Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην ίδια τιμή θα το πάρεις από το vickmall οπότε ποιος ο λόγος να προτιμήσεις το geekbuying?

Στο πρώτο θα πάρεις δώρο τζάμι, θα έχεις μακράν καλύτερο service και υποστήριξη και εκτός αυτού θα το παραγγείλεις και με την Rom της επιλογής σου!;)

εχεις δικιο..απο εκει πηρα και το χ600 και ολα ηταν κομπλε!διαβασα οτι για wind 4g λειτουργει κανονικα..ισχυει?ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχεις δικιο..απο εκει πηρα και το χ600 και ολα ηταν κομπλε!διαβασα οτι για wind 4g λειτουργει κανονικα..ισχυει?ευχαριστω!

 

Δεν έχω Wind για να σου πω αλλά δεν βλέπω τον λόγο να μην το κάνει.

Απλά δεν πιάνει την 800άρα μπάντα.

Link to comment
Share on other sites

Ενω στην παραγγελια μου στο vickmall δηλωσα Nlpost μου στειλανε tracking number απο SGpost. Με NLPost δεν ειχα ποτε προβλημα απο gearbest Και banggood στο παρελθον. Εσεις απο την εμπειρια σας απο vickmall το SGpost ειναι οκ? Ποσο χρονο κανει περιπου υπο κανονικές συνθηκες αν δεν στραβωσει τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω Wind για να σου πω αλλά δεν βλέπω τον λόγο να μην το κάνει.

Απλά δεν πιάνει την 800άρα μπάντα.

παντως στην wind που πηρα τηλ μου ειπαν οτι το σημα τους δουλευει σε 3 μπαντες 800,1800,2600!για οποιν ενδιαφερεται!

Link to comment
Share on other sites

Ενω στην παραγγελια μου στο vickmall δηλωσα Nlpost μου στειλανε tracking number απο SGpost. Με NLPost δεν ειχα ποτε προβλημα απο gearbest Και banggood στο παρελθον. Εσεις απο την εμπειρια σας απο vickmall το SGpost ειναι οκ? Ποσο χρονο κανει περιπου υπο κανονικές συνθηκες αν δεν στραβωσει τίποτα?

 

Υπηρξαν καποια προβληματα με χασιμο κινητων απο την Singpost νωριτερα φετος,γιαυτο αλλαξαν και τα εστελναν με NL,μπορει να κανει απο 12 μερες εως και μηνα να ελθει.

Link to comment
Share on other sites

κυριοι την βοηθεια σας!προσπαθω να παραγγειλω απο vicmall και ενω κανω login paypal μου βγαζει πιο αυξημενη τιμηβαση ισοτιμιας του !γιατι αυτο?απευθειας με masstercard χωρις paypal δεν δεχονται στοvicmall??
Link to comment
Share on other sites

κυριοι την βοηθεια σας!προσπαθω να παραγγειλω απο vicmall και ενω κανω login paypal μου βγαζει πιο αυξημενη τιμηβαση ισοτιμιας του !γιατι αυτο?απευθειας με masstercard χωρις paypal δεν δεχονται στοvicmall??

 

στην σελιδα πληρωμης του Paypal εχει αν θυμαμαι καλα επιλογες πληρωμης σε αλλο νομισμα,εκει πας και ζητας να χρεωθεις με το νομισμα του πωλητη δλδ δολλαρια και να κανει την μετατροπη η τραπεζα σου,ετσι αλλαζει και χρεωνεσαι σε δολλαρια και οχι σε ευρω μετην μετατροπη του paypal που εχει πολυ χειροτερη ισοτιμια απο την τραπεζα

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά πριν ένα μήνα έβγαλα Antutu 96000 με την 15s rom. Σήμερα το επανέλαβα και έβγαζα 45000!!!

Τέλος πάντων...Έχω ΟΤΑ updates και μου βγάζει ότι υπάρχει update. Πως θα τσεκάρω ότι κατεβάζει την 17αρα και όχι την 16αρα?

Επειδή είμαι άσχετος, αρκεί για την ενημέρωση να πατήσω ένα accept ή έχει διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

στην σελιδα πληρωμης του Paypal εχει αν θυμαμαι καλα επιλογες πληρωμης σε αλλο νομισμα,εκει πας και ζητας να χρεωθεις με το νομισμα του πωλητη δλδ δολλαρια και να κανει την μετατροπη η τραπεζα σου,ετσι αλλαζει και χρεωνεσαι σε δολλαρια και οχι σε ευρω μετην μετατροπη του paypal που εχει πολυ χειροτερη ισοτιμια απο την τραπεζα

σ' ευχαριστώ πολύ όντως έχεις δίκιο, θα το αλλάξω στις ρυθμίσεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω και εγω το τηλ εδω και μια μερα και ηθελα να κανω εγκατάσταση του twrp recovery για να μην τα πολυλογω πατησα fastboot reboot στο τελος και hardbrick. Γνωριζει καποιος αν σώζεται απο οτι διαβασα λιγο δυσκολο αλλα θα εκτιμουσα καθε βοηθεια, το κιν δεν το βλεπει και ο υπολογιστής κανει σύνδεση και αποσυνδεση και το μονο που φορτίζει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κατάφερα και παρήγγειλα το Le 2 pro μετά από πολύ κόπο με το PayPal από vicmall! Επίσης παρήγγειλα και δύο θήκες 360° που νομίζω το απογειωνουν. Ποιο είναι το πρώτο που πρέπει να κάνω μόλις έρθει σαν σεταρισμα? Καμία συμβουλή??
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κατάφερα και παρήγγειλα το Le 2 pro μετά από πολύ κόπο με το PayPal από vicmall! Επίσης παρήγγειλα και δύο θήκες 360° που νομίζω το απογειωνουν. Ποιο είναι το πρώτο που πρέπει να κάνω μόλις έρθει σαν σεταρισμα? Καμία συμβουλή??

 

Αν εχει την 17ς δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα,επελεξε γλωσσα,κατεβασε και τοποθετησε τις εφαρμογες σου και ειναι ετοιμο

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει την 17ς δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα,επελεξε γλωσσα,κατεβασε και τοποθετησε τις εφαρμογες σου και ειναι ετοιμο

ευχαριστω φιλε..αναμενω και βλεπω λοιπον!με την 17ς δηλαδη μου ερχονται και ειδοποιησεις για αναβαθμιση απο το επισημο??δεν χρειαζεται αλλαγες ρομ κτλ??

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε..αναμενω και βλεπω λοιπον!με την 17ς δηλαδη μου ερχονται και ειδοποιησεις για αναβαθμιση απο το επισημο??δεν χρειαζεται αλλαγες ρομ κτλ??

 

εχει εφαρμογη για αναβαθμιση,δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα μιας και δεν εχει βγει αλλη ρομ

Link to comment
Share on other sites

και ερχομαι να ρωτησω..

σε εκεινο το σωτηριο ποστ 180 στο τελος λεει αν θελουμε περναμε το mod to sleep...

τι ειναι αυτο ξερει κανεις???

Link to comment
Share on other sites

και ερχομαι να ρωτησω..

σε εκεινο το σωτηριο ποστ 180 στο τελος λεει αν θελουμε περναμε το mod to sleep...

τι ειναι αυτο ξερει κανεις???

 

κάνεις στη πάνω δεξιά γωνία της μπάρας ένα tap και κλείνει η οθόνη

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βρούμε user manual για το letv le 2 pro από κάπου?Γνώριζει κανείς?
δεν εχουν user manual τα κινητα της leeco.στο site της εταιρειας εχουν μονο τις αναβαθμισεις και τους drivers για κατεβασμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα..εχω εγκαταστησει την 17ς και δεν μου ερχονται ειδοποιησεις σε messenger,viber κλπ..ειναι απο την ρομ η πρεπει να κανω κατι εγω?απο τις ρυθμισεις τα εχω επιλεξει ολα δλδ να ερχονται ειδοποιησεις..

Ευχαριστω..!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!μολις χθες ηρθε ηρθε το 10 πυρινο θυριο μου!ειναι πραγματικα ενα εκπληκτικο κινητο!παει σφαιρα με φοβερο design και εξαιρετικη καμερα.τωρα μερικες αποριες αν μπορειται ν μ δωσετε καποια λυση..1ον εκανα το τεστ antutu μαζι με τον κολλητο μου στα ιδια κινητα,το ενα εκανε σκορ 90000 το αλλο 45000..τι γινεται;επισης στην αρχικη οθονη του μενου οταν κανω προς τα αριστερα εχει 2 σελιδες κινεζικες,ξερει κανεις πως μπορω να τις βγαλω;οπως επισης οι επαφες μου ενω ειναι αποθηκευμενες στη σιμ δεν μου τις αναγνωριζει..αυτα!οτιδηποτε αλλο παρατηρησω θα το παραθεσω...:D:D
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!μολις χθες ηρθε ηρθε το 10 πυρινο θυριο μου!ειναι πραγματικα ενα εκπληκτικο κινητο!παει σφαιρα με φοβερο design και εξαιρετικη καμερα.τωρα μερικες αποριες αν μπορειται ν μ δωσετε καποια λυση..1ον εκανα το τεστ antutu μαζι με τον κολλητο μου στα ιδια κινητα,το ενα εκανε σκορ 90000 το αλλο 45000..τι γινεται;επισης στην αρχικη οθονη του μενου οταν κανω προς τα αριστερα εχει 2 σελιδες κινεζικες,ξερει κανεις πως μπορω να τις βγαλω;οπως επισης οι επαφες μου ενω ειναι αποθηκευμενες στη σιμ δεν μου τις αναγνωριζει..αυτα!οτιδηποτε αλλο παρατηρησω θα το παραθεσω...:D:D

 

εμενα μονο με την 17ς μου εβγαλε 90000+ με τις προηγουμενες γυρω στο 50000,εχει κατι σαν ματακι πανω στην σελιδα το κλικαρεις και δεν την ξαναβλεπεις,οι επαφες φαινονται μετα απο ρισταρτ,ριξε μια ματια αφου το κανεις

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!μολις χθες ηρθε ηρθε το 10 πυρινο θυριο μου!ειναι πραγματικα ενα εκπληκτικο κινητο!παει σφαιρα με φοβερο design και εξαιρετικη καμερα.τωρα μερικες αποριες αν μπορειται ν μ δωσετε καποια λυση..1ον εκανα το τεστ antutu μαζι με τον κολλητο μου στα ιδια κινητα,το ενα εκανε σκορ 90000 το αλλο 45000..τι γινεται;επισης στην αρχικη οθονη του μενου οταν κανω προς τα αριστερα εχει 2 σελιδες κινεζικες,ξερει κανεις πως μπορω να τις βγαλω;οπως επισης οι επαφες μου ενω ειναι αποθηκευμενες στη σιμ δεν μου τις αναγνωριζει..αυτα!οτιδηποτε αλλο παρατηρησω θα το παραθεσω...:D:D

 

Μπορείς επίσης, να αλλάξεις την χώρα στις ρυθμίσεις του κινητού και να εξαφανιστούν...όπως επίσης και στις επαφές δεν θα σου δείχνει την yellow page...

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα στην ομαδα..εχω εγκαταστησει την 17ς και δεν μου ερχονται ειδοποιησεις σε messenger,viber κλπ..ειναι απο την ρομ η πρεπει να κανω κατι εγω?απο τις ρυθμισεις τα εχω επιλεξει ολα δλδ να ερχονται ειδοποιησεις..

Ευχαριστω..!

 

Το ίδιο συμβάινει και σε μένα...απλα τις έχω βάλει να τρέχουν μόνιμα στο παρασκήνιο μέσω του phone manager...τιποτε αλλο δεν μπορεσα να βρω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...