Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, το έχει δουλέψει κανείς με huawei p20 pro? Έχει συμβατότητα ή θα έχω προβλήματα αν το αγοράσω? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το έχει δουλέψει κανείς με huawei p20 pro? Έχει συμβατότητα ή θα έχω προβλήματα αν το αγοράσω? Ευχαριστώ

 

το έχω δουλέψει εγώ φίλε μου, δεν έχει κανένα θέμα. Θα κατεβάσεις το samsung wear και μετα σου λέει απο μόνο του για άλλα δύο και δεν έχει κανένα θέμα. Όπως συνεργαζόταν με το note 8 συνεργάζεται και με το P20 pro

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω το Frontier και θα ήθελα να ρωτήσω

1.Για την μπαταρία με aod on wifi on gps off παλμούς όχι στο συνεχόμενο και με μέτρηση ύπνου πόσο κρατάει?

2.Στο θέμα τον κλήσεων το μεγάφωνο και το μικρόφωνο είναι κομπλέ μπορείς και μιλάς σε ακούει καθαρά ο άλλος?

3.Όταν σου έρχονται ειδοποίησης έρχονται σωστά στα ελληνικά γενικά δουλεύουν σωστά λαμβάνεις διαβάζεις απαντάς?

4.Γενικά το ρολοι έχει κάποιο θέμα και περιμένουμε να φτιαχτεί η δουλεύει σωστά?

5.Από αναβάθμισης πως τα πάει παίρνει ακόμα σταμάτησε?

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω το Frontier και θα ήθελα να ρωτήσω

1.Για την μπαταρία με aod on wifi on gps off παλμούς όχι στο συνεχόμενο και με μέτρηση ύπνου πόσο κρατάει?

2.Στο θέμα τον κλήσεων το μεγάφωνο και το μικρόφωνο είναι κομπλέ μπορείς και μιλάς σε ακούει καθαρά ο άλλος?

3.Όταν σου έρχονται ειδοποίησης έρχονται σωστά στα ελληνικά γενικά δουλεύουν σωστά λαμβάνεις διαβάζεις απαντάς?

4.Γενικά το ρολοι έχει κάποιο θέμα και περιμένουμε να φτιαχτεί η δουλεύει σωστά?

5.Από αναβάθμισης πως τα πάει παίρνει ακόμα σταμάτησε?

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

 

1. Γύρω στη μία - μιάμιση μέρα.

2. Ακούς καθαρά και μέχρι τώρα δεν μου έχει πει κάποιος ότι δεν με ακούει ακόμα και σε μέρη με θόρυβο.

3. Δεν έχει σε καμία ειδοποίηση θέμα με τα ελληνικά, έρχονται κανονικά σαν να βλέπεις το κινητό σου. Στις περισσότερες απαντάς και σε όσες δεν μπορείς σε παραπέμπει στο κινητό σου.

4. δεν έχει κάποιο θέμα που αναμένεται να λυθεί.

5. Αναβαθμίσεις προς το παρόν παίρνει. Για πόσο ακόμα δεν ξέρω

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα να ρωτήσω ακόμα κάτι

1.ύπνο μετράει και αν ναι μόνο το βράδυ η και το μεσημέρι?

2.κάπου είδα ότι έχει και svoice είναι στα ελληνικά?

 

Aντε και είμαι κοντά στο e-shop να πάω να το πάρω τώρα έχω το amazfit

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα να ρωτήσω ακόμα κάτι

1.ύπνο μετράει και αν ναι μόνο το βράδυ η και το μεσημέρι?

2.κάπου είδα ότι έχει και svoice είναι στα ελληνικά?

 

Aντε και είμαι κοντά στο e-shop να πάω να το πάρω τώρα έχω το amazfit

1. Μετράει οπότε καταλαβαίνει ότι κοιμάσαι ακόμα και το μεσημέρι.

 

2. Για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω έχει ας το επιβεβαιώσει κάποιος

 

Το ρολογακι είναι πολύ καλό γενικά και σε αυτά τ λεφτά νομίζω μόνο με το Huawei gt πρέπει να το συγκινείς.

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη και πάλι κάπου διάβασα για ένα πρόβλημα ότι αν έχεις το ρολοι με το κινητό συνδεδεμένο και φύγεις από την εμβέλεια του BT και χαθεί η συνδέσει μετά όταν επιστρέψεις δεν συνδέεται αυτόματα ισχύ αυτό?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη και πάλι κάπου διάβασα για ένα πρόβλημα ότι αν έχεις το ρολοι με το κινητό συνδεδεμένο και φύγεις από την εμβέλεια του BT και χαθεί η συνδέσει μετά όταν επιστρέψεις δεν συνδέεται αυτόματα ισχύ αυτό?

 

Ρωτήθηκε και απαντήθηκε στην ίδια σελίδα με το ποστ σου.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη και πάλι κάπου διάβασα για ένα πρόβλημα ότι αν έχεις το ρολοι με το κινητό συνδεδεμένο και φύγεις από την εμβέλεια του BT και χαθεί η συνδέσει μετά όταν επιστρέψεις δεν συνδέεται αυτόματα ισχύ αυτό?

... όχι, ποτέ δεν μου έχει συμβεί να μην συνδεθεί αυτόματα στην επιστροφή.

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τελικά ξέρει κάποιος τι γίνεται με την εγγύηση αν αγοράσουμε από e-shop.gr ή σκρουτζομαγαζο;; Ίδια εγγύηση από αντιπροσωπεία;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τελικά ξέρει κάποιος τι γίνεται με την εγγύηση αν αγοράσουμε από e-shop.gr ή σκρουτζομαγαζο;; Ίδια εγγύηση από αντιπροσωπεία;

Ολα πάνε στην αντιπροσωπεία κ εισαι καλυμμένος απο την εγγυηση οταν το προϊόν εχει αγοραστεί - εισαχθεί, εντος της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Γιαυτο κ τα σκρουτζομαγαζα γραφουν (EU).

Εαν δεν το γραφει, ρωτας τον πωλητη

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω το Frontier και θα ήθελα να ρωτήσω

1.Για την μπαταρία με aod on wifi on gps off παλμούς όχι στο συνεχόμενο και με μέτρηση ύπνου πόσο κρατάει?

2.Στο θέμα τον κλήσεων το μεγάφωνο και το μικρόφωνο είναι κομπλέ μπορείς και μιλάς σε ακούει καθαρά ο άλλος?

3.Όταν σου έρχονται ειδοποίησης έρχονται σωστά στα ελληνικά γενικά δουλεύουν σωστά λαμβάνεις διαβάζεις απαντάς?

4.Γενικά το ρολοι έχει κάποιο θέμα και περιμένουμε να φτιαχτεί η δουλεύει σωστά?

5.Από αναβάθμισης πως τα πάει παίρνει ακόμα σταμάτησε?

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

 

1. Aν το εχεις συνδεδεμενο συνεχεια με το τηλέφωνο εξαρτάται τον αριθμο των ειδοποιησεων που θα λάβεις. Πάντως με φωτεινότητα στο 3 λογικά από το πρωι μεχρι το βραδυ θα το βγάλεις.

2. Μια χαρά δουλευει

3. Ολα οκ επίσης

4. Κανένα θεμα. Αξιόπιστο στους 6 μηνες σχεδον που το εχω

5. Παιρνει ακόμη. Επίσης πωλείται ακόμη από επίσημους μεταπωλητές, οποτε σίγουρα θα συνεχισει να παίρνει. Αγνωστο βεβαιά για πόσο

 

 

Ασχετο με τα ερωτηματα σου. Σημερα είδα από κοντα και το νέο μοντελο

Προσωπικά το δικό μας μου αρεσει περισσοτερο

Link to comment
Share on other sites

στις προδιαγραφες λεει μπορει να ειναι για μιση ωρα σε βαθος νερου 1 μετρο.

και απο κατω με αστερισκο "οχι για κολυμβυση και καταδυση"

για καταδυση το καταλαβαινω ,αλλα για κολυμβηση γιατι οχι?

τοχετε βαλει σε θαλασσα η σε πισινα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τελικά το αγόρασα σήμερα από κωτσόβολο στα 200 πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές αναβάθμιση δεν είχε μου έβγαλε ότι έχει την τελευταία

έχετε να προτείνεται κάνα watchface κάποιο που να αξίζει?

Τζαμάκι στην οθόνη χρειάζεται να βάλω? ακόμα την ζελατίνα δεν την έχω βγάλει

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Τα φτιάχνει η Smartec αυτά παιδιά;

 

Ότι είναι επίσημα εισαγόμενο από Samsung Hellas επισκευάζει από την Smartec.

Εννοείται και τα προϊόντα που είναι αγορασμένα από το skroutz αρκεί σαν προϊόν να υπάρχει στην χώρα.

Παράλληλα εαν κάποιος θέλει με το serial number μπορει τηλεφωνικά μάθει τι χρόνο εγγύηση έχει για το προϊόν - ρολόι του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά λουράκια καλά που βρίσκουμε?

 

Παντού και για μεγάλη ποικιλία στην Αθήνα / Πραξιτέλους κοίτα στο Hirsk (Θησέως 13 Αθήνα).

Link to comment
Share on other sites

Ότι είναι επίσημα εισαγόμενο από Samsung Hellas επισκευάζει από την Smartec.

Εννοείται και τα προϊόντα που είναι αγορασμένα από το skroutz αρκεί σαν προϊόν να υπάρχει στην χώρα.

Παράλληλα εαν κάποιος θέλει με το serial number μπορει τηλεφωνικά μάθει τι χρόνο εγγύηση έχει για το προϊόν - ρολόι του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Παντού και για μεγάλη ποικιλία στην Αθήνα / Πραξιτέλους κοίτα στο Hirsk (Θησέως 13 Αθήνα).

 

Είσαι σίγουρος ότι επισκευάζει και smartwatches;

Γιατί έτσι όπως το έγραψες θα επισκευάζει και πλυντήρια :p

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι επισκευάζει και smartwatches;

Γιατί έτσι όπως το έγραψες θα επισκευάζει και πλυντήρια :p

 

Χαχαχαχαχα για πλυντήρια δεν ξέρω γιατί προτιμώ τις πιο κλασικές και καθιερωμένες μάρκες( αν και αφού υπάρχουν κάπου θα υπάρχει και Service) αλλά ρολόγια ναι επισκευάζει κανονικότατα.

Note5 όμως για παράδειγμα δεν επισκευάζει αφού επίσημα δεν έχει έρθει Ελλάδα.

Αυτή είναι η έννοια του post σε ερώτηση μέλους παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορεί κάποιος να μου πει που πρέπει να πάω για να δω από το ρολόι τον ύπνο που έκανα πόσες ώρες αν κοιμήθηκα βαθιά ελαφριά από το κινητό το βλέπω αλλά μέσα από το ρολόι γίνετε γιατί δεν το βρίσκω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορεί κάποιος να μου πει που πρέπει να πάω για να δω από το ρολόι τον ύπνο που έκανα πόσες ώρες αν κοιμήθηκα βαθιά ελαφριά από το κινητό το βλέπω αλλά μέσα από το ρολόι γίνετε γιατί δεν το βρίσκω

 

Ανοίγεις το Samsung health μέσα από το ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις το Samsung health μέσα από το ρολόι.

 

Κατάλαβα σε ευχαριστώ πάρα πολύ είχα συνηθίσει με το amazfit που τα έβλεπες όλα μέσα από το ρολόι δεν πειράζει όμως σιγά μικρό το κακό

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...