Jump to content

Sony Xperia M4 Aqua


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που έχω ακούσει είναι ότι το κάτω στην μπροστινή όψη είναι σχεδιαστικό στοιχείο και δεν είναι πραγματικό ηχείο. Το πάνω είναι κλασικό ακουστικό, οπότε η συσκευή έχει μόνο ένα ηχείο αυτό που είναι στο κάτω μέρος δεξιά στην ίδια θέση που είναι και στο Μ2.

Μακαρι να μην ισχυει κατι τετοιο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 673
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που έχω ακούσει είναι ότι το κάτω στην μπροστινή όψη είναι σχεδιαστικό στοιχείο και δεν είναι πραγματικό ηχείο. Το πάνω είναι κλασικό ακουστικό, οπότε η συσκευή έχει μόνο ένα ηχείο αυτό που είναι στο κάτω μέρος δεξιά στην ίδια θέση που είναι και στο Μ2.

 

Έχω δει αρκετά reviews και δεν θυμάμαι να αναφέρεται κάπου. Ίσως δεν το πρόσεξα. Τι κουλό και αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχω ακούσει σε μερικά reviews. Και ίσως είναι το πιο γελοίο φάουλ της συσκευής.

Δες στο παρακάτω μετά το πρώτο λεπτό.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Η Sony, πάντως, υπόσχεται 2 μέρες μπαταρία. Αν το έχει καταφέρει με τόσο λίγα mAh θα της βγάλω το καπέλο και η επιλογή μου ανάμεσα σε Galacxy A5, M4A και Note 3 (το καθένα με τα + και - του) θα είναι πολύ δύσκολη..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το M2 με 100mAh μικρότερη μπαταρία βγάζει τις δύο ημέρες. Η Sonynέχει γίνει πλέον μανούλα στην αυτονομία...
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Το M2 με 100mAh μικρότερη μπαταρία βγάζει τις δύο ημέρες. Η Sonynέχει γίνει πλέον μανούλα στην αυτονομία...

Μακάρι!! Βασικό χαρακτηριστικό η μπαταρία! Θέλω να το δουλέψω από κοντά..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει καποιος κάτι για την φωτεινότητα οθόνης σε εξ. χώρο? Το Ζ3 είχε άριστες κριτικές σχετικά...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θα πεσει συντομα στο σκρουτζ τι λετε?

Ναι έτσι πιστεύω.

Νομίζω εμφανίστηκε στα 299 στα Γερμανικά Media Markt

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

εγω δεν το θεωρω καλη τιμη.γιατι σε αυτη την τιμη παιρνεις ναυαρχιδες κινητα καλυτερα.π.χ. sony Z1 με 260 ευρο

εμενα με "χαλαει" σε αυτο το κινητο που δεν εχει μαγνητικη φορτιση και οτι η θυρα φορτισης δεν εχει καλλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θΑ πεσει αρκετα μεσα στο καλοκαιρι πιστευω με τετειο ανταγωνισμο ,περιμενουμε την dual sim εκδοση και βλεπουμε αν εβγαζε και κανενα αλλο χρωμα θα ητανε καλυτερα πολυ αχρωμο το coral
Link to comment
Share on other sites

Το ότι η θήρα φόρτισης δεν έχει κάλυμμα είναι ένα βήμα προς την σωστή κατεύθυνση θεωρώ καθώς το άνοιξε-κλείσε πέρα από εκνευριστικό πολλές φορές, υπάρχει και κίνδυνος φθοράς του λάστιχου άρα και κίνδυνος να μπούνε νερά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ότι η θήρα φόρτισης δεν έχει κάλυμμα είναι ένα βήμα προς την σωστή κατεύθυνση θεωρώ καθώς το άνοιξε-κλείσε πέρα από εκνευριστικό πολλές φορές, υπάρχει και κίνδυνος φθοράς του λάστιχου άρα και κίνδυνος να μπούνε νερά.

 

οπως γραψανε ομως και στο Ζ3+ και το εχω και εγω απορια, ποτε ξερεις οτι ειναι στεγνο αν το βρεξεις? αρκει 1 ωρα? 5?

ή, αν σου βραχει κατα λαθος, και πρεπει να φορτισεις, τι κανεις? απλα λες δε γινεται γιατι εχει νερο? θελω να πω οτι η μαγνητικη φορτιση για μενα ηταν καλυτερη..για οσους παιζουν με το νερο..για τους υπολοιπους ειναι βελτιωσης

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε:

Sony Xperia M4 Aqua vs Huawei P8 Lite (Greek):

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χάλια γι αλλη μία φορά η κάμερα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χάλια γι αλλη μία φορά η κάμερα.

Καλά περίμενε να το πιάσεις πρώτα στα χέρια σου και μετά να κρίνεις όπως και γω εννοείται. Άσχετο τι είπε ο βλαχακης..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και το Xperia M2 στα €299 ξεκίνησε. Σε λίγο καιρό θα έχει €200 και σε βάθος χρόνου κάτω από €150. Σε αυτή την τιμή μιλάμε για Vfm. Στην αρχική τιμή, καλύτερα να δώσεις ένα 50αρικο παραπάνω και να πάρεις Ζ2 ή ένα λιγότερο και πας για Ζ1.
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

To κινητό είναι εξαιρετικό όταν πέσει κάτω από τα 250€ θα μιλάμε για εξαιρετικό vfm

5" 720p ανάλυση,Snap 615,2gb ram,micro sd,ραδιο fm,nfc και αδιάβροχο δεν του λείπει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M4 Aqua

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...