Jump to content

[PC] World of Warcraft


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 238
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που μπορω να βρω κατι βιντεακια καλα που εχουν βγει απο Gamers του συγκεκριμενου παιχνιδιου;

 

(Μη βαρατε, δεν ασχολουμαι καθολου με Wow γι'αυτο)

 

:)

Και στο youtube μπορείς να βρεις εκατοντάδες.

Επίσης μη ξεχάσεις να δεις το θρυλικό βιντεάκι με τον Leeroy Jenkins... Θεεϊκό! :lol:

 

Είδες πώς αλάξαν οι καιροί και το σκεπτικό :lol: ε 'ντάξει το tier2 το αναφέραμε ότι έχουμε φάει στη μάπα κάποια instance απο κεί και πέρα τώρα είμαι γεμάτος μπλέ και πράσινο :ninja: οπλάκι το hand ακόμα καλά κρατεί,έχω κάτι άλλα με 93-94dps 30+ strength,stam κτλ.τώρα είμαι 70 και γενικά φαρμάρουμε τα 5ρια για equip να το γυρίσουμε σε heroic mode να πάρουμε τα νέα tier.

Go go power ranger:lol: Btw flying mount mamaei.

ΥΓ.Το grand marshal το είχαμε πάρει και αυτό (3 βδομάδες πρίν βγεί το TBC είχαμε σταματήσει το raid και μιας και βαριόμασταν το ρίξαμε στο BG)

Βλέπω βλέπω! :) :D

Στα 70 απ' ότι έχω δει έχει άλλα ζόρια... :shifty:

Άντε πάλι heroic modes και attunements!! :cry:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζετε καποιους ελληνικους δωρεαν servers για το wow? Ψαχνω κατι σαν αυτους τοy lineage που εχει φτιαξει μια ελληνικη ετσιραι internet cafe.

Θελω να αγορασω το απιχνιδι και μου δινει 1 μηνα συνδρομη στον server της blizar. Μετα θα μπορω των χαρακτηρα που εχω φτιαξει να τον μεταφερω σε αλλον private server?

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζετε καποιους ελληνικους δωρεαν servers για το wow? Ψαχνω κατι σαν αυτους τοy lineage που εχει φτιαξει μια ελληνικη ετσιραι internet cafe.

Θελω να αγορασω το απιχνιδι και μου δινει 1 μηνα συνδρομη στον server της blizar. Μετα θα μπορω των χαρακτηρα που εχω φτιαξει να τον μεταφερω σε αλλον private server?

Απ' όσο ξέρω καμία αλυσίδα Internet cafe δεν έχει private WoW server. Φυσικά δε μπορείς να μεταφέρεις χαρακτήρα από τον official σε private server και το ανάποδο.

Α, και να ξέρεις ότι για να πάρεις τον ένα μήνα δωρεάν που έχει το game μαζί, πρέπει ή να βάλεις και μία prepaid κάρτα δίμηνη ή να δώσεις πιστωτική κάρτα. Αν δεν το κάνεις αυτό δε μπορείς να αρχίσεις να παίζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά επειδή είμαι κ λίγο άσχετος αν κάνω άλλο account σβήνεται το παλιό.Και είναι δωρεάν το online-gaming;Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι κ λίγο άσχετος αν κάνω άλλο account σβήνεται το παλιό.Και είναι δωρεάν το online-gaming;Ευχαριστώ

Tι εννοείς αν είναι "δωρεάν το on-line gaming" ?

 

Δεν υπάρχει OFFline gaming στο Wow, και είναι παιχνίδι με συνδρομή (οι κάρτες του είναι για 60 μέρες παιχνιδιού και κοστίζουν 27,99€)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Guys skeutomai na arxiso kainourio char k 3ero pos den eimai o monos!

Lipon opios psinete na 3ekinisisoume mazi as kanei ena post k na protinei enan server gia na arxisoume..oso pio poloi toso kalitera.:D

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guys skeutomai na arxiso kainourio char k 3ero pos den eimai o monos!

Lipon opios psinete na 3ekinisisoume mazi as kanei ena post k na protinei enan server gia na arxisoume..oso pio poloi toso kalitera.:D

 

 

egw arxisa ena blood elf ston frostwhisper an pshnesai ela mallon den exw parea

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Tι εννοείς αν είναι "δωρεάν το on-line gaming" ?

 

Δεν υπάρχει OFFline gaming στο Wow, και είναι παιχνίδι με συνδρομή (οι κάρτες του είναι για 60 μέρες παιχνιδιού και κοστίζουν 27,99€)

 

Uparxei free gaming oson afora to wow. apla oi servers einai *****e h private pio or8a ,mono pou exoun polu ligoterous pextes xeirotera ping kok

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Βρε παιδιά απόφάσισα έπειτα από μήνες αποχής (κανα 2) να μπω στο παιχνίδι ξανά και γι'αυτό αγόρασα μια game card. όταν πάω να μπω στο account από το site για να βάλω την game card μου βγάζει ότι έχω βάλει λάθος όνομα ή κωδικό!!!!!:mad: Τι να κάνω; Κρίμα είναι να πάει χαμένος ένας 53άρης priest full μπλε :(

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

AaAaAa. Έκανα retrieve password πάω να μπώ και μου λεέι ότι έβαλα λάθος username ή password!!!! Τι να κάνω!!!

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
AaAaAa. Έκανα retrieve password πάω να μπώ και μου λεέι ότι έβαλα λάθος username ή password!!!! Τι να κάνω!!!

 

 

πάρε τους τηλέφωνο... United Kingdom: +44 0800 931 0800

τώρα και με netmonitor
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εχω εναν full epic 70lvl shadow priest με αντικειμενα απο Black Temple , Hyjal , Tempest Keep kai SSC και σκεφτομαι να σταματισω το παιχνιδι. Ξερει κανεις ποσο θα μπορουσα να πουλισω το acount ? Εχω και εναν 70lvl full blue Fury Warrior στον ιδιο λογαριασμο. Το μονο αρνητικο ειναι πως ειμαι σε PVE server οποτε δεν μπορει να μεταφερθει σε PVP server

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kalimera tha ithel tin boithia sas. Exo enan warrior lvl 70 protection. To prblima mou einai oti eno se parti otan kano tank se Elite mobs then xano to aggro...sta dangeon den mporo na kano tank se pano apo enan mob.....ti na lete na kano lathos? Episis xerete kane site pou na leei pia einai ta kalitera talents tree gia warrior protectio?

Euxaristo gia ton xrono sas.

Link to comment
Share on other sites

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Malleh

αυτο ειναι το main tank στο guild μου.. θα ελεγα να αντιγραψεις τα talents του. Τωρα τανκ δεν εχω παιξει ποτε για να σε βοηθησω παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδια γνωριζετε καποιους ελληνικους δωρεαν servers για το wow? Ψαχνω κατι σαν αυτους τοy lineage που εχει φτιαξει μια ελληνικη ετσιραι internet cafe.

Θελω να αγορασω το απιχνιδι και μου δινει 1 μηνα συνδρομη στον server της blizar. Μετα θα μπορω των χαρακτηρα που εχω φτιαξει να τον μεταφερω σε αλλον private server?

 

 

prwta apo ola einai paranomo.deyteron prepei na exeis kapoia sigrekrimena programs gia na pekseis.an ontos theleis steile mou mail sto chriskarasgr@yahoo.gr kai tha sou pw pws na mpeis(gia na min prizoume kai toys ypoloipoys

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά πουλάω και εγω το account μου,εχω εναν dwarf hunter 70 lvl full epic με epic flymount +πολλα αλλα pm οποιος θελει λεπτομεριες,επισης στο ιδιο account εχω αλλους 2 alt characters εναν 53 lvl druid night elf και εναν 40 lvl human paladin
[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα.πηρα ενα Trial για 14 μερες νομιζω μαζι με το game κ θελω να παρω κ το κανονικο τωρα.θα χασω τον character που εχω ηδη??

κ μια δευτερη ερωτηση για οσους εχουν παρει το trial.το εκανα Install ολα καλα παιζει μεχρι εκει που βαζω το name κ το pass μ.μετα μ βγαζει να κατεβασω ενα update 650mb περιπου,το κατεβαζω μια χαρα κ μετα οταν ξαναανοιγω το Game μου λεει να κατεβασω ξανα το update(δεν ξερω αν ειναι το ιδιο)που παλι ειναι 650mb καπου εκει.

 

εγινε κ σε σας το ιδιο?ειναι 2 τα updates ή ειναι ενα κ σε μενα δεν παιζει σωστα?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εμενα την πρωτη φορα που το εβαλα πριν 1μιση μηνα κατεβασε πολυ πραμα απο updates.Πρεπει να ηταν τουλαχιστον 2gb.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.πηρα ενα Trial για 14 μερες νομιζω μαζι με το game κ θελω να παρω κ το κανονικο τωρα.θα χασω τον character που εχω ηδη??

κ μια δευτερη ερωτηση για οσους εχουν παρει το trial.το εκανα Install ολα καλα παιζει μεχρι εκει που βαζω το name κ το pass μ.μετα μ βγαζει να κατεβασω ενα update 650mb περιπου,το κατεβαζω μια χαρα κ μετα οταν ξαναανοιγω το Game μου λεει να κατεβασω ξανα το update(δεν ξερω αν ειναι το ιδιο)που παλι ειναι 650mb καπου εκει.

 

εγινε κ σε σας το ιδιο?ειναι 2 τα updates ή ειναι ενα κ σε μενα δεν παιζει σωστα?

ευχαριστω

 

τα trial πακετα ειναι για ενα μηνα για να δεισ το παιχνιδι, ο χαρακτηρας σου θα εχει μερικουσ περιορισμους νομιζω και δεν θα μπορεισ να συνεχισεις....

για να παιξεις το παιχνιδι πρεπει να αγορασεις το παιχνιδι (25 euro περιπου) και το expansion TBC (35 euro)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...