Jump to content

[PC] World of Warcraft


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re pedes phra kai gw to wow ap to filo mou na dw pws einai to egatesthsa kanonika kai meta hr8an ta patcehes .... pou pas re megale me thn 64kisdn!!

 

tespa lew tou filou mou grapse mou ta se ena cd na epikolhsw sto fakelo na mh xriastei na ta katebasw

 

lipon:

molis paw na trexw ena mou leei :

this patch cannot be applied because it is for a diferent version of the game

File version:1.1.2.4125

Patch version:1.6.1.4544

 

auto to leei se ola ta patches

 

ti na kanw ??? me tpt na ta katwbasw apo to downloader (300mb)

giati enw htan to idio de ta pernei emena ???

 

pite mou ti na kanw giati apelpisthka:( :( HEEEELP!!!:!: :!:

 

tnx se osous me boh8hsoun ;)

afhste ta ola kai pexte dota re na niwsete :PPP

http://www.dota-allstars.com

http://img227.imageshack.us/img227/299/warcraft20iii2020night20elf20b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 238
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πρεπει να εγκαταστησεις το patch 1.9 που ειναι full εκδοση,αν δεν το εχει μπορεις να το βρεις στο http://www.ggmania.com. μετα απο αυτο θα σου κατεβασει αλλα 4 που ειναι μικρα.απο αυτα το 1.9.2 μπορεις να το βρεις και αυτο στη σελιδα γιατι ειναι λιγο μεγαλο και αυτο.πρεπει να πας μεχρι την εκδοση 1.9.4
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εγκαταστησεις το patch 1.9 που ειναι full εκδοση,αν δεν το εχει μπορεις να το βρεις στο http://www.ggmania.com. μετα απο αυτο θα σου κατεβασει αλλα 4 που ειναι μικρα.απο αυτα το 1.9.2 μπορεις να το βρεις και αυτο στη σελιδα γιατι ειναι λιγο μεγαλο και αυτο.πρεπει να πας μεχρι την εκδοση 1.9.4

 

an enois auto edw :WoW-1.9.0-enGB-patch to exw otan pataw 1plo klik bgenei ena mauro para8uro pou klinei kateu8eian einai to swsto ?

afhste ta ola kai pexte dota re na niwsete :PPP

http://www.dota-allstars.com

http://img227.imageshack.us/img227/299/warcraft20iii2020night20elf20b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pezi ke me 56k tha ehis kapio lag fisika alla ola exartonte apo tin mnimi ram pu ehis, ego me 1gb ram se laptop pezo me 56k ke den eho ipervoliko lag,,,
http://briefcase.pathfinder.gr/download/efthimis_2/29662/350010/1/palastijns+mobieltje222.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετά απο τόσες επιτυχίες της Blizzard ήταν σχεδόν αναμενόμενο να δούμε και μια κινηματογραφική μεταφορά.

Πρόσφατα η Blizzard παραχώρησε όλα τα απαραίτητα δικαιώματα στην Legendary Pictures , ώστε η τελευταία να αναλάβει την μεταφορά στην μεγάλη οθόνη.

 

Απο τις πρώτες πληροφορίες , το σενάριο δέν θα είναι βασισμένο σε κανέναν απο τους τίτλους της Blizzard (Warcraft III , World of Warcraft).

 

Περισσότερα μπορείτε να βρείτε στο Hollywood Reporter εδώ

 

Πηγή : The-Core.Gr

 

Απιστευτα νεα...

Αναμενουμε για περισσοτερες πληροφοριες...

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:dizzy: παίζει κανεισ στον Llighting blades?? εχω εναν shaman orc 41 lvl κ είμαι μ σε μια ελληνική guild... πλέον είμαι με 44s γμτ :(

χθες αγόρασα Mount κ έφυγαν όλα!!!! :( έχει κανενας κανενα 60άρι να τσοντάρει τπτ ?:P η να δώσει κανενα καλο Mace h axe?^^:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:D Παιδιά, μήπως μπορείτε να μου πείτε μήπως υπάρχουν Free Servers στο World of Warcraft??Ή αν ξέρετε κανένα κολπάκι, γιατί όλα τα site που έχω επισκευτεί λένε ότι πρέπει να πληρώσω πρώτα.:confused: :confused:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.:D :D Όμως για κόλπα ξέρει κανείς κανένα????????????:confused: :confused:

κόλπα? για να μην πληρώνεις? αν λες αυτό τοτε μιλάς για τον official που δεν νομίζω να βρείς κανενα κόλπο.. :O

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισα την πρωτη μερα και μπορω να πω πολυ καλο ως τωρα.
Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Παιζω περιπου 2 βδομαδες ....human warlock @ Kilrogg realm....lvl 30..ειναι κολλημα το παιχνιδι και τεραστιο ....

 

Που εχει πολους Ελληνες?

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα βρει πέντε Κύπριους στον Quel Thalas!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D

 

Παω να το εξετασω καλυτερα το θεμα.:p

Ευχαριστω.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Στον Kilrogg εχω βρει 5-6 Ελληνες ...στην guild που ειμαι ειναι 3 ....οποτε αν μπεις Kilrogg (alliance) κανε /w Omerta (το nick μου) να πω να σε βαλουν στην guild.
Link to comment
Share on other sites

Στον Kilrogg εχω βρει 5-6 Ελληνες ...στην guild που ειμαι ειναι 3 ....οποτε αν μπεις Kilrogg (alliance) κανε /w Omerta (το nick μου) να πω να σε βαλουν στην guild.

 

Δυστυχως ανηκω στην horde.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Που εχει πολους Ελληνες?

lighting blades Που παίζω ήμουνα σε μια ελληνική guild που είχαμε κάπου στα 30-40άτομα(μόνο έλληνες) :)

δυστηχώς κάτι πήγε στραβά και σπαστίκαμε μεταξύ μας αλλα υπάρχουν αρκετοί έλληνες στον server :happy:

Link to comment
Share on other sites

Τζουνιορ τεκνον αν θυμαμαι καλα επαιζες λ2.

Νιωθω μια βαθυτατη αναγκη να σε συγχαρω που ειδες οπως και γω το σωστο δρομο :up:

 

ps: κερδισες ενα γλειφιτζουρι, μπορεις να το παραλαβεις απο τον περιπτερα της γειτονιας σου

Link to comment
Share on other sites

Τζουνιορ τεκνον αν θυμαμαι καλα επαιζες λ2.

Νιωθω μια βαθυτατη αναγκη να σε συγχαρω που ειδες οπως και γω το σωστο δρομο :up:

 

ps: κερδισες ενα γλειφιτζουρι, μπορεις να το παραλαβεις απο τον περιπτερα της γειτονιας σου

χεχεχε ναι είχα λιώσει υπερβολικά στο L2...

ty for the gift:happy: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο nordasil realm eimaste peripou 80-90 ellines stous ALLY!!!!! Mazi me tous HORDE prepei na eimaste 110++

Ego eimai ALLY N.elf druid 53+ kai sunexizo..............

Exoume kai elliniki guild!!!!

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το παιχνίδι αλλα δεν μπορώ να βρώ καποιον free server για να δημιουργησω account. Που μπορώ να βρώ;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το παιχνίδι αλλα δεν μπορώ να βρώ καποιον free server για να δημιουργησω account. Που μπορώ να βρώ;

Τι εννοείς free server; :confused:

Θα μπεις στο wow-europe.com και θα φτιάξεις ένα trial account για δέκα μέρες.

Αν δεις ότι σου αρέσει ( που το αποκλείω να μην σου αρέσει!! :lol: ) αγοράζεις το παιχνίδι, βάζεις το cd key παίρνεις και μια δίμηνη κάρτα επιπλέον (για να μπορέσει να σου δώσει και το one month free) και είσαι άρχοντας. Μπαίνεις στον Genjuros για PvP, φτιάχνεις έναν Horde Undead Warlock και αρχίζεις να βαράς στα αυτιά. Τέλος! :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...