Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μικρές οι διαφορές αλλά, κάτι σε σκούρο,μαύρο χωρίς πολλά πολλά, δλδ, ώρα κ μια,δύο πληροφορίες ακόμα στο καντράν.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σας κρατάει η μπαταρία? Γιατί εμένα από 100% σε ένα 2ωρο περίπου έφτασε 94% χωρίς να το σκαλιζω. ...
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σας κρατάει η μπαταρία? Γιατί εμένα από 100% σε ένα 2ωρο περίπου έφτασε 94% χωρίς να το σκαλιζω. ...

40h ά ν ε τ α!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που εμφανιζόταν σε κάποιους χρήστες μετα την αναβάθμιση σε tizen 3, περί ολοκλήρωσης της φόρτισης πριν φτάσει στο 100%, λύθηκε;
Link to comment
Share on other sites

Μια και προπαράγγειλα το samsung watch θα βάλω αγγελία για το gear frontier. Πόσο να το πουλήσω;
Γιατί θέλεις να το αλλάξεις; Είδες καμμία τρελλή διαφορά;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια και προπαράγγειλα το samsung watch θα βάλω αγγελία για το gear frontier. Πόσο να το πουλήσω;

 

Καινούριο έχει 223. https://www.skroutz.gr/s/10233579/Samsung-Gear-S3-Frontier.html

 

Οπότε ανάλογα πόσο το έχεις, την κατάσταση του κρίνεις. Κανά 150αρι βαριά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μια και προπαράγγειλα το samsung watch θα βάλω αγγελία για το gear frontier. Πόσο να το πουλήσω;

 

Πόσο το αγόρασες το καινούργιο Watch;

Link to comment
Share on other sites

Λύθηκε ναι!

Ποιο λειτουργικό έχετε, γιατί εμένα δε μου έχει τίποτα καιρό τώρα και το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει στη φόρτιση με τις υψηλές εξωτερικές θερμοκρασίες.

Το δικό μου λογισμικό είναι :

- ΕΚΔΟΣΗ TIZEN : 3.0.0.1

- ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ : R760XXU2CQK3

Πιστεύω δεν είναι αυτό το τελευταίο;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο λειτουργικό έχετε, γιατί εμένα δε μου έχει τίποτα καιρό τώρα και το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει στη φόρτιση με τις υψηλές εξωτερικές θερμοκρασίες.

Το δικό μου λογισμικό είναι :

- ΕΚΔΟΣΗ TIZEN : 3.0.0.1

- ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ : R760XXU2CQK3

Πιστεύω δεν είναι αυτό το τελευταίο;

 

Δεν είναι, εγώ έχω

3.0.0.2

R770XXU2CRG3

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το αγόρασες το καινούργιο Watch;

330 από amazon Γερμανίας για την bt έκδοση.

 

Για το αν είδα διάφορες , δεν ξέρω ακόμα διότι δεν το έχω στα χέρια μου .

Εύχομαι να έχει αρκετά καλύτερα μπαταρία και καρδιοσυχνόμετρο.

 

Τελικά θα δώσω το παλιό 150 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

330 από amazon Γερμανίας για την bt έκδοση.

 

Για το αν είδα διάφορες , δεν ξέρω ακόμα διότι δεν το έχω στα χέρια μου .

Εύχομαι να έχει αρκετά καλύτερα μπαταρία και καρδιοσυχνόμετρο.

 

Τελικά θα δώσω το παλιό 150 ευρώ.

 

Αυτό είναι; https://www.amazon.de/Samsung-Galaxy-Watch-46-mm-Silver/dp/B07G3VKSJB/ref=sr_1_3?ie=UTF8&keywords=Samsung%20Galaxy%20Watch%2046mm&language=en_GB&qid=1534827722&sr=8-3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Χθες αγόρασα το Gear S3 Classic από Πλαίσιο stockhouse. Πέρα από το γεγονός ότι μου έβγαλε την πίστη να το συνδέσω με iPhone, η μπαταρία φαίνεται να πεθαίνει απίστευτα γρήγορα. Το φόρτισα στο 100% αργά το βράδυ και το άφησα εκτός φόρτισης στο κομοδίνο. Το πρωί που ξύπνησα είχε 13% μπαταρία χωρίς να έχει κάνει απολύτως τίποτα. Από ό,τι διάβασα, κάτι παλιά bugs με τη μπαταρία πρέπει να έχουν διορθωθεί με την τελευταία έκδοση λογισμικού. Πρέπει να το πάω στη Samsung...?

 

Tizen version 3.0.0.2

Software version R770XXU2CRG3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Χθες αγόρασα το Gear S3 Classic από Πλαίσιο stockhouse. Πέρα από το γεγονός ότι μου έβγαλε την πίστη να το συνδέσω με iPhone, η μπαταρία φαίνεται να πεθαίνει απίστευτα γρήγορα. Το φόρτισα στο 100% αργά το βράδυ και το άφησα εκτός φόρτισης στο κομοδίνο. Το πρωί που ξύπνησα είχε 13% μπαταρία χωρίς να έχει κάνει απολύτως τίποτα. Από ό,τι διάβασα, κάτι παλιά bugs με τη μπαταρία πρέπει να έχουν διορθωθεί με την τελευταία έκδοση λογισμικού. Πρέπει να το πάω στη Samsung...?

 

Tizen version 3.0.0.2

Software version R770XXU2CRG3

Δεν είναι φυσιολογικό, κάνε ένα reset & update και αν συνεχίζεται πήγαινε Samsung (ή επιστροφή στο Πλαίσιο). Μια απορία, ήταν σφραγισμένο ή εκθεσιακό;
Link to comment
Share on other sites

Refurbished από ό,τι κατάλαβα. 6 μήνες εγγύηση από Samsung. Έκανα και reset, update δεν έχει διαθέσιμο. Άρα με βλέπω για βόλτα μέχρι το Χαϊδάρι...
Link to comment
Share on other sites

330 από amazon Γερμανίας για την bt έκδοση.

 

Για το αν είδα διάφορες , δεν ξέρω ακόμα διότι δεν το έχω στα χέρια μου .

Εύχομαι να έχει αρκετά καλύτερα μπαταρία και καρδιοσυχνόμετρο.

 

Τελικά θα δώσω το παλιό 150 ευρώ.

 

Φίλε αν το πουλήσεις με ενδιαφέρει (αν είσαι Αθήνα)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα ότι η στεφάνη του ρολογιού κάνει κενά. Γυρίζοντας τη για περιήγηση στο μενού κάποια στιγμή κάνει 3 ή 4 κλικ και μετά προχωράει στην επόμενη επιλογή. Το δοκίμασα αρκετές φορές μήπως ήταν τυχαίο αλλά εξακολουθεί να υφίσταται .

 

Σας το έχει κάνει ποτέ; Μήπως να το πετάξω μέχρι το σέρβις μιας και είμαι ακόμα εντός εγγύησης;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...