Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξέρω αν δουλεύει έτσι το κατάστημα πάντως έχω αγοράσει πολλά τηλέφωνα από αυτό πάντως η Apple μας δουλεύει κανονικά με τη διάθεση των προϊόντων της σήμερα ο διευθυντής του Κωτσοβολου στην πόλη μας τυχαίνει φίλος μου μου είπε ούτε στις 20 οκτωβρη δε βλέπει φως με τα iphone 7 η προπαραγγελιες ακυρωνονται συνεχώς και όσο για το plus επικρατεί τρικυμία στην ελληνική εταιρεία διότι τους κρεμασε όλους και τρώει κανονικο μπινελίκι, αλλά και σε καταστήματα αλλά στο εξωτερικό δεν είναι διαθέσιμο άρα ακυρο και ξανα ακυρο στην Apple

 

Εχεις αγοράσει πολλα τηλέφωνα day one? Γιατι σε μερικές μέρες θα στρώσει παντου. Όσο για το plus σημερα το ζήτησα και εγω απο φίλο σε Γερμανό να δω αν εχει και μου έδωσε δυο εναλλακτικές διαθεσιμότητας οποτε απο τον Γερμανό μπορώ να πω οτι υπάρχει σε δυο εκδόσεις! Οποτε καθόλου άκυρο δεν με κρέμασε αν ήθελα να το πάρω!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν δουλεύει έτσι το κατάστημα πάντως έχω αγοράσει πολλά τηλέφωνα από αυτό πάντως η Apple μας δουλεύει κανονικά με τη διάθεση των προϊόντων της σήμερα ο διευθυντής του Κωτσοβολου στην πόλη μας τυχαίνει φίλος μου μου είπε ούτε στις 20 οκτωβρη δε βλέπει φως με τα iphone 7 η προπαραγγελιες ακυρωνονται συνεχώς και όσο για το plus επικρατεί τρικυμία στην ελληνική εταιρεία διότι τους κρεμασε όλους και τρώει κανονικο μπινελίκι, αλλά και σε καταστήματα αλλά στο εξωτερικό δεν είναι διαθέσιμο άρα ακυρο και ξανα ακυρο στην Apple

 

Πιστεύω ότι δεν έχουν τον απαραίτητο όγκο συσκευών στις αποθήκες και δίνουν βάση σε άλλες αγορές πχ Αμερική Αγγλία και λοιπά.

Μάλλον κάποια εξαρτήματα τους είχαν έλλειψη.

Και με το iPhone 6 είχε γίνει ένας χαμός αν θυμάμαι καλά πάλι

23 θα ερχόταν η συσκευή. 28 έχουμε. Για 10 μέρες δηλαδή ποιος έχει τόσο κάψιμο να πάρει το iPhone 7 που δεν μπορεί να το πάρει Οκτώβριο;

Τέτοια αγωνία;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι δεν έχουν τον απαραίτητο όγκο συσκευών στις αποθήκες και δίνουν βάση σε άλλες αγορές πχ Αμερική Αγγλία και λοιπά.

Μάλλον κάποια εξαρτήματα τους είχαν έλλειψη.

Και με το iPhone 6 είχε γίνει ένας χαμός αν θυμάμαι καλά πάλι

23 θα ερχόταν η συσκευή. 28 έχουμε. Για 10 μέρες δηλαδή ποιος έχει τόσο κάψιμο να πάρει το iPhone 7 που δεν μπορεί να το πάρει Οκτώβριο;

Τέτοια αγωνία;

 

Αν εκεί στην Αpple δε ξέρουν αν έχουν αποθέματα στις Αποθηκες του να μη βγάζουν ημερομηνίες διάθεσης του προϊόντος και να ζητάνε προπαραγγελιες

Link to comment
Share on other sites

Το είδα χτες το απόγευμα στη wind και έπαθα πλάκα. Το ζουμ και η κάμερα καταπληκτικά. Έπαθα πλάκα με το home button. Ήμουν τελείως επιφυλακτικός για το αν θα με βολέψει αλλά είναι απίστευτο σαν αίσθηση και δεν με δυσκολεύει καθόλου στη χρήση. Φίλος που δεν ήξερε την τεχνολογία πίσω του και είχε 5S δεν κατάλαβε διαφορά. Για μένα αυτό ήταν το μεγάλο στοίχημα και το κέρδισε πανηγυρικά.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

σημερα παρελαβα απο αγγλια το κινητο . μεσω φιλου

εντυπωσεις μεσα στην μερα μετα τα απαραιτητα setup

|iPhone X 64GB| Macbook |
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είχα ενημέρωση από το κατάστημα που είχα κάνει την παραγγελία....επόμενη παραλαβή συσκευών μου είπε στα μέσα Νοεμβρίου.....καλά κρασιά, δεν πειράζει είπα φέτος να δοκιμάσω το ios αλλά δεν έκατσε . Του χρόνου ίσως....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....

αμα το παρω απο το -deals365-

ειναι αξιοπιστο εχει παρει κανεις απο εκει??

ευχαριστω!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είχα ενημέρωση από το κατάστημα που είχα κάνει την παραγγελία....επόμενη παραλαβή συσκευών μου είπε στα μέσα Νοεμβρίου.....καλά κρασιά, δεν πειράζει είπα φέτος να δοκιμάσω το ios αλλά δεν έκατσε . Του χρόνου ίσως....

 

Πιστεύω ότι καταστήματα στο skroutz θα το φέρουν σε 10 μέρες.

Ψωνίζουν από έξω και δεν έχουν ανάγκη τον έλληνα προμηθευτή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το είδα χτες το απόγευμα στη wind και έπαθα πλάκα. Το ζουμ και η κάμερα καταπληκτικά. Έπαθα πλάκα με το home button. Ήμουν τελείως επιφυλακτικός για το αν θα με βολέψει αλλά είναι απίστευτο σαν αίσθηση και δεν με δυσκολεύει καθόλου στη χρήση. Φίλος που δεν ήξερε την τεχνολογία πίσω του και είχε 5S δεν κατάλαβε διαφορά. Για μένα αυτό ήταν το μεγάλο στοίχημα και το κέρδισε πανηγυρικά.

 

+1

Wind Αργυρούπολη το είδα ένα μαύρο ματ 32gb.Ολα τα λεφτά

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Με πηραν απο πλαισιο για παραλαβη αυριο 128GB μαυρο επιτελους:D:D:D

 

Μακάρι.

Θα αρχίσουν να έρχονται οι συσκευές δεν μπορεί να έπεσαν τόσο έξω στις εκτιμήσεις του όγκου των πρώτων συσκευών

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δικαιολογία. Κάνουν την συσκευή όσο πιο λεπτή μπορούν αλλα δεν τους ενδιαφέρουν τα επάνω και κάτω bezel

 

Τόσο λεπτή που είναι και με το home button έτσι όπως είναι φτιαγμένο το iOS δεν γίνεται να κάνουν και θαύμα. Εσωτερικά κάπου πρέπει να μπουν τα εξαρτήματα.

 

 

 

Μόνο αν γίνει το κουμπί διαφορετικό και η συσκευή λίγο πιο χοντρή τότε θα μπορέσουν να μειώσουν τα περιθώρια αλλα δεν νομίζω ότι τους ενδιαφέρει.

 

Δεν έδειξαν ποτέ ότι κάνουν κάποια προσπάθεια η κάτι έστω να τα μειώσουν σαν δοκιμή.

 

 

 

Δεν είναι στα σχέδια τους μάλλον

 

 

Πιστεύω ότι του χρόνου θα δούμε μια εντελώς ριζικά ανανεωμένη σειρά.

Αν υπήρχε μια πιθανότητα να αποκτήσω iPhone είναι μόνο αν δω κάτι ανατρεπτικά διαφορετικό.

 

Να μου κάνει κλικ δηλαδή κυρίως ντιζάιν-υλικά κατασκευής.

 

Αλλιώς αδιάφορα θα συνεχίσει να μου είναι τα iPhone.

 

Έως σήμερα καμία της σειράς δεν μου άρεσε.

 

Αν φύγει το κουμπί μπροστά ακόμα καλύτερα.:p

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι του χρόνου θα δούμε μια εντελώς ριζικά ανανεωμένη σειρά.

Αν υπήρχε μια πιθανότητα να αποκτήσω iPhone είναι μόνο αν δω κάτι ανατρεπτικά διαφορετικό.

 

Να μου κάνει κλικ δηλαδή κυρίως ντιζάιν-υλικά κατασκευής.

 

Αλλιώς αδιάφορα θα συνεχίσει να μου είναι τα iPhone.

 

Έως σήμερα καμία της σειράς δεν μου άρεσε.

 

Αν φύγει το κουμπί μπροστά ακόμα καλύτερα.:p

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Εδω δεν άλλαξε σχεδιασμό στην σειρά που ήταν να αλλάξει φέτος θα αλλάξει του χρόνου στο 7s?

Δεν νομίζω.

Στο 8 αν θα γίνει αλλαγή σχεδιασμού.

Εμένα πάλι μ αρέσει πολύ το σχέδιο αυτό. Το θεωρώ μοναδικό.

Ειδικά το κουμπί το θεωρώ πολύ smart σε σχέση με αλλα τηλέφωνα.

Με βολεύει

Τι να πεις. Γούστα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν άλλαξε σχεδιασμό στην σειρά που ήταν να αλλάξει φέτος θα αλλάξει του χρόνου στο 7s?

 

Δεν νομίζω.

 

Στο 8 αν θα γίνει αλλαγή σχεδιασμού.

 

Εμένα πάλι μ αρέσει πολύ το σχέδιο αυτό. Το θεωρώ μοναδικό.

 

Ειδικά το κουμπί το θεωρώ πολύ smart σε σχέση με αλλα τηλέφωνα.

 

Με βολεύει

 

Τι να πεις. Γούστα

 

Έστω στην 8 δεν βιάζομαι καλυπτομαι από άλλες πορτοκαλιές άνετα :lol:

Πιο πολύ θα το αγόραζα αν μου έκανε κλικ βέβαια λόγο ότι είμαστε ολίγων τρέλα με τεχνολογία παρά ότι το έχουμε ανάγκη που δεν μπορεί ο ανταγωνισμός να προσφέρει:p

 

Του χρόνου πάντως είναι επετειακής έκδοση(10 έτη) επομένως μην σου κάνει έκπληξη αν δεν ονομάζεται 7s.

 

Κρατα μια πισινή.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έστω στην 8 δεν βιάζομαι καλυπτομαι από άλλες πορτοκαλιές άνετα :lol:

Πιο πολύ θα το αγόραζα αν μου έκανε κλικ βέβαια λόγο ότι είμαστε ολίγων τρέλα με τεχνολογία παρά ότι το έχουμε ανάγκη που δεν μπορεί ο ανταγωνισμός να προσφέρει:p

 

Του χρόνου πάντως είναι επετειακής έκδοση(10 έτη) επομένως μην σου κάνει έκπληξη αν δεν ονομάζεται 7s.

 

Κρατα μια πισινή.

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Λες;

Εγώ λέω να πάρεις ενα 6s plus που έχει και 2gb ram και σταθεροποιητή στο βίντεο και καλή μπαταρια.

Ο σχεδιασμός είναι λίγο πολύ ο ίδιος.

Με κανα καλό μεταχειρισμένο θα δώσεις και λίγα λεφτά και θα κανεις την δουλειά σου μέχρι του χρόνου που θα βγει το 7s με τον οποίο σχεδιασμό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus Portrait Mode

https://imgur.com/gallery/O9XdC

 

 

 

υ.γ. οι φήμες ήδη λένε για 8. του χρόνου θα είναι καινούργιο κινητό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Από Κωτσόβολο Πάτρα μου είπαν θα παραλάβουν πολλά κομμάτια στις 17 Οκτώβρη και θα καλύψουν και την προπαραγγελία μου για 128άρι χρυσό. Υπάρχει πιθανότητα και για νωρίτερα αλλά σίγουρα δεν θα περιμένω περισσότερο. 3 εβδομάδες μαξ ακόμα λοιπόν... :cry:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Με χθεσινή παραγγελία στον Κωτσόβολο μου το έστειλαν σήμερα κιόλας. plus 128gb

Μπράβο στο μαγαζί

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

128 plus Jet Black , το παρέλαβα σήμερα από εταιρικό κανάλι διανομής.

Ελληνικό , υπάρχουν και τέτοια!! :lol::lol::lol:

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα 128 plus black απο το πλαισιο ενα θα πω το μαυρο ειναι ολα τα λεφτα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...