Jump to content

[PC] World of Warcraft


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπάρχουν free server κ στο wow αλλα δεν αξίζουν γιατι απο ότι ξέρω που έπαιζε ενας φίλος έχουν πολυ lag, πολλά bugs, όποτε θέλουν ειναι Online κ όποτε θέλουν Offline.. μασησε τα δλδ..:O αν θες να δοκιμάσεις το game η δοκίμασε το με το trail account η πάρε αγόρασε το :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 238
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνησιο καλυτερα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Το παιχνιδι σκιζει.

Αξιζει τα λεφτα του.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ανοιξουνε οι σερβερ.

Ξερει κανεις?

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει το παιχνίδι εν λεω αλλά αυτό το χάλι των update ανα Τεταρτη , είναι πέρα για πέρα σπαστικό . Δηλαδή δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος που πληρώνει για παιζει νόμιμα σε σερβερ , πρέπει να τρωει και την ταλαιπωρια αυτή. Μερικές φορές νομίζω πως μας σπρωχνουν επιτηδες στην άλλη πλευρά... άραγε τις πταιει ?
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει το παιχνίδι εν λεω αλλά αυτό το χάλι των update ανα Τεταρτη , είναι πέρα για πέρα σπαστικό . Δηλαδή δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος που πληρώνει για παιζει νόμιμα σε σερβερ , πρέπει να τρωει και την ταλαιπωρια αυτή. Μερικές φορές νομίζω πως μας σπρωχνουν επιτηδες στην άλλη πλευρά... άραγε τις πταιει ?

 

6000000 acounts ειναι αυτα.

Αντε να τα συμμαζεψεις.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

hi re paidia 3erete oti se kapio periodiko dini to wow gia tzampa 10 meres Official den mporo na to bro...:)

oxi oti 8a kano del! to l2 apla gia na to dokimaso kai ayto;)

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

hi re paidia 3erete oti se kapio periodiko dini to wow gia tzampa 10 meres Official den mporo na to bro...:)

oxi oti 8a kano del! to l2 apla gia na to dokimaso kai ayto;)

 

Στο cgm το δινει.Μετα ομως θελει να δημιουργησεις acount για να συνεχισεις να παιζεις.

Επι πληρωμη βεβαια.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Στο cgm το δινει.Μετα ομως θελει να δημιουργησεις acount για να συνεχισεις να παιζεις.

Επι πληρωμη βεβαια.

 

ty

 

ase na dokimaso 1 kai blepoyme;)

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

ty

 

ase na dokimaso 1 kai blepoyme;)

Ξεχασα να σου πω οτι το ηταν στο προηγουμενο τευχος.

Sorry φιλαρακι.

Παντως αν σταθεις τυχερος μπορει και να το βρεις.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

http://teaser.wow-europe.com/

 

 

10 free days trial

-όπως μου στάλθηκε χθες σε mail-

 

Αν δε το εχει ομως γραμμενο θα κατεβαζει καμια μερα.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επιασα 37 lvl :up: και οσο περνα ο καιρος μ αρεσει και περισσοτερο το παιχνιδι.

Το μονο κακο ειναι οτι λογω σχολειου οταν παω 60 δε νομιζω να μπορεσω να μπω σε PvE guild

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στην υπογραφη μου φιλε...

 

Χιλλια ευχαριστω φιλε μου νεα στο on line gaming και νεα στο σαϊτ σου !!:lol:

A fanatic fan of a Legend and a Man with a Child's Heart

MJHellas.gr The First and only Greek Michael Jackson Fan Base

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επιασα 37 lvl :up: και οσο περνα ο καιρος μ αρεσει και περισσοτερο το παιχνιδι.

Το μονο κακο ειναι οτι λογω σχολειου οταν παω 60 δε νομιζω να μπορεσω να μπω σε PvE guild

 

Οταν παμε 60 εχει ο θεος.:lol:

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι θελει πιστωτικη το trial? Εδω μπορεις να παιξεις ολοκληρο το game χωρις πιστωτικη..

 

Μπορει να λεει τον τροπο πληρωμης που θελεις αν τυχει και το αγορασεις κανονικα.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην Moonglage lv 11 Druid night-elf

 

:D

 

Aμοιρε ανθρωπακο....:lol::p

Δεν παιζω προσωπικα αλλα ο αδερφος μου εχει λιωσει...

Lvl 60 tauren druid...τα level up ειναι ευκολα,να φτιαξεις καλο gear θελει πολλη δουλεια και χρημα!Και προσεχτικα που βαζεις τα talent points.:p

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

re paidia kati akousa oti iparxoun free servers sto wow...alithevei...??

an nai ti...??pou...??pws...??pote...??skeftomai na to valw sto pc mou na liosw tis kries nixtes tou ximona...!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

re paidia kati akousa oti iparxoun free servers sto wow...alithevei...??

an nai ti...??pou...??pws...??pote...??skeftomai na to valw sto pc mou na liosw tis kries nixtes tou ximona...!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Υπάρχουν αλλά είναι το ίδιο και περισσότερο αναξιόπιστοι με εκείνους του Lineage. Αν θες πραγματικά να νιώσεις το παιχνίδι, αγόρασέ το.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...