Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου ορίστε οι διαφορές τους http://www.psput.gr/forum/26-84-1 εκτός απο το πρωτο που είναι αρκετα πιο παχύ και πιο βαρυ απο τα αλλα, τα αλλα 2 δεν έχουν σημαντικές διαφορές μεταξύ τους.. απο θέμα hardware και τα 3 είναι τα ίδια.. οπως και το Go
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tα καταφερα, αλλα πως περναω παιχνιδια στην μνημη? φτιαχνω φακελο game και βαζω τα Iso χυμα μέσα?:confused: δεν βλέπει τίποτα σε games το psp Μου
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις φάκελο με ονομα ISO και εκεί βάζεις όλα τα παιχνιδια.Και τα ISO και CSO
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις φάκελο με ονομα ISO και εκεί βάζεις όλα τα παιχνιδια.Και τα ISO και CSO

 

Και πάλι δεν τα βλέπει, δεν ξέρω τι κάνω λάθος:(

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις φάκελο με ονομα ISO και εκεί βάζεις όλα τα παιχνιδια.Και τα ISO και CSO
εγω τα εκανα οπως ειπες αλλα οταν βλεπει το παιχνιδι μου λεει"corrupted data"τι εχω κανει λαθος??

 

καλησπερα παλι

αγορασα ενα μεταχειρισμενο psp 2004 slim με version 4.05.

να του κανω update στο version 6.20 ? θα πεζει μετα παιχνιδια iso απο την καρτα?

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ!

Η 5.03 είναι η τελευταία που μπορεί να σπάσει. Βάλε αυτή, σπάσε το και μετά κάνεις από εκεί μέσα update.

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ!

Η 5.03 είναι η τελευταία που μπορεί να σπάσει. Βάλε αυτή, σπάσε το και μετά κάνεις από εκεί μέσα update.

 

παιδια το εσπασα και εβαλα το chiken και την εκδοση 5.03 ben b full αλλα παροτι εκανα copy τα παιχνιδια σε iso φακελλο γραφει οτι ειναι corrupted:(

 

οχι το καταφερα, αλλα κανενα παιχνιδι iso δεν ξεκιναει, ολα κολλανε στην πρωτη εικονα:mad:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εσπασα και εβαλα το chiken και την εκδοση 5.03 ben b full αλλα παροτι εκανα copy τα παιχνιδια σε iso φακελλο γραφει οτι ειναι corrupted:(

 

οχι το καταφερα, αλλα κανενα παιχνιδι iso δεν ξεκιναει, ολα κολλανε στην πρωτη εικονα:mad:

 

Πάτα Select και στο menu που θα εμφανιστεί στην επιλογή UMD ISO Mode επέλεξε το "m33 driver -no umd-

Link to comment
Share on other sites

Πάτα Select και στο menu που θα εμφανιστεί στην επιλογή UMD ISO Mode επέλεξε το "m33 driver -no umd-

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, θα το δοκιμάσω αύριο γιατι σήμερα μου το βούτηξε η κοπέλα μου χαχαχαχα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάτα Select και στο menu που θα εμφανιστεί στην επιλογή UMD ISO Mode επέλεξε το "m33 driver -no umd-

 

το καταφερα !1000000 ευχαριστω φιλε:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να κανω update λεει οτι ειναι ενημερωμενο,οταν παω στο ps store λεει οτι χρειαζεται ενημερωση...ξερει κανεις τι γινεται?(εχει να γινει ενημερωση απο πριν το καλοκαιρι)
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις περασμένο custom firmware λιγο δυσκολο να μπεις στο ps store.Κι εμενα μου εβγαζε τετοιο πρόβλημα.μαλλον θελει πλεον official εκδοση .Δεν ειμαι και 100% σιγουρος γι αυτο που λεω,εκτίμηση μου είναι.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αγόρασα το Assasin Creed 2 για PSP Go, από το Media Go, το παιχνίδι βγάζει στην αρχή ένα σήμα κάτω δεξιά ότι φορτώνει, αλλά μετά από 3 περίπου δευτερόλεπτα το PSP Go κλείνει τελείως, σαν να δημιουργείται ένα crash, όμως μόνο με το συγκεκριμένο γιατί όλα τα άλλα τα παίζει κανονικά. Θα το δοκιμάσω και στο PSP 3004 που έχω.

 

Εντέλη το δοκίμασα και στο PSP 3004 και κάνει ακριβώς τα ίδια, καλά εκεί στη Sony τι μας πουλάνε; Δεν μπορούμε να διαμαρτηρηθούμε κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Τι fimware έχεις;; δοκίμασε να βάλεις το 6.20( το νεότερο) και να ξαναπροσπαθήσεις
Link to comment
Share on other sites

Πού μπορούμε να δώσουμε το psp για να καθαρίσουν τα κουμπιά? Το κάτω βελάκι και το joystick δεν πιάνουν πολύ καλά κάποιες φορές. Στον γερμανό που ρώτησα μου είπαν ότι το στέλνουν στην sony, κάνουν κανα μήνα μέχρι να το έχω πάλι πίσω και θα πληρώσω κανα 45ευρω..

Καμιά πιο γρήγορη και φθηνή λύση?

Link to comment
Share on other sites

Πού μπορούμε να δώσουμε το psp για να καθαρίσουν τα κουμπιά? Το κάτω βελάκι και το joystick δεν πιάνουν πολύ καλά κάποιες φορές. Στον γερμανό που ρώτησα μου είπαν ότι το στέλνουν στην sony, κάνουν κανα μήνα μέχρι να το έχω πάλι πίσω και θα πληρώσω κανα 45ευρω..

Καμιά πιο γρήγορη και φθηνή λύση?

 

Κοίτα,αν το πας οπουδηποτε αλλού εκτός sony θα χάσεις την εγγύηση.. αν δε σε πειράζει αυτό αγόρασε ενα ειδικο κατσαβιδάκι http://www.ebw.gr/store/ProductView.aspx?productid=4433 με 2 ευρωπουλάκια και κάντο μόνος σου..

Link to comment
Share on other sites

Ε δε νομίζω έτσι κι αλλιώς να είναι ακόμα στην εγγύηση. Είναι το παλιό psp το χοντρό. Μάλλον μόνος μου θα το κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Τι fimware έχεις;; δοκίμασε να βάλεις το 6.20( το νεότερο) και να ξαναπροσπαθήσεις

 

Και στα δύο PSP έχω περάσει τα τελευταία fimware, το περίεργο είναι ότι και τα δύο κλείνουν στο ίδια σημείο, είμαι σίγουρος ότι για κάποιο λόγο φταίει το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

προσοχη μονο με τα firmware γιατι εμενα το δικο μου μετα το 5,00 m33 οταν πηγα να βαλω ανωτερη εκδοση χαλασε και δεν ανοιγει παλι !!!! μονο μαυση οθονη !
Link to comment
Share on other sites

προσοχη μονο με τα firmware γιατι εμενα το δικο μου μετα το 5,00 m33 οταν πηγα να βαλω ανωτερη εκδοση χαλασε και δεν ανοιγει παλι !!!! μονο μαυση οθονη !

 

Brickάρε φίλε μου. Μια πανδώρα μπαταρία θες και το φτιάχνεις

Link to comment
Share on other sites

πηρα το nba live 2010 το εβαλα για να το παιξω και μου βγαζει μηνυμα οτι εχω την version 3.40 και θελει την 6.00. do you want to update now? παταω yes την κατεβαζω μεσω wifi παω να την εγκαταστησω και μου βγαζει το μηνυμα the game could not be started(dadadada). καμια ιδεα τι μπορω να κανω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oταν παω να κανω update μου λεει οτι δεν χρειαζεται ενημερωση ενω οταν παω να ανοιξω το store πχ μου λεει οτι χρειαζεται update...ξερει κανεις τι γινεται?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...