Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλούτσικη προσφορά, κριμα όμως να μην ισχύει για ολα τα καταστήματα και να είσαι αναγκασμένος να ψάξεις....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

φοιτητομενού ΤΩΡΑ!

Με 2 Classic Cheeseburgers + 1 μερίδα πατάτες με μόνο 3,90€ στα Goody’s Burger House, αποκλειστικά για συνδρομητές WHAT’S UP Student.

Έχεις WHAT’S UP Student; ΤΩΡΑ δεν θα πεινάσεις ποτέ φοιτητή μου! Απόλαυσε το πιο αγαπημένο φοιτητικό μενού σε ένα κατάστημα Goody's Burger House.

Και για να χωνέψεις σου κάνουμε 250MB ΔΩΡΟ για 1 μέρα, με το που εξαργυρώσεις τον κωδικό σου!

Δες τα καταστήματα που συμμετέχουν στην προσφορά εδώ

 

ΒΗΜΑ 1

Για να αποκτήσεις τον DEALS for YOU κωδικό σου στείλε κενό SMS στο 19019.

Χρέωση ανά sms 0,20€ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

ΒΗΜΑ 2

Αμέσως θα λάβεις έναν μοναδικό DEALS for YOU κωδικό.

ΒΗΜΑ 3

Με τον κωδικό αυτό μπορείς να απολαύσεις 2 Classic Cheeseburgers + 1 μερίδα πατάτες με μόνο 3,90€ δίνοντας τοv στο ταμείο του Goody's Burger House.

 

ΌΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ

 

"Το κινητό ΔΕΝ είναι Whats'Up Student. ΔΕ δικαιούται τη φοιτητική προσφορά"

Η απάντηση στην εισαγωγή του κωδικού από την ταμία σε κατάστημα Goodys

Για:

Φοιτητικό 4 μηνών μόλις

Με ληγμένο 3μηνο (όχι 4μηνο, όμως).

 

Τα σχόλια (για την οργάνωσή του, ακόμα έστω): Δικά σας.:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή πως το κατάλαβε δηλαδή ότι δεν δικαιούσαι; Αφού πήρες κωδικό.

 

Έτσι μου είπε η ταμίας στα Goodys.

 

"Δεν είναι φοιτητικό"

Τί να της δείχνω το sms από 19019 που προτείνει σε φοιτητές να πάνε σινεμά (κάθε φορά λίγο πριν τη λήξη της 14ημερης προθεσμίας ισχύος του κωδικού).

Τι να της ανοίγω το app με data από το κινητό ότι έχω τα φοιτητικά πακέτα.

 

Ξανάβαλε τον κωδικό και την ρώτησα: Τί ακριβώς σας λέει το σύστημα;

"Το κινητό ΔΕΝ είναι Whats'Up Student. ΔΕ δικαιούται τη φοιτητική προσφορά" μου απάντησε.

 

Όποιος με φοιτητικό το κάνει με τα 3,90€ 2 cheese + 1 πατάτες ΑΣ μας πει κι αυτός.

 

Υ.Γ.> Αααα το έβαλε και στο κανονικό 1+1 Extreme Burger και εκεί πέρναγε ο κωδικός κανονικά.

Με ρώτησε μάλιστα: Να σου δώσω με το 1+1; Της απάντησα ΟΧΙ και έφυγα.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου είπε η ταμίας στα Goodys.

 

"Δεν είναι φοιτητικό"

Τί να της δείχνω το sms από 19019 που προτείνει σε φοιτητές να πάνε σινεμά (κάθε φορά λίγο πριν τη λήξη της 14ημερης προθεσμίας ισχύος του κωδικού).

Τι να της ανοίγω το app με data από το κινητό ότι έχω τα φοιτητικά πακέτα.

 

Ξανάβαλε τον κωδικό και την ρώτησα: Τί ακριβώς σας λέει το σύστημα;

"Το κινητό ΔΕΝ είναι Whats'Up Student. ΔΕ δικαιούται τη φοιτητική προσφορά" μου απάντησε.

 

Όποιος με φοιτητικό το κάνει με τα 3,90€ 2 cheese + 1 πατάτες ΑΣ μας πει κι αυτός.

 

Υ.Γ.> Αααα το έβαλε και στο κανονικό 1+1 Extreme Burger και εκεί πέρναγε ο κωδικός κανονικά.

Με ρώτησε μάλιστα: Να σου δώσω με το 1+1; Της απάντησα ΟΧΙ και έφυγα.

 

Βάλε μια καρτούλα και όλα θα λυθούν!!!! :lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα την φοιτητική sim την Τρίτη και ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί σαν φοιτητικό.

Πόσες μέρες κάνει βρε παιδιά να πάει το έγγραφο που υπέγραψα στην Κοσμοτέ;

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα την φοιτητική sim την Τρίτη και ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί σαν φοιτητικό.

Πόσες μέρες κάνει βρε παιδιά να πάει το έγγραφο που υπέγραψα στην Κοσμοτέ;

Θέλει κάποιες ημέρες και τώρα με τις γιορτές καλή Πρωτοχρονιά!:lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

κάρτα να βάλει για να μην λήξει το φοιτητικό, ποιος νοιάστηκε για τα goodys :p

 

Δε λήγει το φοιτητικό αν δε βάλεις κάρτα.

Εχω whatsup φοιτητικό ως 2ο νούμερο (για τα data) και είχα πάνω από 4 μήνες να βάλω κάρτα, οπότε και μου έβαλαν φραγή εισερχομένων.

Έβαλα ένα 5ευρο και επανήλθαν όλα στην κανονικότητα και τα φοιτητικά πακέτα και τα 600ΜΒ που δίνει κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Δε λήγει το φοιτητικό αν δε βάλεις κάρτα.

Εχω whatsup φοιτητικό ως 2ο νούμερο (για τα data) και είχα πάνω από 4 μήνες να βάλω κάρτα, οπότε και μου έβαλαν φραγή εισερχομένων.

Έβαλα ένα 5ευρο και επανήλθαν όλα στην κανονικότητα και τα φοιτητικά πακέτα και τα 600ΜΒ που δίνει κάθε μήνα.

 

Να φανταστώ αν είχες φραγη δύο μήνες ας πούμε.. τα 600mb ήρθαν εις διπλούν έτσι δεν είναι;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ αν είχες φραγη δύο μήνες ας πούμε.. τα 600mb ήρθαν εις διπλούν έτσι δεν είναι;

 

Δε μπορώ να το επιβεβαιώσω αυτό. Μπήκαν τα ΜΒ του μήνα, μετά η φραγή και μετά έβαλα κάρτα. Οπότε δεν ξέρω αν μπαίνουν ενόσω είσαι με φραγή.:O

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να το επιβεβαιώσω αυτό. Μπήκαν τα ΜΒ του μήνα, μετά η φραγή και μετά έβαλα κάρτα. Οπότε δεν ξέρω αν μπαίνουν ενόσω είσαι με φραγή.:O

 

Συνεχίζουν στο φοιτητικό να μπαίνουν τα 1μηνιάτικα 600 ΜΒ (και μεταφέρονται/αθροίζονται) όσους μήνες είσαι σε φραγή εισερχομένων (4μηνου).

Όταν βάλεις κάρτα (πχ 4 μήνες αφού μπει φραγή) θα μπορείς να τους κάνεις χρήση.

Ενόσω σε φραγή 4μηνου μπορείς να παρακολουθείς το υπόλοιπό σου από το app και το cosmote.gr να αθροίζονται/μεταφέρονται τα 1μηνιάτικα.

Ως το 12μηνο οπότε και καταργείται σε άλλο 1 μήνα η ιδιοκτησία σου στο νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, πήραμε ενα φοιτητικο whats up για την ξαδερφη μου, της εβαλα την sim ανοιγει την εφαρμογη whats up αλλα δεν της βγαζει να ενεργοποιήσει τα φοιτητικα πακετα μονο τα κανονικα του whats up
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, πήραμε ενα φοιτητικο whats up για την ξαδερφη μου, της εβαλα την sim ανοιγει την εφαρμογη whats up αλλα δεν της βγαζει να ενεργοποιήσει τα φοιτητικα πακετα μονο τα κανονικα του whats up

 

Απλά δεν είναι φοιτητικό, προφανώς δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν είναι φοιτητικό, προφανώς δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη.

 

Ναι, εννοω θελει καποιο διαστημα να ενεργοποιηθει η πρεπει να ξαναπαει γιατι κανανε παπατζα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

γνωρίζει κανείς ακριβώς τι ισχυεί με το κόστος περιαγωγής στο φοιτητικό whatsup αλλά και στο κανονικό whatsup εν τέλει γιατί δεν βγάζω άκρη?

Θα ταξιδέψω με γονείς Ευρώπη όπου έχουμε όλοι whatsup.Εγω φοιτητικό και αυτοί απλό.Από αυτά που διάβασα και μου είπαν άλλοι π ταξίδεψαν πρόσφατα κατάλαβα ότι κάποια πακέτα δεν ισχυουν στο εξωτερικό και ότι απλά τελείωσε η κάρτα τους χωρίς πολλά πολλά.

Τώρα απότι έχω καταλάβει σίγουρα δεν λειτουργούν τα φοιτητικά πακέτα και μάλλον κάποια απτα απλά που θεωρούνται προσφορές?

Μπορεί κάποιος να μου πει τι πακέτα προκύπτει για να μην την πατήσουμε?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

γνωρίζει κανείς ακριβώς τι ισχυεί με το κόστος περιαγωγής στο φοιτητικό whatsup αλλά και στο κανονικό whatsup εν τέλει γιατί δεν βγάζω άκρη?

Θα ταξιδέψω με γονείς Ευρώπη όπου έχουμε όλοι whatsup.Εγω φοιτητικό και αυτοί απλό.Από αυτά που διάβασα και μου είπαν άλλοι π ταξίδεψαν πρόσφατα κατάλαβα ότι κάποια πακέτα δεν ισχυουν στο εξωτερικό και ότι απλά τελείωσε η κάρτα τους χωρίς πολλά πολλά.

Τώρα απότι έχω καταλάβει σίγουρα δεν λειτουργούν τα φοιτητικά πακέτα και μάλλον κάποια απτα απλά που θεωρούνται προσφορές?

Μπορεί κάποιος να μου πει τι πακέτα προκύπτει για να μην την πατήσουμε?

 

Ευχαριστώ

 

Βαζετε το combo call them all με 7€.

400' προς Whats Up,300' προς ολους.

Τα 300' ισχυουν στην περιαγωγη.

Απο MB,Giga day με 1€ και οριο ορθης χρησης 250MB την ημερα.Αλλιως 1.200MB με 6€ που γινεται με αυτοματη ενεργοποιηση.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Βαζετε το combo call them all με 7€.

400' προς Whats Up,300' προς ολους.

Τα 300' ισχυουν στην περιαγωγη.

Απο MB,Giga day με 1€ και οριο ορθης χρησης 250MB την ημερα.Αλλιως 1.200MB με 6€ που γινεται με αυτοματη ενεργοποιηση.

 

Και 10ευρώ ανανέωση online 1200mb

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν 600MB που μπαίνουν κάθε μήνα στο φοιτητικό ισχύουν σε περιαγωγή;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλή χρονιά.εχω φοιτητικό νούμερα κι άλλα δεν έχω 4g.πως ενεργοποιείται;προτιμώ όχι τηλέφωνο γιατί δεν είναι ταυτοποιηθεί σε μένα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...