Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τις ελατωματικες καρτες μνημης τελικα τι γινεται??Μπορω να παω σε καποιο καταστημα Nokia να μου την αλλαξουν ??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τις ελατωματικες καρτες μνημης τελικα τι γινεται??Μπορω να παω σε καποιο καταστημα Nokia να μου την αλλαξουν ??

Κομοτινή δεν ξέρω... αλλά κανονικά πρέπει να είναι ενημερωμένοι και να την στείλουν τουλάχιστον στα κεντρικά για να στην αλλάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Gimme6630 ειχα διαβασει το post που εκανες...απλα ζητουσα συνοπτικα και στα ελληνικα αν γινεται τις βελτιωσεις της νεας εκδοσης...οσον αφορα τις ελαττωματικες καρτες,που ρωτησα σε nokia club,μου ειπαν οσες ειναι ιαπωνικες τις στελνουν για αλλαγη στα κεντρικα.
Link to comment
Share on other sites

H νέα αναβάθμιση (SB-016/20.07.05) για το 6680:

 

V 3.04.37

01-06-05

RM-36

είναι διαθέσιμη και με Ελληνική γλώσσα σε όλα τα Nokia Club & Nokia Centers!

 

Επίσης έχει βγει συπληρωματική αναβάθμιση (SB-019/27.07.05) για TIM GR και συπληρωματική αναβάθμιση (SB-020/27.07.05) για Vodafone Live!

 

Καλή αναβάθμιση...

 

Αυτο με την συμπληρωματικη αναβαθμιση τι γινεται??Τους το λεω να μου το κανουν χωρια??Και τι γινεται με αυτο/?

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

TO 6680 EXI EPEXERGASIA VIDEOCLIP DILADI MOVIE DIRECTOR KAI THEMATA OPOS TO NOKIA 7610???EXI KALI PIOTITA BINTEO???MPORIS NA PROSTHESIS MOUSIKI STO BINTEO POU THA TRABIXIS??? :confused: :worry: :worry: SAS PARAKALO APANTISTE
Link to comment
Share on other sites

TO 6680 EXI EPEXERGASIA VIDEOCLIP DILADI MOVIE DIRECTOR KAI THEMATA OPOS TO NOKIA 7610???EXI KALI PIOTITA BINTEO???MPORIS NA PROSTHESIS MOUSIKI STO BINTEO POU THA TRABIXIS??? :confused: :worry: :worry: SAS PARAKALO APANTISTE

 

Ναι σε ολα,ποιοτητα video, καλυτερη απο το 7610

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την συμπληρωματικη αναβαθμιση τι γινεται??Τους το λεω να μου το κανουν χωρια??Και τι γινεται με αυτο/?

Όχι φίλε, μια και μια τους ζητάς τη συγκεκριμένη, ανάλογα με το δίκτυο που είσαι.

Link to comment
Share on other sites

PEDIA ENDIAFEROME NA AGORASO TO NOKIA 6680 OMOS BRISKOME SE DILIMA PIO NA DIALEXO TO SONY ERRICSON V80O H TO NOKIA 6680;;;;TO 6680 PERNI PROGRAMATA OPOS TO 6600;;;;;; :confused: :confused:

 

Ναι φιλε μου οτι ισχυει για το 6600 να τα υπολογιζεις και για το 6680.Αν και το 6680 ειναι πολυ καλυτερο. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά... σήμερα το πρωί είπα να ρίξω μια ματιά για να παραγγείλω μια καρτούλα για το κινητό. Βασικά την 512 (100x) της ATP την βρίσκω λίγο ακριβή,( 123€ ). Επίσης πολύ μεγάλη διαφορά χρημάτων απο την 256.

Πιστεύετε οτι καλύτερα θα είναι να προτιμήσω ATP;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά... σήμερα το πρωί είπα να ρίξω μια ματιά για να παραγγείλω μια καρτούλα για το κινητό. Βασικά την 512 (100x) της ATP την βρίσκω λίγο ακριβή,( 123€ ). Επίσης πολύ μεγάλη διαφορά χρημάτων απο την 256.

Πιστεύετε οτι καλύτερα θα είναι να προτιμήσω ATP;

Πρωτα απ' ολα πρεπει να καταληξεις ποια χωρητικοτητα θελεις. Και αυτο εξαρταται απο την χρηση που θελεις να κάνεις στο κινητο. Αν είναι να βάλεις πολλα mp3 παρε τη 512. Αλλιως τη 256 που όλες αυτες που κυκλοφορουν (ΑΤΡ, Kingston, Transcend) είναι το ιδιο καλες και δεν έχουν βγάλει προβλήματα. Επίσης για περισσοτερες πληροφοριες μπορεις να ρωτησεις εδω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα περιμένω τις 512dv που σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσουν απο όλους κ θα έχουν κ σίγουρα πέσει οι τιμές .τώρα είναι ασύμφορη ,με το 6600 την πάτησα κ κάθε λίγο έπαιρνα κάρτες 128,256,512..τώρα εχω Transcend256dv. υπομονή λοιπόν !!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά... σήμερα το πρωί είπα να ρίξω μια ματιά για να παραγγείλω μια καρτούλα για το κινητό. Βασικά την 512 (100x) της ATP την βρίσκω λίγο ακριβή,( 123€ ). Επίσης πολύ μεγάλη διαφορά χρημάτων απο την 256.

Πιστεύετε οτι καλύτερα θα είναι να προτιμήσω ATP;

 

 

123 Euro !!! :wacko:

 

Θα αστειευονται...

 

Τσεκαρε εδω :

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=986823#post986823

 

Η καρτα (512) μου ηρθε και ειναι ATP :)

 

p.s. Κι εδω :

 

http://www.mobilefun.co.uk/product/6805.htm

Link to comment
Share on other sites

μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε στο εξης...

πως μπορω να αλλαξω το operator logo του 6680???????? :blink: :blink:

 

ευχαριστωω...

VirtusJunxitMorsNonSeparabit
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε και η vodafone live 3G εκδοση του 6680 απο την vodafone.Περιμενω τις εντυπωσεις σας... :)
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως έχω αρχίσει κ ξενερώνω. 2μηνών κ 575 euro τηλ,ο 220ARM5 δέν<τρέχει>όπως το 6630, η πρόσοψη τρίζει,το πίσω πορτάκι ακόμα χειρότερα κ το κουμπί ό,τι κ να λένε δέν συγκρίνετε με το joystick του 6600..
Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink: :blink:

Στον φακελλο συνδεσιμότητα βρίσκεται ενα πολυ συμπαθητικο εικονιδιο , το ΡΤΤ ... , που δεν ξερω τι ακριβως κανει. Ευχομαι να κανει κατι του στυλ ασυρματης επικοινωνιας για να μπορω να μιλαω με τους υπολοιπους φιλους μηχανοβιους στα ταξιδακια που διοργανωνουμε και να μην παμε να τα ακουμπήσουμε στην Midland... :rolleyes:

Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly

FazerClub.Gr

Link to comment
Share on other sites

ειναι ένα είδος ομιλίας σαν γουόκι-τόκι/ασυρματου,πατάς το κουμπι μιλάς,το αφήνεις,ακούς.η χρέωση <στο εξωτερικό >είναι συμφέρουσα χρεώνεσαι όσο πατάς για να μιλήσεις κ όχι όλη την κλήση.δυστηχώς δέν υποστηρίζεται ακόμα στην ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήγα χθές στο Πλαίσο και είδα το 6680.Όταν άνοιξα το πορτάκι της κάρτας

μνήμης μου φάνηκε πολύ λεπτό και πολύ εύθραυστο.Εσείς που το έχετε τι λέτε?Σπάει εύκολα?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο προγραμμα επεξεργασιας mp3?και που μπορω να το βρω

 

Νομιζω κατι καλυτερο απο το Cool Edit Pro 2.0 δεν θα βρεις. Αν ψαξεις στο google θα βρεις καποια shareware εκδοση για να το δοκιμασεις.

Ενα προχειρο link μπορεις να βρεις εδω.Απο εκει και περα στειλε ενα pm για να βοηθησουμε κι αλλο..... :X

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα, για να βλέπω τα 3gp βιντεάκια του κινητού στο πισι. ή κάποιο plugin για το windows media player;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα, για να βλέπω τα 3gp βιντεάκια του κινητού στο πισι. ή κάποιο plugin για το windows media player;

 

Αν εχεις εγκαταστησει το Nokia PC Suite τοτε με το Προβολη Πολυμεσων (Nokia Multimedia Player) τοτε μπορεις να τα δεις.

Βεβαια υπαρχει και καποιο plug-in για τον wmp αλλα τωρα δεν το θυμαμαι πως λεγεται. :O

Δες απο τον Πινακα Περιεχομενων το θεμα [Επισημο] Video Converters & Players: Ποιον από όλους; και εκει εχει αναφερθει. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...