Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες.πολυ συνοπτικα τι διαφορες εχουν τα x820 και x829?

 

Λείπει μια μπάντα κινητής τηλεφωνίας και λέγανε και για οθόνη αλλά από ότι βλέπω εγώ που έχω το χ829 έχω truly κάποιοι με χ820 έχουν truly άρα δεν τα βλέπω να στέκει αυτό με την οθόνη

Link to comment
Share on other sites

.πρωτο ποστ.

Χρησιμες οδηγιες-εξτρας

Διαφορες μεταξυ των μοντελων

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Λείπει μια μπάντα κινητής τηλεφωνίας και λέγανε και για οθόνη αλλά από ότι βλέπω εγώ που έχω το χ829 έχω truly κάποιοι με χ820 έχουν truly άρα δεν τα βλέπω να στέκει αυτό με την οθόνη

 

.πρωτο ποστ.

Χρησιμες οδηγιες-εξτρας

Διαφορες μεταξυ των μοντελων

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

σας ευχαριστω ;)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

.πρωτο ποστ.

Χρησιμες οδηγιες-εξτρας

Διαφορες μεταξυ των μοντελων

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Δε στέκει το ποστ

Λέει στο χ829 δεν είναι ips

Screenshot_2017_06_14_01_12_53.jpg

 

Εδώ ομως βλέπεις πως είναι !

Λέει πως είναι qhd,αλλά είναι wqhd ips

Επίσης στο ποστ λέει πως το χ820 έχει sharp αλλά πολύ χρήστες έχουν αναφέρει πως έχουν truly με χ820 οπότε το τι θα πάρεις με το χ820 είναι άγνωστο

Edit το πρώτο ποστ παραμένει λάθος ως προς το ips αλλά κρατάω επιφυλάξεις για το wqhd γιατί ενώ τα site το δίνουν wqhd στο κουτί γράφει όντως qhd οπότε ίσως παραμένει ίδιο και σε αυτό σε σχέση με το χ820

Edited by Relin
Link to comment
Share on other sites

Για μενα η μονη διαφορα πλεον ειναι καθαρα στις μπαντες.

Αφου πλεον φορανε ιδιες οθονες...

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην κοιτατε το aida τι λεει ειχα κ τα 2 κ τα εβαλα διπλα διπλα..... καμια σχεση το x820 έχει καλύτερη οθόνη απο το x829 και ελεγαν οτι εχουν ιδιες οθονες truly κ σε γωνίες θέασης κ το λευκό τους κ στα χρωματα ειναι αλες οθονες γενικά,κ γω την ίδια απορία είχα μέχρι που τα έβαλα δίπλα. Edited by speedd
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τις διαφημίσεις που πετάγονται απο το chrome οταν παμε να μπουμε σε μια σελίδα πως μπορουμε να τις αποφυγουμε;οπως πχ το adblock στο pc
LeEco le max 2 x829 , 8.1 Oreo Extended
Link to comment
Share on other sites

O Pixel Launcher μπορεί τώρα να τρέξει και χωρίς root. Τον έχω εγκαταστήσει έκτες και όλα δουλεύουν μια χαρά. Μπορείτε να τον βρείτε εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Δε στέκει το ποστ

Λέει στο χ829 δεν είναι ips

Εδώ ομως βλέπεις πως είναι !

Λέει πως είναι qhd,αλλά είναι wqhd ips

Επίσης στο ποστ λέει πως το χ820 έχει sharp αλλά πολύ χρήστες έχουν αναφέρει πως έχουν truly με χ820 οπότε το τι θα πάρεις με το χ820 είναι άγνωστο

Edit το πρώτο ποστ παραμένει λάθος ως προς το ips αλλά κρατάω επιφυλάξεις για το wqhd γιατί ενώ τα site το δίνουν wqhd στο κουτί γράφει όντως qhd οπότε ίσως παραμένει ίδιο και σε αυτό σε σχέση με το χ820

Καλημερα. Το ποστ στέκει με τα τότε χρονολογικά δεδομένα που σε όλα τα τεστ είχαν αυτές τις οθόνες. Τώρα βέβαια με τα τελευταία κομμάτια χ820 χ829 από banggood geekbuying κλπ από ότι βλέπουμε οι Κινέζοι έβαλαν ποιο φθηνές οθόνες παντού. Οπότε τελικά είναι λαχείο με τι οθόνη θα το πάρεις αφού κανένας δεν λέει τι οθόνη φοράει.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τις διαφημίσεις που πετάγονται απο το chrome οταν παμε να μπουμε σε μια σελίδα πως μπορουμε να τις αποφυγουμε;οπως πχ το adblock στο pc

 

Από ότι βλέπω στην υπογραφή σου έχεις την 26 AROMA άρα έχεις adaway επάνω. Απλά πήγαινε ρυθμίσεις >Εξειδικευμένες ρυθμίσεις, ενεργοποίησε το και θα τα κάνει όλα μόνο του μετά.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Το ποστ στέκει με τα τότε χρονολογικά δεδομένα που σε όλα τα τεστ είχαν αυτές τις οθόνες. Τώρα βέβαια με τα τελευταία κομμάτια χ820 χ829 από banggood geekbuying κλπ από ότι βλέπουμε οι Κινέζοι έβαλαν ποιο φθηνές οθόνες παντού. Οπότε τελικά είναι λαχείο με τι οθόνη θα το πάρεις αφού κανένας δεν λέει τι οθόνη φοράει.

Με αυτή την λογική είπα και εγώ για το truly ότι δε στέκει

Δε ξέρω αν κάποτε είχε sharp το χ820 πάντως πολύ με χ820 λένε ότι έχουν truly άλλοι πάλι λένε όντως sharp άρα δε ξέρεις τι θα πάρεις

Αλλά για το ips του χ829 ειχε ips οθονη από μια αρχή, σιγά μην την βαζανε στην πορεία να εβαζαν ακόμη φτηνότερη ίσως αλλά αποκλείεται να την βελτίωναν κινεζοι είναι :p

Το χ829 είναι στάνταρ τρουλι ips

Το χ820 sharp η τρουλι ips,2 ποστ πάντως που θυμάμαι εδώ λέγανε τρουλι ότι έχουν,και ένα φιλαράκι μου και αυτός τρουλι

Τώρα τι να πω ακόμη και να υπάρχει sharp για εμένα είναι χειρότερη το άσπρο σε μια sharp σκοτώνει,λες και δεν έχει φίλτρα είναι...truly πιο αληθινή ζεστή

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλά και καλημέρα και από εμένα,ξέχασα να πω καλημέρα με τα μούτρα να απαντήσω έπεσα lol

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όλα τα le max 2 έχουν gorilla Glass 3 παιδιά

Απλά να θυμάστε ότι σπάνε και εύκολα γιατί οθόνη -μπεζελ-μεταλικο περίβλημα είναι σχεδόν αγκαλιά οπότε μην έχετε την ψευδαίσθηση έλα μωρέ gorilla έχει ας το πετάξω και κάτω, προστασία από γρατσουνιές είναι το gorilla και όχι όπως λανθασμένα νομίζουμε αθραυστο

Σπάει πολύ εύκολα πίστεψτε με,αν είναι όπως το χ500 που είχα, που εμφανισιακά είναι ίδιο μου είχε πέσει από 30 εκατοστά και έσπασε γιατί ήταν βαρύ και έπεσε με γωνία

Τότε θυμάμαι σπαστικα και μπήκα στο site της gorilla και δεν το εμφάνισε στις συσκευές, έστειλα email και μου απάντησαν πως ολα τα leeco μετά το χ500 φόραγαν gorilla

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όλα τα le max 2 έχουν gorilla Glass 3 παιδιά

Απλά να θυμάστε ότι σπάνε και εύκολα γιατί οθόνη -μπεζελ-μεταλικο περίβλημα είναι σχεδόν αγκαλιά οπότε μην έχετε την ψευδαίσθηση έλα μωρέ gorilla έχει ας το πετάξω και κάτω, προστασία από γρατσουνιές είναι το gorilla και όχι όπως λανθασμένα νομίζουμε αθραυστο

Σπάει πολύ εύκολα πίστεψτε με,αν είναι όπως το χ500 που είχα, που εμφανισιακά είναι ίδιο μου είχε πέσει από 30 εκατοστά και έσπασε γιατί ήταν βαρύ και έπεσε με γωνία

Τότε θυμάμαι σπαστικα και μπήκα στο site της gorilla και δεν το εμφάνισε στις συσκευές, έστειλα email και μου απάντησαν πως ολα τα leeco μετά το χ500 φόραγαν gorilla

 

Όταν κάτι δεν το δηλώνουν ρητώς, δεν το έχουν....προσδίδει αξία στο κινητό να έχει Gorilla Glass δεν έχουν λόγο να το "κρύβουν"...

Πιθανότατα έχουν, όπως τα περισσότερα κινητά, κάποια μορφή ενισχυμένου γυαλιού....

 

...αντιθέτως κερδίζουν "τσάμπα" όταν σε αφήνουν να πιστεύεις ότι έχουν μια επώνυμη λύση, ενώ χρησιμοποιούν κάποια ανώνυμη

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από ότι βλέπω στην υπογραφή σου έχεις την 26 AROMA άρα έχεις adaway επάνω. Απλά πήγαινε ρυθμίσεις >Εξειδικευμένες ρυθμίσεις, ενεργοποίησε το και θα τα κάνει όλα μόνο του μετά.

 

Ποιά έκδοση του Adaway χρησιμοποίησες για εκείνη τη ΡΟΜ; στην 21s τη δική σου έβαλα τη τελευταία επίσημη έκδοση (με περασμένο root) και κρεμάει σχεδόν όλο το λειτουργικό του κινητού

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάτι δεν το δηλώνουν ρητώς, δεν το έχουν....προσδίδει αξία στο κινητό να έχει Gorilla Glass δεν έχουν λόγο να το "κρύβουν"...

Πιθανότατα έχουν, όπως τα περισσότερα κινητά, κάποια μορφή ενισχυμένου γυαλιού....

 

...αντιθέτως κερδίζουν "τσάμπα" όταν σε αφήνουν να πιστεύεις ότι έχουν μια επώνυμη λύση, ενώ χρησιμοποιούν κάποια ανώνυμη

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποιά έκδοση του Adaway χρησιμοποίησες για εκείνη τη ΡΟΜ; στην 21s τη δική σου έβαλα τη τελευταία επίσημη έκδοση (με περασμένο root) και κρεμάει σχεδόν όλο το λειτουργικό του κινητού

Αυτό που μου απάντησε τότε η gorilla ήταν ότι για να τους επιτρέψει να μπει στο site τους το όνομα της leeco είναι σαν διαφήμιση, πρέπει να πληρώσει παραπάνω,αλλά δεν σημαίνει ότι επειδή δεν έχει το όνομα στο site η στη συσκευασία ότι δεν υπάρχει απλά δε πλήρωσαν όσο άλλες εταιρίες, ακόμη και τώρα στο site διευκρινίζει ότι αν δεν είναι η συσκευή στο site μας ρωτήστε εμάς η τον κατασκευαστή σας,

Αυτό έκανα και τότε η ίδια η gorilla μου είπε ότι ναι έχει το χ500 και όλα τα επόμενα μοντέλα μέχρι τότε,απλά δεν έχει το δικαίωμα να το εμφανίζει επάνω στο κουτί για λόγους μάρκετιγκ

Τώρα τι να πω,να μου απάντησαν ψευδώς;

Screenshot_2017_06_14_09_43_22.jpg

Απάντηση της λεεκο σε χρήστη

 

IMG_20170614_094507.jpg

Και ανάρτηση από leeco στο επίσημο φόρουμ αν λέγαν ψέματα η gorillaθα τους είχε κλείσει το σπίτι

Άσε που όπως είπα ρώτησε και στην gorilla αποκλείεται να την κλέβουν και να τους υποστηρίζει και από πάνω :p

Link to comment
Share on other sites

Ποιά έκδοση του Adaway χρησιμοποίησες για εκείνη τη ΡΟΜ; στην 21s τη δική σου έβαλα τη τελευταία επίσημη έκδοση (με περασμένο root) και κρεμάει σχεδόν όλο το λειτουργικό του κινητού

Αν εχεις κατεβάσει τη ρομ πάρτην από μέσα η προηγούμενη έκδοση είναι.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου απάντησε τότε η gorilla ήταν ότι για να τους επιτρέψει να μπει στο site τους το όνομα της leeco είναι σαν διαφήμιση, πρέπει να πληρώσει παραπάνω,αλλά δεν σημαίνει ότι επειδή δεν έχει το όνομα στο site η στη συσκευασία ότι δεν υπάρχει απλά δε πλήρωσαν όσο άλλες εταιρίες, ακόμη και τώρα στο site διευκρινίζει ότι αν δεν είναι η συσκευή στο site μας ρωτήστε εμάς η τον κατασκευαστή σας,

Αυτό έκανα και τότε η ίδια η gorilla μου είπε ότι ναι έχει το χ500 και όλα τα επόμενα μοντέλα μέχρι τότε,απλά δεν έχει το δικαίωμα να το εμφανίζει επάνω στο κουτί για λόγους μάρκετιγκ

Τώρα τι να πω,να μου απάντησαν ψευδώς;

Screenshot_2017_06_14_09_43_22.jpg

Απάντηση της λεεκο σε χρήστη

 

IMG_20170614_094507.jpg

Και ανάρτηση από leeco στο επίσημο φόρουμ αν λέγαν ψέματα η gorillaθα τους είχε κλείσει το σπίτι

Άσε που όπως είπα ρώτησε και στην gorilla αποκλείεται να την κλέβουν και να τους υποστηρίζει και από πάνω :p

 

Αν θες δώσε μας screenshot από την απάντηση της Gorilla Glass ότι όλα τα μοντέλα της Leeco μετά το Χ500 φέρουν GG3...αυτό έχει σημασία εδώ.

 

Το τί λέει η Leeco η ίδια ανεπίσημα και τί γράφεται σ' ένα φόρουμ έχει ελάχιστη έως μηδαμινή βαρύτητα

Link to comment
Share on other sites

Αν θες δώσε μας screenshot από την απάντηση της Gorilla Glass ότι όλα τα μοντέλα της Leeco μετά το Χ500 φέρουν GG3...αυτό έχει σημασία εδώ.

 

Το τί λέει η Leeco η ίδια ανεπίσημα και τί γράφεται σ' ένα φόρουμ έχει ελάχιστη έως μηδαμινή βαρύτητα

Αμέ :)

Όμως θα περιμένεις μέχρι το απόγευμα γιατί ξανά έστειλα email και μάλιστα για το συγκεκριμένο:)

Λίγο δύσκολο να έχω email Φεβρουαρίου 2016 κρατημένο γιατί τότε μου είχε σπάσει η ριμάδα του χ500

Αλλά ξανά τονίζω μπορείς και εσύ και ο οποιοσδήποτε να κάνει την ερώτηση στην gorilla,αλλά αν σου είναι τόσο κόπος δεν έχω θέμα,έχω στείλει ήδη email, πιστεύω μέχρι το απόγευμα θα έχω απάντηση, λογικά στην Αμερική τώρα έχουν ξημερώματα, απόγευμα δικό μας θα είναι πρωί δικό τους οπότε λίγη υπομονή και θα μας λύσουν την απορία

 

Edit...και από πότε το επίσημο forum μιας εταιρείας που είναι διαχειρισιμο από την ίδια την εταιρεία είναι ανεπίσημο;;;η η απάντηση της ίδιας της εταιρείας σε χρήστη είναι ανεπίσημη;

Πιο επίσημο δε γίνεται... εδώ δεν αφήνει να χρησιμοποιούν το λογότυπο στις συσκευασίες αν δεν τα έχουν σκάσει θα άφηναν κάτι τέτοιο ατιμώρητο; καταρχάς θα ήταν δυσφήμιση για την ίδια την corning κάτι τέτοιο, κατώτερης ποιότητας γυαλί που θα πάθει κάτι να παρουσιάζεται σαν gorilla,δεν νομίζω φίλε μου,θα τους είχαν κλησει εχθές...εδώ η εταιρίες αλλοιλομηνουντε για απλή αντιγραφή design ας ήμαστε λίγο σοβαροί :)

Τέλος πάντων περιμένοντας την απάντηση κουβέντα να γίνεται

Edited by Relin
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα θα τα βρεις όλα

 

εχει 5 φακελους Modem με αλλα τοσα μεσα πιο πρεπει να βαλω ?

 

Αν χρειάζεστε ΜΌΝΟ τα Modem (Only Modems)

https://yadi.sk/d/5v2p3F7o3GJBxn

Link to comment
Share on other sites

εχει 5 φακελους Modem με αλλα τοσα μεσα πιο πρεπει να βαλω ?

 

Αν χρειάζεστε ΜΌΝΟ τα Modem (Only Modems)

https://yadi.sk/d/5v2p3F7o3GJBxn

 

Αυτό που ζητάς να κατεβάσεις. Το βρίσκεις από τους φακελους το κατεβάζεις και το φλασαρεις από TWRP σαν όλα τα άλλα ζιπ. Ποιο ψάχνεις? CN 23S πας στο φάκελο CN λοιπόν το βρίσκεις μέσα πατάς Download και κατεβαίνει.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αμέ :)

Όμως θα περιμένεις μέχρι το απόγευμα γιατί ξανά έστειλα email και μάλιστα για το συγκεκριμένο:)

Λίγο δύσκολο να έχω email Φεβρουαρίου 2016 κρατημένο γιατί τότε μου είχε σπάσει η ριμάδα του χ500

Αλλά ξανά τονίζω μπορείς και εσύ και ο οποιοσδήποτε να κάνει την ερώτηση στην gorilla,αλλά αν σου είναι τόσο κόπος δεν έχω θέμα,έχω στείλει ήδη email, πιστεύω μέχρι το απόγευμα θα έχω απάντηση, λογικά στην Αμερική τώρα έχουν ξημερώματα, απόγευμα δικό μας θα είναι πρωί δικό τους οπότε λίγη υπομονή και θα μας λύσουν την απορία

 

Edit...και από πότε το επίσημο forum μιας εταιρείας που είναι διαχειρισιμο από την ίδια την εταιρεία είναι ανεπίσημο;;;η η απάντηση της ίδιας της εταιρείας σε χρήστη είναι ανεπίσημη;

Πιο επίσημο δε γίνεται... εδώ δεν αφήνει να χρησιμοποιούν το λογότυπο στις συσκευασίες αν δεν τα έχουν σκάσει θα άφηναν κάτι τέτοιο ατιμώρητο; καταρχάς θα ήταν δυσφήμιση για την ίδια την corning κάτι τέτοιο, κατώτερης ποιότητας γυαλί που θα πάθει κάτι να παρουσιάζεται σαν gorilla,δεν νομίζω φίλε μου,θα τους είχαν κλησει εχθές...εδώ η εταιρίες αλλοιλομηνουντε για απλή αντιγραφή design ας ήμαστε λίγο σοβαροί :)

Τέλος πάντων περιμένοντας την απάντηση κουβέντα να γίνεται

 

...μην επενδύεις τόσο πολύ τη προσωπικότητά σου σε ένα τέτοιο επιχείρημα κι αγχώνεσαι χωρίς λόγο...

 

...μια απάντηση ενός τυχαίου υπαλλήλου στο φόρουμ είναι διαψεύσιμη (δεν γνώριζε, έκανε λάθος, μπέρδεψε το μοντέλο κοκ)...το κέρδος είναι ακριβώς ότι δημιουργεί την εντύπωση ότι έχει Gorilla Glass, χωρίς να έχει την βαρύτητα μιας επίσημης δήλωσης κι ως εκ τούτου χωρίς τις επιπτώσεις της.

 

...αντίθετα αν κάτι τέτοιο το δήλωνε υψηλά ιστάμενος της εταιρείας στον τύπο ή αν περιλαμβανόταν το χαρακτηριστικό σε κάποιο φυλλάδιο που θα ισοδυναμούσε με δήλωση προδιαγραφών, τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά...αυτό θα ήταν "επίσημο"...

 

Σε άλλα προϊόντα μπορεί να γίνει κάτι σχετικό, πχ να μην πάρει την Χ πιστοποίηση ένα φάρμακο (ότι καταπολεμά το Ψ σύμπτωμα ή ασθένεια) στα πλαίσια της αρχικής διάθεσης, αλλά μετά έρευνες να καταδεικνύουν ότι η "χ" ουσία έχει σχετική δραστικότητα.

 

Όπως το διατυπώμεις όμως για το συγκεκριμένο θέμα, δεν μου φαίνεται τόσο αξιόπιστο...σαν να αναπαρήγαγες δήλωση τρίτου...

 

ΥΓ Νομίζω είναι πολύ εύκολο με μια αναζήτηση στα εισερχόμενά σου να το βρεις, αν δεν το έχεις σβήσει...δεν χρειάζεσαι να δεις ένα-ένα όλα τα μηνύματα του τελευταίου ενάμιση χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως γίνεται να ανάβει η οθόνη οταν έρχεται ειδοποίηση;

Σε όλα τα προηγούμενα τηλέφωνα που είχα αυτό γινόταν.

 

x829 (4/64) 5.8.016s

Link to comment
Share on other sites

...μην επενδύεις τόσο πολύ τη προσωπικότητά σου σε ένα τέτοιο επιχείρημα κι αγχώνεσαι χωρίς λόγο...

 

...μια απάντηση ενός τυχαίου υπαλλήλου στο φόρουμ είναι διαψεύσιμη (δεν γνώριζε, έκανε λάθος, μπέρδεψε το μοντέλο κοκ)...το κέρδος είναι ακριβώς ότι δημιουργεί την εντύπωση ότι έχει Gorilla Glass, χωρίς να έχει την βαρύτητα μιας επίσημης δήλωσης.

 

...αντίθετα αν κάτι τέτοιο το δήλωνε υψηλά ιστάμενος της εταιρείας στον τύπο ή αν περιλαμβανόταν το χαρακτηριστικό σε κάποιο φυλλάδιο που θα ισοδυναμούσε με δήλωση προδιαγραφών, τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά...αυτό θα ήταν "επίσημο"...

 

Σε άλλα προϊόντα μπορεί να γίνει κάτι σχετικό, πχ να μην πάρει την Χ πιστοποίηση ένα φάρμακο (ότι καταπολεμά το Ψ σύμπτωμα ή ασθένεια) στα πλαίσια της αρχικής διάθεσης, αλλά μετά έρευνες να καταδεικνύουν ότι η "χ" ουσία έχει σχετική δραστικότητα.

 

Όπως το διατυπώμεις όμως για το συγκεκριμένο θέμα, δεν μου φαίνεται τόσο αξιόπιστο...σαν να αναπαρήγαγες δήλωση τρίτου...

 

ΥΓ Νομίζω είναι πολύ εύκολο με μια αναζήτηση στα εισερχόμενά σου να το βρεις, αν δεν το έχεις σβήσει...δεν χρειάζεσαι να δεις ένα-ένα όλα τα μηνύματα του τελευταίου ενάμιση χρόνου.

1)

Επενδύω και ην προσωπικότητα μου;;;χμ διακρίνω διάθεση να μου την πεις χωρίς λόγο...το προσπερνάω και αυτό και όπως το προηγούμενο που εμμέσως με είπες ψεύτη και απλά γελάω ε όχι και επενδύω την προσωπικότητα μου επειδή έγραψα τι ισχύει και τι απάντηση πήρα

2)Η απάντηση ενός υπαλλήλου που εκπροσωπεί επισημα μια εταιρεία δεν είναι τυχαία και δεν διαψεύστηκε ποτέ αν αυτό λέει κάτι ίσα ίσα άφησε να διαιωνίζεται αυτό σε όλα τα site

Η ανάρτηση ολόκληρου άρθρου και μάλιστα σε συγκριτικό με άλλο τηλέφωνο one plus 3 στο επίσημο site ξεφεύγει από τα ορια μιας απάντησης,ναι είναι ανάρτηση άρθρου και μάλιστα συγκριτικου, διπλά μηνυσιμο και από corning και από one plus

3)αν το επίσημο site δεν έχει ισχύ μεγαλύτερη ενός φυλλαδίου για εσένα τότε συνεχίζω να εκπλυσομαι σε συνέχεια της διάθεσης σου να μου την πεις γιατί απλά κάποιος δεν αποδεχτηκε την άποψη σου(ναι εσύ απλά εκφέρεις άποψη εγώ στοιχεία και απαντήσεις επίσημες, μένει μόνο και η επίσημη της Corning) και θειχτηκε χωρίς λόγο ο εγωισμός και η προσωπικότητα σου γιατί η άποψη σου φάνηκε να είναι λάθος (δεν πειράζει όλοι έχουμε κάνει λάθοι μήν σκας)

4)οι απαντήσεις ναι ήταν σε ερωτήσεις 3 δεν με λένε χουσειν όπως εύκολα γίνεται αντιληπτό και η απάντηση ήταν σε χουσειν,η ανάρτηση ναι ήταν ενός τρίτου της λεεκο που συνεχίζεις να θεωρείς ανεπίσημη (πρώτη φορά βλέπω επίσημο site να θεωρείται ανεπίσημο)

Η απάντηση σε εμένα δεν ήταν ενός τρίτου και ναι δεν κρατάω email χρόνου και βάλε παρά μόνο σημαντικά για να μην έχω χάος ,αλλά δεν νομίζω ότι μου ήταν κάπως να ξανά στείλω το email ερώτηση και ούτε νομίζω να σε αφορά, απαντήσεις θέλουμε όλοι μαζί και εγώ γιατί και εγώ το ίδιο τηλέφωνο εχω απαντήσεις θα πάρουμε, έξτρα από όσες ήδη έχουμε πάρει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρεμία παρακαλώ. Όλοι προσπαθούμε για το καλύτερο για τα κινητά μας και δεν χρειάζονται αντιπαραθεσεις. Ότι λέμε παρακαλώ να κρατάμε επίπεδο και σύμφωνα πάντα με τους κανόνες του φόρουμ. Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...