Jump to content

myphone.gr: Διαγωνισμός φωτογραφίας «Καλοκαίρι 2016»


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για ανήλικους επιτρέπεται;;

Τι εννοείς ακριβώς; Αν επιτρέπεται ανήλικος να συμμετέχει στον διαγωνισμό;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 75
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχουμε φτάσει σχεδόν τις 150 συμμετοχές... Έμεινε μία εβδομάδα ακριβώς για να ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός... Περιμένουμε και τους υπόλοιπους...

 

Υ.Γ. Υπάρχουν μερικά mails με ελλείψεις... Έχω στείλει τι επιπλέον χρειαζόμαστε οπότε ριξτε μια ματιά στα mail σας...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα και εγώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχουμε φτάσει σχεδόν τις 150 συμμετοχές... Έμεινε μία εβδομάδα ακριβώς για να ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός... Περιμένουμε και τους υπόλοιπους...

 

Υ.Γ. Υπάρχουν μερικά mails με ελλείψεις... Έχω στείλει τι επιπλέον χρειαζόμαστε οπότε ριξτε μια ματιά στα mail σας...

 

Δεν απαντάτε στα mail μολις σταλθουν..;;

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Σύμφωνα με τους Ο.Π.Χ. απαγορεύεται αυστηρά η μεταγραφή των ελληνικών με την χρήση του λατινικού αλφαβήτου (πρακτική ευρέως γνωστή ως greeklish). Τα επόμενα μηνύματα που θα διατυπωθούν σε αυτήν τη μορφή δύναται να αφαιρεθούν από την ομάδα διαχείρισης του myphone.gr χωρίς προειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να απαντάμε?

 

Έχω στείλει mail σε όσους είχαν ξεχάσει να αναφέρουν κάποιες πληροφορίες, όχι σε όλους...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω μερικές φωτογραφίες που μόνο σε καλοκαίρι δεν παραπέμπουν. Από την στιγμή που ο διαγωνισμός έχει σαφές περιεχόμενο, γιατί συμμετέχουν?
Link to comment
Share on other sites

Το τι σημαίνει για τον καθένα το καλοκαίρι είναι διαφορετικο ανά άτομο... Για αυτό υπάρχει η δικιά σας ψηφοφορία στο τέλος...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το τι σημαίνει για τον καθένα το καλοκαίρι είναι διαφορετικο ανά άτομο... Για αυτό υπάρχει η δικιά σας ψηφοφορία στο τέλος...

 

Διαφωνώ. Θα μπορούσε να μπει Φωτογραφία άσχετη με το θέμα επειδή είναι καλή και εντυπωσιακή;

Τι θα πει ότι για τον καθένα είναι διαφορετική η ερμηνεία του καλοκαιριού; μιλάμε για ξεκάθαρα άσχετη Φωτογραφία από το θέμα! ας αλλαχτεί ο τίτλος του διαγωνισμού.

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι δεν σημαίνει απαραίτητα θάλασσα. Άσχετα αν στο μυαλό μας υπάρχει αυτή η ταύτιση. Υπάρχει κόσμος που καλοκαίρι για διακοπές ή για ένα σαββατοκύριακο διαλέγει σαν προορισμό κάποιο ορεινό μέρος. Είτε λόγο συγγενών λόγο πιθανής οικίας που θα υπάρχει σε ορεινό μέρος κ.τ.λ.π.

Ο ορεινός τουρισμός δεν είναι άγνωστη έννοια για την χώρα μας, και τους 12 μήνες. Ως εκ τούτου δεν μπορούμε να αποκλείσουμε από τον διαγωνισμό πιθανές ανάλογες φωτογραφίες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε και οι δική μου!

Εξαιρετικές φωτογραφίες. Μπράβο σε όλους. Πιστεύω ότι η εκλογή του νικητή δεν θα είναι εύκολη!:)

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα και εγώ! Το Ulefone Paris, παρότι ''φτηνή κινεζιά'', μπορεί να τραβήξει νομίζω όμορφες φωτο!
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολους τους συμμετεχοντες, πραγματικα ειδα εξαιρετικες φωτογραφιες και μιλαω για σκηνικα, θεματα, οχι απαραιτητα δυνατοτητες καμερας και mpixels.. αποτυπωμενη η αισθηση του καλοκαιριου :cool:
Just donate some blood !!
Link to comment
Share on other sites

Λόγο του ότι είναι όλες καλές φωτογραφίες ας δώσουμε έμφαση στην αποτύπωση του θέματος καλοκαίρι 2016. Μπράβο σε όλους.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΜΑΣ :lol::lol::lol:

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, το album είναι υπέροχο. Να κάθεσαι και να χαζεύεις :happy:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε και τις τελευταίες-τελευταίες φωτογραφίες σας ;)

σε 1,5 ώρα περίπου κλειδώνουν οι συμμετοχές!

 

Μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα έχουν ανέβει όλες οι φωτογραφίες στο flickr και θα ξεκινήσει η ψηφοφορία :)

Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκαν και οι τελευταίες φωτογραφίες παιδιά... Συγχαρητήρια σε όλους... Πραγματικά εκπληκτικές φώτο...

 

Οι συμμετοχές έσπασαν εύκολα το περσινό ρεκόρ (160) και έφτασαν σχεδόν τις 200 (για την ακρίβεια 198)...

 

Τις επόμενες μέρες θα βγει νέο άρθρο για την έναρξη της ψηφοφορίας.... Μέχρι τότε μπορείτε να ξαναδείτε όλες τις συμμετοχές στο σχετικό σετ που έχει δημιουργηθεί στο Flickr!

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η επιλογή θα είναι πολύ δύσκολη. Θα πρεπει να μετρήσουν οι λεπτομέρειες για την τελική επιλογή. Προσωπικά έχω επιλέξει καποιες φωτογραφίες με όμορφα κάδρα. Θα τις δω όλες ξανά σε foul screen και θα αποφασίσω με βάση τις λεπτομέρειες όπως θα έκανε μια επιτροπή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...