Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Re paidia ti lete? Einai g@m@ti...

Ego poly tin pao!!!

Entometksy einai toso diaforetiki apo tous ypolipous pou einai kati san maskot tis seiras...

 

Κι εγώ την πάω αυτό ήθελα να πω! Η καλύτερη είναι!!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια πιο επισοδιο ηταν το χθεσινο?

 

Εμενα παλι μου αρεσει ο ρολος του του Περιστεροπουλου και σαν γυναικα η Λιλα!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι τα χέρια που είδαμε στο τέλος είναι της μαμάς του μπαμπά Λουκά και γιαγιάς του γιου Λουκά.Ίσως να θέλει να πάρει τον εγγονό της προσπαθώντας να αποδείξει ότι η Ράνια είναι ακατάλληλη μητέρα.Τα χέρια πάντως ήταν σίγουρα μεγάλης γυναίκας,ήταν γεμάτα παναδες...

Σωστή σκέψη. Αρχίζει και αποκτά πλοκή η σειρά και κρατά το ενδιαφέρον αμείωτο. Θα δούμε πάντως αν έχεις δίκιο.

 

Ακόμα γελάω με την ατάκα της Λίλας στις τουαλέτες του club: Megalicious!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Σολωμού για ακόμα μια φορά κορυφή. Έχει στυλ αυτή η κοπέλα! :love:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πιο επισοδιο ηταν το χθεσινο?

 

Εμενα παλι μου αρεσει ο ρολος του του Περιστεροπουλου και σαν γυναικα η Λιλα!

το 2 ητανε.

+1

κι εγω αυτο ακριβως σκεφτηκα. Επισης ο Μπουγιουρης πρεπει να βαραει υποπτο ρολο, φορουσε κατι σαν πενθος στο μπρατσο στο τελος που τον εδειξε. Συν οτι φεροταν και περιεργα οσο τον εδειξε.

 

εγω πιστευω ητανε το αφεντικο της απο την εταιρεια να δει πως ειναι η ζωη της σαν μητερα και μαλλον βλεπω απολυση.:D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου άρεσε και το χθεσινό επεισόδιο!Εκεί στο κλαμπάκι ήταν ωραία!Πολλές γκ@vleς αυτή η Λίλα ρε παιδιά έχει!:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου άρεσε και το χθεσινό επεισόδιο!Εκεί στο κλαμπάκι ήταν ωραία!Πολλές γκ@vleς αυτή η Λίλα ρε παιδιά έχει!:lol::D

και εμενα το ιδιο πολυ καλο ηταν το χθεσινο!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω ητανε το αφεντικο της απο την εταιρεια να δει πως ειναι η ζωη της σαν μητερα και μαλλον βλεπω απολυση.:D :D

 

Μπααα... Δεν μου φαίνεται λογικό. Γιατί να θέλει να τη διώξει; Θα μπορούσαν καν να μην την είχανε προσλάβει μιας και στο πρώτο επεισόδιο είχε ειπωθεί ότι ήταν στην εταιρεία μόνο 4 μήνες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις καποιον "θειο" που του στελνει επεισοδια της σειρας?Αν ναι,ας μου στειλει ενα π.μ διοτι το εχασα το χθεσινο...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

paidai odwss otan eida to telos to mialo moy phge se kamia koinwnikh keitoyrgo gia na parei to paidi apo thn Rania ....Alla tha symfwnhsw oti mporei na nai h mana tou louka...paidai pio poly paw ton Billy giati exei t oonoma mou kai mou thimizei polous gnwstoys mou......
Link to comment
Share on other sites

korifi kai to deutero episodio!Pame giala

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Καλα η σειρα ειναι κορυφη.Παρακολουθουσα το πρωτο φανατικα και ειχα απογοητευτει οταν τελειωσε αλλα ευτυχως αρχισε παλι.Μεχρι στιγμης και τα 2 επεισοδεια ηταν φοβερα αλλα πιστευω οτι το επομενο θα δωσει ρεστα:yahoo:
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Kαταπληκτικη η σειρα και φετος...

Ολοι ειναι ενας και ενας οι πρωταγωνιστες!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

H Σολωμού;;;;:confused: :wacko: :blink: Αυτή είναι που μου αρέσει περισσότερο στους singles!

Και φοβερή ως ηθοποιός (με αυτό το αυστηρό και κακιασμένο ύφος...:lol: ) αλλά και ως γυναίκα (και κυρίως το φουσκωτό μπουκλωτό μαλλάκι της:lol: :p )

 

Τι να πω ρε παιδια,εγω δεν την παω,παρολο που ειναι κ γλυκια απο κοντα που την εχω δει,αλλα παλι δεν την παω!Το μαλλι της μου αρεσει κ εμενα:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδια,εγω δεν την παω,παρολο που ειναι κ γλυκια απο κοντα που την εχω δει,αλλα παλι δεν την παω!Το μαλλι της μου αρεσει κ εμενα:)

Γούστα είναι αυτά renia_! :) Πάντως πολύ θα ήθελα να την δω από κοντά γιατί το γυαλί ξεγελάει καμιά φορά.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά renia_! :) Πάντως πολύ θα ήθελα να την δω από κοντά γιατί το γυαλί ξεγελάει καμιά φορά.

 

Παντως εαν μπορεις να πας Αθηνα,αυτο τον καιρο παιζει στο Λουτρο (θεατρικη παρασταση)!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως εαν μπορεις να πας Αθηνα,αυτο τον καιρο παιζει στο Λουτρο (θεατρικη παρασταση)!

Σε ευχαριστώ. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδια,εγω δεν την παω,παρολο που ειναι κ γλυκια απο κοντα που την εχω δει,αλλα παλι δεν την παω!Το μαλλι της μου αρεσει κ εμενα:)

Είναι αντικειμενικά όμορφη…εάν και με το προηγούμενο μαλλί (αυτό στην πρώτη σαιζόν) την προτιμούσα;)

Link to comment
Share on other sites

Καλό, καλό. Μία - δύο σκηνές ήταν άχρηστες κατά τη γνώμη μου, αλλά γενικά καλό. Επίσης είχαμε μία νύξη για τους υπόλοιπους της παρέας του πρώτου Singles...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

eihe mia ateleia :lol: sto telos pou edeixe na covoun tin orofi apo to TT kai vgike apo to sunergeio me cabrio A4. kala kala mi varate apla etsi to eipa. polu kalo to simerini epeisodio.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό επεισόδιο το σημερινό! Ειδικά ο Περιστερόπουλος που ενώ οι άλλοι κουβάλαγαν σαν χαμάληδες τα έπιπλα κι αυτός άραζε...

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

eihe mia ateleia :lol: sto telos pou edeixe na covoun tin orofi apo to TT kai vgike apo to sunergeio me cabrio A4. kala kala mi varate apla etsi to eipa. polu kalo to simerini epeisodio.

 

Όχι, το πρόσεξα κι εγώ. Και καλά το διαφορετικό μοντέλο, άλλαξε και χρώμα;! :blink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το πρόσεξα κι εγώ. Και καλά το διαφορετικό μοντέλο, άλλαξε και χρώμα;! :blink:

Ε ένα βάψιμο το ήθελε σίγουρα μετά την αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Ε ένα βάψιμο το ήθελε σίγουρα μετά την αλλαγή.

 

Πες το ψέματα... :lol: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...