Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια. μολις εχθες ο αδερφος μ εκανε μια μεγαλη βλακεια με το πσπ μου! εχω το slim το προηγουμενο αγορασμενο απο κυπρο. του εκανε update version 5.51. .εγω ηθελα να το τσιπαρω.γινεται τωρα? μπορω να βαλω παλιo Update? κατεβασα ενα το εβαλα στο update αλλα μ ελεγε οτι εχει ηδη πιο προσφατο και δεν χρειαζεται να μπει αυτο!! τι κανουμ!! θα εχω προβλημα στο τσιπαρισμα? ευχαριστω προκαταβολικα!

5.51 = καταστροφη

 

περιμενεις τους χακερς να...κανουν την δουλεια τους

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια. μολις εχθες ο αδερφος μ εκανε μια μεγαλη βλακεια με το πσπ μου! εχω το slim το προηγουμενο αγορασμενο απο κυπρο. του εκανε update version 5.51. .εγω ηθελα να το τσιπαρω.γινεται τωρα? μπορω να βαλω παλιo Update? κατεβασα ενα το εβαλα στο update αλλα μ ελεγε οτι εχει ηδη πιο προσφατο και δεν χρειαζεται να μπει αυτο!! τι κανουμ!! θα εχω προβλημα στο τσιπαρισμα? ευχαριστω προκαταβολικα!

 

 

αν εχεις το 2000 τοτε μπορεις με πανδωρα να περασεις custom firmware

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Soz.Εχω ενα psp το οποιο δεν ανοιγει...μου το εδωσαν σημερα.Δεν ξερω τι εγινε δεν μου ειπαν.Υπαρχει καποιος τροπος να το ανοιξω ή να του περασω νεο firmware?Ειναι το 1004 phat.Αν ειναι εχω και pandora να το κανω.
Link to comment
Share on other sites

Soz.Εχω ενα psp το οποιο δεν ανοιγει...μου το εδωσαν σημερα.Δεν ξερω τι εγινε δεν μου ειπαν.Υπαρχει καποιος τροπος να το ανοιξω ή να του περασω νεο firmware?Ειναι το 1004 phat.Αν ειναι εχω και pandora να το κανω.

 

Αν έχει μπρικάρει μπορείς να του ξαναπεράσεις firmware με πανδώρα κανοντας downgrade. δες εδώ ολη τη διαδικασία. Εχει τα πάντα βήμα βήμα. Ξέρεις αν είχε Custom Firmware πριν χαλάσει;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά

 

θα ήθελα την βοήθεια σας. 'Εχω ενα psp (3004) και θέλω να μάθω αν μπορώ να το συνδέσω στην τηλεόραση μου.

Η τηλεόραση είναι μια Sony CRT 29'' δεκαετίας.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

θα ήθελα την βοήθεια σας. 'Εχω ενα psp (3004) και θέλω να μάθω αν μπορώ να το συνδέσω στην τηλεόραση μου.

Η τηλεόραση είναι μια Sony CRT 29'' δεκαετίας.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

To psp μπορει! Η τηλεοραση σου μπορει??? ;) Αν εχει υποδοχη για video in γινεται! :)

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ξέρω ότι έχει καταντήσει κουραστικό άλλα θέλω να κάνω μια ερώτηση . Πως να χακαρω το psp μου ? Έχω μεταχειρισμένο το psp 2004 με version 5.03. Αν γίνεται χωρίς να χρειαστεί να κάνω τη μπαταριά pantora . Πως μπορώ να αλαξω τον κωδικό ασφαλείας απο τον προηγούμενο χρήστη γιατί δεν μου τον είπε .

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ξέρω ότι έχει καταντήσει κουραστικό άλλα θέλω να κάνω μια ερώτηση . Πως να χακαρω το psp μου ? Έχω μεταχειρισμένο το psp 2004 με version 5.03. Αν γίνεται χωρίς να χρειαστεί να κάνω τη μπαταριά pantora . Πως μπορώ να αλαξω τον κωδικό ασφαλείας απο τον προηγούμενο χρήστη γιατί δεν μου τον είπε .

 

Για να λες οτι εχει καταντησει κουραστικο σημαινει οτι ξερεις οτι ηδη εχει ερωτοαπαντηθει πολλες φορες εδω μεσα! γιατι δεν ψαχνεσαι λιγο????? Θα ικανοποιηθεις κ εσυ περισσοτερο αν το ανακαλυψεις μονος σου πιστευω!! ;)

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση το πσπ τπ 3004 εχει wifi? γιατι θελω να παω να το παρω πριν κλεισουν τα μαγαζια.... αυτη ειναι η τελευταια εκδοση η εχει και πιο καινουργια?
Link to comment
Share on other sites

ναι ολα τα psp έχουν WiFi και η τελευταία έκδοση είναι η 3004. αν θες να περιμένεις τον Οκτωβρη θα κυκλοφορήσει το νέο PSP Go
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπορεί κάποιος να μου πει πώς να κάνω το psp να παίρνει παιχνίδια από το internet ??? έχω το psp slim :cry:
Link to comment
Share on other sites

kostas1200 κάνε ενα search, έχει χιλιοειπωθεί 100 φορές αυτο το θέμα. H Διαδικασία που ζητάς λέγετε Downgrade. Δες εδώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα .

Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε ένα πρόβλημα που έχω σχετικά με το psp.

Αγόρασα ένα καλώδιο για το psp, για να μπορώ να βλέπω την εικόνα του psp στην τηλεόραση.

Το καλώδιο είναι με ακροδέκτες component .

Το συνδέω κανονικά στο psp και στην tv, .. έχω ήχο αλλά δεν έχω εικόνα .

Το psp είναι το 1004 και στην tv επιλέγω την component είσοδο.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει??

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι το πρώτο PSP;

Αν θυμάμαι καλά αυτό δεν είναι για να συνδέεται με την TV.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Φιλε DesertSMisSRaiN

Δεν ξέρω αν είναι το 1ο

Μπορεί να μας απαντήσει κάποιος αν το 1004 είναι το 1ο ?

Λες να μην γίνετε με αυτόν τον τρόπο ?

Μήπως γίνετε με κάποιον άλλον τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε DesertSMisSRaiN

Δεν ξέρω αν είναι το 1ο

Μπορεί να μας απαντήσει κάποιος αν το 1004 είναι το 1ο ?

Λες να μην γίνετε με αυτόν τον τρόπο ?

Μήπως γίνετε με κάποιον άλλον τρόπο?

 

 

ναι φιλε μου ειναι η πρωτη εκδοση του psp και δεν γινεται να συνδεθει στην Tv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια πιο ειναι το τελευτεο cf που κυκλοφορει???

εγω εχω το 5.00 Μ33-6

εχει βγει νεότερο??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πριν αν θυμάμε καλά..παντως με την 5.00 m33-6 μια χαρα είσαι..μην αλλάξεις τπτ
Link to comment
Share on other sites

μερικα παιχνιδια δεν τρεχουν με την 5.00 Μ33-6 πχ το grand turismo...

αλλα διαβασα οτι ουτε με την 5.50 gen-b...οποτε περιμενουμε κατι πιο καινουργιο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

μερικα παιχνιδια δεν τρεχουν με την 5.00 Μ33-6 πχ το grand turismo...

αλλα διαβασα οτι ουτε με την 5.50 gen-b...οποτε περιμενουμε κατι πιο καινουργιο...

εχουνε ακομα να βγουνε παρα πολλα...
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα ενα προγραμμα chickhen για αλλο σκοπο αλλα τελικα δεν καταλαβα τι ακριβως κανει....
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ειμαι και εγω ιδιοκτητης του πρωτου φατ πσπ. εχω βαλει κοστομ 5.50 τζεν ντι και ηθελα να ρωτησω πως μπορω να παιξω παιχνιδια του psx. ακουσα κατι για popsloader αλλα δυστυχως δεν καταλαβα τη διαδικασια αφου βρηκα μονο αλαμπουρνεζικους και προχειρους οδηγους. ξερει καποιος πως και τι? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...