Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paideia gia sas to 6680 paizei mp3 gia hxo klishs

Ναι ,βεβαια :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά εντάξει με την αναβάθμιση.... βεβαίως δεν πρόλαβα να χαρώ γιατι επαναφέροντας το backup μου κυριολεκτικά είχα ενα κινητό όπως ήταν πρίν την αναβάθμιση... με τα γνωστά προβλήματα. κάνω φορμάτ στην κάρτα και στη συνέχεια στο τηλ και επανήλθε... χάνοντας όμως τα πάντα και κυρίως τισ επαφές μου...

 

:!: βεβαίως δεν μπορώ να πώ οτι τα προβλήματα σταμάτησαν εντελώς.

χθές βράθυ ενας φίλος με Κ750i Voda live προσπάθησε να μου στείλει μια εικόνα αλλα τίποτα. ζητάει κωδικό για να το προσθέσεις στις αξιόπιστες συσκευές και μόλις τον δίνει και αυτός σταματάει η μεταφορά και το κινητό του χτυπάει επανεκκίνηση. το κάναμε τουλάχιστον 4 φορές.

το ιδιο εγινε και με ενα απλό Κ700 (χωρις επανεκκινηση). ενώ δεν συμβαίνει οταν μου στέλνουν απο αλλα κινητά όπως SL65,Τ68 και pc. ενώ να διευκρινήσω οτι ολα κυλούν ομαλα κατα την μεταφορα ήχων και βιντεο απο ολα τα κινητά... εγώ βέβαια στελνω σε όλους... τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εντάξει με την αναβάθμιση.... βεβαίως δεν πρόλαβα να χαρώ γιατι επαναφέροντας το backup μου κυριολεκτικά είχα ενα κινητό όπως ήταν πρίν την αναβάθμιση... με τα γνωστά προβλήματα. κάνω φορμάτ στην κάρτα και στη συνέχεια στο τηλ και επανήλθε... χάνοντας όμως τα πάντα και κυρίως τισ επαφές μου...

 

:!: βεβαίως δεν μπορώ να πώ οτι τα προβλήματα σταμάτησαν εντελώς.

χθές βράθυ ενας φίλος με Κ750i Voda live προσπάθησε να μου στείλει μια εικόνα αλλα τίποτα. ζητάει κωδικό για να το προσθέσεις στις αξιόπιστες συσκευές και μόλις τον δίνει και αυτός σταματάει η μεταφορά και το κινητό του χτυπάει επανεκκίνηση. το κάναμε τουλάχιστον 4 φορές.

το ιδιο εγινε και με ενα απλό Κ700 (χωρις επανεκκινηση). ενώ δεν συμβαίνει οταν μου στέλνουν απο αλλα κινητά όπως SL65,Τ68 και pc. ενώ να διευκρινήσω οτι ολα κυλούν ομαλα κατα την μεταφορα ήχων και βιντεο απο ολα τα κινητά... εγώ βέβαια στελνω σε όλους... τι μπορεί να φταίει;

Mαλλον τα κινητα τους εχουν προβληματα!τουλαχιστο το κ700 απο οτι ξερω ειχε αυτο το προβλημα και με αναβαθμιση και μονο ηταν ενταξει!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ξανααπαντηθει αλλα μηπως μπορει να μου πει κανεις πως λυνεται το προβλημα που εχει το κινητο οταν σε καλουν? εννοω που κανει 2" να ξεκινησει ο ηχος αλλα και για το μηνυμα. εχω την 2,04,15.
http://fun.diadiktyo.net/fotos/jpg/TN/TN_169.JPG
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το SE HBH660 bt hands free ενος φιλου αλλα οσο και αν προσπαθησα δεν το αναγνωριζε το κινητο μου??

Ποια Bluetooth Hands free εχετε δοκιμασει και λειτουργουσαν χωρις προβλημα??

Eγω σκεφτομαι να παρω το JABRA BT800 Headset !Το εχει δοκιμασει κανεις??Καλο ειναι ή θα εχω τιποτα προβληματα συμβατοτητας??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρώτη φορά πήρα Nokia.Και με το SX-1 που πήρα πέρυσι είχα προβλήματα,αλλά ήμαρτον με το 6680.Μου έβγαλαν την παναγία στην αντιπροσωπεία της Nokia στην Λ.Βουλιαγμένης για να μου αλλάξουν την κάρτα και να μου κάνουν αναβάθμιση
Link to comment
Share on other sites

etsi einai me toys ypallhloys.thn exoyn dei exoysia kai opoion goystaroyn ton eksyphretoyn.opoion den goystaroyn ton talaiporoyn.kai ayto to exw dei mono sthn Nokia.Sthn Sony ericsson paliotera kai sthn Siemens den eixa kanena problhma xronia twra
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάλι πρόβλημα με την νέα ΜΜC 64MB by KOREA της Nokia, δεν την αναγνώριζε το 6680 στα καλά καθούμενα και υποτίθεται είναι στις ΟΚ MMC.

 

'Οταν την βάζω στο card reader στον Η/Υ μου βγάζει μήνυμα, μια ότι είναι κλειδωμένη και μια error.

 

Υπάρχει κανένας τρόπος να την επαναφέρω, δεν μπορώ ούτε format να την κάνω.

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος ας ενημερώσει......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πήγα πέρασα την 3,04,11. το πρόβλημα με τα mms που δεν αποθηκεύει και καμία φορά κολλάει όταν πας να φτιάξης mms παρέμεινε. Απορώ τι διόρθωσε αυτη ή αναβαθμιση γιατί εγώ δεν είδα καμία διάφορα εκτός από το ότι πάει λίγο πιο γρήγορα το menu. :mad: :mad:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρώτη φορά πήρα Nokia.Και με το SX-1 που πήρα πέρυσι είχα προβλήματα,αλλά ήμαρτον με το 6680.Μου έβγαλαν την παναγία στην αντιπροσωπεία της Nokia στην Λ.Βουλιαγμένης για να μου αλλάξουν την κάρτα και να μου κάνουν αναβάθμιση

Egw hmoyna prox8es sthn Nokia ths Boyliagmenhs sthn Boula kai akoyga mia xan8ia ypallhlo na leei gia ena pelati poy molis eixe fygei pws an xanapaei 8a ton ka8ysterhsei ena mhna kai pws ligo ton ka8ysterhse mia ebdomada me to kinhto toy.Miloyse me ton proistameno ths kai epeidhtoy ekane parapwna aytos eipe stin ypallhlo na ton ka8ysterhsei epitides mia ebdomada.Thn exoyne dei ntavantzides sta service kai talaipwroyn toys pelates poy toys skaei ta wraia leftakia toys

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ξανααπαντηθει αλλα μηπως μπορει να μου πει κανεις πως λυνεται το προβλημα που εχει το κινητο οταν σε καλουν? εννοω που κανει 2" να ξεκινησει ο ηχος αλλα και για το μηνυμα. εχω την 2,04,15.

 

Αυτη η καθυστερηση που αναφερεις είναι σε ολα τα series 60 και δεν μπορεις να το αλλάξεις.. Βεβαια μου φαινεται δεν είναι τόσο μεγάλη.

 

 

Υπάρχει κανένας τρόπος να την επαναφέρω, δεν μπορώ ούτε format να την κάνω. Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος ας ενημερώσει......

 

Βασικα η πιο κάλη λύση είναι να πας στη ΝΟΚΙΑ να στην αλλάξουν. :D Τωρα για επαναφορά στις πρώτες σελίδες του thread είχε αναφερθει για κάποια corrupt αρχεια που αν τα εσβηνες λειτουργουσε κανονικα. Ψαξε και θα τα βρεις. Επίσης format την κάρτα ουτε απο το κινητο σου κάνει?

Link to comment
Share on other sites

kala re paides aftoi oi tipoi stin nokia den tin paleuoun katholou etsi?

 

piga mia iliolousti mera na pao na kano anavathmisi to brand new 6680 mou xoris na iparxi sigekrimenos logos apla gia na exo tin teleutea anavathmisi.

 

perno loipon kai tin apodiksi agoras kai mpaino sto nokia shop.tous to dino kai tous leo na to kanoun mia anavathmisi.ego tosa xronia gnorizo oti oi anavathmisis kiniton nokia eine dorean efoson to kinito eine stin egiisi etsi den eine?

 

ela pou mou valane na pliroso elaxisti xreosi 6 euros sta kala tou kathoumenou.kai pali kala giati mou zitousan 15 stin arxi kai tous ekana olokliro skiniko,oxi gia ta lefta alla giati eine kati karagiozides pou douleuoun se tetia magazakia xoris na exoun tin paramikri idea tou ti kanoun ekei pera :p

 

telos panton apla ithela na ta po gia na iremiso :D

 

iparxi kanena allo ipopsifio thima pou tin patise?

a re nokiaaaaaaaaa :lol:

Έχω την εντύπωση οτι οι αντιπροσωπίες της ALPHA COPY χρεωνουν την αναβαθμιση ενω τα ΝΟΚΙΑ club οχι. Εγω για παράδειγμα στη ΝΟΚΙΑ της Θησεως στην Καλλιθεα είχα πληρώσει ενω στο ΝΟΚΙΑ club της Συγγρου οχι. :wacko: Κουλο ετσι? :w00t:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι να πώ για το κινητό μας ρε παιδιά... πολλά προβλήματα ακούω απ'ολους... όσο ομορφο και γρήγορο ειναι τόσο διάφορα προβλήματα παρουσιαζει...

αντε να πώ στα παιδιά με τα SonyEricsson, οτι φταίει το κινητό τους... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα η πιο κάλη λύση είναι να πας στη ΝΟΚΙΑ να στην αλλάξουν. :D Τωρα για επαναφορά στις πρώτες σελίδες του thread είχε αναφερθει για κάποια corrupt αρχεια που αν τα εσβηνες λειτουργουσε κανονικα. Ψαξε και θα τα βρεις. Επίσης format την κάρτα ουτε απο το κινητο σου κάνει?

 

 

Tην έχω αλλάξει την ΜΜC και είναι η δεύτερη by KOREA, αλλά δεν την αναγνωρίζει τώρα δυστυχώς το 6680, για να την κάνω format!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξέρει κανεις γιατι το ημερολόγιο δεν διαβάζει από τις επαφές τα γενέθλια??ξερω ότι σε παλίοτερα Nokia το έκανε και μάλιστα υπολόγιζε ποσο χρονων γείνετε...(Νομιζω???)

 

Του φωράω την 3.04.11.

 

Βασικα εγω ειχα το προβλημα που οταν το φωρτιζα κολουσε το σήμα (old post). Το πειγα που λετε στη AC Nokia του Βόλου για δευτερη φορα (την πρωτη με απλο update δεν εστρωσε) και μου ειπε ο τυπας οτι δεν μπορει να κανει κατι αλλο και οτι πρπει να το στείλω Θεσσαλονικη γιατι εκει λεει ειναι Nokia Professional...( :rotfl: )

Το εστειλε με Description Fault:"ΣΤΗΝ ΦΟΡΤΙΣΗ ΒΓΑΖΕΙ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΡΓΗ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ" (αυτολεξεί) και μετα απο 8 μερες ακριβώς (και αφου πειρα τηλ στην θεσ/νικη να δω τι γεινετε,την επόμενη πρωι-πρωι ηταν εδω!!) ηρθε με Description: "Ελεγχος.Ρυθμιση.Επαναπρογραμματισμος συσκευης.". Υποθέτω οτι το φτιαξανε (δεν το δοκίμασα ακόμα χθες το πειρα).

 

Που λετε, μετα την φλιαρία μου (χρησιμη(??) γι' αυτους που εχουν ιδιο προβλημα) βγεικα εκτος θέματος, έκανα συνγχρονισμό με το Outlook και στο καπακι αφου ελενξα τις επαφες, παω στο ημερολογιο και τρελαθικα!!!είδα πως είχε παρει γενέθλια απο το ημερολόγιο.Η χαρά μου ομως σταμάτησε πολυ γρήγορα όταν εβαλα καινουργια γενέθλια στις επαφές και στο ημερολόγιο δεν ειχε αλλάξει τπτ.... :( προφανός τα ειχε παρει απο το Outlook... πολυ κριμα....

 

Bασικα αν ΔΕΝ γεινετε, τότε τι νόημα εχει να γράφεις γενέθλια στις επαφές ίσα,ίσα για να σου τρωει αυτα τα απιροελαχιστα bytes???

Link to comment
Share on other sites

Bασικα αν ΔΕΝ γεινετε, τότε τι νόημα εχει να γράφεις γενέθλια στις επαφές ίσα,ίσα για να σου τρωει αυτα τα απιροελαχιστα bytes???

 

bale to smart birthday! auto diabazei apo tis epafes tis hmeromhnies kai ta apotelesmata stin photo!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω ειχα το προβλημα που οταν το φωρτιζα κολουσε το σήμα (old post). Το πειγα που λετε στη AC Nokia του Βόλου για δευτερη φορα (την πρωτη με απλο update δεν εστρωσε) και μου ειπε ο τυπας οτι δεν μπορει να κανει κατι αλλο και οτι πρπει να το στείλω Θεσσαλονικη γιατι εκει λεει ειναι Nokia Professional...( :rotfl: )

Το εστειλε με Description Fault:"ΣΤΗΝ ΦΟΡΤΙΣΗ ΒΓΑΖΕΙ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΡΓΗ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ" (αυτολεξεί) και μετα απο 8 μερες ακριβώς (και αφου πειρα τηλ στην θεσ/νικη να δω τι γεινετε,την επόμενη πρωι-πρωι ηταν εδω!!) ηρθε με Description: "Ελεγχος.Ρυθμιση.Επαναπρογραμματισμος συσκευης.". Υποθέτω οτι το φτιαξανε (δεν το δοκίμασα ακόμα χθες το πειρα).

:angry: :angry: :rocket: :rtfm: :stupid: :angry: :angry:

 

Οπως σας ειπα,το πειρα προχθες και μετα απο 8 μερες στη θεσσαλονικη με προβλημα: "ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΣΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΦΩΡΤΙΣΗ" (NOKIA SERVICE.jpg) . Το εβαλα χθες το βραδυ να φωρτησει και σημερα το πρωι μαντεψτε τι ειχε παθει το κινητο μου....

"ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΣΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΦΩΡΤΙΣΗ" :angry: Ητανε κολημενο χωρις καθολου σημα...

 

Ξεκιναω να το παω στη Nokia (στο Βολο) να τους το δειξω κωλημενο και μεχρι να παω σε ολα τα φαναρια το κοιτουσα, δεν ειχε επανελ8ει.Παρκαρω απεναντη απο τη Nokia το σημα 0.μεχρι να φτασω την πορτα της Nokia το σημα 0.με το μπαινω την πορτα της Nokia το σημα 4 μπαρες.....ΤΟ ΓΑ*** ΓΙΑ ΔΕ ΤΟ ΓΑ*** εκεινη την ωρα????το λεω στον τεχνικο το σκηνικο μου λεει πρεπει να το 3αναστειλω...Δεν του το εδωσα γιατι παω διακοπες αλλα στο καπακι παω α8ηνα σπιτι μου...θα πα και 8α τους βρεισω λιγακι γιατι δεν εσκασα τοσα φραγκα για να το εχω 5 μερες εγω και 5 η Nokia (κατι σαν την πολεμικη αεροπορεια 5μεσα-5εξω...!)

 

ΕΛΕΩΣ!!!Ειμαι περιεργος, το κινητό πρην το στειλουν πεισω απο τη 8εσσαλονικη, 8 μερες δεν το δοκιμασανε, εστω μια φορα απο περιεργεια να δουν τι σημενει:"ΣΤΗΝ ΦΟΡΤΙΣΗ ΒΓΑΖΕΙ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΡΓΗ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ"????

 

Δεν καταλαβαινω ας μου πει καποιος...Μονο το UPDATE ξερουν τι σημενει??Ολα τα αλλα τα εξησώνουν με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει αλλα εχω ενα προβλημα με το Nokia pc suite

v 6.6.16 .Οταν κανω Backup το τηλεφωνο στο PC μου βγαζει μυνημα στο PC:

"Απετυχε η αντιγραφη των παρακατω δεδομενων:

-Επαφες

C:system\data\contacts.cdb"

 

Τι μπορει να φταει;

 

Εχω δοκιμασει και την εκδοση του pc suite που υπαρχει στο cd αλλα βγαζει το ιδιο μυνημα.Εχω δοκιμασει και με το καλωδιο αλλα και με ΒΤ αποτελεσμα το ιδιο.

 

ΕDIT :κοιταζωντας τις προηγουμενες σελιδες ειδα τα στοιχεια για τις καρτες μνημης που εχουν προβλημα(δυστηχως ειναι και η δικια μου αναμεσα γμτ) και ετσι την εβγαλα για να δω τα στοιχεια της .Ξαναβαζοντας την στο τηλεφωνο δοκιμασα παλι να κανω μπακαπ και αυτο τελειωνει κανονικα χωρις προβλημα :w00t: .Θα κανω καθημερινα backup απο περιεργεια να δω αν θα ξαναβγαλει προβλημα.

Εδω στην Τριπολη δεν εχει ΝΟΚΙΑ club πως θα μπορεσω να αλλαξω την καρτα;Να παρω τηλεφωνο στην Αλφα κοπι;Ή να παω στο ΟΝΕ WAY που το αγορασα;

Link to comment
Share on other sites

S.O.S.

 

Δημιούργησα έναν λογαριασμό στο Γραμματοκιβώτιο (στα Μηνύματα) για να λαμβάνω τα email μου. Όλα καλά κι όλα ωραία!

 

Δούλευε μια χαρά 2 μέρες, μέχρι όμως που έκανα restart στη συσκευή. ΧΑΘΗΚΕ ο λογαριασμός και δεν φαίνεται πουθενά. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον? Δεν έκανα κάτι σωστά? *&%$#@$# :wacko:

 

Το κακό είναι΄, ότι για να τον δημιουργήσω πααααααααάλι από την αρχή, θέλει ένα σωρό ρυθμίσεις.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ στενά το θέμα γιατί είναι το πρώτο nokia που με ενδιαφέρει σοβαρά μετά από χρόνια. Πλην του προβλήματος με την κάρτα, το κινητό έχει κάποιο άλλο διαπιστωμένο πρόβλημα; Μήπως να περιμένω το Ν70;

 

Stash, επίτηδες το κάνεις έτσι; Αποκλείεται να κάνεις τέτοια κραχτά ορθογραφικά λάθη από άγνοια. Θα κόψω τον νετ, μου φαίνεται, γιατί αρχίζει και μου κάνει κακό :p

Link to comment
Share on other sites

Stash, επίτηδες το κάνεις έτσι; Αποκλείεται να κάνεις τέτοια κραχτά ορθογραφικά λάθη από άγνοια. Θα κόψω τον νετ, μου φαίνεται, γιατί αρχίζει και μου κάνει κακό :p

 

Κοιτα η αλη8εια ειναι οτι ειμαι λιγο ανορθογραφος με τα ελληνικα μου παρα το γεγονος οτι ειμαι ελληνας.Στα αγγλικα παλι δεν εχω προβλημα!!! :X :O

γι'αυτο το λογο προτημω τα Greenglish αλλα δυστυχως εδω δεν παιζει.... :(

Αμα λες ομως για το τραγικοτατο:"ΣΤΗΝ ΦΟΡΤΙΣΗ ΒΓΑΖΕΙ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΡΓΗ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ" ειναι γραμμενο οπως το εγραφε το χαρτι της Nokia οταν το πειγα για service.... :lol:

 

Πλην του προβλήματος με την κάρτα, το κινητό έχει κάποιο άλλο διαπιστωμένο πρόβλημα;

 

Μη ξεχνας το δικο μου (δες εδω)....ειναι αρκετα σπαστικο να μην εχεις σημα για κανα 30λεπτο με 1ωρα...πιστεψε με....Το ιδιο προβλημα ειχε και ο geotown.Ακομα λυση δεν εχει βρεθει βεβαια σε εμενα... στο αλλο το παλυκαρι του δωσανε καινουριο 6680.

 

Γενικα ειναι αρκετα καλο το κιν....Το προβλημα με την καρτα μη το θεωρησεις τραγικο (Οχι οτι δεν ειναι προβλημα!) αλλα οπως ειπα και εγω που η3ερα το προβλημα για την καρτα πριν το αγωρασω, και να χαλασει, αλλάζει!!! με +-50 Euros περνεις new one 512ΜΒ.

 

Το 8εμα ειναι να δεις 8α αξιοποιησεις ενα κιν με τετοιες δυνατοτητες ή 8α το εχεις για να στελνεις ΜΜS/SMS και να περνεις κανα τηλεφωνο (ξερω αν8ρωπους που το κανουν με τοσο ακριβα και τοσο "μπροστα" τηλ)

Link to comment
Share on other sites

Με τον acrobat reader LE εχει κανεις προβλημα στο να ανοι3ει pdf???

Προσπαθουνα ματαια να ανοιξω pdf αρχεια 10-15 σελιδες και εσκαγε καποιο προβλημα και καλα οτι δεν ειχε μνημη η κατι τετοιο.

Το pdf το ειχα φτιαξει απο κατι σελιδες σε μορφη εικονας...

Με τις ιδιες σελιδες/εικονες δοκιμασα το ReplyGo (κατι σαν τον Acrobat Reader) και ετρεξε μια χαρα (με το ReplyGo Viewer στο κιν....)

Link to comment
Share on other sites

Stash είσαι πολύ μάγκας. Άλλοι θα άρχιζαν να μου τη λένε με το εξής ύφος: "θα μας κάνεις και μαθήματα ορθογραφίας τώρα;","εδώ γράφουμε για κινητά" κλπ... Γενικά έχω ένα μικρό πρόβλημα, χωρίς να είμαι "σπασίκλας", με το "βιασμό" της γλώσσας μας (ειδικά στο νετ) αλλά όταν δείχνεις τέτοια ανωτερότητα δεν μπορώ παρά να σου βγάλω το καπέλο!!!

 

Όσο για το κινητό, πρώτον, το θέλει ο κολλητός αλλά εγώ του είπα να περιμένει λίγο. Και περιμένει. Στη συνέχεια ήθελε το 8800, το αποκλείσαμε και αυτό, δυστυχώς. Άντε να δούμε και το Ν70. Να σημειώσω ότι έχει ακόμα το 8310! Ένας άλλος φίλος, όμως, πήρε το 6680 χωρίς να ρωτήσει και θα μου το φέρει να του περάσω προγράμματα (αμφιβάλλω αν τα προγράμματα που είχα για το sx1 θα λειτουργούν σε αυτό). Και το ερώτημα είναι: Που θα βρούμε προγράμματα; Επίσης, την κάρτα μνήμης τι να του πω να την κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...