Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εβαλα και εγω την 371 έκδοση.

Μονοκαρτο απο κοσμοτε, unbranded.

Δείχνει καλή....για τη μπαταρία έχω ενδοιασμούς.

Οψόμεθα.

Apple iphone 12 mini
Link to comment
Share on other sites

δεν συμφωνώ, μου αρέσει πολύ το στήσιμό της και τη θεωρώ μίλια καλύτερη αισθητικά από τις προηγούμενες. επιπλέον, βάλε ένα ωραίο θεματάκι και αλλάζουν τα εικονίδια

 

Μάλλον δεν με κατάλαβες! Η αισθητική του Ραδιοφώνου -όχι το εικονίδιο - είναι πολύ απαρχαιομένη. Οπως και οι γραμματοσειρες συστήματος είπα!

Παρεμπιπτόντως υπάρχει δυνατότητα να τα αλλάξω -κυρίως το Ραδιόφωνο (εικόνα χρώμα κλπ);

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα βαζω καποια απο αυταdcaeea3adaf0397bba3c8b4b5e6752f8.jpg

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Up

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PANAGIOTIS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το P9 Light, ιδικά τώρα που η τιμή του έχει πέσει στα 220 ευρώ (το 3GB RAM μοντέλο). Αλλά πρόσφατα η Huawei έβγαλε το P10 Light. Θα μπορούσε κάποιος να με συμβουλεύσει στο ποιο είναι το καλύτερο και ποιο αξιόπιστο μοντέλο για να αγοράσω!

 

Σας ευχαριστώ και καλές γιορτές!

 

http://www.dash.com.gr/

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν έχω. Δεν έχω βρει κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Την εκανα και εγω τελικα την αναβαθμιση...ολα οκ μεχρι στιγμης,μονο η μπαταρια δεν εχει στρωσει ακομη,κραταει λιγοτερο απο πριν και αυτο που δεν μπορω να βρω ειναι οι προστατευμενες εφαρμογες απο που γινεται! Αν μπορεις να βοηθησεις θα σε ευχαριστουσα :)

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα και εγω τελικα την αναβαθμιση...ολα οκ μεχρι στιγμης,μονο η μπαταρια δεν εχει στρωσει ακομη,κραταει λιγοτερο απο πριν και αυτο που δεν μπορω να βρω ειναι οι προστατευμενες εφαρμογες απο που γινεται! Αν μπορεις να βοηθησεις θα σε ευχαριστουσα :)

 

Επειδή το χρησιμοποιεί ο γιος μου το τηλέφωνο (εγώ κάνω τα πειράματα :p), θα το έχω στα χέρια μου το απόγευμα, για να μπορέσω να σε βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Xθες εκανα ΟΤΑ και την αναβαθμιση σε nougat.

Ειμαι περιεργος για τη διαρκεια μπαταριας

Εχετε δει κατι;

Σε ποιο μοντέλο φιλε μου;

Γιατί στο δικό μου ( VNS-L21) δεν έχει ερθει ακομη ΟΤΑ η αναβάθμιση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα και εγω τελικα την αναβαθμιση...ολα οκ μεχρι στιγμης,μονο η μπαταρια δεν εχει στρωσει ακομη,κραταει λιγοτερο απο πριν και αυτο που δεν μπορω να βρω ειναι οι προστατευμενες εφαρμογες απο που γινεται! Αν μπορεις να βοηθησεις θα σε ευχαριστουσα :)

 

Ρυθμίσεις-μπαταρία-εξοικονόμηση ενέργειας από εφαρμογές-κλείσιμο των εφαρμογών μετά το κλείδωμα της οθόνης

Link to comment
Share on other sites

καλη αναβαθμιση η 370,το κινητο εγινε πιο γρηγορο και πιο smooth με τιμημα ομως την μπαταρια.στην αναμονη ολα καλα,με wifi-gps-data ανοιχτα χανει 1% στο 2ωρο αλλα στη χρηση φευγει πολυ γρηγορα η μπαταρια.απο 6ωρο οθονη πριν,με το ζορι φτανω 4 τωρα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-μπαταρία-εξοικονόμηση ενέργειας από εφαρμογές-κλείσιμο των εφαρμογών μετά το κλείδωμα της οθόνης

Σωραιος!!! :lol:

Ευχαριστω πολυ!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σκέφτομαι να αγοράσω huawei και είμαι ανάμεσα σε p9 lite και p9 lite. Εξηγήστε μου λίγο πολύ βασικές διαφορές (όπως κάμερα κτλ.).
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε το κινητό στα χέρια μου... Πολύ ωραία συσκευή θα έλεγα...

Απ' ό,τι έχω καταλάβει, για VNS-L21 με B160 ROM απλά περιμένουμε να έρθει OTA;

Link to comment
Share on other sites

Ο

Καλησπέρα παιδιά. Σκέφτομαι να αγοράσω huawei και είμαι ανάμεσα σε p9 lite και p9 lite. Εξηγήστε μου λίγο πολύ βασικές διαφορές (όπως κάμερα κτλ.).

 

Βασικά είναι τα ίδια οποίο και να πάρεις πάλι p9 lite θα έχεις:lol::lol::lol:::lol:

Edited by stedes
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε το κινητό στα χέρια μου... Πολύ ωραία συσκευή θα έλεγα...

Απ' ό,τι έχω καταλάβει, για VNS-L21 με B160 ROM απλά περιμένουμε να έρθει OTA;

 

Άνοιξε το hicare και δες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση εχει δυο hicare??? Κατέβασα ακι αλλο κ το ενα λεει 2.03 το αλλο 5.3 καπως ετσι το ενα λεει ονε στο τέλος το αλλο σκετο σε πιο να κοιταο για αναβάθμιση?????
Link to comment
Share on other sites

Θέλει ένας γνωστός μου να πάρει το p9 lite 2017. Έψαξα να το βρω στο skroutz αλλά μπερδεύτηκα με τα μοντέλα. Υπάρχει αυτo το μοντέλο ?
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το hicare και δες.

Φίλε μου για δώσε αν μπορείς κανένα στοιχείο παραπάνω... Την άνοιξα την Hicare, αλλά δεν κατάλαβα τι πληροφορίες θα μπορούσα να πάρω σχετικά με το ΟΤΑ για nougat από εκεί μέσα...

Θα μπορούσες μήπως να βοηθήσεις λίγο παραπάνω;

 

Ευχαριστώ και καληνύχτα για την ώρα!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλει ένας γνωστός μου να πάρει το p9 lite 2017. Έψαξα να το βρω στο skroutz αλλά μπερδεύτηκα με τα μοντέλα. Υπάρχει αυτo το μοντέλο ?

 

Υπάρχει ναι... http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/HUAWEI-P9-lite-2017-DS-Mauro-51091JYW.htm

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Στα μαγαζια σκρουτζ ονομαζεται P8 lite 2017,και στις μεγαλες αλυσιδες P9 lite (2017)....και φυσικα διαφορα στην τιμη περιπου 100€....

Link to comment
Share on other sites

Έχω το P9 Lite και ενώ απενεργοποιώ την δόνηση κατά την κλήση συνεχίζει να κάνει δόνηση... Ξέρει κάποιος πως βγαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω cosmote 4g και μετά την αναβάθμιση σε Ν ανοίγω το speed test να δω τι ταχύτητες πιάνω και από εκεί που σε καλα σημεία έπιανα κοντά στο 50 τώρα πάνω από 12-13 δεν πάει με τίποτα.

Μήπως έχετε παρατηρήσει κάτι τέτοιο; Ή δεν παίζει ρόλο η αναβάθμιση;

Επίσης και το ping είναι πολύ ψηλά, περίπου στο 200.

Και όταν εχω WiFi οι ταχύτητες είναι νορμάλ αλλά το ping πάλι είναι ψηλά

Edited by elias1994
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...