Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ζήτα άμεσα ανάλυση κλήσεων μέσω ενός καταστήματα για την περίοδο που υποψιάζεσαι ότι έγιναν οι κλήσεις και θα σου έρθει αναλυτική κατάσταση σπίτι σου με όλες τις χρεώσεις για εκείνη την περίοδο και ενημέρωσε και εμάς εδώ να ξέρουμε τι μας γίνεται

 

Θα ζητήσω ανάλυση και θα ενημερώσω. Μου φαίνεται εντελώς παράλογο και περίεργο να γίνεται κάτι τέτοιο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ζητήσω ανάλυση και θα ενημερώσω. Μου φαίνεται εντελώς παράλογο και περίεργο να γίνεται κάτι τέτοιο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χρέωση στις εισερχόμενες υπάρχει μόνο όταν βρίσκεσαι σε περιαγωγή και μάλιστα εκτός EU/ΕΟΧ.

Δες στην οθόνη του κινητού σου το όνομα δικτύου στο οποίο συνδέεσαι, μάλλον δεν είναι Cosmote.

 

Έχεις δηλώσει περιοχή Καστορία. Σημαίνει ότι βρίσκεσαι σε απόσταση περί τα 20Km από την Αλβανική μεθόριο. Θα μπορούσες και εντός Καστοριάς να βρεθείς σε περιαγωγή...

Link to comment
Share on other sites

Ζήτα άμεσα ανάλυση κλήσεων μέσω ενός καταστήματα για την περίοδο που υποψιάζεσαι ότι έγιναν οι κλήσεις και θα σου έρθει αναλυτική κατάσταση σπίτι σου με όλες τις χρεώσεις για εκείνη την περίοδο και ενημέρωσε και εμάς εδώ να ξέρουμε τι μας γίνεται!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πρέπει να βάλεις ένα πακέτο εκτός από τα φοιτητικά για να μπορείς να κάνεις κλήσεις και να στέλνεις sms!

Τα δεδομένα από το φοιτητικό παίζουν κανονικά. Φυσικά οι εισερχόμενες είναι δωρεάν! Καλό ταξίδι! :)

 

σε ευχαριστω φιλε μου,βασικα για τα δεδομενα ποιο πολυ ενδιαφερομαι,οποτε κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.μήπως έχει κάνεις κωδικό για έκπτωση στο note 9 και να μην το χρειάζεται?άπλα σε μερικούς ήρθε ένα μήνυμα με κωδικό για εκτύπωση από germano η cosmote στο note 9 -200 ευρώ.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση...

Το φοιτητικό what's up είναι συμβατό με την υπηρεσία play now unlimited για streaming σε youtube κλπ. ;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση...

Το φοιτητικό what's up είναι συμβατό με την υπηρεσία play now unlimited για streaming σε youtube κλπ. ;

 

Από όσο γνωρίζω, είναι συμβατό.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω, είναι συμβατό.

Ευχαριστώ, είναι καλή περίπτωση πάντως.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, είναι καλή περίπτωση πάντως.

 

Να σε καλά. Ναι είναι αρκετά χρήσιμο πακέτο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις για Ε.Ε τί ισχυει; Δηλαδη αν εχω ενεργοποιημενο πακετο 1200 προς ολους και 1200mb, τι μπορω να εχω στην Ευρώπη;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις για Ε.Ε τί ισχυει; Δηλαδη αν εχω ενεργοποιημενο πακετο 1200 προς ολους και 1200mb, τι μπορω να εχω στην Ευρώπη;

 

Αν κάνεις την ενεργοποίηση μέσω της εφαρμογής συνήθως λέει κάτω πληροφορίες σχετικά με roaming κτλ. Στο συγκεκριμένο πρόγραμμα λέει Τα λεπτά ομιλίας και τα sms του πακέτου δεν είναι διαθέσιμα για χρηση σε περιαγωγη. Τα δεδομένα του πακέτου είναι διαθέσιμα για χρήση σε περιαγωγη . Οπότε μόνο τα mb μπορείς να χρησιμοποιήσεις. Αντίστοιχες πληροφορίες θα βρεις και στα άλλα πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Είμαι γραμμένη στο what's up με το πάσο που είχα ως προπτυχιακή φοιτήτρια. Τώρα είμαι μεταπτυχιακή και έχω καινούργιο πάσο. Μπορεί η αδελφή μου να κάνει online εγγραφή χρησιμοποιώντας το καινούργιο πάσο και τα δικά της στοιχεία ή θα χάσω εγώ τη φοιτητική μου ιδιότητα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Είμαι γραμμένη στο what's up με το πάσο που είχα ως προπτυχιακή φοιτήτρια. Τώρα είμαι μεταπτυχιακή και έχω καινούργιο πάσο. Μπορεί η αδελφή μου να κάνει online εγγραφή χρησιμοποιώντας το καινούργιο πάσο και τα δικά της στοιχεία ή θα χάσω εγώ τη φοιτητική μου ιδιότητα;

 

Δε γίνεται... 1 νούμερο ανά άτομο και ανά εταιρία... Απλά κάνεις ένα φοιτητικό σε άλλη εταιρία και την δίνεις την sim... Αν θέλει να κρατήσει το ίδιο νούμερο πρώτα να γίνει μεταβίβαση σε σένα και μετά βάζεις και το πάσο... Για να μη βγω off ψάξε λίγο την κόκκινη... Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ερώτηση sos επειδή ειχα δώσει το πασο μου στον αδερφό μου να κάνει φοιτητικό whats up .

η γραμμη ήτανε στο όνομά του τώρα δεν θα το χρειαστεί άλλο πως μπορώ να κάνω διακοπή του φοιτητικου και να κάνω το δικό μου νούμερο φοιτητικό? γινεται εχετε ιδεα γιατι θα ληξει σύντομα το πασο και θελω να προλάβω

Link to comment
Share on other sites

Έχω φοιτητικό στο όνομα της αδελφής μου. Φέτος πέρασα κι εγώ στο πανεπιστήμιο. Γίνεται να κρατήσω τον αριθμό και να το κάνω φοιτητικό στο όνομά μου;
Link to comment
Share on other sites

Έχω φοιτητικό στο όνομα της αδελφής μου. Φέτος πέρασα κι εγώ στο πανεπιστήμιο. Γίνεται να κρατήσω τον αριθμό και να το κάνω φοιτητικό στο όνομά μου;

 

Από ο,τι καταλαβαίνω, θέλεις να το περάσεις στο δικό σου πάσο, μιας και πέρασες στο πανεπιστήμιο;

 

Εαν ναι, τότε θα πρέπει να πάρεις το νούμερο στο όνομά σου και ύστερα να γίνει αυτό που λες.

 

Η διαδικασία αυτή προϋποθέτει την αδελφή σου και εσένα μαζί, σε ένα κατάστημα Γερμανός με τις ταυτότητές σας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Από ο,τι καταλαβαίνω, θέλεις να το περάσεις στο δικό σου πάσο, μιας και πέρασες στο πανεπιστήμιο;

Εαν ναι, τότε θα πρέπει να πάρεις το νούμερο στο όνομά σου και ύστερα να γίνει αυτό που λες.

Η διαδικασία αυτή προϋποθέτει την αδελφή σου και εσένα μαζί, σε ένα κατάστημα Γερμανός με τις ταυτότητές σας.

 

Ναι, έτσι είναι. Νομίζω όμως ότι είχα ακούσει ή διαβάσει κάπου, ότι πρέπει να είναι στο όνομά μου τρεις μήνες τουλάχιστον. Ψάχνω στους όρους του φοιτητικού αλλά δεν βρίσκω κάτι.

Edited by akar2015
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι είναι. Νομίζω όμως ότι είχα ακούσει ή διαβάσει κάπου, ότι πρέπει να είναι στο όνομά μου τρεις μήνες τουλάχιστον. Ψάχνω στους όρους του φοιτητικού αλλά δεν βρίσκω κάτι.

 

Αυτό δυστυχώς δεν το γνωρίζω. Εάν ισχύει, τότε θα πρέπει να βγάλεις νέο νούμερο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κάτι βρήκα. Στο app γράφει:

Η προσφορά ισχύει για υφιστάμενους πελάτες What's Up. Προϋπόθεση ενεργοποίησης πριν την 31/3/2018.

Άρα θα ρωτήσω σε ένα κατάστημα.

Ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Έχω φοιτητικό στο όνομα της αδελφής μου. Φέτος πέρασα κι εγώ στο πανεπιστήμιο. Γίνεται να κρατήσω τον αριθμό και να το κάνω φοιτητικό στο όνομά μου;

Γίνεται.Κάνε αίτηση εδώ, αν έχεις σκανερ:https://www.whatsup.gr/student/kartokinito_eggrafi

Εγώ το έχω κάνει.Το κινητό είναι σε άλλο όνομα από το πάσο και έχει ενεργοποιηθεί κανονικά.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Γίνεται να επεκταθεί το 7gb με 7ευρω με το πακέτο το φοιτητικό των 8,5 ευρώ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Γίνεται να επεκταθεί το 7gb με 7ευρω με το πακέτο το φοιτητικό των 8,5 ευρώ?

Ευχαριστώ

 

Όχι, θέλει το 7 ευρώ 700MB ή το 3 ευρώ 120ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε απλό whatsup γίνεται επέκταση και με τα combo call them all πακέτα. Το έχω κάνει. Είσαι σίγουρος ότι δε γίνεται και με τα φοιτητικά; το έχεις δοκιμάσει;
Όχι, θέλει το 7 ευρώ 700MB ή το 3 ευρώ 120ΜΒ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Γίνεται να επεκταθεί το 7gb με 7ευρω με το πακέτο το φοιτητικό των 8,5 ευρώ?

Ευχαριστώ

Δοκιμασμένα γίνεται
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

κατα καιρους με παιρνουν τηλεφωνο απο την wind κυριως και μου κανουν τηλεφωνικες προσφορες για φοιτητικο νουμερο χωρις να ειμαι φοιτητης , αλλα δεν με ενδιαφερει να παω στο δυκτιο της wind.

 

στην Cosmote γινεται μηπως με καποιο τροπο να αποκτησω φοιτητικο νουμερακι χωρις να ειμαι φοιτητης? η να ξερω καποιον που να ειναι?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

κατα καιρους με παιρνουν τηλεφωνο απο την wind κυριως και μου κανουν τηλεφωνικες προσφορες για φοιτητικο νουμερο χωρις να ειμαι φοιτητης , αλλα δεν με ενδιαφερει να παω στο δυκτιο της wind.

 

στην Cosmote γινεται μηπως με καποιο τροπο να αποκτησω φοιτητικο νουμερακι χωρις να ειμαι φοιτητης? η να ξερω καποιον που να ειναι?

 

Οχι.

Μονο καποια προνομιακα που πουλουσαν κατα καιρους με 1500'&1500mb αλλα και παλι φοιτητικα δεν ηταν.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...