Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπες εδω και κατεβασε για οποια εκδοση θελεις .. Αποσυμπιεζεις και μεταφερεις στην μνημη του psp .. Προσωπικα προτεινω να κανεις πρωτα μια αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση, την 6.61 και μετα να περασεις το 6.61 PRO C2 .. .. Αν δεν θες, περνας κατευθειαν το 6.39 PRO C2 ..

 

http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=17&t=41249

 

Ολα καλά ευχαριστώ για τη βοήθεια και πάλι !! Όμως τώρα που ξανά ασχολήθηκα σκεφτομαι να περασω και στο δικό μου . Αξίζει και αν ναι θα δω διαφορές ? Έχω το 2004 6.60 PRO-C2 ...

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ολα καλά ευχαριστώ για τη βοήθεια και πάλι !! Όμως τώρα που ξανά ασχολήθηκα σκεφτομαι να περασω και στο δικό μου . Αξίζει και αν ναι θα δω διαφορές ? Έχω το 2004 6.60 PRO-C2 ...

 

Οχι, δεν θα παρατηρησεις καμια διαφορα μεταξυ 6.61 και 6.60 ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν θα παρατηρησεις καμια διαφορα μεταξυ 6.61 και 6.60 ..

 

Ωραία ευχαριστώ πολύ .

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας παιδια,σημερα μου εδωσαν ενα psp 1004 k και επειδη δεν εχω ιδεα θελω τη βοηθεια σας.

Ειχε firmware 2 και το αναβαθμησα σε 6.61 απο το ιδιο το psp.

Αυτο που θελω να κανω ειναι να περασω παιχνδια στη καρτα μνημης και να τα τρεχω απο κει σε μορφη iso kai cso.

Πως θα το κανω; και τι προβλημα μπορει να εχω!

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδια καλησπερα σε ολους και καλες γιορτες να εχουμε με υγεια Μολις πριν απο λιγο μπηκα και εγω στην παρεα σας γιατι πηρα για τα παιδια ενα PSP 3004 μεταχειρο σε πολυ καλη κατασταση τσιπαρισμενο, μαλλον αν καταλαβα καλα με οχι μονημο τροπο αλλα με τσιπακι και εχει επανω την εκδοση 5.03 GEN-C (Full) και θα ηθελα καποιες ερωτησεις.

1) Εχει memory stick adapter επανω για να βαζω καρτα κινητου με τα παιχνιδια ,τωρα εχει μια 4gb θελω να αγορασω μια 16gb η οποια αυτη ειναι το οριο σωστα??Η παλια ειναι class 2 αυτη η νεα που θα παρωω η 16gb πειραζει αν ειναι class 10 η θελει ποιο παλια π.χ class 4 ??Θα παιζει κανονικα ??.

2) Τι λετε να μεινω ως εχω με αυτην την εκδοση την5.03 η να αναβαθμισω στην 6.60 και ποιες οι διαφορες??Και απο το θεμα του τσιπαρισματος ειμαι οκ με αυτο η καλυτερα θα ηταν να ηταν μονιμο ποια ειναι τα συν και πλην το 2 αυτον τροπον??

3) Επισης μπορει καποιος φιλος αν δεν μπορει εδω με p.m να που πει που μπορω να βρω iso παιχνιδια κλπ ???

Ευχαριστω για την βοηθεια σας !!! ;) ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο! ειχα και γω το 3004 αλλα το εδωσα γιατι δε το χρησιμοποιουσα πια!

1. βαλε οποια micro sd θες. δοκιμασα κλας 2/4/10, επαιξαν ολες

2. ειχα την τελευταια. οχι μονιμο. οταν εκλεινε απο μπαταρια επρεπε να το ξαναπερασω

3. απαγορευεται. αλλα google is your friend :)

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο! ειχα και γω το 3004 αλλα το εδωσα γιατι δε το χρησιμοποιουσα πια!

1. βαλε οποια micro sd θες. δοκιμασα κλας 2/4/10, επαιξαν ολες

2. ειχα την τελευταια. οχι μονιμο. οταν εκλεινε απο μπαταρια επρεπε να το ξαναπερασω

3. απαγορευεται. αλλα google is your friend :)

 

Αν παρω την 16gb uhs 1 kinston θα την διαβαζει η να παρω την ιδια σε 4 class ?? :wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρονια πολλά!

Έχω ένα psp το οποίο είχε αρχίσει να κολλάει και τώρα πια δεν ανοίγει καθόλου.

Αν το ξεβιδώσω ξέρει κανείς αν θα βγει η μπαταρία μήπως και ξεκολλήσει?

Επίσης γνωρίζετε κανένα μαγαζί που να κάνει σερβις ??

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρονια πολλά!

Έχω ένα psp το οποίο είχε αρχίσει να κολλάει και τώρα πια δεν ανοίγει καθόλου.

Αν το ξεβιδώσω ξέρει κανείς αν θα βγει η μπαταρία μήπως και ξεκολλήσει?

Επίσης γνωρίζετε κανένα μαγαζί που να κάνει σερβις ??

 

ξέρω έναν....!!! Ν. Ζέρβα 56 Ιωαννινα

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα με μονο ανταπτορα καρτα 32gb και δουλευει μια χαρα. Μου εκανε εντυπωση εχω δει αρκετα βιντεο στο youtube που

εχουν βαλει μεχρι και 64gb αλλα και 128gb.Αρα να υποθεσω οτι μαλλον δεν υπαρχει περιορισμος ... !!! Του εβαλα και το firmware 6.20 το τελευταιο που ειναι μονιμο γιατι τα αλλα που με το που εσβηνε απο μπαταρια δεν δουλευε το χακ ηταν πολυ σπαστικο. Μαλλον και θα μεινω σε αυτο δεν νομιζω να εχει νοημα να βαλω την τελέυταια 6.60 αφου και ετσι παιζω τα παντα.Εκτος αν υπαρχει καμια σουπερ λειτουργια στην τελευταια και μου λετε να την βαλω!!! Ολα καλα λοιπον. ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω καν τι διάφορες εχουν, αλλά το ριφλας του καστομ φιρμ δε διαρκεί ουτε 2 λεπτα :)

Προσωπικά το είχα στο τελευταιο :)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω καν τι διάφορες εχουν, αλλά το ριφλας του καστομ φιρμ δε διαρκεί ουτε 2 λεπτα :)

Προσωπικά το είχα στο τελευταιο :)

 

Και εγω ετσι το εχω κανει ναι 2 λεπτα δουλεια ηταν και πολυ ευκολο.Τωρα αν βγαλουν μονημο στην 6.60

το βλεπουμε αν αξιζει τον κοπο να μπει και αυτη.!!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε πιστεύω να ασχοληθούν παραπανω.

Δυστυχώς ή ευτυχώς έχει "πεθάνει" η κονσόλα...

Ε ενταξει ποσο ακομα να τραβηξει.. Εχει ηδη αντικατασταθει απο το Vita και βγηκε πριν 11 χρονια.. Λογικο ειναι να εχει πεθανει, δεν ξερω αν κυκλοφορουν παιχνιδια γι'αυτο πλεον

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...