Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίδια μπαταρία έχουν φίλε μου. Το έχω δει το oneplus σε φίλο.

Άμα θες oneplus το περνεις μόνο και μόνο για το πείραγμα rom κτλ και την καλύτερη ποιότητα κατασκευής.

Άμα θες υπέρυθρες, αποσπώμενη μπαταρία, και sd card το 5αρι είναι μονόδρομος.

Μην βγαίνουμε όμως offtopic. :)

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ να σταματήσει η off topic συζήτηση... Το θέμα αφορά το OnePlus 3 και δεν προσφέρεται για VS συζητήσεις.

 

Οποιοδήποτε ανάλογο μήνυμα θα διαγράφεται χωρίς καμία ειδοποίηση

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

εχετε να προτεινεται καποιον καλο μετατροπεα απο usb type c σε micro usb ωστε να λειτουργει και σαν usb otg και να μπορει να συνδεθει κατευθειαν με το pc ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι το ποιο value fof money κινητό. Αν είχε καλύτερη κάμερα θα το έπαιρνα!!!

 

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι το ποιο value fof money κινητό. Αν είχε καλύτερη κάμερα θα το έπαιρνα!!!

 

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποιό;θα επαιρνες

 

send from my oneplus 3

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ;; Είχα το nexus 6p και το επέστρεψα στη αμαζον.

Θέλω ενα 5.2 με 5.5 το πολύ .

Το πιο επικρατέστερο για μενα είναι το htc 10

 

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ;; Είχα το nexus 6p και το επέστρεψα στη αμαζον.

Θέλω ενα 5.2 με 5.5 το πολύ .

Το πιο επικρατέστερο για μενα είναι το htc 10

 

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποιός σου είπε ότι δεν έχει καλή κάμερα έτσι και αλλιώς ότι και να πάρεις μετά το nexus 6p δεν θα σε ικανοποιήσει από κάμερα

 

send from my oneplus 3

Link to comment
Share on other sites

Για το πρόβλημα με τη μη εμφάνιση των google επαφών μου σε κινέζικη έκδοση τι προτείνετε να κάνω? Όλα καλά με το google play και τις εφαρμογές αλλά το google contacts δείχνει ότι δεν είναι συμβατό με τη συσκευή...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς το curved Tempered της oneplus? Έχει τις κουκίδες στην οθόνη αυτό? Έχω αγανακτήσει πια με το θέμα της προστασίας. Θα τα σκάσω να ηρεμήσω μου φαίνεται. Μου ήρθε της orzly το ν2 και καλά, αλλά και αυτό τίγκα στις κουκίδες είναι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς το curved Tempered της oneplus? Έχει τις κουκίδες στην οθόνη αυτό? Έχω αγανακτήσει πια με το θέμα της προστασίας. Θα τα σκάσω να ηρεμήσω μου φαίνεται. Μου ήρθε της orzly το ν2 και καλά, αλλά και αυτό τίγκα στις κουκίδες είναι.

 

ναι το έχω, δεν έχει κουκίδες, έχει άριστη εφαρμογή με κόλλα και στο διάφανο κομμάτι, αλλά κρύβει περίπου ένα χιλιοστό από τα πλάγια την οθόνη

Κατάφερα και πήρα refund γιατί όταν το είχα παραγγείλει δεν υπήρχε disclaimer όπως τώρα που να δηλώνει ότι κρύβει την οθόνη...

Βέβαια την χρησιμοποιώ ακόμη, δεν είναι τρομερό πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

ναι το έχω, δεν έχει κουκίδες, έχει άριστη εφαρμογή με κόλλα και στο διάφανο κομμάτι, αλλά κρύβει περίπου ένα χιλιοστό από τα πλάγια την οθόνη

Κατάφερα και πήρα refund γιατί όταν το είχα παραγγείλει δεν υπήρχε disclaimer όπως τώρα που να δηλώνει ότι κρύβει την οθόνη...

Βέβαια την χρησιμοποιώ ακόμη, δεν είναι τρομερό πρόβλημα

Έφυγε παραγγελία.. Όποιος θέλει orzly v2 από Αθήνα ας μου στείλει πμ. Έχει πολύ ωραίες κουκίδες και πολύ ωραίο rainbow.. :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει orzly v2 από Αθήνα ας μου στείλει πμ. Έχει πολύ ωραίες κουκίδες και πολύ ωραίο rainbow.. :p :p :p

Ωχ και σήμερα μου ήρθε.. Καλά που δεν το άνοιξα το πακέτο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Εδώ και μερικές μέρες έχω παρατηρήσει ότι δεν μου κρατάει τους κωδικούς από το Wi Fi...

Πηγαίνω σε μέρη που έχω αποθηκεύσει το Wi Fi και μου ξαναβγαίνει το παράθυρο για τον κωδικό...τι λέτε να φταίει;;;;;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ωχ και σήμερα μου ήρθε.. Καλά που δεν το άνοιξα το πακέτο!

Για βάλτο να δούμε.. Μερικοί γράφουν ότι το rainbow φεύγει μετά από λίγο. Πάντως οι κουκίδες δεν χωνεύονται με τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε παραγγελία.. Όποιος θέλει orzly v2 από Αθήνα ας μου στείλει πμ. Έχει πολύ ωραίες κουκίδες και πολύ ωραίο rainbow.. :p :p :p

 

Σου έχω στείλει pm για το orzly v2!! Ενδιαφέρομαι!:D

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Για βάλτο να δούμε.. Μερικοί γράφουν ότι το rainbow φεύγει μετά από λίγο. Πάντως οι κουκίδες δεν χωνεύονται με τίποτα..

Σε δύο εβδομάδες θα το έχω το τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό το γυαλί να μου πει αν αξίζει είναι από τα λίγα που υπάρχουν στο skroutz

 

http://www.tforall.gr/index.php?route=product/product&product_id=4767&lang=el

 

Μην το αγοράσει κανένας αυτό μόλις παρέλαβα και το τοποθέτησα και φυσικά το halo effect ειναι εκεί παρόν :mad::mad: άσε που αίσθηση στο δάχτυλο ειναι σαν γυαλόχαρτο...Τζάμπα τα λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

Μην το αγοράσει κανένας αυτό μόλις παρέλαβα και το τοποθέτησα και φυσικά το halo effect ειναι εκεί παρόν :mad::mad: άσε που αίσθηση στο δάχτυλο ειναι σαν γυαλόχαρτο...Τζάμπα τα λεφτά...

Φίλε έχω φωτογραφίες από φίλο εδώ μέσα στο φόρουμ και δεν έχει halo effect

 

send from my oneplus 3

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ έχω στείλει φωτός και στον tigreos και στον vag,και σε μένα είναι ή εφαρμογή πολύ καλή....ούτε rainbow effect και ή αίσθηση είναι πολύ καλή....

Τι να πω???Φυσικά εγώ τα πήρα πριν από 1.5 μήνα,και με την ίδια τιμή....

Αν δεν ήταν αυτά δν θα έστελνα μήνυμα....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχω φωτογραφίες από φίλο εδώ μέσα στο φόρουμ και δεν έχει halo effect

 

send from my oneplus 3

 

Εγώ το έχω μπροστά μου και έχει halo effect...Από της φωτογραφίες αυτές που λες της έστειλε και σε εμένα ο φίλος πείστηκα και το παρήγγειλα τζάμπα λεφτά.

 

Ρε παιδιά εγώ έχω στείλει φωτός και στον tigreos και στον vag,και σε μένα είναι ή εφαρμογή πολύ καλή....ούτε rainbow effect κακή αίσθηση είναι πολύ καλή....

Τι να πω???Φυσικά εγώ τα πήρα πριν από 1.5 μήνα,και με την ίδια τιμή....

Αν δεν ήταν αυτά δν θα έστελνε μήνυμα....

 

Τότε πιθανός μιλάμε για άλλη παρτίδα και ήσουν τυχερός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω μπροστά μου και έχει halo effect...Από της φωτογραφίες αυτές που λες της έστειλε και σε εμένα ο φίλος πείστηκα και το παρήγγειλα τζάμπα λεφτά.

 

 

 

Τότε πιθανός μιλάμε για άλλη παρτίδα και ήσουν τυχερός.

Έλα ρε φίλε και εγώ το περιμένω αύριο μας έκανες την καρδιά περιβόλι

 

send from my oneplus 3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω μπροστά μου και έχει halo effect...Από της φωτογραφίες αυτές που λες της έστειλε και σε εμένα ο φίλος πείστηκα και το παρήγγειλα τζάμπα λεφτά.

 

 

 

Τότε πιθανός μιλάμε για άλλη παρτίδα και ήσουν τυχερός.

 

Μπορείς να ανεβασεις καμία φωτογραφία;;;;παντος αισθάνομαι άσχημα γιατί σας επεισα να τα πάρετε....τώρα αν ει αι άλλη παρτίδα δεν ξέρω....

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και μια φώτο ειναι λίγο κακής ποιότητας γιατί ειναι τραβηγμένη από παλιό κινητό αλλά φαίνεται.

 

IMG_0713.jpg

 

Και η συσκευασία ειναι αυτήν

 

image.jpg

 

image.jpg

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...