι το χετε πανω απο χρονο; Ασε το χρονο που ουτως ή αλλος δεν υπηρχε καν η συσκευη... ποσοι το χετε πανω απο 3-4 μηνες; Γιατι τοτε περιπου ξεκινα να εμφανιζεται.

Δεν μιλάω ρε φιλε για ελλαδα αλλα και απο εξωτερικό δεν θα ειχε ακουστεί κάτι;Και στην τελική ασε να βγάλει και μετα μιλά με εγω αλλάζω καθε 10 μερες κινητό θα με κάνεις με πείσμα να το κρατήσω παραπάνω για να δω αν βγάλει πρόβλημα η οθόνη Του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω ρε φιλε για ελλαδα αλλα και απο εξωτερικό δεν θα ειχε ακουστεί κάτι;Και στην τελική ασε να βγάλει και μετα μιλά με εγω αλλάζω καθε 10 μερες κινητό θα με κάνεις με πείσμα να το κρατήσω παραπάνω για να δω αν βγάλει πρόβλημα η οθόνη Του.

 

1. Νομιζεις οτι στο εξωτερικο εχει πουλησει; Για δες ποσες ενοτητες υπαρχουν στο xda για το g5 και ποσες για το g5 se. Ποσο μαλλον οταν ακουστηκαν τα προβληματα τις οθονης απο το g5 οποτε αργοτερα ο κοσμος ηταν πιο σκεπτικος στην αγορα του. Αρα που να τους βρουμε τους g5 se με ir?

2. Βγηκε αρκετα αργοτερα στην αγορα δεν εχουν προλαβει να το εμφανισουν πολλες συσκευες.

3. Ειναι ακριβως ιδια οθονη. Δεν μπορω να καταλαβω απο που και ως που μπορει να διαφερει.

4. Εχουν γραφτει απειρες λυσεις σε ενοτητες του g5. Πολυς κοσμος μπορει να βρηκε λυση εκει και να μην ανοιξε θεμα για το g5 se.

5. Οκ εγω μπορει να λεω οτι βγαζει αλλα και εσυ δεν πας πισω. Λες οτι δεν βγαζει. Απο που το συμπερανες; Απο τους 1-2 μηνες που το χετε 5 νοματαιοι; Κρατα το κανα χρονο και μετα ξαναμιλαμε. ;)

 

Και ξαναλεω, πες μου ενα επιχειρημα για το οποιο θα μπορουσε να μην ισχυει. Εγω την αποψη μου την εγραψα. Πες μας και συ την δικια σου. (δεν ειναι επιθετικο, ειλικρινη ερωτηση ειναι)

 

Οσον αφορα οτι θα σε κανω να το κρατησεις... και δεν το κρατας; Τι μου το λες; Εμενα κακο θα κανεις; :lol: :)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

1. Νομιζεις οτι στο εξωτερικο εχει πουλησει; Για δες ποσες ενοτητες υπαρχουν στο xda για το g5 και ποσες για το g5 se. Ποσο μαλλον οταν ακουστηκαν τα προβληματα τις οθονης απο το g5 οποτε αργοτερα ο κοσμος ηταν πιο σκεπτικος στην αγορα του. Αρα που να τους βρουμε τους g5 se με ir?

2. Βγηκε αρκετα αργοτερα στην αγορα δεν εχουν προλαβει να το εμφανισουν πολλες συσκευες.

3. Ειναι ακριβως ιδια οθονη. Δεν μπορω να καταλαβω απο που και ως που μπορει να διαφερει.

4. Εχουν γραφτει απειρες λυσεις σε ενοτητες του g5. Πολυς κοσμος μπορει να βρηκε λυση εκει και να μην ανοιξε θεμα για το g5 se.

5. Οκ εγω μπορει να λεω οτι βγαζει αλλα και εσυ δεν πας πισω. Λες οτι δεν βγαζει. Απο που το συμπερανες; Απο τους 1-2 μηνες που το χετε 5 νοματαιοι; Κρατα το κανα χρονο και μετα ξαναμιλαμε. ;)

 

Και ξαναλεω, πες μου ενα επιχειρημα για το οποιο θα μπορουσε να μην ισχυει. Εγω την αποψη μου την εγραψα. Πες μας και συ την δικια σου. (δεν ειναι επιθετικο, ειλικρινη ερωτηση ειναι)

 

Οσον αφορα οτι θα σε κανω να το κρατησεις... και δεν το κρατας; Τι μου το λες; Εμενα κακο θα κανεις; :lol: :)

Εχεις δικιο σε ολα.Το g5se ειναι το χειρότερο κινητό μην το παρει κανείς.Το σταματάω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σε ολα.Το g5se ειναι το χειρότερο κινητό μην το παρει κανείς.Το σταματάω εδώ.

 

Αυτο καταλαβες απο οσα εγραψα; Ειπα εγω οτι δεν αξιζει το κινητο; Ειπα οτι βγαζει ir και οτι η lg δεν το καλυπτει στην εγγυηση. Αλλο το ενα αλλο το αλλο. ;)

 

Δεν μπορουμε δηλαδη να χουμε μια υγιη αντιπαραθεση; Εγραψα τα επιχειρηματα μου και μετα σου ειπα πες μου και συ τα δικα σου. Εστω μια εικασια στο γιατι μπορει να μην το βγαζει. Κακο ειναι; :)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Ποιο εξωτερικό βρε συ φίλε μου, αφού τα lg special edition είναι για περιορισμένες αγορές, αναπτυσσόμενες και καλά. Ινδία, Μεξικό, Ελλάδα, whatever. Ούτε που το ξέρουν έξω, τουλάχιστον σε σχέση με το g5. Και άσε τα straw man στην άκρη, είπαμε ένα πιθανό θέμα που μπορεί να βγει για να το μάθουν οι υποψήφιοι αγοραστές, δεν είμαστε εδώ για να χαϊδεύουμε αυτιά, αλλιώς όλα καλά θα ήταν τα κινητά.
Link to comment
Share on other sites

Μου παρουσιασε bootloop μετα απο επαναφορα απο LG Backup απο Flex 2! Μιλησα με το service κ μου ειπαν πρεπει να τους το παω.

 

εχουμε και αλλο προβλημα ???

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και αλλο προβλημα ???

 

Περισσότερο για λογισμικό μου κάνει. Με ένα hard reset ή φλασαρισμα της rom παίζει και να στρώσει. Αλλά και hardware να ναι δεν θα δινα σημασία σε ένα μεμονωμένο περιστατικό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,αγόρασα εχτες το συγκεκριμενο κινητο και δυστηχως ανυιμετωπιζω προβλημα με την φορτιση!

οταν το συνδεω κ ειναι ανοιχτη η οθονη φορτιζει κανονικα και οταν κλειδωνει μονο του το κινητο κοβεται η φορτιση και ξανα γινετε συνδεση!συνεχεια restart στην φορτιση!ξερει κανεις κατι???τι να κανω?

εντωμεταξυ βρηκα στο youtube το προβλημα μ δειτε τι παθαινω

 

 

τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σαν να με ρωτας απο που συμπεραινω οτι θα πεθανει τυχον ερυθροδερμος αν εχει πυροβοληθει στη καρδια μονο και μονο επειδη βασιζω την αποψη μου στους λευκους :p

 

Ιδιες οθονες ειναι. Πες μου γιατι μπορει να διαφερουν; Μια εικασια εστω που το βασιζεις αυτο. Και για την ιστορια ir βγαζουν και τα v10, g4... ειναι γενικοτερα προβλημα των quantum οθονων. Απλα στην βελτιωμενη οθονη του g5 ξεκινα ακομα νωριτερα το προβλημα.

 

Αλλωστε γενικοτερα δεν βλεπω κοσμο με το g5 se... πως να βρω ανθρωπο με g5 se + ir? Ποσοι ειστε εδω μεσα σε σχεση με το κανονικο g5 και ποσοι το χετε πανω απο χρονο; Ασε το χρονο που ουτως ή αλλος δεν υπηρχε καν η συσκευη... ποσοι το χετε πανω απο 3-4 μηνες; Γιατι τοτε περιπου ξεκινα να εμφανιζεται με αλλους φυσικα να το εμφανιζουν αργοτερα.

 

 

Φίλε μου επειδη έχω το G5 το μεγάλο, το οποίο μου έβγαλε ir (και έντονο μάλιστα....) να ενημερώσω ότι με την αναβαθμιση software σε V20d το κινητό πλέον ΔΕΝ παρουσιάζει image retention!!!

 

H αντπροσωπεία της LG δεν το επισκευάζει γιατί τελικά ΔΕΝ είναι προβλημα των Quantum οθονών αλλά software.

 

Το τηλ το έχω σκίσει με φωτεινότητα 100%, το αφήνω στον ήλιο επιτηδες για να ανεβάσει παραπάνω φωτεινότητα και το ir είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ!!!

 

Αν δεν το είχα δει με τα μάτια μου δεν θα το πίστευα ούτε και εγώ.

 

Και η απάντηση από το service ότι είναι χαρακτηριστικό των οθονών της LG είναι απλά μια μπούρδα που είπαν γιατί δεν ήξεραν τι να πουν...

Edited by Darthvader
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου επειδη έχω το G5 το μεγάλο, το οποίο μου έβγαλε ir (και έντονο μάλιστα....) να ενημερώσω ότι με την αναβαθμιση software σε V20d το κινητό πλέον ΔΕΝ παρουσιάζει image retention!!!

 

H αντπροσωπεία της LG δεν το επισκευάζει γιατί τελικά ΔΕΝ είναι προβλημα των Quantum οθονών αλλά software.

 

Το τηλ το έχω σκίσει με φωτεινότητα 100%, το αφήνω στον ήλιο επιτηδες για να ανεβάσει παραπάνω φωτεινότητα και το ir είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ!!!

 

Αν δεν το είχα δει με τα μάτια μου δεν θα το πίστευα ούτε και εγώ.

 

Και η απάντηση από το service ότι είναι χαρακτηριστικό των οθονών της LG είναι απλά μια μπούρδα που είπαν γιατί δεν ήξεραν τι να πουν...

 

Φιλε μου χαιρομαι που σταματησε να στο εμφανιζει ομως στο αντιστοιχο thread του g5 αλλα παιδια λενε οτι δεν τους διορθωσε το ir. Οποτε δεν εχει σχεση το λογισμικο. Αλλωστε και οι ταρζανιες που κανουν τα παιδια για να μην βγει ειναι απλα να αλλαξουν την θερμοτητα της οθονης μεσω φιλτρου οποτε ακομα και αν δουλεψει αλλοιωνεις τα χρωματα της οθονης.

 

Ο λογος που παρουσιαζει η αντιπροσωπεια της lg για να μην τιμησει την εγγυηση δεν με νοιαζει. Το θεμα ειναι οτι δεν το επισκευαζουν. ;) Και οτι και αν λενε ειναι θεμα της τεχνολογιας της οθονης (το βγαζουν και g4, v10 απλα σε μικροτερο βαθμο). Στη τελικη οποιος και αν ειναι ο λογος ειναι απαραδεκτο να μην σε καλυπτουν.

 

Ειχα λατρεψει το g2 αλλα η lg μετα δυστυχως πηρε τη κατω βολτα σε θεματα αξιοπιστιας.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χαιρομαι που σταματησε να στο εμφανιζει ομως στο αντιστοιχο thread του g5 αλλα παιδια λενε οτι δεν τους διορθωσε το ir. Οποτε δεν εχει σχεση το λογισμικο. Αλλωστε και οι ταρζανιες που κανουν τα παιδια για να μην βγει ειναι απλα να αλλαξουν την θερμοτητα της οθονης μεσω φιλτρου οποτε ακομα και αν δουλεψει αλλοιωνεις τα χρωματα της οθονης.

 

Ο λογος που παρουσιαζει η αντιπροσωπεια της lg για να μην τιμησει την εγγυηση δεν με νοιαζει. Το θεμα ειναι οτι δεν το επισκευαζουν. ;) Και οτι και αν λενε ειναι θεμα της τεχνολογιας της οθονης (το βγαζουν και g4, v10 απλα σε μικροτερο βαθμο). Στη τελικη οποιος και αν ειναι ο λογος ειναι απαραδεκτο να μην σε καλυπτουν.

 

Ειχα λατρεψει το g2 αλλα η lg μετα δυστυχως πηρε τη κατω βολτα σε θεματα αξιοπιστιας.

 

 

Φίλε μου δεν ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι στο thread του g5. Αυτό που ξέρω είναι ότι βλέπουν τα δικά μου μάτια. Αν δεν είχα καθόλου ir δεν θα το συζητούσα.

 

Επειδή όμως είχα έντονο ir και μετά από αναβάθμιση software, δίχως καμία παρέμαβαση στο hardware, εξαφανίστηκε η λογική μου λέει ότι είναι τελικά πρόβλημα software. Είχα ir και τώρα δεν έχω!:)

 

Τις "ταρζανιές", του s filter, τις δοκίμασα και εγώ όταν μου έκανε ir. Πλέον δεν το χρησιμοποιώ.

 

 

Ο λόγος που έγραψα εδώ δεν είναι για να υπερασπίστω την LG αλλά για να ενημερώσω τους υπόλοιπους συμφορουμίτες για την θετική εξέλιξη που ειχα με τη συσκευή μου. Ισως κάποιος που έχει το ίδιο πρόβλημα να βρεί λύση μεσω της αναβάθμισης. Αν μου ξαναπαρουσιάσει ir θα ενημερώσω το φόρουμ. Η αντιπροσωπία είναι απλά τραγική αν και απ'ότι καταλαβαίνω, από τις απαντήσεις της, ούτε και η ίδια η LG δεν ήξερε γιατι συμβαίνει...

 

Τέλος επειδή εμένα το πρώτο μου LG ήταν το optimus 2x το οποίο και μίσησα, πιστεύω ότι το πρόβλημα της LG δεν είναι τόσο με την αξιοπιστία όσο με το marketing....(κατι που ισχύει για όλους πλήν των δυο μέγαλων). Απλά οι περισσότεροι δεν κρατάνε τα κινητά τους μετά τη διετία για να δουν burn in στις amoled (όπως είδα εγω) ή κρατάνε με ιδιαίτερο τρόπο τη συσκευή για να μην εμποδίζουν την κεραία....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλεω οτι στους αλλους συνεχιζει να το εμφανιζει. Γιατι να δεχτω την δικη σου εμπειρια και οχι την πλειοψηφια; :X Ευχομαι να μην σου το ξαναβγαλει αλλα μην παρουμε και κοσμο στο λαιμο μας. Οποιος το παρει να το παρει εν γνωση του (γιατι η τιμη ειναι πολυ καλη και παραμενει ελκυστικο παρα τα προβληματα) και οχι με την ελπιδα οτι διορθωθηκε.

 

Επισης η LG δεν αξιζει υπερασπισεως. :p Ειναι μακραν απο τις χειροτερες και δεν θα τους χαϊδευουμε και τα αυτια κιολας. Ειδικα η ελληνικη αντιπροσωπεια ειναι ο,τι να ναι. Αμα παρεις παραεισαγωγης και σου χαλασει (οποτε δεν παιζει για αμεση αντικατασταση αλλα μονο σερβις) να παρακαλας να εχουν ανταλλακτικα. Σε καποια παιδια εφτασαν να καθυστερησουν μεχρι και 5 μηνες απο ελλειψη ανταλλακτικων. :wacko:

 

Τελος συγκρινεις το να σου βγαλει burn in μια συσκευη μετα τα 2 χρονια με το image retention που σου εμφανιζει στους 6 μηνες; Στο ενα το κινητο εχει απαξιωθει και το αλλο ειναι ακομα καινουργιο και υποτιθεται εντος εγγυησης. Τουλαχιστον στο g4 παρα τα συνεχομενα bootloops στο φταιχναν. Εδω σου λενε "ετσι ειναι και αμα σου αρεσει". Τραγικοι!!!

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα διάβασα ότι το τμήμα mobile της lg στην Ελλάδα έχει κλείσει ισχύει;; Αν ναι σε περίπτωση εγγύησης τι συμβαίνει αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει... Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελικά τι γίνεται με το I.R. ???

Γενικώς με το τηλέφωνο.

Μου τελείωσε το δικό μου κ πρέπει άμεσα να αποφασίσω τι θα πάρω......... είμαι με ένα παλιό sonyericsson τώρα..

Το θέλω αυτό, αλλα με φοβίζει......

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελικά τι γίνεται με το I.R. ???

Γενικώς με το τηλέφωνο.

Μου τελείωσε το δικό μου κ πρέπει άμεσα να αποφασίσω τι θα πάρω......... είμαι με ένα παλιό sonyericsson τώρα..

Το θέλω αυτό, αλλα με φοβίζει......

Καποιοι εχουν και καποιοι οχι. Προσωπικα μεχρι στιγμης βρισκομαι στους οχι :) (G5 γυναικας απο σεπτεμβρη και SE δικο μου απο φλεβαρη)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα όλο το νήμα, δεν έχει αναφέρει ούτε ένας χρήστης του lg g5se να τού έχει παρουσιάσει image retention..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μόλις διάβασα όλο το νήμα, δεν έχει αναφέρει ούτε ένας χρήστης του lg g5se να τού έχει παρουσιάσει image retention..

 

Υπολόγισε ωστόσο ότι το παρόν θέμα αριθμεί μόλις δέκα (10) σελίδες με τα περισσότερα post εκτός θέματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό δεν αλλάζει το ότι δεν έχει αναφερθεί απο κάποιον

 

Όχι... αλλάζει όμως αυτό που προσπαθείς να αποδείξεις.

 

(Σε forum του εξωτερικού αναφέρονται παρόμοια προβλήματα από τους λιγοστούς κατόχους)

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...