Jump to content

Redmi Pro


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και γιατί να δείχνει στις κλήσεις και όχι στις ειδοποιήσεις;;Τέλος πάντως μικρό το κακό mol το κινητό φυσάει και από ποιότητα και από ομορφιά.παντως αν βρεθεί λύση καλοδεχούμενη.
Link to comment
Share on other sites

Ότι έκανα για τις κλήσεις έκανα και για τις ειδοποιήσεις.χρειαζεται κάτι άλλο;;

 

Πήγες από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής να ενεργοποιήσεις από εκεί το Led;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τέτοια δυνατότητα;;Στο redmi note 2 που είχα γινόταν όλα από αλλου

 

Ναι υπάρχει, πήγαινε από τα εγκατεστημένα προγράμματα βρες το πρόγραμμα που θέλεις και πήγαινε στις ειδοποιήσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ με έσωσες.ολα πλέον καμπάνα.να μπορούσα να καταλάβω και τις ρυθμίσεις της κάμερας θα ήταν ακόμα καλύτερα.ψαχνω από το πρωί να βρω το bokeh και τιποτα:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα καποιο καλο tempered glass που να στρωνει στις πλευρες εχετε να προτεινετε?εχω δοκιμασει 3 μεχρι στιγμης και ειναι δραματικα στις ακρες,υπαρχει λυση?
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει από e-bay αυτό που είναι full cover. Έχει καθίσει τέλεια αλλά στο μέσον ακριβώς τις πρώτες μέρες έκανε σαν "νερά" πολύχρωμα που φαίνονταν μόνο με σβηστή οθόνη και υπό γωνία. Σε αναμμένη οθόνη δεν φαίνεται τίποτα απολύτως όπως και να κοιτάξεις. Σαν εφαρμογή είναι τέλειο πάντως

 

http://i.imgur.com/BFfXAUn.jpg?1

 

http://i.imgur.com/cTxNflR.jpg?1

Edited by Yannis_004
Προσθήκη φωτο
http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει από e-bay αυτό που είναι full cover. Έχει καθίσει τέλεια αλλά στο μέσον ακριβώς τις πρώτες μέρες έκανε σαν "νερά" πολύχρωμα που φαίνονταν μόνο με σβηστή οθόνη και υπό γωνία. Σε αναμμένη οθόνη δεν φαίνεται τίποτα απολύτως όπως και να κοιτάξεις. Σαν εφαρμογή είναι τέλειο πάντως

 

http://i.imgur.com/BFfXAUn.jpg?1

 

http://i.imgur.com/cTxNflR.jpg?1

Σ'ευχαριστω πολυ και για τις φωτο,να σε ρωτησω,η θηκη δεν το σηκωνει στις ακρες?επειδη παει μεχρι τα ορια,επεισης το κουμπι δεν ειναι πιο βαθεια και δυσκολευει το πατημα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, όχι τίποτα απολύτως δεν κάνει.

Η θήκη στη φωτο είναι για redmi note 4 pro και απλά τυγχάνει να του κάνει ελαφρώς στενή.

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Όχι, όχι τίποτα απολύτως δεν κάνει.

Η θήκη στη φωτο είναι για redmi note 4 pro και απλά τυγχάνει να του κάνει ελαφρώς στενή.

 

Πως ειναι για note 4 pro?αφου εχει πληκτρο μπροστα

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη είπα ..... :lol::lol:

 

Α οκ σορρυ,οποτε να τη χτυπησω κι εγω να δουμε,να σαι καλα ευχαριστω πολυ,εκανε κανα μηνα να σου ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Πως ειναι για note 4 pro?αφου εχει πληκτρο μπροστα

 

Το παλικάρι πιο πάνω μίλησε για τη θήκη όχι για το tempered glass που προφανώς είναι για το redmi pro, επομένως δεν έχει σχέση αυτό που αναφέρεις για το πλήκτρο μπροστά.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα σήμερα το τηλέφωνο του φοράω την ελληνική 8.1.2.0 stable από την κοινότητα μας είναι καλή αυτή;; ή να του περάσω την τελευταία dev;; από θέμα μπαταρίας πια είναι καλύτερη;;

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα σήμερα το τηλέφωνο του φοράω την ελληνική 8.1.2.0 stable από την κοινότητα μας είναι καλή αυτή;; ή να του περάσω την τελευταία dev;; από θέμα μπαταρίας πια είναι καλύτερη;;

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια χαρά είναι η Stable. Μείνε με αυτή προς το παρόν γιατί λογικά σύντομα θα έρθει και η Stable 8.2, οπότε θα την αλλάξεις!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα χρησιμοποιηθει ως δικαρτο.στην sim 2 υπάρχει η δυνατότητα 4g η θα αναγκαστώ να κόψω τις κάρτες sim;

 

4G υπάρχει και στις δύο κάρτες.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η Stable. Μείνε με αυτή προς το παρόν γιατί λογικά σύντομα θα έρθει και η Stable 8.2, οπότε θα την αλλάξεις!

Ευχαριστώ φίλος μια χαρά πάει το τηλέφωνο μένω με stable, όταν βγει η 8.2 λογικά μέσα από τον updater την φλασαρω;;

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλος μια χαρά πάει το τηλέφωνο μένω με stable, όταν βγει η 8.2 λογικά μέσα από τον updater την φλασαρω;;

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει μέσω του updater. Η ROM που έχεις θεωρείται και είναι custom ROM, οπότε θα χρειαστεί flasharisma πάλι από το TWRP recovery (όταν βγει θα φτάσουμε και σε αυτό το σημείο).

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πάντα μέσω updater φλασαρω τις Καινούργιες ρομ στο παλιό μου κινητό, αλλά σε αυτό δεν ήταν κλειδωμένος ο bootloader.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...