Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρονια πολλά να ρωτήσω κάτι εχω το ρολοι εδώ και μια εβδομάδα την αναβάθμιση πάω να την κάνω μέσα απο το μενού στο ρολόι και μου βγάζει σφάλμα διακομιστή κάνω κάτι λάθος; ευχαριστώ

Δεν θα'πρεπε,κατι γινεται με το δίκτυο σου μαλλον

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα'πρεπε,κατι γινεται με το δίκτυο σου μαλλον

Και εμενα το ιδιο προβλημα μου βγαζει με την αναβαθμιση σφαλμα,εδω και καιρο εχω περασει την tizen 3.0.1 εχει βγει καινουργια αναβαθμιση ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα'πρεπε,κατι γινεται με το δίκτυο σου μαλλον

 

Δεν νομίζω να είναι το δίκτυο προγράμματα κατεβάζω κανονικά απο το ρολόι ποια έκδοση είναι αυτή που έχεις;εγω 3.0.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι το δίκτυο προγράμματα κατεβάζω κανονικά απο το ρολόι ποια έκδοση είναι αυτή που έχεις;εγω 3.0.1

 

3.0.0.1,εμεινα πισω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν λέμε το ίδιο, αλλά εγώ τις ενημερώσεις τις κατεβάζω στο κινητό και από εκεί μετά περνιούνται με ΒΤ στο ρολόι.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν λέμε το ίδιο, αλλά εγώ τις ενημερώσεις τις κατεβάζω στο κινητό και από εκεί μετά περνιούνται με ΒΤ στο ρολόι.

 

και εγω ετσι

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μετά την τελευταία μικρή αναβάθμιση το ρολόι δεν συνδέεται αυτόματα και πρέπει να το κάνω χειροκίνητα μέσα από την εφαρμογή στο τηλέφωνο. Άλλαξαν τίποτα ρυθμίσεις συνδεσιμότητας που πρέπει να κοιτάξω;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μετά την τελευταία μικρή αναβάθμιση το ρολόι δεν συνδέεται αυτόματα και πρέπει να το κάνω χειροκίνητα μέσα από την εφαρμογή στο τηλέφωνο. Άλλαξαν τίποτα ρυθμίσεις συνδεσιμότητας που πρέπει να κοιτάξω;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Μου λειτουργεί όπως και πριν. Δες μήπως κατά λάθος ή δε ξέρω και γω τι, άλλαξε κάτι στις ρυθμίσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια, δεν μπορω να αλλάξω γλώσσα στο ρολόι, παω settings, device αλλά δεν υπάρχει πουθενά language για να βαλω ελληνικά. Τι κανω λάθος???
Link to comment
Share on other sites

Εμένα την γλώσσα την έβαλε αυτόματα όταν αναγνώρισε το τηλέφωνο ότι είχε σαν προεπιλογή τα ελληνικά.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by skoj
Link to comment
Share on other sites

Ε μάνα την γλώσσα την έβαλε αυτόματα όταν αναγνώρισε το τηλέφωνο ότι είχε σαν προεπιλογή τα ελληνικά.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα λογικά δεν είναι Έλληνικο το ρολόι γιατί και ο φορτιστής είναι αγγλικού τύπου αλλά ελληνικά πρέπει να έχει γιατί στο text to speech έχει ελληνικά άρα λογικά πρέπει να έχει και σαν system language.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λογικά δεν είναι Έλληνικο το ρολόι γιατί και ο φορτιστής είναι αγγλικού τύπου αλλά ελληνικά πρέπει να έχει γιατί στο text to speech έχει ελληνικά άρα λογικά πρέπει να έχει και σαν system language.
Αυτό σου εξηγώ. Δεν χρειάζεται να είναι ελληνικό . Και εμένα με γερμανικά ανοίγει πάντα την πρώτη φορά. Μόλις το ενωθεί με κάποιο καινούργιο τηλέφωνο αμέσως βάζει μόνο του την ελληνική. Σαν να ακολουθεί την γλώσσα του τηλ.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου εξηγώ. Δεν χρειάζεται να είναι ελληνικό . Και εμένα με γερμανικά ανοίγει πάντα την πρώτη φορά. Μόλις το ενωθεί με κάποιο καινούργιο τηλέφωνο αμέσως βάζει μόνο του την ελληνική. Σαν να ακολουθεί την γλώσσα του τηλ.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αρα τι συμβαίνει με το δικό μου? Γιατί δεν μπήκαν ελληνικά? Δεν Υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βάλω τώρα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αρα τι συμβαίνει με το δικό μου? Γιατί δεν μπήκαν ελληνικά? Δεν Υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βάλω τώρα?

Μήπως φταίει ότι το τηλέφωνο μου είναι το mi mix 2 με κινέζικη rom και δεν έχει ελληνική γλώσσα? Αλλά μόνο αγγλικά?

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα μια πολύ ωραία εφαρμογή το camera gear το οποιο τραβάει φωτο και βιντεο απο το κινητό με την οθόνη του ρολογιού. Το πρόβλημα είναι οτι ενω με το βιντεο δουλεύει μια χαρά και το εμφανίζει στην gallery του κινητού με τις φωτογραφίες έχει πρόβλημα και οταν πατάς το κουμπί για να βγάλει φωτογραφία κολλάει και δεν την εμφανίζει στην gallery. Εχει κάποιος την εφαρμογή και έχει το ίδιο πρόβλημα???
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα μια πολύ ωραία εφαρμογή το camera gear το οποιο τραβάει φωτο και βιντεο απο το κινητό με την οθόνη του ρολογιού. Το πρόβλημα είναι οτι ενω με το βιντεο δουλεύει μια χαρά και το εμφανίζει στην gallery του κινητού με τις φωτογραφίες έχει πρόβλημα και οταν πατάς το κουμπί για να βγάλει φωτογραφία κολλάει και δεν την εμφανίζει στην gallery. Εχει κάποιος την εφαρμογή και έχει το ίδιο πρόβλημα???

 

Την έχω και εγώ καιρό τώρα. Δουλεύει κανονικά. Χθες την δοκίμασα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέχασα το ρολόι στο ντουλάπι της δουλειάς....

Έχει ενεργοποιημένο το ξυπνητήρι με δόνηση και ηχο στης 6μιση.... πόση ώρα θα χτυπάει? Στης 7 μπαίνουν οι άλλοι μέσα και δε θέλω να το ακούσουν οι Γιατί έχουμε κρούσματα κλοπών ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Κάτοχος κι εγω από χθες του ρολογιου..υπέροχο σε όλα του! Αλλά ρε παιδιά είδα σε ένα φίλο μου στο apple watch ,οτι τα μηνυματα στο viber Μπορούσε να τα δει και να τα απαντησει φωνητικα..στο gear δεν γινεται αυτό?
Γίνεται κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέχασα το ρολόι στο ντουλάπι της δουλειάς....

Έχει ενεργοποιημένο το ξυπνητήρι με δόνηση και ηχο στης 6μιση.... πόση ώρα θα χτυπάει? Στης 7 μπαίνουν οι άλλοι μέσα και δε θέλω να το ακούσουν οι Γιατί έχουμε κρούσματα κλοπών ....

 

Κανείς να το δοκιμάσει να δει άμα σταματάει μετά από λίγο;;;;

Link to comment
Share on other sites

Χτυπάει για ένα λεπτό. Σταματάει μόνο του. Ξανά χτυπάει μετά από 5 λεπτά. Αυτό νομίζω για 4 φορές. Οπότε κατά τις 6:50 θα έχει τελειώσει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...