Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω;

Που έχετε δει ότι έχουν διαφορετική οθόνη το χ829 με το χ820;

Ολα τα sites στα specs το δίνουν ακριβώς ίδια οθόνη μόνη διαφορά η μπάντα

Ακόμα και στο GSMArena στα σχόλια ή στο xda όλοι λένε πως είναι απολύτως ίδια χωρίς καμία διαφορά στο hardwareκαι στην οθόνη

Όσοι το λέτε που ήταν η πηγή σας που το διαβάσατε;αν μπορεί κάποιος ας γράψει το link, γιατί αν ισχύει όλα τα άλλα sites συμπεριλαμβανομένου και αυτού που το αγόρασα ψεύδονται οπότε ίσως μπορέσω να χτυπήσω ένα καλό partial refund χεχε

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω;

Που έχετε δει ότι έχουν διαφορετική οθόνη το χ829 με το χ820;

Ολα τα sites στα specs το δίνουν ακριβώς ίδια οθόνη μόνη διαφορά η μπάντα

Ακόμα και στο GSMArena στα σχόλια ή στο xda όλοι λένε πως είναι απολύτως ίδια χωρίς καμία διαφορά στο hardwareκαι στην οθόνη

Όσοι το λέτε που ήταν η πηγή σας που το διαβάσατε;αν μπορεί κάποιος ας γράψει το link, γιατί αν ισχύει όλα τα άλλα sites συμπεριλαμβανομένου και αυτού που το αγόρασα ψεύδονται οπότε ίσως μπορέσω να χτυπήσω ένα καλό partial refund χεχε

 

Σε μερικές benchmark εφαρμογές λέει πληροφορίες hardware και αναγράφεται και το μοντέλο της οθόνης.

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω;

Που έχετε δει ότι έχουν διαφορετική οθόνη το χ829 με το χ820;

Ολα τα sites στα specs το δίνουν ακριβώς ίδια οθόνη μόνη διαφορά η μπάντα

Ακόμα και στο GSMArena στα σχόλια ή στο xda όλοι λένε πως είναι απολύτως ίδια χωρίς καμία διαφορά στο hardwareκαι στην οθόνη

Όσοι το λέτε που ήταν η πηγή σας που το διαβάσατε;αν μπορεί κάποιος ας γράψει το link, γιατί αν ισχύει όλα τα άλλα sites συμπεριλαμβανομένου και αυτού που το αγόρασα ψεύδονται οπότε ίσως μπορέσω να χτυπήσω ένα καλό partial refund χεχε

Oταν λενε οτι εχουν ιδια οθονη προφανως εννοουν ιντσες. Κανενα site δε λεει οτι το κινητο που δινει φοραει sharp οθονη η οτι φοραει truly. Δεν νομιζω λοιπον οτι θα τους "πιασεις" εκει. Για να δεις τι φορας κατεβασε το aida64.apk και ανοιξε την καρτελα "οθονη" Το λεει πανω πανω το ειδος της. Το 820 4/32 που εχω φοραει sharp. To 820 6/64 φοραει truly.

Edited by nikose704
Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τρπος να απενεργοποιησω το φυσικα κουμπια γιατι θελω να βαλω navigation bar??
Νέα ARoMA-CN-28s-Rooted- και Debloated
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τρπος να απενεργοποιησω το φυσικα κουμπια γιατι θελω να βαλω navigation bar??

 

Στην Nougat Google ROM του Chris υπάρχει τέτοια επιλογή, σε άλλες δεν γνωρίζω.

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Oταν λενε οτι εχουν ιδια οθονη προφανως εννοουν ιντσες. Κανενα site δε λεει οτι το κινητο που δινει φοραει sharp οθονη η οτι φοραει truly. Δεν νομιζω λοιπον οτι θα τους "πιασεις" εκει. Για να δεις τι φορας κατεβασε το aida64.apk και ανοιξε την καρτελα "οθονη" Το λεει πανω πανω το ειδος της. Το 820 4/32 που εχω φοραει sharp. To 820 6/64 φοραει truly.

Όχι δε λέει αλλά σε ερώτηση που τους είχα κάνει και τα έχω φωτογραφία ρώτησα τέσσερις φορές αν έχουν διαφορά σε hardware οθόνη και τα λοιπά και μου είπαν όχι...

Το aida με το χ829 μου λέει τρουλι,τους κυνηγάω; lol

Επίσης πως γίνεται ακόμη και το χ820 να έχει διαφορετική μεταξύ τους οθόνη η 32 με την 64 έκδοση υποτίθεται μόνο το μέγεθος αλλάζει στο storage,είναι σίγουρα έγκυρο; γιατί από όσο ξέρω αυτές οι εφαρμογές δεν διαβάζουν στοιχεία εκείνη την στιγμή αλλά ότι έχουν φορτώσει στην βάση δεδομένων τους για κάθε συσκευή οπότε αν για κάποιο λόγο ανέβασαν κάτι λάθος ίσως για αυτό η διαφορά ανάμεσα στα 32gb και 64 gb x820

Όσο για εμένα με την ρομ που έχω το χ829 φαίνεται σαν χ820 πλέον οπότε για αυτό μάλλον μου λέει τρουλι άρα δεν μπορώ σίγουρα να ξέρω τι έχω

Εκτός αν είμαι λάθος και διαβάζει στην στιγμή χαρακτηριστικά οθόνης οπότε έχω όντως τρουλι οπότε άκυρο και το partial refund lol

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε λέει αλλά σε ερώτηση που τους είχα κάνει και τα έχω φωτογραφία ρώτησα τέσσερις φορές αν έχουν διαφορά σε hardware οθόνη και τα λοιπά και μου είπαν όχι...

Το aida με το χ829 μου λέει τρουλι,τους κυνηγάω; lol

Επίσης πως γίνεται ακόμη και το χ820 να έχει διαφορετική μεταξύ τους οθόνη η 32 με την 64 έκδοση υποτίθεται μόνο το μέγεθος αλλάζει στο storage,είναι σίγουρα έγκυρο; γιατί από όσο ξέρω αυτές οι εφαρμογές δεν διαβάζουν στοιχεία εκείνη την στιγμή αλλά ότι έχουν φορτώσει στην βάση δεδομένων τους για κάθε συσκευή οπότε αν για κάποιο λόγο ανέβασαν κάτι λάθος ίσως για αυτό η διαφορά ανάμεσα στα 32gb και 64 gb x820

Όσο για εμένα με την ρομ που έχω το χ829 φαίνεται σαν χ820 πλέον οπότε για αυτό μάλλον μου λέει τρουλι άρα δεν μπορώ σίγουρα να ξέρω τι έχω

Εκτός αν είμαι λάθος και διαβάζει στην στιγμή χαρακτηριστικά οθόνης οπότε έχω όντως τρουλι οπότε άκυρο και το partial refund lol

 

Φίλε, έχουν διαφορετικές οθόνες. -

Είχα πριν το Χ820 4/32,τώρα έχω το Χ829 6/128.Είναι και οι 2 2Κ,αλλά στα χρώματα τους διαφέρουν ξεκάθαρα, χωρίς να σημαίνει ότι η μία είναι ανώτερη από την άλλη.

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Αν θες πιο θερμα χρωματα πασ στο χ829. Αλλιως στο χ820

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Ειπαμε.....το 820 φοραει και απο τις δυο. Ας μην αποπροσανατολιζουμε το λαο.

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Και τις 2?

Σορρυ, εμεινα πισω απ οτι φαινεται...

Παντως στο χ829 μια χαρα είναι τα χρωματα!

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Το X829 είναι refurbrished; Το X820 έρχεται σφραγισμένο με ζελατίνα;

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου δεν ειχε καμια αμυχη που να δείχνει για refurbished.

Δεν ηταν σφραγισμενη η συσκευασία.

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

2 τεμ 820 κανενα με ζελατινα.

Και πώς μπορούμε να καταλάβουμε αν είναι refurbished?

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τσάμπα ζορίζεστε για κάτι που δεν μπορείτε να ξέρετε και να μάθετε εκτ των υστέρων...

 

...εκτός αν παραλάβατε κινητό με σημάδια χρήσης, δεν έχει νόημα να ταλαιπωρείστε...όταν παραλαμβάνετε καταγράψετε το άνοιγμα του κουτιού και τη κατάσταση του κινητού κι ελέγξτε τη λειτουργία του...αυτό μπορείτε να κάνετε.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, έχουν διαφορετικές οθόνες. -

Είχα πριν το Χ820 4/32,τώρα έχω το Χ829 6/128.Είναι και οι 2 2Κ,αλλά στα χρώματα τους διαφέρουν ξεκάθαρα, χωρίς να σημαίνει ότι η μία είναι ανώτερη από την άλλη.

 

οκ εγω σε πιστευω αλλα ρωταω πως μπορω να το αποδειξω αυτο για κανα partial refund γιατι εχω κρατημενα email που με διαβεβαίωναν οτι ειναι ολο ιδια εκτος απο την μπαντα 20

αν υπαρχει κανα site που να λεει στις προδιαγραφες οτι δεν ειναι ιδια,γιατι ολα εχουν προδιαγραφες απο κατασκευαστη οτι ειναι ιδια

και το aida64 που μου ειπε ο παραπανω φιλος το 829 64gb μου δείχνει truly οπως λεει οτι ειναι και το δικο του 820 64gb αρα ακομη και με βαση προγραμματος δεν τους πιανω...για αυτο λεω που το διαβασατε,ακομη και ραδιο αρβυλα να ειναι δεν μπορει καπου θα εχει μια πηγη απο οπου ξεκινησε,

οχι τιποτε αλλο αλα μετα απο λιγες μερες δε θα εχω και δικαιωμα για partial refund,και πραγματικα θελω να το παρω,ειμαι σχεδον 90% σιγουρος οτι το κινητο μου ηταν refurbished αλλα αντε να το αποδειξω οποτε λεω μηπως τους πιασω αλλου

Link to comment
Share on other sites

οκ εγω σε πιστευω αλλα ρωταω πως μπορω να το αποδειξω αυτο για κανα partial refund γιατι εχω κρατημενα email που με διαβεβαίωναν οτι ειναι ολο ιδια εκτος απο την μπαντα 20

αν υπαρχει κανα site που να λεει στις προδιαγραφες οτι δεν ειναι ιδια,γιατι ολα εχουν προδιαγραφες απο κατασκευαστη οτι ειναι ιδια

και το aida64 που μου ειπε ο παραπανω φιλος το 829 64gb μου δείχνει truly οπως λεει οτι ειναι και το δικο του 820 64gb αρα ακομη και με βαση προγραμματος δεν τους πιανω...για αυτο λεω που το διαβασατε,ακομη και ραδιο αρβυλα να ειναι δεν μπορει καπου θα εχει μια πηγη απο οπου ξεκινησε,

οχι τιποτε αλλο αλα μετα απο λιγες μερες δε θα εχω και δικαιωμα για partial refund,και πραγματικα θελω να το παρω,ειμαι σχεδον 90% σιγουρος οτι το κινητο μου ηταν refurbished αλλα αντε να το αποδειξω οποτε λεω μηπως τους πιασω αλλου

 

Γιατί κυνηγάς refund ρε φίλος όταν το κινητό σου δουλεύει τέλεια και δεν θα καταλάβαινες διαφορά οποία οθόνη και να φορούσε;

Μην είσαι άπληστος.. εχε μια αξιοπρέπεια.

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κυνηγάς refund ρε φίλος όταν το κινητό σου δουλεύει τέλεια και δεν θα καταλάβαινες διαφορά οποία οθόνη και να φορούσε;

Μην είσαι άπληστος.. εχε μια αξιοπρέπεια.

δεν καταλαβες ,η οθονη ειναι το μεσω για να παρω το refund ο πραγματικος λογος ειναι οτι το κολοκινεζομαγαζο μου εστειλε stadar refurbished

απλα δεν μπορω να το αποδειξω γιατι δεν ειχα τραβηξει βιντεο

ζητησα κλειστη συσκευασια με ζελατινα και ηταν ανοιχτη

σημαδι στο μεταλικο πλαισιο

το γυροσκοπιο χανει και κανενα προγραμμα για καλιμπραρισμα δεν το σιαζει

και διαβεβαιωση απο μερος τους οτι hardware και οθονη ειναι ιδια

κατα αλλα ναι οι κινεζοι με την αξιοπρεπεια ηταν ενταξει μαζι μου

αν εσυ γουσταρεις δαχτυλο απο κινεζο αν συ τυχει κατσε να το απολαυσεις,εγω ομως δεν μπορω να το απολαυσω αλλα θα σε παρακαλουσα πολυ να μην ξανα σχολιασεις την δικη μου αξιοπρεπια ειδικα χωρις να εχω ασχοληθει ποτε μαζι σου

ειναι φορουμ να παιρνουμε απαντησεις και να δινουμε οταν μπορουμε,αν ξερεις απαντας αλλιος προσπερνας,αλλα δεν νομιζω οτι ενα φορουμ ειναι χωρος να μπαινουμε να προσβαλουμε τους αλλους για να δειξουμε ανωτεροι

ακομη κ η επιθυμια μου να ερθει με ζελατινα ενω πηρα διαβεβαιωση πως θα ερθει αλλα δεν ηρθε ειναι αρκετος λογος να θελω partial refund

οποτε ναι θα ψαξω καθε τροπο που να μπορει να μου το δωσει

 

ξεχασα να αναφερω και την υποσχεση τους οτι θα ερθει με οριτζιναλ rom που θα παιρνει ota updates

Edited by Relin
Link to comment
Share on other sites

Από ποιο μαγαζί πηρες και σου παρουσίασε τοοσα προβλήματα;

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

οκ εγω σε πιστευω αλλα ρωταω πως μπορω να το αποδειξω αυτο για κανα partial refund γιατι εχω κρατημενα email που με διαβεβαίωναν οτι ειναι ολο ιδια εκτος απο την μπαντα 20

αν υπαρχει κανα site που να λεει στις προδιαγραφες οτι δεν ειναι ιδια,γιατι ολα εχουν προδιαγραφες απο κατασκευαστη οτι ειναι ιδια

και το aida64 που μου ειπε ο παραπανω φιλος το 829 64gb μου δείχνει truly οπως λεει οτι ειναι και το δικο του 820 64gb αρα ακομη και με βαση προγραμματος δεν τους πιανω...για αυτο λεω που το διαβασατε,ακομη και ραδιο αρβυλα να ειναι δεν μπορει καπου θα εχει μια πηγη απο οπου ξεκινησε,

οχι τιποτε αλλο αλα μετα απο λιγες μερες δε θα εχω και δικαιωμα για partial refund,και πραγματικα θελω να το παρω,ειμαι σχεδον 90% σιγουρος οτι το κινητο μου ηταν refurbished αλλα αντε να το αποδειξω οποτε λεω μηπως τους πιασω αλλου

 

Στις προδιαγραφές τους οι οθόνες είναι ίδιες, δεν υπάρχει καμία βάση για διεκδίκηση επιστροφής χρημάτων...

...δεν δεσμεύτηκαν για τον κατασκευαστή, αλλά για τα τεχνικά χαρακτηριστικά της οθόνης...

 

Εκεί που διαφημίζουν συγκεκριμένο υποσύστημα, το ονοματίζουν ρητά...πχ στη δική μας συσκευή αναφέρεται ρητώς το μοντέλο του φωτογραφικού αισθητήρα...

 

...σε άλλες όμως συσκευές, αναφέρουν μόνο πχ 12mp, PDAF, EIS κοκ, όμως ο κατασκευαστής μπορεί να είναι η Samsung / Sony / Omnivision κ.α....εφόσον παίρνεις κινητό με αυτές τις προδιαγραφές, δεν υπάρχει βάση αμφισβήτησης.

 

Εδώ διαφέρουν οθόνες του ίδιου κατασκευαστή, με ίδια χαρακτηριστικά, από διαφορετική σειρά/χρονολογία παραγωγής...

 

Αυτό που δεν μπορούμε να το αποδείξουμε, πολύ περισσότερο να το ξέρουμε εν πρώτοις, δεν έχει νόημα να το κυνηγάμε...

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο μαγαζί πηρες και σου παρουσίασε τοοσα προβλήματα;

geekbuying για κακη μου τυχη

συνηθως ψωνιζω απο ebay και κανα δυο φορες απο honorbuy αλλα το βιαζομουν οποτε το ebay βγηκε ακυρο ηθελα ευρωπαικη αποθηκη

το honorbuy πιο ποιοτικο σαν μαγαζι δεν πουλουσε το x829 μονο χ820 (με αυτα που εχω διαβασει για χ829 σε ξενα φορουμ και αυτα που ειδα δεν μου κανει εκπληξη γιατι δεν το πουλουσε) και αυτο πιο ακριβα απο αλλα sites οποτε ειπα να αλλαξω μαγαζι

τα τοσα προβληματα καποια τα εχουν και αλλοι αλλα δε δωσαν βαση

1)ολοι πηραν χ829 ανοιχτο ειτε ζητησαν κλειστη συσκευασια ειτε οχι (γιατι αραγε)

2)και ολοι πηραν μια καταπληκτικη ρομ κινεζομαγαζου την 16s ειτε ζητησαν την αυθεντικη ειτε οχι (παλι γιατι αραγε,μηπως γιατι δεν υπαρχει επισημο χ829 και ειναι ολα refurbished και πεταξαν μεσα μια κουστομ ρομ?ειναι λεει το αμερικανικο μοντελο μονο που στο αμερικανικο lemal που εστειλα μηνυμα δεν το υποστιριζουν λενε τα διαθεσιμα για αμερικη ειναι le pro 3και ενα αλλο εκτος αν δεν καταλαβα καλα,θα ξανα ψαξω τα εμαιλ)

3)οσοι ρωτησαν θα πηραν διαβεβαιωση οτι ειναι ιδια σε hardware συμπεριλαμβανομενου και οθονης εγω τουλαχιστον ρωτησα

οποτε εχουμε ενα αμερικανικο μοντελο που δεν κυκλοφορει στην αμερικη απο την επισιμη αντιπρωσοπια :lol:

ναι μετα εχω δυο θεματα που δεν εχουν οι αλλοι κ μου ενισχυσαν τις υποψιες

σημαδι μικρο στο μεταλικο πλαισιο απο χρηση και φυσικα το γυροσκοπιο

οκ τα προσπερναω ακομη κ ετσι το τηλεφωνο ειναι τουμπανο αλλα οταν αγοραζω μεταχειρισμενο θελω να το ξερω,και ακομη κ να μην ειναι κ να ειναι καινουριο οταν ζηταω κατι κ μου λενε ναι ετσι θα γινει και το πληρωνω ναι θελω ετσι να γινει

δεν ηταν κλειστη η συσκευασια δεν ειχε επισημη ρομ με ota update και απο οτι φαινεται δεν εχουν και ιδια οθονη,εκτος αν η εκδοση 64 gb που εχω εχει οντως ιδια οθονη και το aida λεει αληθεια και ολα τα παραπανω τα ζητησα και μου ειπαν οκ

ξανα λεω το τηλεφωνο ειναι οκ αν εξαιρέσω το γυροσκοπιο ,το σημαδι γιατι οκ ενα σημαδακι μικρο ειναι αλλα σε μια συμφωνια οταν λεμε θελω ενα και ενα δηλαδη δυο ε περιμενω να παρω δυο,ποσο μαλλον αν ειναι refurbish,ναι οκ παει σαν καινουργιο αυτο ομως δεν αναιρεί οτι εγω δεν ειμαι ο πρωτος κατοχος του,

για αυτο και η απλα αν διαβασεις πιο πισω σε αλλα ποστ απο παιδια που πηραν partial refund 50 ευρω ενω καλιστα θα μπορουσαν να πουν οι κινεζοι οκ σε εγκυηση ειναι στειλτο πισω να σας δωσουμε full refund και αυτοι θα τ στελναν στην leeco χωρις χασουρα,αλλα προτιμησαν να σκασουν 50 ευρω απο τη δικη τους τσεπη,προφανος γιατι σαν refurbish τα πηραν 80 ευρω και ακομα και με το partial refund βγαζουν κερδος

 

ξερω σας κουρασα με το κατεβατο αλλα με την προηγουμενη απαντηση σου με εκανες να νιωθω πως πρεπει να απολογηθω για το γιατι θελω να κυνηγήσω το δικιο μου

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το 829 που προορίζεται για την αμερικάνικη αγορά είναι refurbished; Ούτε μία στο εκατομμύριο δεν παίζει τέτοιο σενάριο.

 

Le X829 4/64 tele23s

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το 829 που προορίζεται για την αμερικάνικη αγορά είναι refurbished; Ούτε μία στο εκατομμύριο δεν παίζει τέτοιο σενάριο.

 

Le X829 4/64 tele23s

 

ε δεν ξερω τι να πω?εγω ξερω οτι οι ινδοι δε το αναγνωριζουν εχουν το x822 οι κινεζοι δε το αναγνωριζουν εχουν το x820 οι αμερικανοι δεν το αναγνωριζουν,εστειλα πριν κανα μηνα mail στο αμερικανικο site και η απαντηση ηταν τα υποστηριζομενα μοντελα και αυτα που πουλαμε ειναι το le pro 3 και το 3s οποτε εχουμε ενα μοντελο που ειναι λες και επεσε απο τον ουρανο

εκτος αν το πουλουσαν κ σταματησαν να το πουλανε για αυτο και ειπαν δε το υποστηριζουμε και δεν το πουλαμε,επισης καμια αναφορα δεν ειδα στο αμερικανικο φορουμ για αυτο

και ακομα και αν απλα σταματησαν να το πουλανε αυτοι που για αυτους προοριζόταν που βρισκουν οι κινεζοι και το πουλανε και γιατι ολα ειναι ανοιχτα σαν συσκευασιες ολα μα ολα ομως και γιατι κανενα δεν εχει official rom ,δεν ξερω αλλα δεν εχω λογο να μην πιστεψω το lemal οτι δεν υποστιριζεται απο αυτους και οτι δεν το πουλανε,εγω μπορει να ηθελα να αγορασω γιατι να μου πουν δεν το πουλαμε

http://forum.le.com/us/

http://www.leeco.com/us/

Edited by Relin
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σήμερα παρέλαβα απο banggood καποια αξεσουαρ του κινητου και συγκεκριμενα τα παρακάτω.

 

Bakeey Tempered Glass

BlitzWolf USB Type-C to Micro USB Connector USB C Adapter

Shockproof Silicone Back Case

 

Δυστυχως το τζαμάκι ηρθε σπασμενο οποτε ζητησα refund. Τα υπολοιπα μια χαρα. Ειδικα η θηκη μου φαινεται πολυ καλη απο αποψη προστασιας.

 

Ψαχνω να βρω tempered glass απο Ελλαδα και το μονο που βρισκω ειναι αυτο: LeTV Le Max 2 Premium Tempered Glass Screen Protector (oem)

 

Μηπως το εχει παρει καποιος αν ειναι να το παρω γτ θελω ενα αμεσα.

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο...διαβαζοντας τις τρεις πρωτες σελιδες του forum για τα μοντελα που παιζουν Αμερικη το S3 και το LePro 3 δηλαδη... ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FINGERPRINT!!!!

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...