Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι Αθήνα. Και δυστυχώς έχεις δίκιο.

Είχα πάρει το πρωί τηλέφωνο τη DHL να δω τι έγινε με το λάθος και μου είπε η κοπέλα που μίλησα ότι θα ψάξει να δει τι έχει παιχτεί.

Τελικά πριν λίγο με πήρε τηλέφωνο και μου εξήγησε ότι μόλις έφυγε από Ουγγαρία και θα παραλάβω την Τετάρτη. :(

 

Depart απο Ουγγαρία όλοι παραλάμβανουμε σε 2 εργάσιμες. To 10ρικο κάνει τη διαφορά! να το βλέπουν οι επόμενοι

Edited by aproximos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Depart απο Ουγγαρία όλοι παραλάμβανουμε σε 2 εργάσιμες. To 10ρικο κάνει τη διαφορά! να το βλέπουν οι επόμενοι

 

Τώρα πια το ξέρω.

Αλλά όταν πήγα να πληρώσω στο site, έγραφε παράδοση με το free ως 5/4 και παράδοση με την αποστολή εξπρές(10 ευρώ) ως 3/4.

Ε, έλα μωρέ για 2 μέρες να δώσω 10 ευρώ; είπα...

Δεν ήξερα ότι το πολύ σε 48 ώρες θα το είχα.

Έχουμε δώσει χιλιάρικα, το 10άρικο λες να τσιγγουνεύτηκα;

Απλά αν είχα διαβάσει αυτό το τόπικ νωρίτερα, θα το γνώριζα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πια το ξέρω.

Αλλά όταν πήγα να πληρώσω στο site, έγραφε παράδοση με το free ως 5/4 και παράδοση με την αποστολή εξπρές(10 ευρώ) ως 3/4.

Ε, έλα μωρέ για 2 μέρες να δώσω 10 ευρώ; είπα...

Δεν ήξερα ότι το πολύ σε 48 ώρες θα το είχα.

Έχουμε δώσει χιλιάρικα, το 10άρικο λες να τσιγγουνεύτηκα;

Απλά αν είχα διαβάσει αυτό το τόπικ νωρίτερα, θα το γνώριζα.

 

Έδωσα το επιπλέον δεκάρικο και - ευτυχώς - μέσα σε δύο ημέρες από την παραγγελία έφτασε στα χέρια μου (UPS).

 

ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΤΑΙ.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν mail ότι έγινε η αποστολή.

 

Γράφουν στο mail να ανοίξουμε το πακέτο πριν το παραλάβουμε. Το έχει κάνει κανείς; Συνήθως δεν αφήνουν τα courier να το κάνεις αυτό.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν mail ότι έγινε η αποστολή.

 

Γράφουν στο mail να ανοίξουμε το πακέτο πριν το παραλάβουμε. Το έχει κάνει κανείς; Συνήθως δεν αφήνουν τα courier να το κάνεις αυτό.

 

Αφού το πλήρωσες τι νόημα θα είχε?

Δεν χρειάζεται όμως να ξέρεις.

Είναι το κουτί τις συσκευής, τυλιγμένο με εργοστασιακό "ναηλον",μέσα σε καφέ χαρτοκουτο που χωράει ακριβώς,δεν κουνιέται εκεί μέσα δηλαδή.

Καλός να παραλαβεις!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα πριν από λίγο!

 

Όλα καλά, απλά το κουτί δεν ήταν ακριβώς, είχε χώρο να κουνηθεί δηλαδή.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα κι εγω. Ερχεται με marsmallow η με nougat? Εμενα ηρθε με marshmallow.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έτσι ήρθε την προηγούμενη εβδομάδα και είναι και μαύρο.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Οπότε κάνουμε manuly update με λίγα λόγια από την σελίδα. Και καλα limited edition και στο τέλος θα βρεθούμε περισσότεροι αυτοι με τα μαύρα από τους υπολοιπους.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οπότε κάνουμε manuly update με λίγα λόγια από την σελίδα. Και καλα limited edition και στο τέλος θα βρεθούμε περισσότεροι αυτοι με τα μαύρα από τους υπολοιπους.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είπαν ότι μέχρι να εξαντληθούν. Προφανώς έχουν κατασκευάσει κάποια παρτίδα και μέχρι να τελειώσει θα υπάρχει η δυνατότητα παραγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος να το παραγγείλω και εγώ, αξίζει να βάλω την γρήγορη αποστολή μιας και είμαι σε ακριτικό νησί; στην Κω. Κάτι είχα διαβάσει κάπου ότι μπορεί να καθυστερήσει έτσι ακόμη και με τον "γρήγορο" τρόπο.
Link to comment
Share on other sites

Και γω γρήγορο τρόπο έβαλα και ήρθε μία βδομάδα νωρίτερα από την τελευταία ημερομηνία που μου έδιναν.παντα για το μαύρο μιλάω.Το πιο γρήγορο έχει να κάνει από τη στιγμή που θα έχει η κούριερ το δέμα.για μένα αξίζει το έξτρα δεκαδικό και ειδικά αυτές τις μέρες τις γιορτινες που γίνεται χαμός απο δέματα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος να το παραγγείλω και εγώ, αξίζει να βάλω την γρήγορη αποστολή μιας και είμαι σε ακριτικό νησί; στην Κω. Κάτι είχα διαβάσει κάπου ότι μπορεί να καθυστερήσει έτσι ακόμη και με τον "γρήγορο" τρόπο.

 

Καλημέρα , σε μένα ηρθε την τεταρτη μέρα απο την παραγγελία(τριτη πρωι παραγγέλθηκε παρασκευη πρωι το παρέλαβα)στην Κω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , σε μένα ηρθε την τεταρτη μέρα απο την παραγγελία(τριτη πρωι παραγγέλθηκε παρασκευη πρωι το παρέλαβα)στην Κω.

 

Α καλό αυτό, Τετάρτη παράγγειλα αλλά σήμερα Πέμπτη έγινε shipped, λογικά Τρίτη, δεν νομίζω να παραλάβω μεθαύριο Σάββατο.

 

Βασικά μίλησα με UPS, Τετάρτη ή Πέμπτη λόγω ημερών, φαντάζομαι αν είχα βάλει το Free θα πήγαινε μεθεπόμενη εβδομάδα

Edited by Noroimaru
Link to comment
Share on other sites

Α καλό αυτό, Τετάρτη παράγγειλα αλλά σήμερα Πέμπτη έγινε shipped, λογικά Τρίτη, δεν νομίζω να παραλάβω μεθαύριο Σάββατο.

 

Βασικά μίλησα με UPS, Τετάρτη ή Πέμπτη λόγω ημερών, φαντάζομαι αν είχα βάλει το Free θα πήγαινε μεθεπόμενη εβδομάδα

εδω πάντως παραλαμβανεις απο γενικη- αν εχεις track number η ups μπορει να σου δωσει το ελληνικο- εγω θα τους έκνα ενα τηλ το Σαββατο το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Α καλό αυτό, Τετάρτη παράγγειλα αλλά σήμερα Πέμπτη έγινε shipped, λογικά Τρίτη, δεν νομίζω να παραλάβω μεθαύριο Σάββατο.

 

Βασικά μίλησα με UPS, Τετάρτη ή Πέμπτη λόγω ημερών, φαντάζομαι αν είχα βάλει το Free θα πήγαινε μεθεπόμενη εβδομάδα

 

Σε μένα ήρθε την Τρίτη εργάσιμη ημέρα.

Είχα παραγγείλει Σάββατο ή Κυριακή και παρέλαβα Τετάρτη στην πρώτη συσκευή που είχα βάλει τα δέκα έξτρα ευρώ.

Στην επαρχία Πτολεμαΐδα.

Το Σάββατο καλά είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο στην γενική ταχυδρομική τις περιοχής σου.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ήρθε την Τρίτη εργάσιμη ημέρα.

Είχα παραγγείλει Σάββατο ή Κυριακή και παρέλαβα Τετάρτη στην πρώτη συσκευή που είχα βάλει τα δέκα έξτρα ευρώ.

Στην επαρχία Πτολεμαΐδα.

Το Σάββατο καλά είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο στην γενική ταχυδρομική τις περιοχής σου.

Ρώτησα στην ελληνική UPS, Παρασκευή Σάββατο Κυριακή Δευτέρα Αργία, Τρίτη μου είπαν θα το παραλάβουν λογικά Αθήνα, Τετάρτη εδώ

Link to comment
Share on other sites

Βασικά παραλαμβάνεις την ημέρα που λέει στο site της UPS, όταν βάλεις το tracking number.

 

Για Αθήνα Θεσσαλονίκη παραλαμβάνεις την ημέρα που μπαίνει στην Ελλάδα το δέμα.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ένας συγγενής θέλει να πάρει την συσκευή απλά θέλει να κάνει παραγγελία με τέτοιο τρόπο ώστε να φανεί σαν έξοδο του καταστήματος, νομίζω ότι αυτό γίνεται με τιμολόγιο; υπάρχει κάποιος όπου έκανε κάποια παρόμοια παραγγελία του κινητού; αν ναι μπορεί να μας πει τον τρόπο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε email επιβεβαιωσης οτι εγινε αποστολη το κινητο , που βλεπουμε τον αριθμο καταδιωξης;

edit στο email που ελαβα γραφει και το εξης If you started a ticket asking about your pending shipment please help us and close your ticket through your ticket overview.

Τι θελει να πει ο ποιητης; πρεπει να κανω κατι;

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε email επιβεβαιωσης οτι εγινε αποστολη το κινητο , που βλεπουμε τον αριθμο καταδιωξης;

edit στο email που ελαβα γραφει και το εξης If you started a ticket asking about your pending shipment please help us and close your ticket through your ticket overview.

Τι θελει να πει ο ποιητης; πρεπει να κανω κατι;

 

Τίποτα μην σκας, απλά στο live chat ζητά αριθμό φορτωτικης και είσαι κομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα μην σκας, απλά στο live chat ζητά αριθμό φορτωτικης και είσαι κομπλέ!

 

Μαλιστα ,πρεπει να επικοινωνησω για να το δωσουν; σε διαφορετικη περιπτωση δεν το στελνουν;ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα ,πρεπει να επικοινωνησω για να το δωσουν; σε διαφορετικη περιπτωση δεν το στελνουν;ευχαριστω

 

Ναι πρέπει να μιλήσεις μαζί τους, π.χ. σε εμένα μου ήρθε το ίδιο email και μου έλεγε αποστολή με PLP (aka: Poland Mail Priority), αλλα δεν εδινε αριθμο αποστολης. Μιλησα μεσω live chat, τους εδωσα αριθμο παραγγελίας και ζήτησα τον αριθμό φορτωτικης, μου είπε ότι εστάλη από αυτούς με UPS Express (γιατι επελεξα priority αποστολή με +9.90€) αριθμός: 1W29Zxxxxxxxxx. Πήγα στο site της UPS έβαλα το tracking number και μου έβγαλε κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...