Jump to content

Google Pixel XL


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το είδα από κοντά σήμερα, παρά πολύ καλή συσκευή και φοβερό σήμα γενικός παράπονο δεν είχα ότι και να έκανα δύο πράγματα μόνο

Είναι άσχημο όπως και να το πάρεις

900 ευρώ είναι υπερβολικά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 617
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Ποιο είναι πιο καλό ως συσκευή το Pixel XL ή το Huawei Nexus 6p ;

 

Συγκρίνεις ανόμοιες συσκευές, τόσο από άποψη εμπορικής αξίας όσο και χαρακτηριστικών. Για να πάρεις απόψεις ωστόσο μπορείς να απευθυνθείς εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

 

Στο παρόν θέμα συνεχίζουμε στα της συσκευής του τίτλου και μόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το είδα από κοντά σήμερα, παρά πολύ καλή συσκευή και φοβερό σήμα γενικός παράπονο δεν είχα ότι και να έκανα δύο πράγματα μόνο

Είναι άσχημο όπως και να το πάρεις

900 ευρώ είναι υπερβολικά

 

Που το είδες σε ποιο μαγαζί;;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την 7.1.1 στη συσκευή. Νομίζω αναπνέει πολύ καλύτερα και βλέπω εκπληκτικό multitasking. Ενεργοποιήθηκαν 2 ακόμα "κινήσεις" για ενεργοποίηση οθόνης με double tap η εάν το σηκώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την 7.1.1 στη συσκευή. Νομίζω αναπνέει πολύ καλύτερα και βλέπω εκπληκτικό multitasking. Ενεργοποιήθηκαν 2 ακόμα "κινήσεις" για ενεργοποίηση οθόνης με double tap η εάν το σηκώσεις.

 

 

 

Ωραία νέα.

 

 

Sent from my iPhone 7plus

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

έχει κυκλοφορήσει το Pixel XL στην Ελλάδα ή σας τ έφερε κάποιος γνωστός σας από το εξωτερικό;
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δεν έχει ακόμα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα. Είναι παντού σχεδόν sold out και στο UK.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δεν έχει ακόμα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα. Είναι παντού σχεδόν sold out και στο UK.

Δεν το έχει στο πλαίσιο;;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει στο πλαίσιο;;;

 

Ειναι ακομα σε αναμονη:

 

http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Google-Pixel-32GB-XL-Silver.htm

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και άλλο update 833.4 MB στη συσκευή.

Νέο Build NMF26Q

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161208/af1f03369dbc2360d0f59531271b99c9.jpg

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

To είδα στο Πλαίσιο του Mall. Πραγματικά πιο ατσουμπαλο κινητό είχα καιρό να δω.

Δε ξέρω αν φυσάει στα πάντα, πραγματικά να δώσει κάποιος 900+ που ζητάνε, το θεωρώ τραγικό.

Πίσω 3 χρόνια είναι η Google στο design.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

To είδα στο Πλαίσιο του Mall. Πραγματικά πιο ατσουμπαλο κινητό είχα καιρό να δω.

Δε ξέρω αν φυσάει στα πάντα, πραγματικά να δώσει κάποιος 900+ που ζητάνε, το θεωρώ τραγικό.

Πίσω 3 χρόνια είναι η Google στο design.

Ή τιμή είναι τραγικά υψηλή ελλαδα. Ή τιμή έξω για όσα προσφέρει είναι υψηλή αλλά όχι αδικαιολόγητα υψηλή. Το τέλειο κινητο δεν υπαρχει.Αν γουσταρεις κινητό όμορφο και εμφανισιακο μπορείς να πας στα μηλοφωνα.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

To είδα στο Πλαίσιο του Mall. Πραγματικά πιο ατσουμπαλο κινητό είχα καιρό να δω.

Δε ξέρω αν φυσάει στα πάντα, πραγματικά να δώσει κάποιος 900+ που ζητάνε, το θεωρώ τραγικό.

Πίσω 3 χρόνια είναι η Google στο design.

 

Αυτό το μισό μισό από πίσω το χαλάει πολύ

Κατα τα αλλα είναι πολύ πολύ ακριβό δεν αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα για κινητό

Ταβάνι τα 6-650€ πιστεύω θα έπρεπε να ήταν σε όλες τις εταιρίες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δεν έχει ακόμα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα. Είναι παντού σχεδόν sold out και στο UK.

 

χθες ημουν στο mall ειχε 2 κομματια το ειδα μου λεει το παιδι το θες.. του λεω κατσε να δωσω το htc 10 και μετα. βγηκα απο το μαγαζι μετα απο 30 λεπτα μου λeει η κοπελα μου να το παρω και να το βαλω στην καρτα ΄. της λεω οκ. παω στο πλαισιο ,και μου λεει φιλε ειχα 2 το ενα εφυγε απο το ιντερνετ , παρε αν θες το demo του λεω οκκκκ παω να το παρω και ειχε 2 χαρακιες, τα νευραααααα μου.. παιδια αν το πουλαει κανενας να μου στειλει, σορρυ για το off topic ψαχνω για uk

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Mα σοβαρά θα έπαιρνες το demo ;

Δε μπορώ να σκεφτώ χειρότερη επιλογή για κανένα κινητό !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Mα σοβαρά θα έπαιρνες το demo ;

Δε μπορώ να σκεφτώ χειρότερη επιλογή για κανένα κινητό !

Ναι αν είναι σε τέλεια κατάσταση..παω σήμερα να βγω παγανιά μήπως το βρω πουθενά.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το είδα σε πλαίσιο. Καλό χρυσό αλλά πολύ αδιάφορο στο θέμα εμφάνισης, για να μην πω τίποτα χειρότερο. Το 6p μπροστά του (που δεν είναι και κανένα κομψοτέχνημα) μου φάνηκε πανέμορφο.
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πηρα απο πλαισιο σουπερρρρρρρρρρρρ... με χαλασε ο αγγλικος φορτιστης, αλλα οκ .το κιν τα σπαει ωραια οθονη. . θα μου λειψει το htc 10 και εκεινο σφαιρα ηταν..
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Το Πλαίσιο το δίνει με αγγλικό φορτιστή??

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

ναι φιλε μου . αυτον ειχε μεσα.. 999 ευρο....

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παραεισαγωγη το Πλαίσιο? Τι να πω...

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Και όμως αγγλικό έχει μέσα.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Σε είχαν ενημερώσει τουλάχιστον πριν το αγοράσεις, για τον φορτιστή που έχει μέσα; Εγώ θα πήγαινα και θα απαιτούσα να μου δώσουν φορτιστή eu
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου . αυτον ειχε μεσα.. 999 ευρο....

Απλά απαράδεκτο..

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...