Jump to content

Honor Note 8


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προστεθηκε λειτουργια σπουδαστή, προφανως για τα παιδια, και νομιζω η οθονη εγινε πιο καθαρη.
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειδα ενα καμμενο πιξελ στην οθονη ειναιορατο σε μαυρο φοντο και οχι σε εγχρωμο τι γινεται ?θελει αλλαγη η οθονη ή το αφηνω?το πηρα απο εξωτερικο ΚΙΝΑ δωτε καμια συμβουλη γιατι κοντευω να τρελαθω

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελεις την οθόνη , από Κίνα, όλο και κάποιος από το σάιτ, θα έχει ένα λινκ, και στην περνάει τεχνικός στην Ελλάδα, με αμοιβή φυσικά.

Δεν μου φαίνεται έξυπνο, να στείλει ς το κινητό στην Κίνα, διάβασα ότι και τα προς επισκευή, σε μερικούς τα περνάνε τελωνείο. Ίσως και στην επιστροφή.. Ψαξτο.

Link to comment
Share on other sites

Η γρήγορη φόρτιση σας δουλεύει; Μετά την αναβάθμιση σε Nougat έχω την εντύπωση πως αργεί να φορτίσει. Επίσης πριν έβγαζε και ένα μήνυμα πως συνδέθηκε γρήγορος φορτιστής αλλά ακόμα και έτσι φόρτιζε γρηγορότερα..

 

Στάλθηκε από το EDI-AL10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Μακάρι να το έβγαζε με 800αρα θα το είχα αγοράσει ήδη !!! Δεν το βλέπω και το κακό είναι οτι η αν βγει το note 9 δεν θα είναι dual sim full active οπότε..... κρατάω το mate 8 και κολλάω στην μικροσκοπική 6" και το dual active.... :mad:
Φίλε 800 είναι για την wind?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έκανε ενημέρωση στο 358.

Ήταν ένα αρχείο 450 mb περίπου.

Πέρασε από το μυαλό, μήπως ήταν η αναβάθμιση σε Oreo, αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
τον αλλο μηνα νομιζω το περιμενουμε...οτι θα παρει ειναι σιγουρο
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Είναι νωρίς ακόμα.. άσε που θα είναι μπετα μορφή... αν είχες πάρει το τηλέφωνό μόλις κυκλοφόρησε θα θυμάσαι τα θέματα που είχε και έφτιαξαν με τις αναβαθμίσεις ... για μένα είναι μια χαρά, πετάει μπορώ να πω και μάλιστα σε σχέση με το P9 light που έχω και εδώ και καιρό και μου σπάει τα νεύρα γιατί κολλάει απίστευτα, παρόλο που παίρνει συχνά updates (χθες πήρε άλλο ένα).
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Το κινητό το είχα το '17 για περίπου 8 μήνες μέχρι που ο γιος μου αποφάσισε ότι πρέπει να αλλάξουμε τηλέφωνο (του γλίστρησε και έπεσε από τον 5ο όροφο.)

Τουλάχιστον μου έμειναν οι θήκες.

Από τότε το ψάχνω αλλά κανένας δεν πουλάει αλλά και κανένα αξιόπιστο κατάστημα από Κίνα.

Αν κάποιος φίλος το έχει βαρεθεί θα το εκτιμούσα να επικοινωνήσουμε.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
τις επομενες βδομάδες, μαλλον θα γινει το update,, αυτά γραφουν στο internet.

 

Κάποιοι το έχουν κάνει κιόλας μέσω firmware finder.. εγώ θσ περιμένω να δω τι λένε από bugs οι άλλοι... μέχρι στιγμής το κινητό πετάει δεν έχω λόγο να τρελαθώ στα bugs

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχει το firmware, και Ουτε εμπιστεύομαι αυτην την εφαρμογή.

κοιταξα το hihonor (( official site)), δεν το εχει.

αυτά που κατεβαζουν, Σωστα εχουν Θεματα.

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχει το firmware, και Ουτε εμπιστεύομαι αυτην την εφαρμογή.

κοιταξα το hihonor (( official site)), δεν το εχει.

αυτά που κατεβαζουν, Σωστα εχουν Θεματα.

 

Το εχει αν αλλαξεις κωδικο μοντελου...καποιοι στο xda το εχουν κανει απο εκει το διαβασα και δεν εχουν προβλημα...εμενα μου εχει κι ολας βγαλει μια ρομ,αλλα αυτη ειναι για να γυρισω απο 8 σε 7.. το γραφει στο log.. συντομα θα βγει κανονικα και στα κινητα μας και αφου οι αλλοι δεν εχουν γραψει γενικα πως συμπεριφερεται δεν νομιζω πως πρεπει να βιαστουμε....στην αναβαθμιση που μου εβγαλε στο firmware finder γραφει οτι το να γυρισεις απο 8 σε 7 θα σβησει ολα τα δεδομενα..οποτε δεν αιναι και για πολλα πειραματα...

Εδω https://forum.xda-developers.com/honor-note-8/how-to/install-emui-8-android-8-0-b520-b511-t3806218

οδηγιες για να πας στην 8 αν θες να δοκιμασεις.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μέθοδος, νομίζω θέλει ξεκλείδωμα bootloader , twrp.

Μακριά!!

 

Γιατί καλέ;; δεν δαγκώνει... αν πάλι δεν θες ρουτ δικαίωμα σου..

αλλά το μακρυά μου θυμίζει κάτι γιαγιάδες με τις αντιδράσεις

τους για τις νέες ταυτότητες :lol:

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα.

Το κινητό το είχα το '17 για περίπου 8 μήνες μέχρι που ο γιος μου αποφάσισε ότι πρέπει να αλλάξουμε τηλέφωνο (του γλίστρησε και έπεσε από τον 5ο όροφο.)

Τουλάχιστον μου έμειναν οι θήκες.

Από τότε το ψάχνω αλλά κανένας δεν πουλάει αλλά και κανένα αξιόπιστο κατάστημα από Κίνα.

Αν κάποιος φίλος το έχει βαρεθεί θα το εκτιμούσα να επικοινωνήσουμε.

Ευχαριστώ.

 

Υπάρχει περίπτωση να έχεις ακόμα το σπασμένο; Αν ναι στείλε μου PM ενδιαφέρομαι να το αγοράσω αν δεν έχει σπάσει η πλακέτα.

At the edge of infinity a true man stands alone

Huawei Honor 8 64/4 - Xiaomi Note 3 Special Edition - Sony xperia Z3

Asus Nexus 7 3G 32GB - Cube iWork8 Ultimate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...