Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς!!!

 

Δεν νομίζω να μπορει να σε βοηθήσει καποιος...μα καλά ποια έκδοση του v20 πήρες και δεν εχει Ελληνικά...οι περισσότεροι εδώ έχουμε την H990DS TAIWAN

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πανευτηχεις κατοχος και εγω απο χθες !! Απλα τελειο !! Μου ηρθε με τα Κορεατικα ή Κινεζικα δεν τα ξεχωρειζα και ευτηχως βρηκα μεσα στο youtube video και το γυρισα στα Ελληνικα !! Με το που το ανοιξα εκανε ληψη ενημερωσης λογισμικου την οποια θα βαλω πιο υστερα το κοιταζω προς το παρων με την υπαρχουσα !! Νομιζω ομως οτι ειναι Πιο βολικο το NOTE 4 που εχω με το δακτυλικο αποτυπωμα μπροστα ισως ομως να ειναι και θεμα συνηθειας 2+ ετων , κατα τα αλλα ειναι κουκλι ελαφρυ πανεμορφο και με ολα τα υπερ της αποσπομενης πλατης !!

 

Καλησπέρα στην παρεα από Κατάρ.

Το απέκτησα και εγώ χθες και θα ήθελα παρακαλώ βοήθεια να βρω πως θα βάλω τα Ελληνικά

Ευχαριστώ πολυ

 

Την H990ds made in korea

 

Καλημερα ακριβως αυτο εχω και εγω !!!

ΕΔΩ εισαι

σε 3 λεπτα εισαι ετοιμος !!!!

Edited by powerser
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φαίνεται αλλά νομίζω ότι η οθόνη του είναι λίγο καλύτερη από το χάλι του g5 με τα ξεπλυμενα χρώματα από κάποια βιντεακια στο YouTube που έχω δει
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φαίνεται αλλά νομίζω ότι η οθόνη του είναι λίγο καλύτερη από το χάλι του g5 με τα ξεπλυμενα χρώματα από κάποια βιντεακια στο YouTube που έχω δει

Καλά δεν είναι και χάλια η οθόνη το g5 μην τα παραλεμε... Μια χαρά είναι η οθόνη και του g5 και του v20.

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι και χάλια η οθόνη το g5 μην τα παραλεμε... Μια χαρά είναι η οθόνη και του g5 και του v20....

 

+1 Έτσι ακριβώς! Μην γράφουμε ανακρίβειες παιδιά και παρασύρουμε τον κόσμο....

Link to comment
Share on other sites

+1 Έτσι ακριβώς! Μην γράφουμε ανακρίβειες παιδιά και παρασύρουμε τον κόσμο....

 

Εγώ σε σύγκριση του g5 με άλλα κινητά η οθόνη του δε μου άρεσε καθόλου δεν ξέρω η αντίθεση φταίει η ψυχροτητα των χρημάτων κάτι πάντως φταίει και εξερω από την σύγκριση το s7 σε θέμα οθόνης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει παρει κανεις καποιο καλο tempered glass ή ματ μεμβρανη?

 

Νεο firmware update:293 mb

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

για όσους τους ενδιαφέρει, με type c/slimport/hdmi ανταπτορα με τροφοδοσια, βγαζει ενσυρματα εικόνα.

 

Χρονια πολλα , καλή χρονιά

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Παιδιά εν τέλει τι λέει το κινητό??? Το ξέρω ότι δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα εδώ αλλά ποιες είναι οι εντυπώσεις σας??
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι εξαιρετικο!μπαταρια καλη,οθονη οχι amoled αλλα εμτυπωσιακα καλη!μεγαλη οθονη,χωρις κολληματα και συχνα updates

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε ακούσει τίποτα αν θα το βρούμε στο Σκρουτζ μελλοντικά ή μόνο παραγγελία από εξωτερικό??
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική συσκευή σε όλα της.... Προς το παρόν αγορά μόνο από εξωτερικό... Στο μέλλον άγνωστο αν και δεν το βλέπω μιας και σε λίγο παρουσιάζεται και το G6 και αν έχει 5,7 οθόνη που λένε τότε ποιος ο λόγος να έρθει το V20 Ευρώπη...
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο είναι ίσως η πιο ολοκληρωμένη πρόταση της αγοράς, έχει τα πάντα όλα, και υπέρυθρες, και ραδιόφωνο, και dac για τα ακουστικά, και φυσικά αποσπώμενη μπαταρία. Ελληνικά παντού, συχνά updates χωρίς να έχεις γνώσεις, να πειράζεις τις rom κλπ. Μόνη έλλειψη η αδιαβροχοποίηση (για όποιον ενδιαφέρεται). Εγώ αλλάζω συσκευή κάθε μήνα αλλά τώρα κόλλησα εδώ, έχω και το battery kit και είμαι καλυμμένος μέχρι το καλοκαίρι...
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες καλημέρα... Οι διαφορές του LGV10 με του LGV20 ποιες είναι; είναι τόσο τρανταχτές στο να αγνοήσεις το δεκάρι και να πας στο εικοσαρι;

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι το 20αρι δεν ήρθε καν Ευρώπη. Άρα εγγύηση ... last year

 

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα... Οι διαφορές του LGV10 με του LGV20 ποιες είναι; είναι τόσο τρανταχτές στο να αγνοήσεις το δεκάρι και να πας στο εικοσαρι;

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι φίλε μου ιδιαίτερα στο εξωτερικό ηχείο, στην αυτονομία και στην ταχύτητα και βέβαια μιας και δεν παίζει εγγύηση εννοείται ότι θα πας για το dual sim οπότε θα έχεις και αυτό το plus

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παίδες καλημέρα... Οι διαφορές του LGV10 με του LGV20 ποιες είναι; είναι τόσο τρανταχτές στο να αγνοήσεις το δεκάρι και να πας στο εικοσαρι;

 

Με ένα απλό συγκριτικό θα βρεις σημαντικές διαφορές υπέρ του V20 όσον αφορά τα specs. Τώρα... η έλλειψη εγγύησης σε συνδυασμό με την υψηλή τιμή του δεν ξέρω αν αποτελεί σωστή αγορά σήμερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου ιδιαίτερα στο εξωτερικό ηχείο, στην αυτονομία και στην ταχύτητα και βέβαια μιας και δεν παίζει εγγύηση εννοείται ότι θα πας για το dual sim οπότε θα έχεις και αυτό το plus

 

To ειχα κουβεντιασει το θεμα του ηχείου για το v10 στο αναλογο θεμα του ..(γιατι και εγω θελω δυνατό ηχειο ..)! τα παιδια εκει με ειπαν οτι του v10 ειναι πιο δυνατο απο το lg 4 (το οποιο θεωρω επισης πολυ δυνατό ..)! δηλαδη του v20 βαράει ακομη πιο δυνατα? :)

μπραβοοο!

 

τεσπα σε γενικες γραμμες χλωμο να το αγορασω ..πολλα λεφτα και οχι εγγύηση οπως λετε ..

ευχαριστω για τις απαντησεις ..

Link to comment
Share on other sites

http://www.iphonego.gr/main/index.php?route=product/product&product_id=106576&search=LG&description=true&category_id=2464

σκεφτομαι να το χτυπησω απο εδω.εχει ψωνισει κανεις απο το συγκεκριμενο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.iphonego.gr/main/index.php?route=product/product&product_id=106576&search=LG&description=true&category_id=2464

σκεφτομαι να το χτυπησω απο εδω.εχει ψωνισει κανεις απο το συγκεκριμενο?

 

Προσωπικα δεν εχω ψωνισει τιποτα απο το συγκεκριμενο,αλλα δεν το ξερω κιολας...:rolleyes:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...