Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει αντίστοιχη διαδικασία ξεκλειδώματος της 2ης SIM σε εταιρικό p9lite 3G που έχει δυο θέσεις για SIM όπως γίνονταν με το p8 Lite ? Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το παρακάτω τηλέφωνο από cosmote θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει νεότερη έκδοση λογισμικού και πως μπορώ να την περάσω.

Επίσης ξέρετε αν το κάνω debrand χάνει την εγγύηση;; 3e3c1468378e31615ab0fce2e4784612.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όποιος έχει branded cosmote , ας ενημερώσει ποια είναι η τελευταία διαθέσιμη ενημέρωση ΟΤΑ?

Έχω την VNS-L21C150B360 εγκατεστημένη με Firmware Finder.

Link to comment
Share on other sites

Cosmote είναι το δικό μου. Β367

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται εσύ να έχεις 392;; πώς την πέρασες;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται εσύ να έχεις 392;; πώς την πέρασες;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου την πέρασε κάνοντας ενημέρωση συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μιλάμε για άλλο τηλέφωνο εμένα δεν βρίσκει άλλη.

Σίγουρα έχεις p9 lite 2016;;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μιλάμε για άλλο τηλέφωνο εμένα δεν βρίσκει άλλη.

Σίγουρα έχεις p9 lite 2016;;

 

Μιλάμε για το HUAWEI VNS-L21

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας,

Έχω την έκδοση VNS-L31C432B380, Το κινητό δεν έχει πάρει αναβάθμιση για πάρει πολύ καιρό, να ανησυχώ?

Το τηλέφωνο είναι το P9 LITE του 2016.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η VNS-L21C432 B 394

Εμένα ακόμα είναι στην Β392. Έχει κάτι σημαντικό ή κλασσικά "ασφάλεια google"?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ, αγόρασα και εγώ τη συσκευή μετά από τρία χρόνια συμβίωσης με το Huawei g620s από το οποίο έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Τι μου προτείνετε για προστασία της οθόνης για να μην γίνει και αυτή σαν του τωρινού κινητού μου; Όσον αφορά την υπόλοιπη συσκευή πήρα μία θήκη της spigen.

Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ, αγόρασα και εγώ τη συσκευή μετά από τρία χρόνια συμβίωσης με το Huawei g620s από το οποίο έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Τι μου προτείνετε για προστασία της οθόνης για να μην γίνει και αυτή σαν του τωρινού κινητού μου; Όσον αφορά την υπόλοιπη συσκευή πήρα μία θήκη της spigen.

Αν θες απλο αλλά ποιοτικό film, δες Brotec HD Clear

http://www.protectionfilms24.com/article/2x-brotect-hd-clear-screen-protector-huawei-p9-lite-1829625.html Τo φοράω τώρα στο P9 lite, άψογη εφαρμογή, εύκολη τοποθέτηση, αλλά αποκτά γρατσουνιές μετά από 5-6 μήνες. Προστατεύει καλά και έχει καλή αίσθηση.

 

Αν θες κάτι καλύτερο δες Brotec Airglass http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-clear-huawei-p9-lite-2729625.html Είναι κάτι μεταξύ protective film και tempered glass. Το πλεονέκτημά του είναι ότι δεν σπάει τόσο εύκολα όσο ένα tempered glass. Τέλεια εφαρμογή, ωραία αίσθηση.

 

Αν θες tempered glass: http://www.protectionfilms24.com/article/2x-savvies-xtreme-glass-hd33-tempered-glass-screen-protector-huawei-p9-lite-3429625.html Πολύ καλή εφαρμογή, σπάει σχετικά εύκολα ανάλογα με τη γωνία που θα πέσει.

 

Όλα τα παραπάνω τα έχω δοκιμάσει, από όλα είμαι ευχαριστημένος. Έρχονται με απλό ταχυδρομείο σε 4-5 μέρες μαζί με κουπονι για -10% στην επόμενη αγορά.

Edited by saxon_747
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την κατατοπιστικοτατη απάντηση, παρήγγειλα το airglass. Μία τελευταία ερώτηση, η συσκευή έχει βγάλει δύο διαφορετικές εκδόσεις; υπάρχει καμιά διαφορά στις διαστάσεις; ξέρω ότι έχει βγει και έκδοση με 2gb ram. Ρωτάω επειδή στο site αναφέρει ότι είναι η έκδοση του 2016. Εγώ έχω αυτή με τα 3gb ram.
Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την κατατοπιστικοτατη απάντηση, παρήγγειλα το airglass. Μία τελευταία ερώτηση, η συσκευή έχει βγάλει δύο διαφορετικές εκδόσεις; υπάρχει καμιά διαφορά στις διαστάσεις; ξέρω ότι έχει βγει και έκδοση με 2gb ram. Ρωτάω επειδή στο site αναφέρει ότι είναι η έκδοση του 2016. Εγώ έχω αυτή με τα 3gb ram.

Ναι, υπάρχουν 2 εκδόσεις του P9 lite (2016 & 2017) καθώς και 2 εκδοχές σε κάθε περίπτωση (2GB & 3GB ram)

 

Χρησιμοποίησε το "identify my device" στην αρχική σελίδα του site που σου εδωσα

Link to comment
Share on other sites

Πήρα θήκη και προστατευτικο οθόνης για την έκδοση του 2016, εγώ πρέπει να έχω αυτή του 2017 αλλά θα το σιγουρεψω αύριο. Σε δουλειά να βρισκόμαστε.
Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, είμαι στρατό τώρα. Για αυτό θα επιβεβαιώσω αύριο ποιο μοντέλο έχω. Τελικά, έχουν τόσο μεγάλη διαφορά σχεδιαστικά που να μην εφαρμόζει καλά η θήκη και το glass;
Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...