Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eρωτηση.

Ποιο xposed framework κανει για την συσκευη μας;Μην κανω καμια λαλακια....

 

Δες για arm64 και κάνε εγκατάσταση εκείνο. Αλλά και λάθος να το βάλεις, νομίζω σου βγάζει ειδοποίηση να βάλεις το σωστό για τη συσκευή σου.

Link to comment
Share on other sites

Δες για arm64 και κάνε εγκατάσταση εκείνο. Αλλά και λάθος να το βάλεις, νομίζω σου βγάζει ειδοποίηση να βάλεις το σωστό για τη συσκευή σου.

 

Eυχαριστω!

One Plus 8pro 12/256
Link to comment
Share on other sites

τί να πω...θα το δοκιμάσω κι εξω από το σπίτι και το μπαλκόνι, μπορεί να πιάνει καλύτερα σε πιο ανοιχτό χώρο...

...αλλά σαφώς η 800άρα βοηθάει στη κάλυψη σε αυτές τις περιπτώσεις, οπότε η έλλειψή της δικαιολογεί σε κάποιο βαθμό και τα αποτελέσματα.

Στην wind ναι στον ΟΤΕ όχι,η wind δουλεύει αρκετά με 800 άρα σε πολλές περιοχές,ο ΟΤΕ ειδικά Θεσσαλονίκη που λες δεν υπάρχει περίπτωση να δουλεύει 800αρα μπαντα

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να μείνεις με αυτή τη ρομ θα πρέπει να περάσεις TWRP να ρουταρεις και μετά κάνεις ότι θες από απεγκαταστασεις έως παγωματα εφαρμογών. Προσοχή μόνο μην διαγράψεις κανένα apk system. ;)

Τώρα αν θες να αλλάξεις ρομ έχουμε πολλές επιλογές.

 

Ποια η διαφορα;;;;;Τι μου προτεινετε καλυτερα να κανω;;;;;;

Le Max 2 Le X820 EUI 5.8.0195s
Link to comment
Share on other sites

Στην wind ναι στον ΟΤΕ όχι,η wind δουλεύει αρκετά με 800 άρα σε πολλές περιοχές,ο ΟΤΕ ειδικά Θεσσαλονίκη που λες δεν υπάρχει περίπτωση να δουλεύει 800αρα μπαντα

 

Όλοι δουλεύουν ποια 800αρα. Από την στιγμή που σταμάτησαν τα αναλογικά τηλεοπτικά κανάλια να εκπέμπουν σε αυτές τις μπάντες ότι καινούργια κεραία κινητής τηλεφωνίας στήνεται είναι σε 800αρα για 4G. Έχει δυνατότερο και σε μεγάλη εμβέλεια σήμα γι αυτό και το προτιμούν όλες οι εταιρίες απλά μέχρι πρότινος ήταν μη εφικτό να έχουν εκπομπή σε αυτή την συχνότητα. Με λίγα λόγια ότι υπήρχε πριν την αλλαγή ήταν σε 1800 2600 Β3-Β7 τώρα ποια όλες στήνονται Β20 δλδ 800! ;) Γι αυτό και λέμε ότι όποιος μένει ή κινείται επαρχία η Β20 είναι απαραίτητη.

X829 χωρίς 800αρα Αθήνα - Περιστέρι

Screenshot_2017-05-03-11-10-17-006_org.zwanoo.an.png

Χ820 με tele_23 Γερμανία

230119542_160063.jpg

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανενα προβλημα το κινητό, είναι ασταθής η σύνδεση 4g λόγω περιοχής και αναλόγως του σημείου που είμαι στο σπίτι πέφτει από 4g σε 3g....

 

 

....Το δοκιμασα λοιπον σε ανοιχτό χώρο (στο πάρκο στη διασταύρωση των οδών Δελφων-Μαρτιου) και οι ταχύτητες αυξήθηκαν σημαντικά, όντας πάλι χαμηλές συγκριτικά....

 

...είναι θέμα κεραίας/μπαντας και πυκνής δομησης...

 

Που φανερώνει, ισως, πόσο τελικά αναγκαία είναι η 800αρα

 

 

 

Screenshot_20170503-104844.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα;;;;;Τι μου προτεινετε καλυτερα να κανω;;;;;;

 

Εγω θα πρότεινα να βάλεις drivers, Bootloader check, unlock, TWRP, Flash νέα rom. Έχεις έτσι και τελευταία Updated rom και Ελληνικά και πολλές πρόσθετες δυνατότητες να κάνεις ότι θες. Η επιλογή rom είναι καθαρά δική σου. Δες αρχική σελίδα για οδηγίες και λεπτομέρειες. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Όλοι δουλεύουν ποια 800αρα. Από την στιγμή που σταμάτησαν τα αναλογικά τηλεοπτικά κανάλια να εκπέμπουν σε αυτές τις μπάντες ότι καινούργια κεραία κινητής τηλεφωνίας στήνεται είναι σε 800αρα για 4G. Έχει δυνατότερο και σε μεγάλη εμβέλεια σήμα γι αυτό και το προτιμούν όλες οι εταιρίες απλά μέχρι πρότινος ήταν μη εφικτό να έχουν εκπομπή σε αυτή την συχνότητα. Με λίγα λόγια ότι υπήρχε πριν την αλλαγή ήταν σε 1800 2600 Β3-Β7 τώρα ποια όλες στήνονται Β20 δλδ 800! ;)

X829 χωρίς 800αρα Αθήνα - Περιστέρι

Screenshot_2017-05-03-11-10-17-006_org.zwanoo.an.png

 

Ο ΟΤΕ δεν έχει 800αρα Θεσσαλονίκη δεν ξέρω τι θα βάζει από εδώ και πέρα αλλά δεν έχει, προχθές γύρισα όλη την Θεσσαλονίκη Καλαμαριά,κρυνη , κέντρο Τσιμισκή Ωραιόκαστρο παντού βειχα 4g με το 829 όπως και σε όλη την επιστροφή Θεσσαλονίκη Νάουσα,αν είχε 800αρα εγώ απλά δεν θα είχα 4g με το 829

Edited by CrisBal
Link to comment
Share on other sites

 

Και πάλι αν το βαρεθείς το κινητό ή κάτι, μην πεις στο κόπο να το δώσεις αν όλα σου δουλεύουν καλά, περίμενε κάνα χρόνο που θα έχει βγει στο ενδιάμεσο και με πτώση τιμής και τσιμπάς Le max 3,που έχω βάλει και εγώ στο μάτι,λόγω μπαταρίας κυρίως.

Και ακριβό τηλ να έπαιρνες μεταξύ μας, ίδιες και χειρότερες μπαταρίες έχουν τελικα. Δες και στο νήμα του one plus 3 και θα καταλάβεις...Μόνο αν πας σε le pro 3,με άλλα +- εκεί.

 

Εγώ θα έλεγα ότι καλύτερα να πουλήσεις κάτι όσο είναι του κουτιού...

...το θέμα είναι ότι 1.5 χρόνο ήδη έψαχνα για κινητό, αλλά ούτε τα παλιοτερα καλά μοντέλα επεφταν επαρκώς για να τα αγοράσω, ούτε βγήκε κάτι νέο που να συνδυάζει

-καλή καμερα,

-dual band wifi,

-επαρκή αποθηκευτικό ή υποστήριξη microsd

- και 800αρα,

- σε λογικη τμή, για τις δυνατότητες μου, γύρω στα 170€

 

...το μόνο που καλύπτει αυτές τις προϋποθέσεις πλην μιας - σε άβολο όμως μέγεθος - είναι το x829 leeco...

 

...έχουν αυξηθεί κι οι τελωνειακοί έλεγχοι και δεν ξέρεις πότε θα σου κάτσει το "λαχείο"...

 

...πάνω από 200€ δεν δίνω για κινητό, πολύ περισσότερο από Κίνα....

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ δεν έχει 800αρα Θεσσαλονίκη δεν ξέρω τι θα βάζει από εδώ και πέρα αλλά δεν έχει, προχθές γύρισα όλη την Θεσσαλονίκη Καλαμαριά,κρυνη , κέντρο Τσιμισκή Ωραιόκαστρο παντού βειχα 4g με το 829 όπως και σε όλη την επιστροφή Θεσσαλονίκη Νάουσα,αν είχε 800αρα εγώ απλά δεν θα είχα 4g με το 829

 

Όχι βρε μάλλον δεν κατάλαβες τι είπα. Οι μπάντες των κεραιών ΠΡΙΝ το κλείσιμο των αναλογικών τηλεοπτικών καναλιών είχαν εκπομπή σε 1800 & 2600 που σημαίνει μέχρι πρότινος ότι υπήρχε εξέπεμπε σε αυτές αλλά και ακόμα εκπέμπει. Ότι στήνεται μετά από το κλείσιμο στήνεται στα 800mhz B20. Άρα ανάλογα σε ποιο σημείο είσαι και αν υπάρχει κοντά παλιού ή νέου τύπου κεραία θα έχεις και τα ανάλογα αποτελέσματα. ;)

Δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=420980

Και εδώ να δεις κάλυψη cosmote Θεσσαλονίκη https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/T25/section/Network

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανενα προβλημα το κινητό, είναι ασταθής η σύνδεση 4g λόγω περιοχής και αναλόγως του σημείου που είμαι στο σπίτι πέφτει από 4g σε 3g....

 

 

....Το δοκιμασα λοιπον σε ανοιχτό χώρο (στο πάρκο στη διασταύρωση των οδών Δελφων-Μαρτιου) και οι ταχύτητες αυξήθηκαν σημαντικά, όντας πάλι χαμηλές συγκριτικά....

 

...είναι θέμα κεραίας/μπαντας και πυκνής δομησης...

 

Που φανερώνει, ισως, πόσο τελικά αναγκαία είναι η 800αρα

 

 

 

Screenshot_20170503-104844.jpg

Αν έχεις 4g δεν είσαι σε 800αρα με το 829,ουτε υπάρχει περίπτωση η ίδια εταιρεία ΟΤΕ να σου δίνει στο ίδιο σημείο 2 μπάντες μαζί, άρα δεν είναι θέμα ότι δεν έχεις 800αρα,αν ήταν θέμα 800 αρας σαν εκπομπή απλά δεν θα είχες καν 4g

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι βρε μάλλον δεν κατάλαβες τι είπα. Οι μπάντες των κεραιών ΠΡΙΝ το κλείσιμο των αναλογικών τηλεοπτικών καναλιών είχαν εκπομπή σε 180 & 2100 που σημαίνει μέχρι πρότινος ότι υπήρχε εξέπεμπε σε αυτές αλλά και ακόμα εκπέμπει. Ότι στήνεται μετά από το κλείσιμο στήνεται στα 800mhz B20. Άρα ανάλογα σε ποιο σημείο είσαι και αν υπάρχει κοντά παλιού ή νέου τύπου κεραία θα έχεις και τα ανάλογα αποτελέσματα. ;)

Ναι ναι αυτό ναι απλά Θεσσαλονίκη ο ΟΤΕ δεν έχει εκπομπή 800αρας αυτό λέω, αλλιώς και το παιδί δεν θα έπιανε καν 4g όπως φυσικά δεν θα επιανα και εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ δεν έχει 800αρα Θεσσαλονίκη δεν ξέρω τι θα βάζει από εδώ και πέρα αλλά δεν έχει, προχθές γύρισα όλη την Θεσσαλονίκη Καλαμαριά,κρυνη , κέντρο Τσιμισκή Ωραιόκαστρο παντού βειχα 4g με το 829 όπως και σε όλη την επιστροφή Θεσσαλονίκη Νάουσα,αν είχε 800αρα εγώ απλά δεν θα είχα 4g με το 829

Αλλο να δείχνει 4g, άλλο να πιάνει καλές ταχύτητες...

...το δοκιμασες με μετρήσεις στις περιοχές που λες;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν έχεις 4g δεν είσαι σε 800αρα με το 829,ουτε υπάρχει περίπτωση η ίδια εταιρεία ΟΤΕ να σου δίνει στο ίδιο σημείο 2 μπάντες μαζί, άρα δεν είναι θέμα ότι δεν έχεις 800αρα,αν ήταν θέμα 800 αρας σαν εκπομπή απλά δεν θα είχες καν 4g

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι ναι αυτό ναι απλά Θεσσαλονίκη ο ΟΤΕ δεν έχει εκπομπή 800αρας αυτό λέω, αλλιώς και το παιδί δεν θα έπιανε καν 4g όπως φυσικά δεν θα επιανα και εγώ :)

 

Αυτό που λέω είναι ότι οι υπάρχουσες μπαντες δεν έχουν καλή κάλυψη παντού, οπότε είτε εχει 800αρα η cosmote και δεν τη πιάνεις (λόγω προδιαγραφών του κινητού) είτε δεν έχει και δεν έχεις καλή κάλυψη, πρακτικά είναι το ίδιο...

 

...η 800αρα (εκπομπή και λήψη) μάλλον είναι σημαντική ακόμα και για μεγάλα αστικά κεντρα

 

Συνδέομαι σε άλλη συχνότητα 4g, αλλά δεν είναι αρκετο, δεν παρέχει καλή κάλυψη και καλές ταχύτητες.

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Λογικά και από ότι έχω διαβάσει xda με το 3.0.2-1 και με το team Spain moded. ;)

Όσο αφορά το sot σε όλες αν βάλεις nameless & greenify θα πιάσουν τόσο και περισσότερο. Στην 23s Remixed & tele_23 έχουμε σχεδόν 5 με όλα να τρέχουν πίσω χωρίς υποβοήθηση. Θα δοκιμάσω να τρέξω ΑΚΤ & greenify να σου πω. Αν βέβαια προλάβω να κρατήσω ρομ πάνω από μισή μέρα με τις δοκιμές που κάνω..;)

 

Φίλε μου chrisBal για να μην σε κουράζω ρώτησα κάποιους ας το πούμε "προγραμματιστές" που ασχολούνται με τέτοια, κ μου είπαν πως αν δεν γίνει κάτι σωστά μπορεί να επέλθει ανεπανόρθωτη βλάβη!! Ισχύει κάτι τέτοιο;; Βασικά όσους ρώτησα αυτό μου είπαν.. εγώ ήθελα να βάλω μια με 100% Ελληνικά κ να φύγουν η κινέζικες εφαρμογές..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου chrisBal για να μην σε κουράζω ρώτησα κάποιους ας το πούμε "προγραμματιστές" που ασχολούνται με τέτοια, κ μου είπαν πως αν δεν γίνει κάτι σωστά μπορεί να επέλθει ανεπανόρθωτη βλάβη!! Ισχύει κάτι τέτοιο;; Βασικά όσους ρώτησα αυτό μου είπαν.. εγώ ήθελα να βάλω μια με 100% Ελληνικά κ να φύγουν η κινέζικες εφαρμογές..

 

Καλά σου είπαν στην περίπτωση που δεν ξέρεις τι και πως το κάνεις. Σίγουρα όμως όπως βλέπεις εδώ όλες οι ρομ που έχουμε είναι δοκιμασμένες από χιλιάδες χρήστες και δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Ακολουθείς σωστά τις οδηγίες και βάζεις ότι θες.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανενα προβλημα το κινητό, είναι ασταθής η σύνδεση 4g λόγω περιοχής και αναλόγως του σημείου που είμαι στο σπίτι πέφτει από 4g σε 3g....

...Το δοκιμασα λοιπον σε ανοιχτό χώρο (στο πάρκο στη διασταύρωση των οδών Δελφων-Μαρτιου) και οι ταχύτητες αυξήθηκαν σημαντικά, όντας πάλι χαμηλές συγκριτικά....

...είναι θέμα κεραίας/μπαντας και πυκνής δομησης...

Που φανερώνει, ισως, πόσο τελικά αναγκαία είναι η 800αρα

 

Δοκίμασε το μαζί με άλλο κινητό με την ίδια τηλεφωνική εταιρία σε 3g όμως... Εκεί δεν παίζει ρόλο η 800αρα... Τότε θα καταλάβεις αν έχει πρόβλημα ή όχι.. Από πού το πήρες;

Edited by CrisBal
Επανάληψη φωτογραφιών
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το μαζί με άλλο κινητό με την ίδια τηλεφωνική εταιρία σε 3g όμως... Εκεί δεν παίζει ρόλο η 800αρα... Τότε θα καταλάβεις αν έχει πρόβλημα ή όχι.. Από πού το πήρες;

 

Κόλλησες εσύ με το μαγαζί αγοράς...τί σημασία έχει; Μπορεί να σου έκατσε εσένα η στραβή και πας άκριτα/άκυρα να γενικεύσεις, μου φαίνεται.

 

...από Banggood το πήρα...

 

Άλλο κινητό με 3G (δεν έχει 4G) - όπως ήδη έχω γράψει - μου έδωσε παρόμοιες μετρήσεις (αρκετά χαμηλότερο download, κάπως ψηλότερο upload) από τα δοκιμαστι΄κα που έτρεξα από το σπίτι, εκεί στον ανοιχτό χώρο δεν το είχα μαζί...

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Κόλλησες εσύ με το μαγαζί αγοράς...τί σημασία έχει; Μπορεί να σου έκατσε εσένα η στραβή και πας άκριτα/άκυρα να γενικεύσεις, μου φαίνεται.

 

...από Banggood το πήρα...

 

Έγινε φίλε, συγγνώμη για την ενόχληση...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεται τι είναι το TTY και HAC ;

http://imgur.com/a/bZSBC

 

HAC >>> https://en.m.wikipedia.org/wiki/HyperNext

TTYL >>> https://www.lifewire.com/what-is-ttyl-2483637

Tools εργαλεία και τα δύο.. ;)

Εκτός βέβαια και αν εννοείς τις συντομογραφίες λόγου!

https://www.internetslang.com/TTY-meaning-definition.asp

Τώρα είδα την φωτογραφία και τι εννοείς;)

ΤΤΥ http://en.miui.com/thread-80161-1-1.html

HAC https://support.apple.com/en-us/HT202186

Όπως καταλαβαίνεις υπάρχουν πολλά και διαφορετικά πράγματα με αυτά τα ακρονύμια..

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω κάτι τους ειδήμονες.. Βάζω στικάκι 16gb μέσω otg, το βλέπει κανονικά. Βάζω στικάκι 32 η 64 gb και δεν το βλέπει. Ξέρει κανείς που είναι η ρύθμιση να το φτιάξουμε;;

Κάποια ρύθμιση με δικαιωματα θα είναι, δεν μπορεί....

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω κάτι τους ειδήμονες.. Βάζω στικάκι 16gb μέσω otg, το βλέπει κανονικά. Βάζω στικάκι 32 η 64 gb και δεν το βλέπει. Ξέρει κανείς που είναι η ρύθμιση να το φτιάξουμε;;

Κάποια ρύθμιση με δικαιωματα θα είναι, δεν μπορεί....

 

Δεν είναι απόλυτα θέμα ρύθμισης. Μπορεί να μην είναι συμβατό με USB 3.0 3.1 interface. Κάνε ένα format σε άλλη διαμόρφωση να δεις. Κοίτα αυτό που παίζει και στήσε έτσι και το 32-64αρι.

Με 64 & 128 παίζω κι εγώ συνέχεια.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το σήμα; Εφόσον το 829 προορίζεται για την προηγμένη και εξελιγμένη Αμερική γιατί τότε δεν υποστηρίζει την 800αρα που είναι τόσο καλή από ότι λένε; Είμαστε πιο μπροστά στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το σήμα; Εφόσον το 829 προορίζεται για την προηγμένη και εξελιγμένη Αμερική γιατί τότε δεν υποστηρίζει την 800αρα που είναι τόσο καλή από ότι λένε; Είμαστε πιο μπροστά στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποιος είπε ότι η 800αρα είναι καλύτερη;googlare λίγο και θα δεις,ίσα ίσα επειδή είναι χειρότερη και φθηνότερη λυση η wind και εταιρείες της εμβέλειας της δεν αναβαθμίζουν και σε επαρχία για την ανάπτυξη του δικτύου τους τώρα που είναι ελεύθερη για χρήση την προτιμούν σαν φθηνότερη λύση σε σχέση με τον ΟΤΕ που λόγο οικονομικής άνεσης ακόμη και στην επαρχία δεν την βάζουν,

Link to comment
Share on other sites

Με αυτές τις 2 φώτο θέλω να επιβεβαιώσω κι εγώ με την σειρά μου (το έκανε πρώτος ο Billator), την πολύ βελτιωμένη διαχείριση της ενέργειας στην τελευταία RR (έκδοση 5.7.4, 16/4/2017).

Μιλάμε για 7 ώρες SOT και σχεδόν μηδενική κατανάλωση τη νύχτα (μόλις 2% σε 6 ώρες).

Όλα αυτά με χρήση του προφίλ Nameless Battery στο AKT, και παράλληλη χρήση του Greenify(αδρανοποίηση όσων εφαρμογών δε θέλουμε να τρέχουν στο παρασκήνιο).

Υπό αυτές τις συνθήκες η ΡΟΜ είναι απίστευτα γρήγορη (μηδενικό λαγκ).

Την προτείνω ανεπιφύλακτα και θέτω εκ νέου το ερώτημα:

Υπάρχει κάποιος ο οποίος έκανε με επιτυχία Restore σε backup της RR; Και αν ναι, με ποια έκδοση TWRP;

 

Le Max 2 X829 6/128

 

Απο χρήση; Δεδομένα βίντεο facebook??

Edited by CrisBal
Επαναδημοσιευση φωτογραφιών
Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...