Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κανάς άλλος πρόβλημα με το bluetooth; έχω ένα ρολόι της garmin, συνδέεται και αποσυνδέεται. Επίσης χρησιμοποίησα bluetooth ακουστικά, και ενώ συνδέεται και παίζει για λίγο, μετά πάλι τα ίδια...

έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύων, έπαιξα με τις διεργασίας (stop, clear cache κτλ) αλλά το πρόβλημα παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει κανάς άλλος πρόβλημα με το bluetooth; έχω ένα ρολόι της garmin, συνδέεται και αποσυνδέεται. Επίσης χρησιμοποίησα bluetooth ακουστικά, και ενώ συνδέεται και παίζει για λίγο, μετά πάλι τα ίδια...

έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύων, έπαιξα με τις διεργασίας (stop, clear cache κτλ) αλλά το πρόβλημα παραμένει.

 

Είναι γνωστό πρόβλημα και περιγράφεται στο site της Garmin:

https://forums.garmin.com/forum/into-sports/running/forerunner-935-aa/1277541-forerunner-935-and-huawei-p9-lite

 

Δυστυχώς ακόμα δεν φαίνεται να έχει λυθεί. Εγώ απλώς αναγκάστηκα να το συγχρονίζω με το άλλο μου κινητό (samsung galaxy S7).

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό πρόβλημα και περιγράφεται στο site της Garmin:

https://forums.garmin.com/forum/into-sports/running/forerunner-935-aa/1277541-forerunner-935-and-huawei-p9-lite

 

Δυστυχώς ακόμα δεν φαίνεται να έχει λυθεί. Εγώ απλώς αναγκάστηκα να το συγχρονίζω με το άλλο μου κινητό (samsung galaxy S7).

 

OK με το ρολόι παλεύεται η κατάσταση, με τα ακουστικά όμως; Θα δοκιμάσω και κανά άλλο ζευγάρι να δω αν θα κάνει τα ίδια...Δε γίνεται τρέξιμο χωρίς μουσική!

Link to comment
Share on other sites

Update. 5292d8680adf5ec14341d7e380524972.jpg

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Εμένα ακόμα τίποτα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κινητό φορτιστή και ακουστικά. Εννοείται manual και το εργαλειάκι για να βγαίνει το συρταράκι για τις κάρτες.
Link to comment
Share on other sites

Κινητό φορτιστή και ακουστικά. Εννοείται manual και το εργαλειάκι για να βγαίνει το συρταράκι για τις κάρτες.

Ευχαριστώ.

'Αρα πρέπει να πάρω θήκη και τζαμάκι οπωσδήποτε.

Καμιά πρόταση;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχει βαλει κανεις τις παρακατω μεμβρανες??εντυπώσεις??4542290bf73fff40e48e3b230212c86c.jpg

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με τον mozilla; Όταν τον κλείνω κ πάω να τον ξανάνοιξε κολλάει σε άσπρη οθόνη
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το νήμα

Σκέφτομαι για αγορά (για φιλικό μου άτομο) και θέλω μια βοήθεια.

1. Τα dual έχουν 3 θέσεις? Δύο για dim και μια για SD ήη κάρτα μνήμης πιάνει θέση sim?

2. Από κάμερα πως τα πάει?

3. Έχει υποστήριξη/ενημερώσεις?

Ευχαριστώ

Υ. Γ. Αν πουλάει κανένας του 2017 ας ενημερώσει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το νήμα

Σκέφτομαι για αγορά (για φιλικό μου άτομο) και θέλω μια βοήθεια.

1. Τα dual έχουν 3 θέσεις? Δύο για dim και μια για SD ήη κάρτα μνήμης πιάνει θέση sim?

2. Από κάμερα πως τα πάει?

3. Έχει υποστήριξη/ενημερώσεις?

Ευχαριστώ

Υ. Γ. Αν πουλάει κανένας του 2017 ας ενημερώσει.

 

1. Έχει 2 θέσεις. Αν θέλεις έξτρα κάρτα μνήμης θυσιάζεις την μία sim.

2. Εξαιρετική για την κατηγορία του και με πολλές ρυθμίσεις στο Pro mode. Για μένα αποτελεί μια έντιμη εναλλακτική στην DSLR μου.

3. Εμένα μου έρχονται τακτικά οι ενημερώσεις, έχω το δίκαρτο 2GB unbranded του 2016. Για υποστήριξη, αν εννοείς service, ευτυχώς δεν μου χρειάστηκε ακόμα οπότε δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

1. Έχει 2 θέσεις. Αν θέλεις έξτρα κάρτα μνήμης θυσιάζεις την μία sim.

2. Εξαιρετική για την κατηγορία του και με πολλές ρυθμίσεις στο Pro mode. Για μένα αποτελεί μια έντιμη εναλλακτική στην DSLR μου.

3. Εμένα μου έρχονται τακτικά οι ενημερώσεις, έχω το δίκαρτο 2GB unbranded του 2016. Για υποστήριξη, αν εννοείς service, ευτυχώς δεν μου χρειάστηκε ακόμα οπότε δεν ξέρω.

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

P9 lite 2016 cosmote μετά από ένα χρόνο η μπαταρία έχει πέσει αρκετά ξέρει κανείς αν καλύπτει η εγγύηση μπαταρία;; αλλιώς αγορά καινούργιας από που και πως αλλάζει χωρίς να χαθεί η εγγύηση.

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

P9 lite 2016 cosmote μετά από ένα χρόνο η μπαταρία έχει πέσει αρκετά ξέρει κανείς αν καλύπτει η εγγύηση μπαταρία;; αλλιώς αγορά καινούργιας από που και πως αλλάζει χωρίς να χαθεί η εγγύηση.

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στο επίσημο service της huawei στη Μιχαλακοπούλου. Πάρε τηλέφωνο στο 2170007575. Απ όσο μου είχαν πει η εγγύηση για μπαταρία είναι 1 χρόνος. Αν το τηλέφωνο είναι εντός εγγύησης δεν πληρώνεις εργατικά αλλά μόνο το κόστος μπαταρίας. Για το mate s μου κόστισε 15€, φαντάζομαι η τιμή για το p9 θα είναι παραπλήσια.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλος

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

P9 lite 2016 cosmote μετά από ένα χρόνο η μπαταρία έχει πέσει αρκετά ξέρει κανείς αν καλύπτει η εγγύηση μπαταρία;; αλλιώς αγορά καινούργιας από που και πως αλλάζει χωρίς να χαθεί η εγγύηση.

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ερχονται και το περνουν δωρεαν με την μεθοδο pick up and return σε συνεννοηση με την huawei και παει αθηνα μιχαλακοπουλου που ειναι το επισημο service.Μετα τον ενα χρονο την μπαταρια την πληρωνεις 18 ευρω.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

To P9 Lite 2017 έχει δικό του νήμα;
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να ακουω ραδιοφωνο όχι απο τα ακουστικα ( που λειτουργουν σαν κεραια ραδιοφωνου ) αλλα απο το συνδεδεμενο μου bluetooth ? Δηλαδη ο ηχος του ραδιο να κατευθείνεται στο bluetooth και οχι στα ακουστικά. Huawei p9 lite. Εχω δοκιμασει διαφορες εφαρμογες κατευθυνσης ηχου στο bluetooth αλλα δεν δουλευουν στο p9 lite.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλό 2018 να έχουμε.

 

Ρε παιδιά, είναι κανείς εδω ακόμα στην 380?

Και εγώ ακόμα με 380. Δεν ξέρω τι γίνεται;;;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια από τα ίδια 380 ακόμα γιατί όπως μου είπε η HUAWEI εχω γερμανικό ΙΜΕΙ
billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...