Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επιστροφη μετα απο τοσα χρονια εδω...

 

 

 

να το αφρησω στην 10.3.2 ή να παω στο 10.3.3;

 

εντυπωσεις απο την τελευταια;

 

 

 

επισης εντυπωσιακο οτι οταν ακουω μουσικη το κινητο στην πλατη εχει τον ηχο κανει σαν κραδασμους.

 

εννοω πχ στο youtube με full volume .

 

 

 

Αν και λένε όλοι καλά λόγια για τη 10.3.3, εγώ θα περιμένω να βγει και επίσημα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω την επισημη 10.3.2 και θελω να περασω την beta 10.3.3 μεσω του κινητου με το προφιλ apple beta. Μολις περασω το προφιλ θα μου εμφανισει την 10.3.3 η την 11?
Link to comment
Share on other sites

Εχω την επισημη 10.3.2 και θελω να περασω την beta 10.3.3 μεσω του κινητου με το προφιλ apple beta. Μολις περασω το προφιλ θα μου εμφανισει την 10.3.3 η την 11?

 

 

 

99% την 11, την 10.3.3 μόνο χειροκίνητα έχω την εντύπωση

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες που αποθηκεύετε φωτογραφίες και βίντεο ; ποιο προτείνεται ; τύπου cloud

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Google photos. Έχω φωτογραφίες από το 2007 εκεί.

Θυμάμαι ότι τις είχα στο Google drive και μου τις πέρασε αυτόματα και εκεί όταν βγήκε σαν εφαρμογή.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα πριν να το δοκιμάσω και κάνει απίστευτα πολύ ώρα να ανεβάσει λογικό;

Μάλλον αυτό είναι το καλύτερο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οσο περισσότερος είναι ο ογκος, τοση περισσότερη ώρα θα κανει να ανεβάσει

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, χτες πήρε στα χέρια της μια φίλη μου το κινητό και είχε ένα περίεργο θέμα με την μπροστινή κάμερα! Ενώ βγάζει κάθετες σελφη στο gallery τις εμφανίζει οριζόντια! Έχει κανείς κάποια ιδέα σε τι μπορεί να οφείλεται;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ αφού επιλέξω 2 Photos από τη συλλογή να τις κάνω κολάζ ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ αφού επιλέξω 2 Photos από τη συλλογή να τις κάνω κολάζ ;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποια εφαρμογή για αυτή τη δουλειά...

Εγώ πχ δουλεύω τη moldiv, αλλά υπάρχουν κι άλλες, ίσως κα καλύτερες.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

+1 για Snapseed πολύ ωραία εφαρμογή

 

Παιδιά εγώ ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο μπορούμε εμείς με το 7αρι να βγάλουμε portrait mode φωτογραφία όπως το 7 plus ? Που θολώνει το πίσω μέρος ; υπάρχει κάποια εφαρμογή ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

+1 για Snapseed πολύ ωραία εφαρμογή

 

Παιδιά εγώ ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο μπορούμε εμείς με το 7αρι να βγάλουμε portrait mode φωτογραφία όπως το 7 plus ? Που θολώνει το πίσω μέρος ; υπάρχει κάποια εφαρμογή ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Και το camera+ και το procam έχουν αυτή την επιλογή αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει για να τσεκάρω αν λειτουργεί σωστα η συγκεκριμένη επιλογή μιας κ έχω το 7 plus. Πάντως υπάρχουν 100% κ άλλες εφαρμογές αλλά δεν θυμάμαι ονόματα. Με μια αναζήτησή στο Google σίγουρα θα βρεις αρκετές επιλογές.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Λες 100% ε; οκ θα το ψάξω!! Δεν ξέρω αξίζει να δώσω 5 ευρώ για να κατεβάσω εφαρμογή ;δεν έχω ποτέ λεφτά και το θεωρώ χαζό

 

 

 

Σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Το τι αξίζει και τι όχι θα το κρίνεις εσυ. Πχ εγώ έδωσα 5 ευρώ για να αγοράσω το QuitNow! Που έχει να κάνει με το κόψιμο του τσιγάρου και 2 ευρώ για εφαρμογή που μετράει τα υγρά που καταναλώνω καθημερινά :p.

Πάντως για το θέμα κάμερα καλό είναι να έχεις και μια εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή γιατί η μαμά εφαρμογή είναι ελλιπέστατη.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

+1 για Snapseed πολύ ωραία εφαρμογή

 

Παιδιά εγώ ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο μπορούμε εμείς με το 7αρι να βγάλουμε portrait mode φωτογραφία όπως το 7 plus ? Που θολώνει το πίσω μέρος ; υπάρχει κάποια εφαρμογή ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Με την εφαρμογη tadaa γινετε αυτο που ζητας. Αν εννοεις απευθειας bokeh shot οχι δεν γινετε

Link to comment
Share on other sites

αν τραβας απο πανω, ελαφρος διαγωνια και να εχεις κανει focus σου κανω Portrait mode...απλα θελει λιγο παιχνιδι μεχρι να το βρεις...δεν ειναι σαν του Plus που το εχει ετοιμο.
Link to comment
Share on other sites

αν τραβας απο πανω, ελαφρος διαγωνια και να εχεις κανει focus σου κανω Portrait mode...απλα θελει λιγο παιχνιδι μεχρι να το βρεις...δεν ειναι σαν του Plus που το εχει ετοιμο.

 

 

 

Ναι αυτό ακριβώς αν το παίξεις λίγο στο βγάζει σαν portrait !

 

 

Παιδιά για εφαρμογή email ποια χρησιμοποιείται ; του iPhone ή βάλτε κάποια άλλη ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ακριβώς αν το παίξεις λίγο στο βγάζει σαν portrait !

 

 

Παιδιά για εφαρμογή email ποια χρησιμοποιείται ; του iPhone ή βάλτε κάποια άλλη ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Outlook που έχει και κλείδωμα με το αποτύπωμα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Outlook που έχει και κλείδωμα με το αποτύπωμα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Πολύ ωραιο το outlook φίλε μου όντως δεν το είχα δοκιμάσει αλλά δεν μου βγάζει notifications ενώ τα έχω ενεργοποιημένα

 

Επίσης παιδιά το ξαναρώτησα αλλά δεν ρώτησα άμα χρησιμοποιεί κανείς άλλη εφαρμογή για την κάμερα! Να μου πει αν παίρνει καλύτερα αποτέλεσματα

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by diecast
Link to comment
Share on other sites

Επίσης παιδιά το ξαναρώτησα αλλά δεν ρώτησα άμα χρησιμοποιεί κανείς άλλη εφαρμογή για την κάμερα! Να μου πει αν παίρνει καλύτερα αποτέλεσματα

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Είχα δοκιμάσει παλιότερα την ProCamera στην συσκευή μου και ήταν πολύ καλή στο θέμα ρυθμίσεων.Αλλάζεις σχεδόν όλλες τις παραμέτρους και δεν εξαρτιέσαι από το Auto της Original εφαρμογής της κάμερας.Στοιχίζει 5,99 Ευρώ

 

Εδώ το link της σελίδας της εφαρμογής που θα δεις τις δυνατότητες της:

https://www.procamera-app.com/en/

 

Αν μάθεις καλά την εφαρμογή ενοείται ότι τραβάς καλύτερες φωτογραφίες

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Παρατήρησα κάτι στο κινητό της γυναίκας μου και δεν ξέρω που οφείλεται. Όταν τραβάει μια φωτογραφία και μετά θέλει να τη στείλει με το Viber , δημιουργείται αντίγραφο της φωτογραφίας μέσα στις φωτογραφίες. Που μπορεί να οφείλεται αυτό;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Andreas1992 σε ευχαρίστω για την απάντηση θα την δω την εφαρμογή !!

 

Παιδιά έχει κανείς 360o θήκη αξίζει ; τις βλέπω απίστευτα προστατευτικές αλλά δεν ξέρω αν αξίζει κάποια συγκεκριμένη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...