Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έληξε η δοκιμαστική χρήση του Lifeblog στον υπολογιστή μου και μου ζητάει κωδικό.Τον έχει κάποιος να μου τον στείλει, ή μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να το βρώ full; Το e-mail μου είναι rf-900@mycosmos.gr

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κανένας δεν ξέρει τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανένας δεν ξέρει τίποτα;

Δεν λήγει... απλώς έχει "όριο" τα 200 στοιχεία, από το κινητό σου. Οπότε αφαίρεσε κάτι. Ειδάλλως, μπορείς ίσως να βρεις κλειδί κλπ στα αντίστοιχα forum ή irc channels που έχουν προταθεί πάμπολλες φορές εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λήγει... απλώς έχει "όριο" τα 200 στοιχεία, από το κινητό σου. Οπότε αφαίρεσε κάτι. Ειδάλλως, μπορείς ίσως να βρεις κλειδί κλπ στα αντίστοιχα forum ή irc channels που έχουν προταθεί πάμπολλες φορές εδώ.

Προσπαθησα να σου το στειλω αλλα δεν μπορεσα.Δοκιμασε απο εδω http://209.152.184.107/viewtopic.php?t=40243&highlight=lifeblog

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αξιζει η αγορα του 6680 η να περημενω για το Ν70?

 

Εξαρταται ποτε θελεις το κινητο και τι θες απο αυτο. Αν μπορεις να περιμενεις μεχρι τον Οκτωβριο που ακουγεται οτι θα κυκλοφορησει καλυτερα να περιμενεις. Και επισης η διαφορα στην τιμη λογικα θα ειναι περιπου 100 ευρω. Οποτε.... οπως κρινεις. Παντως απο το 6680 θα μεινεις υπερευχαριστημενος. Το Ν70 βασικα το επιπλεον χαρακτηριστικο που εχει ειναι η καμερα 2ΜΡ.

 

 

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΝΑ SITE ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ 6680¨?

Καλημερα αν εψαχνες λίγο πιο πανω αναφερονται και γενικα αναφερονται παρα πολυ συχνα. Στο irc το καναλι aivanet (απο τα περιεχομενα υπαρχει αναλογο thread πως ακριβως λειτουργει) και το http://www.iphone-forum.org

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους, όταν προσπαθώ να κάνω βίντεο κλήση (cosmote)το τηλ μου γράφει οτι δέν υποστηρίζεται απο το άλλο τηλ ή το δίκτυο.όταν προσπάθησαν να μου κάνουν (πάλι με 6680 vodafon) του έγραφε ακριβώς το ίδιο, ενω είχαμε κάλυψει απο 3g δίκτυο..καμμία γνώμη??
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται ποτε θελεις το κινητο και τι θες απο αυτο. Αν μπορεις να περιμενεις μεχρι τον Οκτωβριο που ακουγεται οτι θα κυκλοφορησει καλυτερα να περιμενεις. Και επισης η διαφορα στην τιμη λογικα θα ειναι περιπου 100 ευρω. Οποτε.... οπως κρινεις. Παντως απο το 6680 θα μεινεις υπερευχαριστημενος. Το Ν70 βασικα το επιπλεον χαρακτηριστικο που εχει ειναι η καμερα 2ΜΡ.

 

 

 

Καλημερα αν εψαχνες λίγο πιο πανω αναφερονται και γενικα αναφερονται παρα πολυ συχνα. Στο irc το καναλι aivanet (απο τα περιεχομενα υπαρχει αναλογο thread πως ακριβως λειτουργει) και το http://www.iphone-forum.org

Είχα πάντα τηλ με symbian soft. με τα προβλήματα που έχουν ακουστεί στο 6680 συνεχίζονται? Η έχει βελτιωθεί?

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΝΑ SITE ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ 6680¨?

Να είσαι πιο ήρεμος, ιδίως όταν μιλάμε για ερωτήσεις των οποίων οι απαντήσεις είναι σχεδόν σε κάθε σελίδα εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

paidia mia erotisi. sto site tis nokia eida oti grafei, music player with stereo sound, alla epidi polles fores exoun graftei lethos stoixeia ekei gia kinita, tha ithela na sas rotiso, exeis ontos stereofoniko mp3 player? episis, mporeis na kaneis music list kai exei equalizer i epilogi gia allagi treble kai bass? sas parakalo tha ithela mia apantisi giati skeftomai na paro sobara afto to kinito allios tha perimeno to 6270
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπηρχαν προβληματα ποτε με το 6680 εκτος απο την καρτα μνημης η οποια την αλαζει η nokia και φυσικα free! ;)

Τι προβλημα εχεις ακουσει?

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

paidia mia erotisi. sto site tis nokia eida oti grafei, music player with stereo sound, alla epidi polles fores exoun graftei lethos stoixeia ekei gia kinita, tha ithela na sas rotiso, exeis ontos stereofoniko mp3 player? episis, mporeis na kaneis music list kai exei equalizer i epilogi gia allagi treble kai bass? sas parakalo tha ithela mia apantisi giati skeftomai na paro sobara afto to kinito allios tha perimeno to 6270

Ναι φιλαρακο εχει stereo ηχο και κατα τη γνωμη μου παρα πολυ καλο και φυσικα με επιλογη για play list,δυστυχως δεν υπαρχει επιλογη equalizer,treble και bass!Εγω προσωπικα περιμενω οτι καποιο προγραμμα θα βγει που θα σου παρεχει αυτες τις επιλογες (ισως αδικα να περιμενω)!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση. Ο ήχος των mp3 είναι καλός. Δυνατός; Πόσες μέρες κράταει αυτονομία με μέτρια χρήση; Υπάρχει πρόγραμμα που να κλειδώνει φακέλους ή που να κρατάς κωδικούς κλπ; Κάνει συγχρονισμό με Outlook? Έχει επιλογή για να βλέπεις πολλές εικόνες μαζί όπως οι κανονικές μηχανές; μπορεί να παίξει σε ανοιχτή ακρόαση mp3? πόση είναι η μέγιστη χωρητικότητα σε MMC κάρτα)αυτήν δεν δεχεται? και πόσο κάνει; σκέφτομαι να έχω μια 1GB που να έχω μέσα τραγούδια μόνο και να την βάζω όταν θέλω να το χρησιμοποιώ σαν walkman και μία άλλη για όλα τα υπόλοιπα. αυτήν με την τραγόύδια θα μπορώ να την αποθηκεύω φαντάζομαι στο πορτάκι της ΄κάμερας;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση. Ο ήχος των mp3 είναι καλός. Δυνατός; Πόσες μέρες κράταει αυτονομία με μέτρια χρήση; Υπάρχει πρόγραμμα που να κλειδώνει φακέλους ή που να κρατάς κωδικούς κλπ; Κάνει συγχρονισμό με Outlook? Έχει επιλογή για να βλέπεις πολλές εικόνες μαζί όπως οι κανονικές μηχανές; μπορεί να παίξει σε ανοιχτή ακρόαση mp3? πόση είναι η μέγιστη χωρητικότητα σε MMC κάρτα)αυτήν δεν δεχεται? και πόσο κάνει; σκέφτομαι να έχω μια 1GB που να έχω μέσα τραγούδια μόνο και να την βάζω όταν θέλω να το χρησιμοποιώ σαν walkman και μία άλλη για όλα τα υπόλοιπα. αυτήν με την τραγόύδια θα μπορώ να την αποθηκεύω φαντάζομαι στο πορτάκι της ΄κάμερας;

Ο ηχος ειναι αρκετα καλος και καπως δυνατος,κραταει 2 μερες με μετρια χρηση!Υπαρχουν 2,3 προγραμματα που μπορεις να κλειδωνεις τους φακελους οπως ειναι το smartCrypto(αυτο μου ερχεται στο μυαλο τωρα),για κωδικους υπαρχει το πορτοφολι και κανει συγχρονισμό με Outlook!Έχει επιλογή για να βλέπεις πολλές εικόνες μαζί όπως οι κανονικές μηχανές με το RiteViewer !μπορεί να παίξει σε ανοιχτή ακρόαση mp3!Η καρτες που δεχεται ειναι η dv rs mmc και προς το παρον υπαρχουν μεχρι τα 512 mb περιπου στα 100 ευρω,δεν εχουν βγει ακομα μεγαλυτερες που σιγουρα θα βγουν!Δεν ξερω αν μπορεις να αποθηκευεις την αλλη καρτα στο πορτάκι της κάμερας

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπηρχαν προβληματα ποτε με το 6680 εκτος απο την καρτα μνημης η οποια την αλαζει η nokia και φυσικα free! ;)

Τι προβλημα εχεις ακουσει?

Αυτα με την καρτα μνημης. Δεν εχω ακουσει κατι αλο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα με την καρτα μνημης. Δεν εχω ακουσει κατι αλο.

 

Αυτό με τν κάρτα μνήμης τί ακριβώς είναι?

Ρωτάω γιατί μου έκανε και εμένα ένα πρόβλημα με τν κάρτα (ATP MMCmobile 512mb),αλλά τν επόμενη μέρα εξαφανίστηκε μόνο του!

Link to comment
Share on other sites

otan les den pezei ti enoeis,ti den pezei? :blink: pantos an ayto pou thes na peksis einai apothikiymeno sti mmc i exeis valei ta mynimata na apothikovonte sti mmc.tin mmc tis nokia tin mamisia xrisimopoihs?

 

ναι, την μαμίσια χρησιμοποιώ... όταν λέω δεν παίζει το εννοώ. όταν μου στέλνουν ενα βίντεο, εκτός οτι κάνει μια ώρα αποθήκευση μέχρι να κολλήσει,

δεν το αναπαράγει κιόλας. ενώ ειναι αποθηκεμένο σαν μήνυμα στη μνήμη του κινητού. απλά είναι η ώρα του για φορμάτ... τι να πώ;

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό με τν κάρτα μνήμης τί ακριβώς είναι?

Ρωτάω γιατί μου έκανε και εμένα ένα πρόβλημα με τν κάρτα (ATP MMCmobile 512mb),αλλά τν επόμενη μέρα εξαφανίστηκε μόνο του!

 

Το προβλημα της καρτας αφορα μονο την εργοστασιακη της Nokia απο την οποια υπηρχε περιπτωση ξαφνικα να εξαφανιστουν οι φωτογραφιες σου,τα sms σου,κτλ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Guys έχω 2 προβλήματα:Το πρώτο είναι ότι δεν μου παίζει κανενα video editor το 6680 μου kai to 2o είναι όταν πάω να εγκαταστήσω κάποιες εφαρμογές μου γράφεi operation failed GIATI
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπηρχαν προβληματα ποτε με το 6680 εκτος απο την καρτα μνημης η οποια την αλαζει η nokia και φυσικα free! ;)

Τι προβλημα εχεις ακουσει?

Μη το λες... Και το πρόβλημα στο "φούσκωμα" του μητρώου, αν είναι ορισμένο για πάνω από 10 μέρες διατήρηση στοιχείων, είναι ΠΟΛΥ σημαντικό. Symbian OS 6.1, Symbian OS 6.2, Symbian OS 7.0, Symbian OS 8.0, Symbian OS 8.0a ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ αυτό το πρόβλημα... Αν αρχίσουμε να λέμε για τα "μόνιμα" προβλήματα και την Άθλια Nokia που ΟΥΤΕ ακόμη παρέχει τη δυνατότητα να κάνει ο καθείς αναβάθμιση ΜΟΝΟΣ του (βλέπε Siemens SX1, ΟΛΑ τα Windows SmartPhones κλπ...) ΟΥΤΕ φροντίζει να εξελίσσει τον κώδικα και τα λειτουργικά της συστήματα...

Link to comment
Share on other sites

paidia pisteuw oti h nokia twra pou 8a bgei to N70 den 8a exei polles polhseis apo to 6680!!me liga logia pisteuw oti o kosmos 8a to ksexasei!!kai me to n70 8a lene ti wraio ti kalo alla polu akribo re paidi mou!!kai otan 8a ma8ei kala o kosmos th seira N ths nokia 8a bgei h seira X kai meta paei legontas!!ELEOS RE NOKIA PIA!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia pisteuw oti h nokia twra pou 8a bgei to N70 den 8a exei polles polhseis apo to 6680!!me liga logia pisteuw oti o kosmos 8a to ksexasei!!kai me to n70 8a lene ti wraio ti kalo alla polu akribo re paidi mou!!kai otan 8a ma8ei kala o kosmos th seira N ths nokia 8a bgei h seira X kai meta paei legontas!!ELEOS RE NOKIA PIA!!!

οκ ρε φιλε και τι να σου κανει η nokia,μηπως να σταματησει να βγαζει κινητα?Ο καθενας ειναι υπευθυνος να ελεγχει τον εαυτο του,τις αναγκες του και τη τσεπη του! ;) :cool:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

paidia pisteuw oti h nokia twra pou 8a bgei to N70 den 8a exei polles polhseis apo to 6680!!me liga logia pisteuw oti o kosmos 8a to ksexasei!!kai me to n70 8a lene ti wraio ti kalo alla polu akribo re paidi mou!!kai otan 8a ma8ei kala o kosmos th seira N ths nokia 8a bgei h seira X kai meta paei legontas!!ELEOS RE NOKIA PIA!!!

Πλάκα έχεις! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...