Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για μαθητικό πάσο, όχι το φοιτητικό ισχύει κάποια προσφορά?

 

Με ευρωπαϊκή καρτα νέων μόνο.Στο CU μπορεις και το under 24.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Με μαθητική κάρτα όχι και για έναν πρόσθετο λόγο : Συνήθως οι μαθητές είναι ανήλικοι. Το 2004 δεν δίνανε σταθερό τηλέφωνο στον γυιό μου 17,5 χρονών στην Λαμία γιατί ήταν ανήλικος και το πήρα στο όνομα μου. Σήμερα που όλα τα παιδιά μπαίνουν μετά τα 6 στο σχολείο δεν νομίζω να υπάρχει πλέον ανήλικος φοιτητής.
Link to comment
Share on other sites

Με μαθητική κάρτα όχι και για έναν πρόσθετο λόγο : Συνήθως οι μαθητές είναι ανήλικοι. Το 2004 δεν δίνανε σταθερό τηλέφωνο στον γυιό μου 17,5 χρονών στην Λαμία γιατί ήταν ανήλικος και το πήρα στο όνομα μου. Σήμερα που όλα τα παιδιά μπαίνουν μετά τα 6 στο σχολείο δεν νομίζω να υπάρχει πλέον ανήλικος φοιτητής.

 

Με ευρωπαϊκή καρτα ομως γίνεται γιατι πρέπει να είσαι από 13 έως 30 χρονών.Οσο για προσφορές,με την ταυτότητα έβγαλα το under 24 με τα social,video,chat pass στη Vodafone.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

με ευρωπαική κάρτα δώσανε και σε μένα που είμαι 56. Η κάρτα βέβαια είναι του γυιού μου.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω τα λεκτικά που στέλνεις με sms και τον αριθμό για την ενεργοποίηση των διαφόρων φοιτητικών πακέτων αλλά δεν τα βρίσκω στη σελίδα τους. Κάποιος που να τα έχει σημειωμένα ας τα γράψει.
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει διαθέσιμο πάσο (από κάποιον άλλο) μπορείς χρησιμοποιώντας το να κάνεις φοιτητικό το νούμερο που έχεις στο όνομά σου. Είναι παραθυράκι που υπάρχει εν γνώση της εταιρείας και το επιτρέπουν. Καλό θα είναι να καταχωρήσεις την αίτηση online (δήλωση δικών σου στοιχείων και μεταφόρτωση του πάσο του άλλου) στη σελίδα του wu.

Σε κατάστημα μπορεί να μπλέξει το πράγμα ανάλογα και με το σε ποιόν θα πέσεις.

Την κάρτα νέων όχι,δεν μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις αντί πάσο για φοιτητικό.

Είναι σίγουρο αυτό?

 

Στάλθηκε από το Huawei honor note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το εφάρμοσα τον Μάιο και δούλεψε κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

ειχα πριν ενα μηνα κανει ενεργοποιηση στο πακετο με τα 1200 λεπτα 1200 μηνυματα και καποια mb internet.

σημερα πριν ληξει αυτο το πακετο το ανανεωσα και ενω ανανεωθηκαν τα λεπτα ομιλιας και το ιντερνετ τα σμσ ληγουν κανονικα σημερα!αυτα δεν ανανεωνονται οπως η ομιλια και το ιντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

ειχα πριν ενα μηνα κανει ενεργοποιηση στο πακετο με τα 1200 λεπτα 1200 μηνυματα και καποια mb internet.

σημερα πριν ληξει αυτο το πακετο το ανανεωσα και ενω ανανεωθηκαν τα λεπτα ομιλιας και το ιντερνετ τα σμσ ληγουν κανονικα σημερα!αυτα δεν ανανεωνονται οπως η ομιλια και το ιντερνετ;

 

Όχι......ακόμα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς σε προσφορά το πακέτο των 6 ευρώ(που έκανε 5 αλλά το πέρναμε στα 4);; Edited by XP130TD

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω αυτό.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε και η cosmote προσφορά αντίστοιχη της Vodafone στα φοιτητικά με 3gb στα 3€ για έναν μήνα
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε και η cosmote προσφορά αντίστοιχη της Vodafone στα φοιτητικά με 3gb στα 3€ για έναν μήνα
Δεν το βρίσκω κάπου

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δοκιμάσει? Προστίθενται με αυτά που έχεις αγοράσει?
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δοκιμάσει? Προστίθενται με αυτά που έχεις αγοράσει?

Ωραιο πακετάκι!

Οτι πρεπει να αγορασω 2 3 με το υπολοιπο που μαζεψα. Αν γινεται φυσικα και ΑΝ προστίθεται στα ηδη υπάρχοντα mb

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με μήνυμα είναι ή μονο από την εφαρμογή? Έχω καρτοσυμβόλαιο και έλεγα να κάνω μια δοκιμή

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε και η cosmote προσφορά αντίστοιχη της Vodafone στα φοιτητικά με 3gb στα 3€ για έναν μήνα

 

Θα προτιμήσω αυτή μιας άλλης (για ενεργοποίηση την Κυριακή που έρχεται):

 

Wind_f2go_2_GB_3_1_10_2017.jpg

 

Για κοιτάξτε και το ανανεωμένο site του φοιτητικού WU:

https://www.whatsup.gr/student/

 

Cosmote_data_25_9_2017.jpg.Cosmote_double_play_25_9_2017.jpg

 

Και τις προσφορές τεχνολογίας https://www.whatsup.gr/proionta-tehnologias (δυσκολεύει στην είσοδο, αλλά με κάποιες προσπάθειες σε "βάζει"):

 

Πχ:

Cosmote_WU_Sony_smartwatch_25_9_2017.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και τις προσφορές τεχνολογίας https://www.whatsup.gr/proionta-tehnologias (δυσκολεύει στην είσοδο, αλλά με κάποιες προσπάθειες σε "βάζει"):

 

Πχ:

Cosmote_WU_Sony_smartwatch_25_9_2017.jpg[/Q

τσιμπησα το sony ,αρκετα καλο...σε ευχαριστω για το ποστ σου jimmiss!!!

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια πακέτα....αντιγραφη της vodafone ad9c331dbfe589654ea2778103eee87b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...