Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Ρε παιδες ακομα δεν εχει παρει καποια πλοκη η σειρα, τωρα γνωρζονται οι πρωταγωνιστες μεταξυ τους, και αρχιζουν να φτιαχνουν την παρεα!!! Ειμαστε ακομα νωρις....οι σειρα θα εχει γελιο!!!! Μην τσιτωνετε....

Δίκιο έχει βρε παιδιά.

 

Ξέρει κανείς πότε δείχνει την επανάληψη γιατί δεν το είδα την Τετάρτη;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ας πει κάποιος τι έγινε στο προηγούμενο επεισόδιο γιατί έχασα και την πρώτη προβολή και την επανάληψη.

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. Αν κάποιος ξέρει που μπορώ να το βρω ας στείλει pm παρακαλώ, γιατί δεν τα βρίσκω πουθενά. :(

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχει βρε παιδιά.

 

Ξέρει κανείς πότε δείχνει την επανάληψη γιατί δεν το είδα την Τετάρτη;

 

 

kuriaki mesimeri,kata tis 12 nomizw...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Toν πρωτο κυκλο δεν τον εβλεπα γιατι δεν μου αρεσαν οι ηθοποιοι, τον 2ο δεν τον χανω με τιποτα, ιδιως απο την στιγμη που ειδα οτι θα που παιζουν ο "Λαγουδακης" και τα υπολοιπα "ζωα" (με την καλη την εννοια για να μην παρεξηγηθω-χρησιμοποιησα ατακα απο την σειρα) :lol: :lol:

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

kuriaki mesimeri,kata tis 12 nomizw...:confused:

Αν εννοείς την περασμένη Κυριακή (5/11) τότε το έχασα πάλι λόγω Μαραθωνίου. Ελπίζω να το βάλει σε κάποιες από τις προσεχείς Κυριακές.

 

Όπως και να έχει σε ευχαριστώ! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ας πει κάποιος τι έγινε στο προηγούμενο επεισόδιο γιατί έχασα και την πρώτη προβολή και την επανάληψη.

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. Αν κάποιος ξέρει που μπορώ να το βρω ας στείλει pm παρακαλώ, γιατί δεν τα βρίσκω πουθενά. :(

Τι έγινε βρε παιδιά; Δεν το είδατε χθες και δεν κάνετε κανένα σχόλιο;

 

Τα επεισόδια 3 και 4 της δεύτερης περιόδου τα βρίσκετε εδώ ftp://ftp.physics.uoc.gr/tmp/zxr/

 

Σιγά σιγά θα ανεβάζω κι άλλα οπότε θα ενημερώνω κατα καιρούς. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

εγω το ειδα δεν εχω να σχολιασω και πολλα.

περιμενω ακομα να δω μεχρι που θα παει εχουνε περασει 4 επεισοδια και ακομα γνωριζονται,ελεος!!!:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω το ειδα δεν εχω να σχολιασω και πολλα.

περιμενω ακομα να δω μεχρι που θα παει εχουνε περασει 4 επεισοδια και ακομα γνωριζονται,ελεος!!!:confused:

Νομίζω ότι μετά το νησί η παρέα θεωρείται ότι έχει γνωριστεί οπότε μάλλον τώρα έρχονται τα καλύτερα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, πείτε με περίεργο, αλλά εμένα δεν μου κάνει το κλικ που μου έκανε το πρώτο. Η σκηνοθεσία δεν είναι ίδια (εκεί προτιμώ το "Πάλι από την αρχή", που το σκηνοθετεί αυτός που σκηνοθετούσε τον 1ο κύκλο) και δεν έχει πλέον την ίδια πρωτοτυπία γενικότερη, που είχε το πρώτο. Δεν νομίζω καν ότι έχουν προσπαθήσει μέχρι στιγμής να ακολουθήσουν τα βήματα του πρώτου. Ελπίζω αφού περάσουν μερικά επεισόδια να πάρει περισσότερο μπρος. Α, και Σάννυ Χατζηαργύρη rulez!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, πείτε με περίεργο, αλλά εμένα δεν μου κάνει το κλικ που μου έκανε το πρώτο. Η σκηνοθεσία δεν είναι ίδια (εκεί προτιμώ το "Πάλι από την αρχή", που το σκηνοθετεί αυτός που σκηνοθετούσε τον 1ο κύκλο) και δεν έχει πλέον την ίδια πρωτοτυπία γενικότερη, που είχε το πρώτο. Δεν νομίζω καν ότι έχουν προσπαθήσει μέχρι στιγμής να ακολουθήσουν τα βήματα του πρώτου. Ελπίζω αφού περάσουν μερικά επεισόδια να πάρει περισσότερο μπρος. Α, και Σάννυ Χατζηαργύρη rulez!!!!

 

Και πολύ καλά έκαναν κατά τη γνώμη μου. Δεν υπήρχε λόγος να προσφέρουν «ξαναζεσταμένο φαγητό». Καλύτερα να προσφέρουν κάτι διαφορετικό από τον πρώτο κύκλο. Από κει και πέρα το αν θα αρέσει σε κάποιους ή όχι, είναι καθαρά υποκειμενικό. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

poli swsta.Eida to treiler tou epomenou episodiou poli gelio tha pesei:D

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σαν το περσινό δεν είναι..

Άλλη φάση είχε εκείνο.

Σε αυτό δε μ' αρέσουν η χαζούλα και ο χαζογκόμενος φαντάρος. Δεν τους πέτυχαν σαν χαρακτήρες.... Και δεν κολλάνε κ με τους αλλους.:confused:

Δεν εχει κ πολυ ενδιαφέρον η σειρά, αλλά βλέπεται...

Ειδικά όταν δεν έχεις τι να κάνεις...:(

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι πιστευω οτι η σειρα ειναι απο τις καλυτερες!πολυ εξυπνη κ με χιουμορ.:D

δυστυχως ειχα παρακολουθησει ελαχιστα το πρωτο.:(

απαιχτοι ειναι η λιλα,η ρανια κι ο περιστεροπουλος!!

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω θα κανει μεγαλη επιτυχια φετος η σειρα:D

Εμενα προσωπικα μου αρεσει ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

σημερα ολοκαινουριο επεισοδιο.

οποιος ειναι καψουρης με την Σολωμου καλυτερα να μην το δει γιατι την δειχνει στην παραλια....με μπικινι.:p :p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος θα κάνω μια προσπάθεια.Αν δω ότι δεν αντέχω άλλο θα την κλείσω και θα μείνω στην περιληψη!!
no sig...
Link to comment
Share on other sites

σημερα ολοκαινουριο επεισοδιο.

οποιος ειναι καψουρης με την Σολωμου καλυτερα να μην το δει γιατι την δειχνει στην παραλια....με μπικινι.:p :p :p

:w00t: :shock: :dizzy:

 

<MODE=ON>Καρδιακό επεισόδιο</>

<MODE=ON>Εγκεφαλικό επισόδιο</>

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

σημερα ητανε ωραιο.

η Σολωμου παντως αδυνατισε υπρβολικα ε???τι λετε??

 

Καλή είναι, καλή είναι. Προσωπικά δεν μου άρεσε το σημερινό επεισόδιο.

 

By the way δεν ξέρω αν το ξέρετε, αλλά επιστρέφει ο Μάξιμος Μουμούρης για πέντε - τουλάχιστον - επεισόδια.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα δε μου πολυάρεσε. Δεν έβγαλε πολύ γέλιο όπως άλλες φορές. Κι αυτό γιατί έλειπε από το επεισόδιο ο Λουκάς!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν μόνο αυτό. Ορισμένες σκηνές μου φάνηκαν κάπως «τραβηγμένες» για να προκαλέσουν γέλιο. Γενικά μου φάνηκε σαν «μεταβατικό» επεισόδιο.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

αμα επιστρεψει ο ορεστης ας επιστρεψει και ο αρθουρος και η μαρω και να γινει χαμος.....:p :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...