Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το nillkin δηλαδη ειναι καλο; καποιο αλλο αναλογης ποιοτητας εχετε να προτεινετε;
Ποιοτικά ναι το πόσο καλά κάθεται ναι η απόκριση ναι και πάλι αλλά δεν καλύπτει όλη την οθόνη εκεί που ξεκινάει η κουρβα σταματάει το γιαλι και γενικός αν θέλεις γιαλι να καλύπτει όλα απλά το ξεχνάς (δεν υπάρχει και καλό και να καλύπτει όλα)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thanx φίλε μου... Αλλά μετά την παρουσίαση του p20 θα του βάλω σίγουρα tempered για να το κρατήσω σε καλή κατάσταση να πάει για πούλημα κάποια στιγμή να πάρω το εργαλείο
Link to comment
Share on other sites

Ποία έκδοση είχες;

 

Στο firmware finder έχει εμφανιστεί έκδοση με έκδοση με τα security patches του Μαρτίου + κάποια optimizations.

Link to comment
Share on other sites

τι λετε για αυτο το temper (με το κολπακι του λαδιου μπικε καθαρα και μονο να δω πως ειναι )

γενικος πρωτιμαω Nilikin σε ολα και ας εχει κενο

https://preview.ibb.co/dbYKKx/IMG_20180403_213355.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι λετε για αυτο το temper (με το κολπακι του λαδιου μπικε καθαρα και μονο να δω πως ειναι )

γενικος πρωτιμαω Nilikin σε ολα και ας εχει κενο

https://preview.ibb.co/dbYKKx/IMG_20180403_213355.jpg

 

Ποιο tempered είναι?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά τι λέτε για την αναβάθμιση? Μου έχει βγει ειδοποίηση εδώ και έναν μήνα και ακόμη να την κάνω. Έχω το μονοκαρτο, η μπαταρία του κρατάει απιστευτα. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος κατά την γνώμη σας? Να την περάσω κατευθείαν από πάνω ή να κάνω back up και μετά όλα τα υπόλοιπα? Ισχύει ότι πέφτει κάπως η ταχύτητα λόγω Android 8? Αν και δεν προβληματίζει τόσο αυτό μιας και δεν έχω φορτωμένο το κινητό μου. Τα κουμπιά πλοήγησης βγαίνουν πλέον με την αναβάθμιση? Ευχαριστώ και περιμένω τη βοήθεια σας!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά τι λέτε για την αναβάθμιση? Μου έχει βγει ειδοποίηση εδώ και έναν μήνα και ακόμη να την κάνω. Έχω το μονοκαρτο, η μπαταρία του κρατάει απιστευτα. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος κατά την γνώμη σας? Να την περάσω κατευθείαν από πάνω ή να κάνω back up και μετά όλα τα υπόλοιπα? Ισχύει ότι πέφτει κάπως η ταχύτητα λόγω Android 8? Αν και δεν προβληματίζει τόσο αυτό μιας και δεν έχω φορτωμένο το κινητό μου. Τα κουμπιά πλοήγησης βγαίνουν πλέον με την αναβάθμιση? Ευχαριστώ και περιμένω τη βοήθεια σας!

 

κανενας απο οσα περιγραφεις

 

ο μοναδικος καλος τροπος ειναι

 

1, κρατας backup εικονες και επαφες με copy paste ΤΥΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

2, κανεις factory reset και περνας το update

3. κανεις παλυ factory reset και στινεις την συσκευη απο το μηδεν

 

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΟΣΗ BACKUP και restore

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την βοήθεια, αυτό και θα κάνω.Τελικα όμως αξίζει σαν αναβάθμιση?Γιατί διαβάζω όχι και τα καλύτερα σχόλια αν και όπως είπα δε νομίζω να καταλάβω κάποια διαφορά στην ταχύτητα μιας και το κινητό το έχω σχεδόν άδειο από εφαρμογές και αρχεία.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την βοήθεια, αυτό και θα κάνω.Τελικα όμως αξίζει σαν αναβάθμιση?Γιατί διαβάζω όχι και τα καλύτερα σχόλια αν και όπως είπα δε νομίζω να καταλάβω κάποια διαφορά στην ταχύτητα μιας και το κινητό το έχω σχεδόν άδειο από εφαρμογές και αρχεία.

 

εχει και τα θετικα της και τα αρνιτικα της (παντα με την νεα εκδοση του android ετσι γινεται )

βαζεις και αποφασιζεις αλλιος rollback

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει σε πολλά κινητά με μεγάλη επιτυχία.. Ίσως, κάποια στιγμή σου ξεκολλήσει και χρειαστεί να ξαναλαδωσεις.. Απλά, σε ρωτάω γιατί βλέπω σούπερ κάλυψη από το τζαμακι σου, κι εγώ του κιλού παίρνω, αλλά δεν έχω βρει Full Cover...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει σε πολλά κινητά με μεγάλη επιτυχία.. Ίσως, κάποια στιγμή σου ξεκολλήσει και χρειαστεί να ξαναλαδωσεις.. Απλά, σε ρωτάω γιατί βλέπω σούπερ κάλυψη από το τζαμακι σου, κι εγώ του κιλού παίρνω, αλλά δεν έχω βρει Full Cover...

 

καπου βρηκα ενα οτι ναναι απλα για δοκιμή

το ευγαλα σήμερα και εβαλα το αγαπημένο μουυ nilikin

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά αληθώς ο κύριος, καλά να περάσετε όλοι παιδιά. Προσοχή στους δρόμους..

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις, πως μπορω να κανω να φαινονται, οι φωτογραφιες που τραβαω με το κινητο, σε ολοκληρη την οθονη;

 

Οι φωτογραφίες που τραβας είναι σε ανάλυση 4:3...θα πρέπει να αλλάξεις την ρύθμιση και να την κάνεις ίδια με την ανάλυση της οθόνης σου δηλαδή 16:9 αλλά αυτό συνεπάγεται και μείωση των megapixel οπότε και της ποιότητας των φωτογραφιών που τραβας...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις, πως μπορω να κανω να φαινονται, οι φωτογραφιες που τραβαω με το κινητο, σε ολοκληρη την οθονη;
Πρέπει να κατεβάσεις την ανάλυση της φώτο στα 9mp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...