Jump to content

Sony Xperia M4 Aqua


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα. Αν εχει μπαταρια επιπεδου Ζ2. Πλεον ειναι το κυριο χαρακτηριστικο για μενα η μπαταρια. Το καταλαβα καλα 2 μηνες που ειμαι φανταρος. :p

δεν μπορω να πεσω κατω απο 5"...:/

 

Όντως από τις 5,5" στις 5" πας με κάποια υπαναχώρηση ,στις 4,6" πολύ δύσκολα

 

παιδες ολα ειναι θεμα συνηθειας.. Εγω πχ οταν πρωτοπηγα στις 5" ακουγα ολους που λεγανε, συνηθιζεις..

Τελικα δεν ειναι ετσι..Προσαρμοζεσαι στο να εχεις ενα δυσχρηστο κινητο με μεγαλη οθονη, για να κανεις τι? να βλεπεις ταινιες? να διαβαζεις βιβλια? Προσωπικα το θεωρω εξισου δυσκολο ειτε ειναι 4,5" ειτε 5.5" και απο το να εχω μια συσκευη που δεν πιανεται με το ενα χερι και να την κραταω αγχωμενα καθε φορα για να στειλω ενα ΣΜΣ, προτιμω μια συσκευη που να ειναι κινητο πανω απολα..και το βρηκα στο Ζ3c που εχει τελεια αναλογια μεγεθους,οθονης, επιδοσεων,μπαταριας κτλ..

Ετσι λοιπον και στις 4.6" συνηθιζεις και δεν χρειαζεται να προσαρμοστεις αφου ειναι τελειο στη χρηση. Οποτε φιλε μου το να πας στο Μ4 που εχει ακριβως ιδιες διαστασεις με το Ζ3 δεν ξερω αν αξιζει, οταν παιρνεις με 50 ευρω παραπανω το compact Που ειναι πιστευω καλυτερο.

Οσο για τη μπαταρια, το Μ4 πιστευω οτι θα εχει πολυ καλη αυτονομια, αλλα τα 2 Ζ3 εχουν σιγουρα αριστη..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 673
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω ρε συ. Μου αρεσουν οι μεγαλες οθονες. Για διαβασμα κομιξ, σερφαρισμα ακομα και fb, βλεπεις περισσοτερες πληροφοριες, κανεις λιγοτερο σκρολ.. Απολαμβανεις καλυτερα τις φωτογραφιες και τα βιντεο. Μεχρι και στα παιχνιδια που παιζω μια στο τοσο.

 

Αν ειναι να ανεβω στα 350 υπαρχουν πολλες επιλογες. Μεχρι και S5 βρισκεις (δεν θα το επαιρνα ποτε απλα σου λεω)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

... βλεπεις περισσοτερες πληροφοριες, κανεις λιγοτερο σκρολ

 

Etsi! Συμφωνώ απολύτως

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

παιδες ολα ειναι θεμα συνηθειας.. Εγω πχ οταν πρωτοπηγα στις 5" ακουγα ολους που λεγανε, συνηθιζεις..

Τελικα δεν ειναι ετσι..Προσαρμοζεσαι στο να εχεις ενα δυσχρηστο κινητο με μεγαλη οθονη, για να κανεις τι? να βλεπεις ταινιες? να διαβαζεις βιβλια? Προσωπικα το θεωρω εξισου δυσκολο ειτε ειναι 4,5" ειτε 5.5" και απο το να εχω μια συσκευη που δεν πιανεται με το ενα χερι και να την κραταω αγχωμενα καθε φορα για να στειλω ενα ΣΜΣ, προτιμω μια συσκευη που να ειναι κινητο πανω απολα..και το βρηκα στο Ζ3c που εχει τελεια αναλογια μεγεθους,οθονης, επιδοσεων,μπαταριας κτλ..

Ετσι λοιπον και στις 4.6" συνηθιζεις και δεν χρειαζεται να προσαρμοστεις αφου ειναι τελειο στη χρηση. Οποτε φιλε μου το να πας στο Μ4 που εχει ακριβως ιδιες διαστασεις με το Ζ3 δεν ξερω αν αξιζει, οταν παιρνεις με 50 ευρω παραπανω το compact Που ειναι πιστευω καλυτερο.

Οσο για τη μπαταρια, το Μ4 πιστευω οτι θα εχει πολυ καλη αυτονομια, αλλα τα 2 Ζ3 εχουν σιγουρα αριστη..

 

τα Ζ3 έχουν κορυφαία αυτονομία,όμως όπως δείχνει και το Μ4aqua θα έχει και αυτό πολύ καλή αυτονομία

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε συ. Μου αρεσουν οι μεγαλες οθονες. Για διαβασμα κομιξ, σερφαρισμα ακομα και fb, βλεπεις περισσοτερες πληροφοριες, κανεις λιγοτερο σκρολ.. Απολαμβανεις καλυτερα τις φωτογραφιες και τα βιντεο. Μεχρι και στα παιχνιδια που παιζω μια στο τοσο.

 

Αν ειναι να ανεβω στα 350 υπαρχουν πολλες επιλογες. Μεχρι και S5 βρισκεις (δεν θα το επαιρνα ποτε απλα σου λεω)

 

Etsi! Συμφωνώ απολύτως

 

ισχυει..αναλογως και τη χρηση που θες..εγω πχ στις 4,6" βολευομαι..αλλα αν θες τοση χρηση σιγουρα θα σε δυσκολεψει ειδικα τωρα που θα φυγεις απο 5.5"

Μαλλον το Μ4 μοιαζει ιδανικο..για τα λεφτα του.

τα Ζ3 έχουν κορυφαία αυτονομία,όμως όπως δείχνει και το Μ4aqua θα έχει και αυτό πολύ καλή αυτονομία

 

Ετσι πιστευω και εγω, απλα δεν ξερουμε το cpu Και η οθονη πως θα πανε απο καταναλωση, θεωρητικα θα ειναι καλα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικα η οθονη και λογω της 720p αναλυσης θα ειναι φιλικη προς την μπαταρια αν εχει καταφερει να κανει αυτο το θαυματουργο αποτελεσμα που εχει δωσει απο Ζ2 και μετα σε ολες τις συσκευες. Βεβαια τα ονομαστικα 2400 φαινονται λιγα..

Το M4aqua το σκεφτομαι γιατι ειναι κατι φρεσκο, ππλυ ομορφο στο κοκκινο του, με χαμηλο κοστος. Ετσι, αν δεν κανω την υπερβαση για ενα εκ των Z3/Note 3, θα στραφω σε αυτο και θα χω και πολυ μικρη χασουρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε, εσύ samsung. ?? :wacko: :p :D

 

Θα ξεπεσω τοσο πολυ, ναι.. :p :p

Λιγο η μπαταρια, λιγο η οθονη, λιγο η καμερα, λιγο το πενακι (προοριζομαι για Νοτε 3) που θα θελα να το δουλεψω κυριως λογω περιεργριας (στο note 1 το εδινα στον πατερα μου και ζωγραφιζε και γενικα παιζαμε παντομιμες και τετοια).. Λιγο το οτι το Ζ3 ειναι ακριβο ακομα.....ε....στερεψα απο εναλλακτικες..:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστό σε βρίσκω σε όλα ;) και το Μ4 αξίζει όπως φαίνεται αλλά και το Ν3 ακόμη παραμένει μία αξιόλογη επιλογή. Το tab 8.4 Pro πάντως που έχω κοντά στον μισό χρόνο είναι φοβερό και "χορταστικό" , με δυο κατοστάρικα απολαμβάνω μια φοβερή 2Κ οθόνη με τον πολύ καλό ad 800 να μην καταλαβαίνει τίποτα, μπαταρία 7 ωριτσες χαλαρά (4.800mha) ...μου ξεκουράζει το g2 μου ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα ενα αξιολογο tablet ειναι ο ιδανικος συντροφος ενος καλου smartphone..;)

Και ειναι πολλα πραγματα που μονο στις μεγαλες συσκευες μπορει να γινουν. Και αυτο ειναι η μπαταρια κυριως που δεν εχεις το αγχος να πεσει αλλα και αν πεσει το αφηνεις σπιτι να φορτισει και το κινητο γλιτωνει τις βιαστικες φορτισεις..:)

 

zxr συγγνωμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από την συζήτησή για το κινητό,πως πήγαμε στα tablet?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από την συζήτησή για το κινητό,πως πήγαμε στα tablet?

 

Επειδη ειναι προς κυκλοφορια η συσκευη, συνηθως ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα στα κομμεντς. Μπορουμε να γραψουμε και 2-3 πραγματα παραπανω. Αλλα εχεις δικιο, τερμα το off

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι προς κυκλοφορια η συσκευη, συνηθως ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα στα κομμεντς. Μπορουμε να γραψουμε και 2-3 πραγματα παραπανω. Αλλα εχεις δικιο, τερμα το off

 

δεν ειναι εκει το θεμα,απλα καλο θα ηταν να εστιαζουμε στα περι κινητου,αλλα στο θεμα tablets,να απαντησω κι εγω,οταν λεμε tablet για μενα,εννοουμε μονο το ipad.το android απεχει ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι "άσχετο" ρε παιδιά, θέλω να μου λύσετε μία απορία για τα αδιάβροχα Xperia ( ή γενικά για όσα είναι IP68 certified), για ποιον λόγο δεν ενδείκνυνται για το θαλασσινό νερό ;;
Link to comment
Share on other sites

Κάτι "άσχετο" ρε παιδιά, θέλω να μου λύσετε μία απορία για τα αδιάβροχα Xperia ( ή γενικά για όσα είναι IP68 certified), για ποιον λόγο δεν ενδείκνυνται για το θαλασσινό νερό ;;

Γιατι το αλατι διαβρωνει τα πλαστικα με αποτελεσμα να μπαινει νερο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

το αλατι της θαλασσας δεν αφηνει τιποτα που να μην το τρωει,λες να σταθει αντιπαλος του ενα κινητο?με τιποτα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας !! Αλλά ακόμα και για μισή ώρα που θα μπει στο νερό θα προλάβει να κάνει ζημιά ;;; Κρίμα...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας !! Αλλά ακόμα και για μισή ώρα που θα μπει στο νερό θα προλάβει να κάνει ζημιά ;;; Κρίμα...

 

κατα καιρους στα αντιστοιχα θεματα των Ζ,Ζ1 υπηρξαν παιδια που το εβαλαν θαλασσα και ειπαν οτι χαλασε επι τοπου.. Προφανως δεν προλαβε το αλατι να διαβρωσει τα λαστιχα..αυτο γινεται σε βαθος χροσνου..ομως δεν ξερουμε αν υπαρχει κατι αλλο, πχ αν εχει αλλη πυκνοτητα το νερο και γιαυτο μπηκε ή αν ηταν συμπτωση και θα εμπαινε αν το εβαζαν και σε γλυκο νερο..

Εγω θεωρω οτι το θαλασσινο νερο ειναι πιο πυκνο αν το σκεφτομαι σωστα αρα θα μπει πιο δυσκολα νερο..και αν βαλεις το κινητο μεσα δε θα παθει τιποτα, ειδικα αν μετα το ξεπλυνεις με αφθονο νερο βρυσης (εξαλλου και αυτο εχει αλατΑ). Ομως αν το αφησεις και στεγνωσει, πχ καλοκαιρι που στον ηλιο στεγνωνει αμεσως, τοτε σιγουρα τα αλατα θα το καψουν και θα διαβρωσουν τα μονωτικα υλικα. Επισης ξερω παιδια που κανουν surf και παιρνουν τη συσκευη μαζι χωρις προβλημα για πανω απο χρονο..γιαυτο πιστευω οτι αν ειναι να χαλασει θα χαλασει οπου και να το βαλεις..Η διαφορα ειναι οτι στο θαλασσινο νερο, αν το πας εγγυηση, ισως το καταλαβουν και δεν στο αντικαταστησουν..ενω αν ειναι απο γλυκο ειναι πολυ πιο πιθανη η αντικατασταση.. (δεν ξερω αν μπορουν να καταλαβουν εαν ειχε μπει σε θαλασσινο).

Αυτα εν ολιγοις απο τα 3 χρονια που μαζευουμε εμπειριες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επισης ξερω παιδια που κανουν surf και παιρνουν τη συσκευη μαζι χωρις προβλημα για πανω απο χρονο..γιαυτο πιστευω οτι αν ειναι να χαλασει θα χαλασει οπου και να το βαλεις...

Εχω φιλο μου που κανει surf, οταν γυρναει απο τη θαλασσα πλενει στην αυλη του ολα τα πραγματα/εξοπλισμο με γλυκο νερο για να αντεξουν στο χρονο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχω φιλο μου που κανει surf, οταν γυρναει απο τη θαλασσα πλενει στην αυλη του ολα τα πραγματα/εξοπλισμο με γλυκο νερο για να αντεξουν στο χρονο.

 

αυτο εννοειται...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειδα ειναι οτι περα απο τα δυο στερεοφωνικα ηχεια που εχει μπροστα αλα Ζ3, εχει και ενα απο κατω.. Ποιο να χρησιμοποιει και ποτε αραγε;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατα καιρους στα αντιστοιχα θεματα των Ζ,Ζ1 υπηρξαν παιδια που το εβαλαν θαλασσα και ειπαν οτι χαλασε επι τοπου.. Προφανως δεν προλαβε το αλατι να διαβρωσει τα λαστιχα..αυτο γινεται σε βαθος χροσνου..ομως δεν ξερουμε αν υπαρχει κατι αλλο, πχ αν εχει αλλη πυκνοτητα το νερο και γιαυτο μπηκε ή αν ηταν συμπτωση και θα εμπαινε αν το εβαζαν και σε γλυκο νερο..

Εγω θεωρω οτι το θαλασσινο νερο ειναι πιο πυκνο αν το σκεφτομαι σωστα αρα θα μπει πιο δυσκολα νερο..και αν βαλεις το κινητο μεσα δε θα παθει τιποτα, ειδικα αν μετα το ξεπλυνεις με αφθονο νερο βρυσης (εξαλλου και αυτο εχει αλατΑ). Ομως αν το αφησεις και στεγνωσει, πχ καλοκαιρι που στον ηλιο στεγνωνει αμεσως, τοτε σιγουρα τα αλατα θα το καψουν και θα διαβρωσουν τα μονωτικα υλικα. Επισης ξερω παιδια που κανουν surf και παιρνουν τη συσκευη μαζι χωρις προβλημα για πανω απο χρονο..γιαυτο πιστευω οτι αν ειναι να χαλασει θα χαλασει οπου και να το βαλεις..Η διαφορα ειναι οτι στο θαλασσινο νερο, αν το πας εγγυηση, ισως το καταλαβουν και δεν στο αντικαταστησουν..ενω αν ειναι απο γλυκο ειναι πολυ πιο πιθανη η αντικατασταση.. (δεν ξερω αν μπορουν να καταλαβουν εαν ειχε μπει σε θαλασσινο).

Αυτα εν ολιγοις απο τα 3 χρονια που μαζευουμε εμπειριες.

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε Νίκο για την απάντηση σου, όντως ούτε εγώ πιστέυω ότι το θαλασσινό νερό μπορεί να εισχωρήσει πιο εύκολα-γρήγορα για να κάνει ζημιά, μάλλον ήταν γκαντέμηδες οι άλλοι που ανέφερες, ούτε βέβαια θέλω να το ρισκάρω μιας και όντος δεν ξέρω αν μπορούν να το καταλάβουν στο σέρβις, anyway, ας έρθει πρώτα ελλάδα να το αγοράσουμε και μετά βλέπουμε !!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε Νίκο για την απάντηση σου, όντως ούτε εγώ πιστέυω ότι το θαλασσινό νερό μπορεί να εισχωρήσει πιο εύκολα-γρήγορα για να κάνει ζημιά, μάλλον ήταν γκαντέμηδες οι άλλοι που ανέφερες, ούτε βέβαια θέλω να το ρισκάρω μιας και όντος δεν ξέρω αν μπορούν να το καταλάβουν στο σέρβις, anyway, ας έρθει πρώτα ελλάδα να το αγοράσουμε και μετά βλέπουμε !!

 

Γιαυτό με το που παραλάβεις το βάζεις σε ένα μπολ νερό να δεις αν θα χαλάσει.. Για να φύγει Doa.. Εγώ το κάνω απλά δεν το ξανά βάζω για πλάκα γιατί και το γλυκό νερό διαβρωνει..όμως αν δεν χαλάσει εκεί θεωρητικά δεν πρέπει να χαλάσει στο θαλασσινό και πας με άλλο αέρα στο σέρβις.. Που λογικά δε θα χρειαστεί.

Ένα άλλο που αποφεύγω είναι να πατήσω το κουμπί της κάμερας καθώς όσα περιστατικά έχουμε δει εδώ με πρόβλημα ήταν κυρίως μετά από φωτογραφία μέσα στο νερό.. Ίσως η πίεση στο κουμπί δημιουργεί κάποιο κενό αν και δε θα έπρεπε.

Εγώ δεν το κάνω, έχω πάρει υποβρύχια κάμερα από ebay με 50 ευρώ και τελος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με μία πρόχειρη αναζήτηση, δεν βρήκα τιμή για το αντίστοιχο dual.

Αφού θα κυκλοφορήσει επίσημα Ελλάδα μήπως να προστεθεί και η λέξη dual στο νήμα ?

www.slotgames.gr
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειδα ειναι οτι περα απο τα δυο στερεοφωνικα ηχεια που εχει μπροστα αλα Ζ3, εχει και ενα απο κατω.. Ποιο να χρησιμοποιει και ποτε αραγε;

 

Αυτό που έχω ακούσει είναι ότι το κάτω στην μπροστινή όψη είναι σχεδιαστικό στοιχείο και δεν είναι πραγματικό ηχείο. Το πάνω είναι κλασικό ακουστικό, οπότε η συσκευή έχει μόνο ένα ηχείο αυτό που είναι στο κάτω μέρος δεξιά στην ίδια θέση που είναι και στο Μ2.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M4 Aqua

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...