Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα παιδιά,, μια ερωτηση θελω να κανω,, εχω πρηξει πολλούς συμφοριτες για ενα δίλλημα που εχω! Μου εχει έρθει αντικατάσταση του g2 από προκορτντια το g4! Βρίσκομαι στο να το πουλήσω (ηδη βρεθηκε αγοραστής) και επειδει εχω μια προσφορά από cosmote για το galaxy7edge σκεφτομαι να προχωρήσω στην αγορα του! Αλλα δυσκολεύομαι γιατι βλεπω στο ιντερνετ πολλα συγκριτικά και ειναι ελάχιστες οι διαφορές,, η καμερα του g4 μερικες φορες πιανει καλυτερα χρώματα! Αλλα έχει τσ γνωστα αρνητικά με bootloop το αλλο με την εικονα, καθως και η μπαταρια που δεν κραταει πολυ! Θα χαρώ να με διαφωτισετε ως κάτοχοι της συσκευής! Σορρυ για το μακροσκελές μύνημα!!
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πας για s7 edge δεν το συζητάμε καν.

 

Greetings from my awesome Gold HTC 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αν το σηκώνεις οικονομικά, σαφώς καλύτερο τηλέφωνο το S7 Edge, πρακτικά παντού και πάντα.

Το να σε προβληματίζει η πιθανή οριακή υπεροχή του G4 υπό κάποιες συνθήκες στη φωτογραφική είναι άτοπο, όταν το Edge υπερέχει σε επεξεργαστή, μπαταρία (πολύ σημαντικό αυτό), αδιαβροχοποίηση, ποιότητα κατασκευής, αξιοπιστία (λέγε με bootloop), αντοχή στο χρόνο (έχει ήδη Nougat και πιθανότατα θα πάρει Android 8, όταν το G4 ακόμη είναι σε ΜΜ) κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδιά,, μια ερωτηση θελω να κανω,, εχω πρηξει πολλούς συμφοριτες για ενα δίλλημα που εχω! Μου εχει έρθει αντικατάσταση του g2 από προκορτντια το g4! Βρίσκομαι στο να το πουλήσω (ηδη βρεθηκε αγοραστής) και επειδει εχω μια προσφορά από cosmote για το galaxy7edge σκεφτομαι να προχωρήσω στην αγορα του! Αλλα δυσκολεύομαι γιατι βλεπω στο ιντερνετ πολλα συγκριτικά και ειναι ελάχιστες οι διαφορές,, η καμερα του g4 μερικες φορες πιανει καλυτερα χρώματα! Αλλα έχει τσ γνωστα αρνητικά με bootloop το αλλο με την εικονα, καθως και η μπαταρια που δεν κραταει πολυ! Θα χαρώ να με διαφωτισετε ως κάτοχοι της συσκευής! Σορρυ για το μακροσκελές μύνημα!!

αχχαχχαχα τι ρωτας ρε μεγαλε φυσικα πας για galaxy δεν βιαβαζεις με την μπαχατελα τοσα σχολια??εφυγες οπως εισαι

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, οτι λεει ο τιτλος ψαχνω.

Κινεζακι που να εχει όσο το δυνατον καλή καμερα.

Δευτερευοντως, θα ηθελα, καλη μπαταρια, μεγαλη οθονη, αξιοπιστη εταιρεια, μελλοντικες αναβαθμισεις.

Λεω να το τολμησω και να "ξανα"παραγγειλω από Κινα υπό τον φοβο των τελωνειων έστω.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι δεν ασχολούμαι με τα κινητά με αποτέλεσμα να μην γνωρίζω πολλά μοντέλα τα χαρακτηριστικά τους και τις τιμές τους για αυτό είπα να ζητήσω την γνώμη σας εδώ που ασχολείστε και έχετε πολύ παραπάνω γνώσεις από εμένα.

 

Ψάχνω ένα κινητό οποιαδήποτε εταιρίας και το ποσό που έχω να διαθέσω δεν ξεπερνάει τα 300 ευρώ.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις προτάσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

HTC one x9

Sony XA ultra

LG G5 SE

Elephone S7

 

Ακριβώς ΜΈΧΡΙ 300. Τώρα αν μπορείς και για παραπάνω εννοείται έχει και καλύτερα

 

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις,,,ηθελα απλως να παρω εγκρισεις και απαντησεις απο ατομα που το εχουν το G4 και αν αξιζει η μετακινηση προς το 7ari!γιατι με τα τοσα συγκριτικα στο ιντερνετ ειδα οτι ειναι πολυ κοντα! και οταν ειδα και την καμερα που το lg βγαζει ποιο φυσικα χρωματα λιγο διστασα!! και προερχομαι απο το g2 που το ειχα προκορντια 6μηνες χωρις να το ευχαριστηθω απο τοτε που το αγορασα!! και εβλεπα και στο νημα του g4 τα προβληματα και λεω τοσα πολλα?? μαλλον μεσα στην εβδομαδα θα γινει δουλιτσα!!
Link to comment
Share on other sites

Απο μενα το ZTE Axon Elite σε καταπληκτικη τιμη! http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_231921.html?wid=4

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-zte-axon-3gb-32-gb

Ανεβαινωντας λιγο ακομα φοβερη καμερα δειχνει να εχει το Gigaset ME Pro και ας εχει παλιο λογισμικο.. http://www.geekbuying.com/item/GIGASET-ME-Pro-3GB-32GB-Smartphone---Black-376330.html

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-gigaset-me-pro

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως τελείωσε η προσφορά για το mate 8. Δεν χάνεις όμως τίποτα να περάσεις/παρεις τηλ σε ένα κατάστημα wind.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω του ότι το huawei είναι πιο καινούρια συσκευή(περισσότερα update) προσωπικά θα πήγαινα σε αυτό. Αν δεν σε απασχολεί αυτό το j5 δουλεύει αξιοπρεπέστατα γενικά αλλά θα βγει και καινούριο σύντομα
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως τελείωσε η προσφορά για το mate 8. Δεν χάνεις όμως τίποτα να περάσεις/παρεις τηλ σε ένα κατάστημα wind.

 

Δυστυχώς μου είπανε πως δεν πρόλαβα την προσφορά καθώς είχανε περιορισμένα κομμάτια :(

Link to comment
Share on other sites

Mate 8,9 -Xiaomi mi max,-Samsung galaxy A9(Δε το βρίσκεις εύκολα). Υπάρχουν πολλές επιλογές.Εγώ έχω δύο χρόνια το Lenovo vibe z2 pro. 6" σκυλί! :) Και ετοιμαζομαι να κάνω τη μετάβαση στο Mate 8.
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Μονόδρομος!! Xiaomi mi max!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμπιστεύομαι τον Σάκη για την κρίση του. Γενικά η Xiaomi τα πάει καλά στο θέμα μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...